Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

LOS ANGELES KINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No debil,asi ťa to nepoteší ale LA získali aj Brada Stuarta,ale neboj ved Aucoin ho nahradí :lol: .A ešte k tomu aj LaBarbera predlžil o 2 roky...

Ohlund píše:No debil,asi ĹĄa to nepoteší ale LA zĂ­skali aj Brada Stuarta,ale neboj ved Aucoin ho nahradĂ­ :lol: .A ešte k tomu aj LaBarbera predlĹľil o 2 roky...
Na tom nie je nic prekvapive. O jeho odchode do LA sa hovorilo este ked hral v Bostone. Dost sokujuce je ze tam isiel iba za 3.m miliona na jeden rok. Cakalo sa ze Stuart na tomto rastucom trhu pojde niekde aj za 5 milionov. Tych 3.5 by kludne dostal hocikde inde.Za tym musi byt aj nieco ine. No a iba jeden rok? Ved tak sa podpisuju stari hraci.

Také se divím, že Stuart nepodepsal více za více 8) , ale jinak každopádně LA brutálně posiluje, bude to pro Dallásek hodně nepříjemný divizní soupeř............. :wink: :( !!!!

L.A. posiluje...do dokonalosti chyba uz iba nejaky solidny brankar, bez neho tie posily budu stat za prd. To by chcelo zbavit sa Blakea, usetrit prachy a ziskat golmana. :D

Ohlund píše:No dnes sa nabalili aj králi prišiel Kyle Calder,Tom Preissing,Ladislav Nagy a svoje štyri miliony dostal aj Michal Handzuš :shock: No vidíš chorche Ĺľe aj sem dojdu dobrĂ˝ hráči a hned vznikne další dobrĂ˝ tĂ˝m na západe...
som veľmi rád, že si Mišo konečne našiel slušný tím, síce to nie je žiadny favorit na SC, ale rozhodne lepšie ako minulosezónne Čikágo, alebo Filadelfia :cool: tak veľa šťastia

tak si to skompletizujme aj s tym Bradom :)

Obrázek

ale ako tu uz poniektori spominali, brankarsky post je brankarsky post..uz len z mĂ´jho Bruins pohladu, ze ak by som mal moznost vyberu ci privitat v time Mannyho, ci tychto hracikov, mal by som v tom jasno...vitaj Manny..brankar je brankar (ak sa bavime o kvalite) a tomu davam prednost :!:

samozrejme, o tom co, ci, L.A. ziskali sa bavit nemusime, krali budu nadupani ako uz davno nie, stve ma vsak, ze nam vyfukli Preissinga :x naozaj vyborna robotka GM a spol.

V minulej sezĂłne jedinĂ˝ Slovák v drese Los Angeles Kings obranca Ä˝ubomĂ­r VišĹ

no takže zabludim aj do LA...no tento tím bude tuto sezonu srdcom slovenskeho fanušika...u mna bol už dlhe roky...no najviac sa mi lubil ked tam bol žigo no škjoda ho...do reality:no maju fakt dobru obranu Visnovsky a Blake je dobra dvojica plus sa k nim popridavali další..utok prídu Handzuš aj Nagy,Calder...isto to nebude na zahodenie...rastu aj mlade talenty ako Kopitar...a zvedaví som na Draveckeho...čo ma akurat trapi je brana...Cloutier je z formy a ani ho nemam rad..Garon odišiel...no to mohli zobrať aj Fukufujiho..aspon by prilakal fanušikov...no ked sme už pritom tak LA je dosť exotický tím..teda že maju hračov z takých krajín...počul som že na farme maju rumuna,v branke bol japonec...v utoku maju lotyša a Slovinca...dobreee

Hannu píše:no takĹľe zabludim aj do LA...no tento tĂ­m bude tuto sezonu srdcom slovenskeho fanušika...u mna bol uĹľ dlhe roky...no najviac sa mi lubil ked tam bol Ĺľigo no škjoda ho...do reality:no maju fakt dobru obranu Visnovsky a Blake je dobra dvojica plus sa k nim popridavali další..utok prĂ­du Handzuš aj Nagy,Calder...isto to nebude na zahodenie...rastu aj mlade talenty ako Kopitar...a zvedavĂ­ som na Draveckeho...ÄŤo ma akurat trapi je brana...Cloutier je z formy a ani ho nemam rad..Garon odišiel...no to mohli zobraĹĄ aj Fukufujiho..aspon by prilakal fanušikov...no ked sme uĹľ pritom tak LA je dosĹĄ exotickĂ˝ tĂ­m..teda Ĺľe maju hraÄŤov z takĂ˝ch krajĂ­n...poÄŤul som Ĺľe na farme maju rumuna,v branke bol japonec...v utoku maju lotyša a Slovinca...dobreee
...a teraz este troch slovakov.

L.A., napriek vsetkym "posilam" je oproti minulosezonnemu Chicagu shit. Okay, Calder, Preissing, ale hlavne Zeus su velmi dobri hraci! Nagy je dobry akurat tak v nahravani, ale on by netrafil snad ani do futbalovej brany. Lenze ta banda, co BOLA v Chicagu, na ten SC po vhodnom doplneni v dohladnej dobe hadam aj mala. L.A. su len dalsi tim, co sa snazi vstat z popola a viacerym sa to naozaj nepodarilo, St. louis vstava uz prilis dlho - ale teraz vstane, Florida mala na to, aby vstala, ale akosi im chyba stredna generacia hracov a posily aj v obrane -v tam hlavne, aj v utoku. Takze ake vstavanie Ani L.A., ano Philu to v tejto sezone necaka, hlavne Kings budu mat ohladom playoff velky otaznik, ak nespravia poriadnu vymenu hlavne na brankarskom poste. A Phila ak aj bude v playoff, tak poleti. A rychlo.

no do tímu ide dajaký nový brankar..Ersberg toť tuším branil tento rok v reprezentacii Svedska a bol v HV71 ak sa nemýlim...no takto može to byť podobný prípad ako Byckstrom...ale nemusí...ale nie je zlý...

Radsej si z neho nebudem robit srandu, hoci vseobecne hracom, co nehrali v NHL, velmi neverim....

:!: Lubomir Visnovsky podpisal s kralmi novu 5 rocnu zmluvu; penazne zalezitosti neboli (zatial) zverejnene

''I'm very happy that I'll be staying with this organization for a long time,'' said Visnovsky from his off-season home in Slovakia. ''I love Los Angeles and I want to play in the playoffs with the Kings.'' dodava Visna :)

Obrázek

Moj tip 5.5 melona na rok. Mal ist na trh sestka by padla.

Tak klucovy podpis maju v LA za sebou. Ani to nebolo take tazke, kedze Visna tam chcel zostat. Este som zvedavy na ten plat, ale podla mna nepresiahne 6ku

LA bude pod silnym drobnohladom slovenskych fanusikov. Mna nevynimajuc. Teraz sa mozu ukazat ze v NHL nie su iba na zarabanie penazi. Treba vyhravat.

Podľa informácií denníka Los Angeles Times si tridsaťjedenročný obranca zarobí ročne 5,65 milióna dolárov

Vobec nepodpisal zle. Super. Verim ze si tie prachy Lubo zasluzi. :cool:

Tak SVKplayers to tam budu tahat :)
este to chce poradnehi brankara a mozme ist do PO :D a mohol by byt aj SC hmm a hned by ho ziskali 3 slovaci naraz wow my-dream :D

L. A. bude mat odrazu sezonnych tiezfanusikov, ktori fandia klubu len preto, ze tam hraju nejaki Slovaci! Ved to je cele na hlavu! O niekolko rokov zasa potiahnu k inemu mestu. Kde je vernost klubovym farbam? Hanba vam! Inak Lubo bol dobry podpis.

chorche píše:L. A. bude mat odrazu sezonnych tiezfanusikov, ktori fandia klubu len preto, ze tam hraju nejaki Slovaci! Ved to je cele na hlavu! O niekolko rokov zasa potiahnu k inemu mestu. Kde je vernost klubovym farbam? Hanba vam! Inak Lubo bol dobry podpis.
Chorche je osobne mam sice oblubene kluby ale hlavne fandim nasim Hracom. Preco mam fandit nejakemu klubu kde su sami cudzi kanadania, rusi, americania a cesi. Ja fandim Slovensku a nasim hracom hlavne. A este aj dobremu hokeju. V LA su traja slovaci takze fandim im a samozrejme tym padom aj LA. A nehambim sa za to!

To je trochu pomylene. Nie je na tom nic nezvykle ze ludia fandia tam kde hraju nasi hraci. Samozrejme pokial to nezachadza do traposin typu vypisovania na ofic.fore wild po slovensky ako male deti co sa dialo este nedavno. Ja iste budem priat LA uspech a sledovat ich podrobne ale odtial potial. A to potial je ked narazia na moj tim. Vtedy aj slovaci idu bokom. Ale nemam s tym problem ak zrazu ludia zacnu fandit LA, je to normalne.

Podľa informácií denníka Los Angeles Times si tridsaťjedenročný obranca zarobí ročne 5,65 milióna dolárov
Som to dobre tipol na 5.5. Blbec mohol mat vyse sest na trhu a nejaky blaznivy K-Lo by mu aj sedmicku dal.


No a ja rad citujem fanusikov: "Today is a good day in Kings history."

Opet som neni moc originalny ale zaujimava tabulka. Tak co hovorite Visnovskeho podpis je velmi dobry deal pre LA.

Blake 6M
Timonen 6.3M
Jovo 6.5M
McCabe 5.75
Chara 7.5M
Markov 5.75M
Hamrlik 5.5M <------ :)
Schnieder 5.625M
Rafalski 6M
Redden 6.5M

Je to maximalne TRAPNE fandit muzstvu len preto, ze su tam nejaki Slovaci! To aj na Slovensku sa rozhodujete, komu budete fandit, podla najmensieho poctu cudzincov? To si ziada zoznam ludi chorych na mozog rozsirit o dalsiu skupinu..... Kaslem zvysoka cele L. A.! Kaslem zvysoka na nejakych Slovakov! Mna zaujima klub a keby tam hrali aj ugrofinski blazni, nezaujima ma nic ine, nez vysledky, vykony a hra! HOWGH!!!

debil píše:Som to dobre tipol na 5.5.
priemer = 5,65 na sezonu - postupne: 7.000, 7.000, 6.000, 5.000, posledna sezona 3.000

Navyše v zmluve mám klauzulu, že v tej poslednej sezóne, ak by to klubu nešlo, alebo nebudem spokojný, si môžem určiť desať klubov, s ktorými sa bude dať rokovať o prípadnej výmene.
Stať sa môže, že v ten rok „králi“ nebudú hrať o Stanleyho pohár, ale iné kluby z môjho zoznamu áno, tak budem mať stále šancu zahrať si o trofej po výmene.“ (sport)

chorche píše:Je to maximalne TRAPNE fandit muzstvu len preto, ze su tam nejaki Slovaci! To aj na Slovensku sa rozhodujete, komu budete fandit, podla najmensieho poctu cudzincov? To si ziada zoznam ludi chorych na mozog rozsirit o dalsiu skupinu..... Kaslem zvysoka cele L. A.! Kaslem zvysoka na nejakych Slovakov! Mna zaujima klub a keby tam hrali aj ugrofinski blazni, nezaujima ma nic ine, nez vysledky, vykony a hra! HOWGH!!!
Ja si to tiez myslim i ked ma mozno povazujes za jedneho z nich,ze len pre Slovakov,ale ja som taky urcite neni !!! Ja som zacal Wild fandit este pred výlukou a vtedy tam bol len Gaborik zo SVK a potom ked prisiel Demitra + Radivojevic (Olvecky)-farma strasne vela pribudlo tych "fans" Minnesoty co ma dost mrzi a nasralo,pretoze to su neeni fanusikovia !!! a aspon ma hreje pocit ,ze raz budu musiet odist a potom aj tí "fans" odidu ale nehovorim tým ze chcem aby odisli ja mam rad kazdeho z muzstva bez akehokolvek ohladu na narodnost ! Mna o divochov zaujima vsetko ci hraci ci fanusikovia(tí opravdovy co su z Minnesoty) ci treneri,vedenie klubu,Excel Energy Center proste vsetko ! A zduse neznasam ked sa stretnem s takym "fanusikom" co pozna len to trio a ked mi povie ze "bez nasich by nebola Minnesota tam kde je alebo v play off...." tak vtedy ma ide roztrhnut :x :x :x :x :x To na vysledkoch a uspechoch ma zasluhu cely tym !!!!!!!!! A taky "fans" nech cim skôr odidu :a_von:
2981 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG