Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To je ten borec ne? :hehe:
Tak musel byť poslaný späť, inak to nešlo.
Velke sklamanie z dnesneho vykonu v klucovom zapase. Ocakaval som plejof intenzitu. Bohuzial ani jeden utok si poriadne nedokazal vytvorit sance a tlak.
:golf:


Tak sme sa dozvedeli, že Kaberle je škrob, trochu OT, ale prečo nie. :giggle: "hey your mom`s hot". lol
:klobuk_dole: vítejte v klubu "no Play off again"
Super! Vyhra nad west coast diving sa vzdy pocita. :good:
v zavere sezony sa dobre ukazal vas prospect Akim Aliu (rodeny nigerijcan). Zrejme o nom budeme este dost pocut. 2 zapasy a 2+1, ale to, v com vynika je hlavne fyzicka hra. Masina na hity a agresivny power forward, ktory ma vsak este nejake tie problemy s disciplinou. Taky hracik sa do timu vzdy zide, ak to vsak bude nejaka "vymleta hlava", tak dakujem pekne :%):
Elliotte Friedman ‏ @FriedgeHNIC
Flames announce they will not keep Brent Sutter.

:ahoj: na stávku som nezabudol, avatary a podpisy hádam budú na začiatok sezóny pripravené. :cinka: :jn:
Chcel by som lietajuceho keslera v ramci prehranej stavky.
A Calgary source told sportsnet.ca that Eakins would be given strong consideration for the Flames head coaching position, which vacated when Brent Sutter and general manager Jay Feaster parted ways on Thursday.
With the NHL playoffs just underway, there could be more NHL openings over the next two months.

Other candidates being mentioned for the Flames' job include Troy Ward, head coach with Calgary's farm team, former Bruins coach Mike Sullivan, ex-Oilers coach Craig MacTavish, Bob Boughner and Bob Hartley.

http://www.sportsnet.ca/hockey/2012/04/ ... ry_flames/" onclick="window.open(this.href);return false;
Roman Červenka příští rok u Flames. :hmm:
Noo, zajímavé. Čekal jsem na to kde podepíše, ale s vámi jsem moc nepočítal. Osobně a tajně jsem si ho přál do Columbusu, ale tak nevadí. Holt začnu více sledovat Plameny. :yes:
Každopdáně Roman by se mohl prosadit a být hodně užitečným hráčem. Líbí se mi jak Červus přemýšlí. V klidu mohl podepsat hodně, ale hodně tučnou smlouvu v KHL, ale on si zatím snem NHL prostě šel. Pěkně postupnými krůčky.
Fandím mu a těším se na něho. :good:
Dawe4 píše:Roman Červenka příští rok u Flames. :hmm:
Noo, zajímavé. Čekal jsem na to kde podepíše, ale s vámi jsem moc nepočítal. Osobně a tajně jsem si ho přál do Columbusu, ale tak nevadí. Holt začnu více sledovat Plameny. :yes:
Každopdáně Roman by se mohl prosadit a být hodně užitečným hráčem. Líbí se mi jak Červus přemýšlí. V klidu mohl podepsat hodně, ale hodně tučnou smlouvu v KHL, ale on si zatím snem NHL prostě šel. Pěkně postupnými krůčky.
Fandím mu a těším se na něho. :good:

parádička!!! :) hned se mi bude líp spát :) :) ..ted hlavně aby se dařilo! :)
No tak Flames a Červík sú tá posledná kombinácia, na ktorú by som pomyslel. Uvidíme, jak se chytne, ak bude mať pri sebe dobrého tvorcu, tak môže nastvárať všeličo. Česko má ďalšieho hráča v NHL a nám to postupne klesá :(
Červasovi sem to přál... ale 3.75 mega?! :hmm: To se mě zdá docela dost.
Začnem asi tým, že nie som veľký Červenkov fanúšik a nebude asi ani mitch, to sa však uvidí.



Nehovorím, že Calgary ma napadlo (úprimne, už som aj zabudol, že jeho presun by mal byť tento rok), ale po tom, čo tak vrúcne (a pre mňa prekvapivo) vzali do zostavy mladého Horáka to možno nie je až také prekvapenie. :neviem: Budem mu priať veľa šťastia, ale jeho presadením si istý vôbec nie som.
Pasha píše:No tak Flames a Červík sú tá posledná kombinácia, na ktorú by som pomyslel. Uvidíme, jak se chytne, ak bude mať pri sebe dobrého tvorcu, tak môže nastvárať všeličo. Česko má ďalšieho hráča v NHL a nám to postupne klesá :(
Keby sa Mikuš riadne uchytil, šancu by ešte mal. Podstata je pozdvihnutie mládežníckeho hokeja, do OT diskusie však nezachádzajme.
PainKiller píše:Červasovi sem to přál... ale 3.75 mega?! :hmm: To se mě zdá docela dost.
Všetko bonusy, má myslím 0.925 základ alebo tak nejak. Prinajhoršom ho "pochovajú" v AHL. Nemajú čo stratiť.
ja som ho nikdy poriadne nesledoval takze ho v podstate nepoznam. ale ked to nevyjde je to len na rok a nebude nas to moc stat. za akviziciou stoji nas novy sef skautingu, ktory prisiel od cerstveho vitaza SC bostonu.
No moc Červenkův výběr týmu nechápu, to ho nikde nechtěli, nebo se v Calgary pohnou ledy a něco se stane? Jestli Flames přes léto významně nezmění tým, tak je Červenka pro mě jenom další ingredience do divný kaše, kterou je pro mě teď tým z Calgary. (No offense ale nevidím u vás žádnou větší koncepci - no v NHL rozhodně nejste jediní)

Ze strany Calgary je to snad dobrej tah, centr, co by mohl hrát 2. popř. 1. řadu se vám asi hodil.
brainfck píše:No moc Červenkův výběr týmu nechápu, to ho nikde nechtěli, nebo se v Calgary pohnou ledy a něco se stane? Jestli Flames přes léto významně nezmění tým, tak je Červenka pro mě jenom další ingredience do divný kaše, kterou je pro mě teď tým z Calgary. (No offense ale nevidím u vás žádnou větší koncepci - no v NHL rozhodně nejste jediní)

Ze strany Calgary je to snad dobrej tah, centr, co by mohl hrát 2. popř. 1. řadu se vám asi hodil.

myslis koncepciu v style edmontonu alebo columbusu? To su ukazkove koncepcie rebuildu.
Měl bych hrát prvního centra. Doufám, že to tak bude.......http://hokej.idnes.cz/cervenka-o-prestu ... 36_nhl_cig" onclick="window.open(this.href);return false;
,,Slíbili mi hodně prostoru na ledě." :lol: Sliby chyby, záležet bude na tom, jak se mu bude dařit v kempu a preseason, nakonec taky může skončit v AHL. Jinak s prvním centrem bych to nepřeháněl. Červenka má skill a je to kvalitní útočník, přece jenom ale celou svojí kariéru (a to má 26 let) hrál na širším kluzišti. Mimo to je to ještě v rozích děsnej měkkejš. Hlavním bodem ale bude jeho adaptace na užší kluziště, třeba bude lajna: Iginla-Červ-Tanguay fungovat :hmm:
Se všim souhlasím. Hlavně s tím, že je měkkej a žádný rychlík to není. Ale zrovna to úzké kluziště problém nebude, protože slávisti na Růžičkův příkaz hrají od roku 2007 v Sazce na úzkém kluzišti, které má rozměry NHL.
Já to Romanovi strašně moc přeju, vždycky říkal, že by si v NHL někdy rád zahrál a teď se mu to splnilo, fakt jsem za něj rád. Osobně ho neznám, ale z rozhovorů, různých medailonků a vůbec co člověk tak nějak odsleduje to je moc příjemný kluk, skromný a hlavně - umí hrát hokej. Už tím, že šel na 2 roky do Ruska a nesnažil se jit do NHL za každou cenu na mě udělal dojem. Trochu mě mrzí, že se mu moc nedaří v repre, ale když za nás hraje, tak tomu dává všechno a holt někdy to jde lépe, někdy hůře. Nevím jestli Flames jsou tým zrovna pro něj, ale co, věřím že tam prorazí, Červus, držím palce, vytři jim tam zrak, máš na to !!!!
mitch píše:myslis koncepciu v style edmontonu alebo columbusu? To su ukazkove koncepcie rebuildu.
:rofl:
Tak Edmonton na to jde od lesa, přece jenom za 15-20 let bude mít tým jen z jedniček draftu. No a až se v Columbusu naučí šít betony správný velikosti, tak taky budou dál.
to nie je koncepcia Edmontonu, ale koncepcia NHL.
2260 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES