Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

AD: Smoke: Ak mi vymenujete este aspon styroch hracov z NHL jeho typu, tak ste fakt machri! Ale nevymenujete, taki totiz neexistuju, aspon nie tolko! Smoke totiz odmaka poctivo svoju pracu bez ohladu na meno klubu, stabilne je schopny zbierat 40 bodov a do druhej lajny idealny. pripade nudze zaskoci aj na kridle, pripadne v prvom utoku. Pilna vcelicka.

cepi píše:tak paci sa montry, nieco pre Teba :wink:

:arrow: Montreal sa bude spoliehať na vlastné zdroje
musel som to tu supnut este raz, jelikoz pan kolega chorche ma predbehol a moj odkaz odisiel "do stratena" :) tak citaj montry

Prepac, skratka som bol "sikovny". Co si myslim o Montreale? Bez obrany to daleko nedotiahnu.

:) Díky cepi.To jsou moje názory,které jsem před nedávnem psal.A aniž bych to tušil,že vedení Montrealu ústy svého GM si to myslí také.Fandové HABS se mnou moc nesouhlasili,chtěli by hotové hráče.Všichni zapoměli,že Higgins,Ryder,Komisarek ještě nedávno hráli farmu a jen díky tomu,že se vedení nebálo jim dát příležitost,můžeme je dnes obdivovat.Je to i o odvaze vedení a trenéra.Někdy he to zkrátka risk!!Tlak na výsledky je obrovský,zvláště v samotném Montrealu.Reakce fandů byla taková,že jen s nadšením se nevyhrává,je třeba zkušenost.Což je jistě pravda.Ale já tvrdim jedno.A poslední události na volném trhu free agents,mě v tom jen utvrdili.Hráči na trhu budou prostřednictvým svých agentů dražší a dražší.A kluby se slabšími financemi si ty nejlepší nebudou moci dovolit :!: Cesta průměrně finančně silných klubů je poctivě a důsledně draftovat a prostřednictvým farem hráče vychovávat :!: Tak,aby kdykoli bylo potřeba doplnit mužstvo,bylo kam sáhnout.Kdo to řádně nedělá,nebo v minulosti nedělal, doplatí na to :!: To platí i pro silné kluby,protože ceny hráčů nesmírně vylítly nahoru.Nám začínají dozrávat plody z minulosti.Lattendresse,Laperiere,Kosticyn,Halák to zkusili v NHL loni.A vůbec si nevedli špatně.Určitě se ještě zlepší.Teď je řada na další hráče z tak úspěšné farmy Hamiltin Buldogs.Grabovskij,Chipchura,O´Byrne,D´Agostinni a další hráči již přesvědčili,že by měli být minimálně na zkoušku nasazeni.Nejsou to vyslovení nováčci a někteří již pár zápasů v NHL odehráli .Nějaké zkušenosti z MS 20 a farem mají,velkou pak z letočního PO Calder Cup :!: .Navíc jsou i vítězové Calder Cupu :!: :!: Podle mě je jen otázka dvou.tří zápasů,kdy si zvyknou na tempo samotné NHL.Kapitola sama pro sebe je Cory Price.V jeho případě,bych se nebál i riskovat :!: :!: A jsem opravdu rád,že ho vedení chrání od tlaku a nechá na něm,kdy chce do NHL skočit :!: :!: :!: A dejte za čas na má slova.Toto je vítězný,soutěživý brankář :!: .Jednou se mu bude klanět celá NHL. :!: :!: Ve dvojici s Jardou Halákem budeme mít na postě brankáře esa :wink: :!: :!: O tom nepochybuji :!: Blízká se na lepší časy v Montrealu :!: :!: :!:

Ano Montry souhlasím, čekají Vás dobré časy, ale pozor - Maple Leafs nikdy nespí............ :D :cool: !!!!

Ach, Boze! Ako zbozne vsetci vzhliadaju k tym mladuckym usiakom co nemaju s NHL absolutne ziadne skusenosti, pripadne odohrali tu zapas, tam zapas.... tomu vravim koncepcne budovanie muzstva.... Montreal to pobabre, ked sa bude spravat nadalej takto!

:) ÄŚekal jsem chorche,Ĺľe se ozveš.TvĹŻj názor na koncepci mladĂ˝ch hráčů znám,proto mÄ› nepĹ™ekvapuje tvĹŻj zamĂ­tavĂ˝ názor.Ovšem co by jsi navrhoval?Trh s free agents se pomalu,ale jistÄ› vyprazdĹ

podpisat Souraya za vacsie prachy, ako Markova, aby bolo aj podla penazi jasne, kto je lepsi. Podpisat O´Neila. Vymenit Aebischera do timu, ktory nema brankara za nieco, co sa bude hodit, trebars nejake kridlo. Zlozite?

tak Rydera si musite udrzat, v opacnom pripade budete v utoku dost bezzuby.
A Aebischera poslat trebars do LA, tam chyba brankar. A v LA by sa uz Aebby nemusel bat slovenskych brankarov :D .

Presne toto si myslim! Skratka bez Rydera je Montreal sotva tretin(k)ovy! Abby nech si ide tam, kde dostane sancu, mohlo by to byt v L. A., tam to v brane dost flakaju. Huet a Halak su vyborna dvojica, obaja odchytaju svoje!

ale v tejto sezone bude asi Huetovi kryt chrbat Price, a nie nas Halak :(

Kto?! CO?! To kadejaky Martan, co ma o 0,4 nohy viac moze byt dvojkou, ked moze byt dvojkou niekto, ako Price! Ten na to NEMA! Habs nie su az taki sprosti, ked odkopavaju Souraya a preplacaju Markova, dobre, je to ich vec, ale nemozu dat do brany niekoho, kto plati maximalne tak za zriedene ho*no! Halak ukazal, ze dokaze plnohodnotne nahradit Hueta, co znamena vela! Halak a Huet budu jednotka a dvojka, zatial bez poradia, skor verim Francuzovi, Price bude rad, ak bude vobec na farme!

:( Souraye kluci nepodepíšou.I když bych si to moc přál.Kvalitní křídlo nám opravdu chybí,Mám-li být upřimný vůbec nevím co se dá od Kostoupoluse očekávat.Na webu HABS byli o něm samozřejmě z vedení optimistické zprávy v tom smyslu jak upevní kabinu,ale fanoškovský web už tak nadšený nebyl.Rydera ztratit -souhlasim -to by byla pohroma!!Na to radši nemyslet.A pokud jde o Jardu Haláka.Podle mě začne jako dvojka.Price do NHL vedení hned nepustí.Na to jim chybí odvaha.Ale ve chvíli jak tam pevně bude,Huet už bude přebytečný a sám nakonec odejde!!Pouštět Jardu Haláka by bylo harakiri.Spolu s Pricem můžou tvořit vyrovnanou dvojici,za rozumné peníze.Jsem totiž nadšený flegmatickým,efektivním způsobem jeho chytání.My jsme pod tlakem a on tam v klídku stojí jako by se nic nedělo!!!Kluci to jistě podvědomě vnímají a přenáší se to v pozitivním smyslu na ně!!!Navíc chybuje minimálně a jeho výkony stoupaly zápas od zápasu.Tohoto golmana musíme taky stůj co stůj udržet!!! :!: Dokonce mu prorokuju,že do budoucna předčí Budaje a bude slovenská reprezentační jednička :wink: :!:

S Pricem mozu tak tvorit maximalne nejake kucharske speciality na nejakom charitativnom vecierku Habs a nie brankarsku dvojicu v prvom time! Huet je prilis dobry na to, aby sa dal vytlacit - hoci Halakom! A Souray uz je pase. Dobrych obrancov ubuda!

No to si tiež prehnal...Carey Price napodobnil minulu sezonu Patricka Roya ked vo veku 19 rokov dosiahol cenu za naj užitočnejšieho hraťča v play-off...a je to ich buducnosť...a verím tomu že bude on tým next Royom v branke habs...podla mna to už príde tuto sezonu čo zasiahne do prveho tímu a pojde si vyrabať v nhl-ke svoje meno...

:? ,,Král je mrtev,ať žije král" :cool: Sheldon Souray odchází a Roman Hamrlík přichází.Osobně si myslím,že nám v obraně víc pomůže než Sheldon.V defenzivní činnosti je o 100% lepší!!O goly v přesilovkách se holt musí podělit ostatní.Ryder,Higgins,Pleky a snad znovuzrozený Kovaljov :!: Sheldon mě zklamal.Prohlášení,že chce zůstat byla pouze otřepaná fráze pro tisk.Nemyslel to vážně.Rozdíl v nabýzených penězích mezi Edmontonem a Montrealem byl 200000 dolarů.A to jsou na jejich poměry opravdu drobné :!: I když je samozřejmě možné,že podmínky smlouvy mohly být od sebe odlišné.Když ovšem hořim láskou po manželce,tak ji pro dvacetikorunu neopouštim :!: :!: Přeju mu,aby se mu v Edmontonu dářilo!!!My máme teď jiné starosti :!: A to podpis Ryder :!: :!: Jen doufám,že se to nebude protahovat.

je to tak, za Sheldonem smutit nemusite, Markov, Hamrlik

Dandenault
Komisarek
Bouillon
Streit


..pohoda..tak ako si spominal montry, o presilovkove goly sa musi postarat niekto iny, schopnych utocnikov, strelcov mate a navyse so Sheldonom odislo celkom zaujimave mnozstvo - bodov :)

cepi píše:je to tak, za Sheldonem smutit nemusite, Markov, Hamrlik

Dandenault
Komisarek
Bouillon
Streit
Okrem tých troch je to slabé,ked nebude chytať Huet dobre tak MTL bude dostávať vela golov..

o Markova, Hamrlik,a Komisareka, Dandenaulta obavy nemam, navyse Streit sa taktiez uviedol v dobrom svetle, myslim, ze mĂ´ze byt

cepi napĂ­sal:
je to tak, za Sheldonem smutit nemusite, Markov, Hamrlik

Dandenault
Komisarek
Bouillon
Streit


Okrem tých troch je to slabé,ked nebude chytať Huet dobre tak MTL bude dostávať vela golov..
_________________
napsal Ohlund. :) Ne tentokrát Ohlund s tebou nemohu souhlasit.Markov je komplexní.Výborně bruslařsky připravený,stačí poctivě bránit.Dokáže i zaútočit,i když nemá tak přesnou střelu jako Souray.Pocit odpovědnosti dozadu mu brání být ještě aktivnější.Hamrlík by měl tvrdit muziku a rozehrávat puky.Zatímco Komisárek je jaksepatří tvrdý defenzivní obránce,který si hledí vlastní branky a umí se i porvat,když je třeba.Skutečně odstavuje soupeřovi najíždějící útočníky z bezprostřední blízkosti branky.Podle mě je zatím nedoceněný a navíc ještě se zlepší.Bouillon je sice subtilní,ale výborně bruslí.Je opravdu rychlej na pozdržení unikajícího útočníka,mu skutečně stačí jeho postava.Dokonce se snažil hrát i tvrdě do těla.To skutečně není špatný obránce,byť TOP z něho nikdy nebude.Streit je taky dobrý bruslař dokonce to zkoušel i v útoku a vedl si dobře.Není tak tvrdý a důsledný u vlastní branky,je to takový univerzal.Možná by mu víc prospělo,kdyby se zaměřil víc na defenzívní činnost,dal by se použít i do těch zmíněných přesilovek.Dandy loni podle mne hrál pod své možnosti.Letos doufám,že se zlepší.A teď to nejdůležitější!!Můžeme použít i jiné obránce z farmy se zkušenostmi z NHL.Biron ani Georghes nejsou žádní nováčci a jestliže GM poukazuje na schopnosti O´Byrneho tak,lze věřit,že kvalitu rozhodně má/toho jsem neviděl v akci/Hodně kanadských fandů HABS tlačí do prvního týmu Groulxe.Navíc lze použít Riverse i to je zkušený matador.Zatím je psán na farmě a s ním Valentěnko,Carle,Degon,Coté případně Archer/ten je tam už docela dost dlouho,je to chlap jak hora/.Jediný,který zatim nevim jak na tom je a jestli opravdu za nás bude hrát je Cullimore.Chorche tvrdí že je tlustý a pomalý,neohrabaný.Kdysi u nás za éry Barona hrál.Ale nějak si ho moc nepamatuju,Vim,že je taky dost velký.I kdyby nehrál kvalitních obránců máme dost a ostatní čekají na svou příležitost.A to ještě by rádi přitáhli z Ruska rusa Jemelina,který je tipově podobný Sourayovi.Zatim to krachlo, jestli jsem tomu dobře rozuměl,díky té smlouvě mezi NHL a Ruskou federací.Mám dojem,že nemá vojnu zasebou.A poslední-v záloze č,2 jsou Fischer,McDonangh,Subban,kteří musí vyzkoušet nejprve farmu,ale za nějaký čas by se tu měli taky objevit.Letos to,ale nebude.Jinými slovy hoši!V obraně Canadiens bych problém neviděl,ta bude silná.Navíc máme vynikající golmany a na Huetovi to dnes už nestojí :!: O tom jsem přesvědčen i když podtrhuji, zatim je to náš nejlepší brankář.Ovšem Halák a Price mu budou zle šlapat na paty/pro všechny vynikající zpráva/Kde to skřípe v útoku.Útočníci dávali relativně málo branek při přesilovkách se spoléhalo především na Souraye a celá přesilová hra byla šitá na něj.To teď končí.Uvidíme třeba bez Souraye hrajícího průměrně 25 minut za zápas se změní celý obraz hry i celkový projev.Málo platné někdy byl brzdou :!: Jak ovšem ve skutečnosti budou hrát dopředu říct nemůžu.Něco naznačí příprava. V současné době probíhá camp mládí.Ale to asi všude.Uvidíme :!: http://www.canadiens.com/eng/news/redir ... temID=6014

Price je len obycajny ... robite z neho boha a pritom hra len nejaku trapnu sutaz, ktora ABSOLUTNE nema vyznam! Halak je asi 100x lepsi! Dokonca Dannis je lepsi, ako Price, ale to sa vie uz davno!
A Souray? To co za hovadinu, ze Hamrlik je lepsi? Kolko bodov mal Souray? PROSIM?! 64?! Kua, tak to je viac, nez kdejaky utocnik z prvej lajny! Kde kedy sa Hamrlik moze dopracovat k takymto cislam! Habs sa jasne oslabili, ale este zopar zaujimavych hracov na trhu je, pre Habs?

..chorchiku, chorchiku :roll: ak beries AHLku ako nejaku "odpadkovu" sutaz, ozaj tazko mi je na to nejako reagovat, preto to (Ta) radsej neriesim..

na margo Price, ano mas pravdu, bude lepsie, ak si pockame ako si bude pocinat v NHL, potom sa o tom pozhovarame..

no a na margo Sheldona, fajn, jedna vec su body, klobuk dole, slusne cisielko a co sa tak mrknut aj na ine, tiez celkom zaujimave ciselka a to je hodnotenie +/- v pripade Sheldona -28..a este jedna nemenej dĂ´lezita vec, ktorou su trestne minuty, o ich nevyhode sa nemusime bavit -) Sheldon ich v min. sezone nazbieral 135, opakujem 135...

pre porovnanie napr. taky Markov +2 a pri pocte odohratych zapasov (77) 49 bodikov, nazbierane trestne minuty = 56..celkom slusne ukazovatele..vedenie Habs sa rozhodlo absolutne spravne, ze prioritny bol Markov :!:

a ze by sa Habs jasne oslabili..pobavil som sa na tom :) zabudni chorche a v novej sezone sa o tom mĂ´zes presvedcit aj sam..ale mas pravdu, nejaki volni borci su este k dispozicii, tak nebolo by od veci nieco zaujimavo_kvalitne pribalit..

AHL je pochybna sutaz, kde hraju lan mladici alebo neschopni starci. Souray je jasne lepsi, ako Markov, kto kedy vycital Prongerovi, ze ma vacsie mnozstvo PIM? Alebo McCabemu? Dobre, ten ziskal cast z nich za ostre vyroky na adresu rozhodcov. Su to vynikajuci obrancovia, PIM nesvedci takmer o nicom. A +/- je uplne nepodstatna statistika, dolezitejsia je schopnost HRAT HOKEJ, tvorit, podporovat utok a presne strielat!

Chorche, když jsem si od Tebe přečetl 2 hlášky, a to, že "Halák je 100x lepší než-li Price" a že "statistika +/- u obránce není vůbec důležitá", tak nevím, jestli si tu z nás děláš srandu, nebo hokeji nerozumíš a jen tu machruješ......... 8) ?? Doufám, že platí ta 1. varianta, ale zase když si vezmu co píšeš k Philly a vůbec obecně, tak o tom pochybuji.......... :wink: 8) !!!!

PHILLY FOREVER píše:Chorche, kdyĹľ jsem si od Tebe pĹ™eÄŤetl 2 hlášky, a to, Ĺľe "Halák je 100x lepší neĹľ-li Price" a Ĺľe "statistika +/- u obránce nenĂ­ vĹŻbec dĹŻleĹľitá", tak nevĂ­m, jestli si tu z nás dÄ›láš srandu, nebo hokeji nerozumíš a jen tu machruješ......... 8) ?? Doufám, Ĺľe platĂ­ ta 1. varianta, ale zase kdyĹľ si vezmu co píšeš k Philly a vĹŻbec obecnÄ›, tak o tom pochybuji.......... :wink: 8) !!!!
Kdybys chorcheho příspěvky četl déle, tak by sis uvědomil, že chorche se na hokej dívá poněkud jiným pohledem než obyčejný smrtelník. :D
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS