Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Za pravdu sa každý bije :D
S Halakom sa teamu darí lepšie. Možno Halak nie je lepší ale pokiaľ dokáže vyhrávať tak trenér by ho mal stavať prednostne a je jedno prečo to tak je. Trebárs keď si Halák dáva pred zápasom aj leštiť gule veštici Teodore - ak vyhráva mal by chytať. :good:
Tak ta Careyho čísla mě tedy trošku překvapila. Z 42 zápasů jen 10 výher to už je tedy něco. No jo no tady vidíme nového Roye :D
Halák je kvalitní gólman a udělal by nejlépe kdyby z Montrealu odešel protože se tady prosadit nemůže dokud se bude věřit gólmanovi, který jasně na jedničku nemá. Takový Detroit kde určitě začnou hledat jedničku velmi brzy by po Halákovi mohli sáhnout. Prostě já mu radím jasně. Uteč dokud ještě není pozdě.
cepi píše:Price má za posledných 42 zápasov 10 výhier a 32 prehier
fuuha tak toto je dost husta statistika...fakty jednoducho nepustia..nic dôlezitejsie ako vyhra v zapase neexistuje..
Však v Montreale už na to majú argument. Za výhru môže team a nie brankár a je to u brankára nič nehovoriaca štatistika.
Inu, kam vietor, tam kabát...
Nechápu proč se fanoušci Habs bouří...Statistika je myslím jasná :D ...Aby na tu slepou víru v Priceovi schopnosti, jednou pořádně nedoplatili!!! :-(

A Halák by si měl přát přestup, v Montrealu to zřejmě nemá smysl! :-(
Detroit vyzerá momentálne pre neho ako ideálny team, ale aj tam si na ten post už brúsi zuby Howard.
Jediný dobrý Gaineyho ťah s Halákom bol že ho podpísal na 800 tis. a takú "dvojku" za takú peniaze nepustí nikto.
Možno pred trade deadlinom ho pustia na nejakých 10 z 15 zápasov aby mu zdvihli cenu a bude. A ak nie dajte úspory na to, že Halák si bude CHCIEŤ vyskúšať trh s voľnými hráčmi.
V Habs im zostanú oči pre plač zrejme.
cepi píše:
cepi píše:Price má za posledných 42 zápasov 10 výhier a 32 prehier
fuuha tak toto je dost husta statistika...fakty jednoducho nepustia..nic dôlezitejsie ako vyhra v zapase neexistuje..
Bohužel, takhle ten sumář vypadá hrůzostrašně :-( . Vůbec se nechci Priceho zastávat, ale pokaždé to není jen o brankářích, ale hlavně o tom, jak mu pomáhá či nepomáhá zbytek mužstva. A je to možná i shoda okolností, ale zrovna v zápasech, kdy chytal Price, defenzíva, až na dvě výjimky, vůbec nefungovala. Mluvím samozřejmě jen o letošní sezóně. Třeba dokáže Halák hráče víc seřvat... :) .
Kopiii píše:Nechápu proč se fanoušci Habs bouří...Statistika je myslím jasná :D ...Aby na tu slepou víru v Priceovi schopnosti, jednou pořádně nedoplatili!!! :-(

A Halák by si měl přát přestup, v Montrealu to zřejmě nemá smysl! :-(
To by tobě, jako fanouškovi Leafs, ale vůbec nemělo vadit, že na tohle Montreal dojede... Ty by sis měl mnout ruce :) .
habs píše:
Kopiii píše:Nechápu proč se fanoušci Habs bouří...Statistika je myslím jasná :D ...Aby na tu slepou víru v Priceovi schopnosti, jednou pořádně nedoplatili!!! :-(

A Halák by si měl přát přestup, v Montrealu to zřejmě nemá smysl! :-(
To by tobě, jako fanouškovi Leafs, ale vůbec nemělo vadit, že na tohle Montreal dojede... Ty by sis měl mnout ruce :) .
Nenech se zmást smutným smajlíkem! :D
hmmm, môže sa Jaro v tej bránke aj zblázniť, keď útočníci nevedia dať gól, ťažko vyhrajú. prehrať 0:1 je troška od veci... :?
ivan23 píše:hmmm, môže sa Jaro v tej bránke aj zblázniť, keď útočníci nevedia dať gól, ťažko vyhrajú. prehrať 0:1 je troška od veci... :?
hraci praveze pomahali halakovi. hrali hodne defenzivne.
debil píše:
ivan23 píše:hmmm, môže sa Jaro v tej bránke aj zblázniť, keď útočníci nevedia dať gól, ťažko vyhrajú. prehrať 0:1 je troška od veci... :?
hraci praveze pomahali halakovi. hrali hodne defenzivne.

a to samé hráči asi očekávali od Jara ... (myslím tím pomoc v ofenzivě,která ale jaksi nepřišla).... :D :frajer2:
Baffy píše:
debil píše: hraci praveze pomahali halakovi. hrali hodne defenzivne.
a to samé hráči asi očekávali od Jara ... (myslím tím pomoc v ofenzivě,která ale jaksi nepřišla).... :D :frajer2:
Asi tak nějak, nic jiného se na to asi říct nedá :-( . Naše ofenzivní "hvězdy" jsou hodně pohaslé a po některých slibných zápasech (Rangers, Islanders, Toronto) to teď vypadá na pořádnou blamáž... Jsem zvědavý, jak dlouho se budou trpět výkony Kosticyna, který je absolutně mimo, první lajna zápas od zápasu horší a v obraně prakticky hrajeme na dvě dvojice... Ještě, že Halák aspoň chytá v solidní formě, jinak by to bylo ještě smutnější.
Kolko asi by to skoncilo dnes keby chytal Price? ozaj prva prehra v riadnom case v tejto sezone s Jarom v branke?
inak co to za dresy mal dnes MON, skoro som myslel ze pozeram iny zaznam, no uz viem preco dnes prehrali, dresy sa mi nepacia co dnes mali :beee:
wild píše:inak co to za dresy mal dnes MON, skoro som myslel ze pozeram iny zaznam, no uz viem preco dnes prehrali, dresy sa mi nepacia co dnes mali :beee:
Mne sa praveze tie dresy pacili,ked som videl photo na oficialnej stranke nhl moj prvy dojem bol ze vidim MIN dresy.Zaujimalo by ma v ktorom roku ich zacali pouzivat,pretoze dnes som ich videl po 1x.
A s Pricom v brane by som tiez tipoval iba tak 1-2 inkasovane goly.
"Price má v posledných 42 štartoch 10 víťazstiev a 32 prehier." Po tomto zapase uz nebudem jeho statistiky brať tak vaznejsie ked problem moze byt asi niekde inde nez v brankarskom poste.
Když jsem pustil ESPN, tak jsem si v první chvíli myslel, že hrají Minnesota Wilds! Bylo mi to nějaký divný a chvíli jsem se rozkoukával! :lol2: :lol2: :lol2:
fest divne dresy pre MON, skoda toho tecu pred branou, Jaro by si zasluzil nulu uz, dufam ze bude branit aj nabuduce
:) Fandům nad sebou vzkazuji,že dresy výsledky nedělají,pouze jsou symbolem a historickou pamětí klubu a novodobě také obchodním byznysem.
Modré proužkované dresy jsou kusem historie Montrealu,proto je to nutné tak chápat ať už se vám líbí,nebo ne.
Naopak,pro Boston a teď naposledy pro Toronto je vlastně čest,že hráči Canadiens zrovna proti nim se v těchto historických retro dresech představili.Je tím určitě symbolizována úcta k soupeři a není to rozhodně náhoda,že je Canadiens proti těmto soupeřům oblékli.Soupeři a fanouškům to mělo něco připomenout!!! Jsem přesvědčen že této cti se dostane i dalším zakládajícím six klubům!!!/Detroitu,Rangers,Chicagu/
Pokud jde o ty NE moc povedené červené dresy se zeleným logem a zelených kalhot proti Calgary,, ala Minessotta",tak to je spíš obchodní tah.I Montreal navyšuje své příjmy prodejem dresů a je proto někdy potřeba sáhnout k nějaké výtvarné změně!!Na můj vkus mě to také moc neoslovilo.Ale taková je doba pánové,S tím se smiřte!!!!
,
:) Bohužel poměry v mé práci se natolik změnili,že mám minimálně možnost sledovat zápasy v noci.Brzo ráno stávám a nemohu ponocovat.
Ale zápasy Montrealu bedlivě na highlighty sleduji a především diskuzní komentáře k nim.
Nebudeme si nic namlouvat,ale letošní sezóna se nám vůbec nedaří.V podstatě jsme ,,skutečně" vyhráli pouze jediný zápas v normální hrací době a to je opravdu velice málo.
Zbytek vítězství je po prodloužení nebo po penaltách/to už je úplně loterie,která nám kupodivu vycházela a měli bychom za ní děkovat obou našim brankářům/.
Jenom dobře nastavený bodový systém v tabulkách nás udržuje na příznivém 4 místě,pouhých pět bodů ztráty za Buffalem v severovýchodní konferenci.

V létě jsem sice očekával,že sirovému mužsvu bude chvíli trvat než se sehraje,ale že budou výsledky tak mizerné,jsem opravdu nečekal!!!

:? Jsem zklamaný.Čekal jsem po letní obměně lepší výsledky.Nehraje nám dobře obrana.V posledním utkáních nezahrál dopředu ani útok, s Calgary nedal dokonce ani gól!!!!!! :evil: .
Vše nakonec u fanoušku obvykle odnesou brankáři.Zvláště Price!!
Nadává se na Price,který není schopen mužstvo dovézt k vítězství.Daleko úspěšnější je Jarda Halák,ale ani on chudák poslední porážce nezabránil.V každým případě chci Jardovi vyseknout poklonu.Dělá co může a drží nás ,,nad vodou!!!!"
Ze záznámů se mi,ale nezdá,že za prohry by mohli naši brankáři ani Price!! Kdyby hráči v poli měli takovou formu jako brankáři,tak by jsme byli podstatně v tabulce výš!!!! :yes: .

Jednoduše to neklape v celém mužstvu.Ve vlastním obranném pásmu děláme hrozné chyby a to nejen obránci,ale i vracející se útočníci.
Šokující je zjištění,že nám hrají špatně opory jako A.Kosticyn,Lapierre, nebo obránce Špaček.Viděl jsem chybovat i Hamrlíka a ani on zřejmě nepodává takové výkony jaké by jsme si přáli!!
Zvláště Andrej Kosticyn je letos v celém ročníku v útlumu a u fanoušků jeho kredit hodně klesl!!Možná by mu prospěla/ spolu s neposlušným bratrem/výměna,odchod někam jinam!!!

Udivují mne čísla u Chipchury, který má ze 13 zápasů -8 a Mary z 18 zápasů -7 bodů.A to jsem si myslel,že Chipchra je v checking line schopen udržet soupeřovi hvězdy.Asi to není pravda.
Mara má patřit k lepším obráncům na kterého fans pějí jakž, takž chválu,ale jeho čísla jsou také zarážející.

Také Bergeron se nám nějak horší -5 bodů a přestal střílet v přesilovkách góly.Nějak se na křídle u Plekance horší i agresivní Lapierre.Letos -5 bodů,ale zde je to asi způsobeno častým přesouváním v řadách z křídla na centra.Úplně se vypařil loni úspěšný Matt D´Agostini.Letos dal pouhý gól.

Po spanilém úvodu vyhasíná hvězda Gionty a snad jediným pozitivem je ustálená forma Tomáše Plekance a jestli mohu napsat ,,nadějného kanonýra" Cammaleriho.Také do té doby nenápadný Glen Metropolit se oproti minulým letům zlepšil a je hodně vidět.To mám opravdu ze všech radost!!! :thumbsup:

:? Gomez údajně se oproti začátku sezóny zlepšil,ale jeho 11 bodů/2 góly,9 asistencí/ za 18 zápasů je mizerné přispění za 8 melounů v sezóně.

Mužstvo je v útlumu a je potřeba urychleně něco dělat!!!!!!Začít doplňovat mužstvo a měnit!!!!!
NE,ale měnit trenéra,to spíš bych změnil GM. :-( Gainey mě už nějak nepřesvědčuje,že je mužem na svém místě.Pouhý příchod neznámého obránce Leache je dost málo, ačko-li sám vidí,že se jeho mužstvu nedaří.
Martin na koncepční práci potřebuje čas,tomu nic nevyčítám!!!Je třeba mu jí dát!!!!!!!!Tady se nedá nic upospíchat!!

První pokusy Jacques udělal.Pokusil se sáhnout do farmy/Carle,Belle,White,Pyatt/
Příliš to nepomohlo,snad jen Carle se v mužstvu stabilizoval. :thumbsup:

Zřejmě bude nutné aby ve zkoušení hráčů Martin pokračoval a zkusil ještě znovu povolat Belleho případně Benoita a Subbana.Hlavně tedy obránce,protože tam nás nejvíc dře bota.Hry obrany budeme muset nějak razantněji změnit,nebo obměnit!!! Martin bude muset vysvětlit útočníkům,že se musí rychleji vracet a vypomáhat obráncům!!Jinak se nehneme z místa.

Do útoku se jeví možnost znovu nasadit Maxwella a letos úspěšné křídlo v AHL Darche.Ale dokud nesežene Gainey nějakého skutečného kanonýra,tak se ,,ledy" zřejmě nepohnou!!! :?

Je zvláštní,že dokážeme zahrát zápas plný pohybu a vtipu/viz s Rangers/,aby jsme v dalších zápasech vypadali,že nevíme co hrát a naše hra stála ,,za bačkoru"

Musí se to přece konečně změnit!!!A to rychle!!!!Potřebujeme vyhrávat jinak se do PO nedostaneme!!!

Opět se projevuje,že nám dlouhodobě chybí spolehlivý kanonýr,který udělá bod za zápas po kterém pláču již několik let!!Letitý problém!!!
Můžeme jen závidět Los Angels Kopitara,Capitals Ovečkina a Rangers Gáboríka.
Tady nikdo takový není, ani Cammaleri takový kanonýr není i když má perspektivu,aby jím v budoucnu byl!!!Z kraje sezóny jsem si myslel,že tuto úlohu bude plnit Gionta,ale jak se zdá,tak jsem se hodně mýlil.Ten úplně vyhasíná!!!! :thumbsdown:

Nechci mužstvo už víc kritizovat,protože je stále začátek sezóny a naše situace není zatím bezvýchozí!!
Zatím není nic ztraceno,ale musejí hoši máknout,a to na doraz.A taky konečně Gainey!!!NE jen přihlížet,jak se mužstvu nedaří!!!!Je třeba udělat nějakou ráznou výměnu!!!!!
Nebudeme si nic namlouvat!!!Sezónu jsme začali,,hodně mizerně"!!!Hůř,než kdoko-li z nás fandů čekal!!!! :evil: :evil: :evil:
tak to sa peknce cita :good: dobra praca :clap:
k strelcom, co tak Spezza z OTT, ako nevravim ze super strelec, ale stale si myslim neprebudeny talent ...
to "montreal":
Říkal jsem si, že už jsem tu dlouho od tebe nečetl ani čárku a teď tohle... :) . Jenom pár věcí:
Když to vezmu odzadu, tak gólmani snad jako jedni z mála snesou trochu přísnější měřítko - čísla sice nemají nijak úžasná, ale hlavně Halák dokázal mužstvo dovést k několika důležitým výhrám.
Obrana, to už je trochu jiné "kafe", tam můžu pochválit trochu snad jen Hamrlíka a Maru, byť ta čísla nejsou hezká - on ale jako jeden z mála stačí důrazem. Špaček nehraje špatně, ale občas má minely na útočné modré a pak z toho jsou nebezpečné brejky. Gorges hraje to své, co jsme zvyklí, takže celkem ok. Na Bergerona jsem se moc těšil, ze začátku dokazoval, že na přesilovku to bude rozhodně posila, ale teď někdy předvádí hrozné věci - rozehrávka křížem obranné třetiny na velké riziko a často nepřesná a na útočné modré taktéž hodně ztracených puků. Navíc, hra do těla v jeho podání prakticky neexistuje. A pak je tu Gill, to je kapitola sama pro sebe - sice se trochu zlepšil, ale pořád je to největší zmatkař v obraně. Teď nehraje pro zranění, tak mám trochu klid... :) . Carle, kdyby hrál častěji, tak určitě Bergerona i Gilla strčí časem do kapsy. Ale zatím nastoupil asi jen dvakrát, takže toho moc ukázat nemohl. Novic Leach hrál jeden zápas a celkem nic nezkazil, ale ani nijak nezářil.
Útok je pro mě velikým zklamáním! Proklamovaná útočná esa Gomez, Gionta a Cammalleri hrají strašně nevyrovnaně a hlavně nemají, jako zbytek týmu, téměř žádnou koncovku. V poslední době navíc nejsou schopni ani protivníka zatlačit svou rychlou a technickou hrou, jak se jim to dařilo na začátku sezóny. Cammalleri hraje moc na sebe, ale gólů na svém kontě přitom taky moc nemá. Spokojený jsem s Plekym, dostal se do své předloňské formy, bohužel nemá k sobě odpovídající křídlo typu Kovaljova a tím jeho výkony hrozně trpí - Lapierre rozhodně není křídlo do druhé lajny a o Kosticynovi letos nemá absolutně smysl mluvit. Ten člověk by měl asi sám přijít za Gaineym a požádat o nějakou výměnu, jinak se z toho nedostane. Dobře nám hraje třetí řada s Metropolitem a Moenem, ti odvádí svoje a hlavně Metropolit mě příjemně překvapuje. Pacioretty, to je jak kdy a D´Agostini už je od zápasu v Chicagu zraněný, tak se nediv, že nesbírá body... Latendresse hrál docela dobře u Plekyho, teď ve čtvrté společně s "farmáři" Whitem a Pyattem je ztracený.
Suma sumárum - žádná sláva a ani moc valné vyhlídky na zlepšení. Sezónu jsme doposud začali nejhůře za poslední tři roky, předloni jsme touhle dobou měli 23 bodů, loni dokonce o bod více - letos máme bodů 16... :-( .
:) Díky Míro,že jsi mužstvo podrobně rozebral.Něco málo jsem během října viděl a s tvým posouzením mám teď lepší přehled o našem mužstvu.
Včera proti Phonixu jsme konečně vyhráli v normální hrací době!!!!! :clap: :clap: :clap:
Zářil Tomáš Plekanec - fantastické tři finální přihrávky na gól :good: .
Ta jeho první přihrávka na zcela nehlídaného Cammaleriho měla opravdu oči.To bych proměnil snad i já. :)
:-( Naopak vyrovnávací gól Langa/zase bývalý hráč Canadiens :evil: / neměl platit.Před jeho zavěrečným doklepnutím seknul kojot Mueller našeho golmana Price do oblasti nechráněného krku a částečně helmy.To byl jasný faul!!!!!
Druhý náš gól byl také parádní!!!!! :good: Tomáš Plekanec vyhrál bully pro Bergerona, který s ním upaloval k modré čáře spolu s Fiddlerem v patách.Zbavil se ho protisměrnou kličkou a vypalil.Bryzgalov se nestačil divit a lovil puk s branky.
A hned v zápětí v přesilovce třetí Metropolitův gól byl konečně po zámku kojotů v jejich obranném pásmu.A přihrával,kdo jiný - Tomáš Plekanec!!!!!!
Naopak my jsme inkasovali poněkud smůlovatě.Neškodná Heshova rána se odrazila od Bissonetteho brusle a překvapila Price.To byla opravdu náhoda,za ten gól nelze Price vinit.S tímto odrazem nikdo nepočítal.
Závěrečný gól pečetil do prázdné brány v power play Gionta. :clap: :clap: :clap:
Jsem opravdu rád,že jsme vyhráli a že konečně také s Pricem v brance.Nemůžeme dokola spolehat pouze na Jardu Haláka.Je potřeba abychom vyhrávali ať se do branky postaví kdoko-li z obou našich brankářů!!!
Tak snad se to obrací v lepší časy i když podle reakcí kanadských fanoušků to nebyl výkon kdoví jaký.
Čeká Nashville - ten by snad mohl být pro nás hratelý.Doufám ve dva body!!!!
montreal píše::)
:-( Naopak vyrovnávací gól Langa/zase bývalý hráč Canadiens :evil: / neměl platit.Před jeho zavěrečným doklepnutím seknul kojot Mueller našeho golmana Price do oblasti nechráněného krku a částečně helmy.To byl jasný faul!!!!!
Druhý náš gól byl také parádní!!!!! :good: Tomáš Plekanec vyhrál bully pro Bergerona, který s ním upaloval k modré čáře spolu s Fiddlerem v patách.Zbavil se ho protisměrnou kličkou a vypalil.Bryzgalov se nestačil divit a lovil puk s branky.
To seknutí Pricemu do krku nebylo od útočícího hráče, ale od vlastního a myslím, že to byl Mara nebo Gorges.
Pleky hrál super, nechápu, že byl až druhou hvězdou večera za nějakým naprosto neviditelným hráčem domácích, který se dokázal jen poprat a pak se mu odrazil puk od brusle do branky - zvláštní kritéria pro posuzování... Pleky měl výborné dvě finální přihrávky, k té asistenci na Bergeronův gól přišel jako slepý k houslím, protože to za něj prakticky udělal jeho soupeř na buly... :) . Ale už v první třetině tam předvedl dva parádní úniky v oslabení, škoda, že na poslední chvíli mu vždycky znemožnil koncovku obránce. Jinak ale hokej celkově velká nuda.
:-(Prosím tě Míro co jsme v Nashvillu dělali? To jsme snad spali,nebo co?Teď jsem si to pustil a ani na záznamu nemáme větší šanci..Snad jsem napočítal jen jeden závar při přesilovce a jeden neúspěšný únik Cammaleriho před branku Rinneho.
Jinak se hrálo výhradně před Pricem a Sullivanovi ještě fantasticky Carey vyrazil vytrčeným betonem v první třetině téměř jistý gól.Za oba góly Price podle mě nemohl!!!!
První padl po samostatném nájezdu Sullivana,který Price kryl,ale následnou dorážku už nestačil vytěsnit!!!Chyba pomalé obrany,která se nestačila vrátit!!Minimálně k té dorážce se už neměl Sullivan vůbec dostat!!!! :evil:
Druhý gól padl po pumelici Shea Webera od modré ,kterou stačil Price reflexivně vyrazit před sebe a Sullivan bleskově doklepl.Je jasně vidět jak od začátku celého bully pětice našich hráčů jen přihlíží a nikdo se nezmohl na nějaký efektivnější pohyb zmařit soupeři šanci.Opět chyba obrany.Působí to dojmem,že byli naši hráči duchem nepřítomni.
Vůbec se mi zdá z highlightu,že naši hráči nemají pohyb a všude jsou o krok za soupeřem pozadu.
Když se k tomu přidá neškodný útok,neschopný vystřelit na bránu natož dát gól,nemůžeme se divit že prohrajeme. :evil:
:?: Sice jsem na soupisce nenašel krom dlouhodbě zraněných hráčů nově Giontu/co je s nim,proč nehrál?/,ale to nás neomlouvá.Naším nejpilnějším střelcem byl obránce Bergeron se 4 pokusy a to je pro útočníky ostuda!!!!!! :evil:

Počet střel je ze zápasu frustrující Nashville 24-18-13=55 ,Canadiens 4-6-10=20

Ten Price tam musel lítat,jak,, hadr na holi" ,podle všeho nás zachránil před debaklem!!Hra na jednu branku.
A to jsem si před zápas myslel,že predátory spláchnem jako Phoenix raz dva.
Čeká nás Carolina,které se letos vůbec nedaří.To jsem tedy zvědavý co s ní uhrajeme!!!Když Bob konečně začne něco dělat?
O našem výkonu v Nashvillu raději nemá cenu mluvit - poměr střel je myslím dost výmluvný! Price byl vynikající, často ho kritizuju, ale to, co předvedl včera, byl heroický výkon. Bohužel, zůstal naprosto osamocený, hráči v poli nestíhali a založit kloudný útok, to bylo absolutně nad naše síly.
Jinak k tomu druhému gólu - ano, naši hráči nestihli pokrýt dorážku, ale bylo to hlavně kvůli tomu, že v té době jich tam bylo o dva méně - hráli jsme oslabení 5 na 3... :) .
Nic jiného netřeba psát, prohráli jsme naprosto zaslouženě a to s takovým týmem, jako je Nashville, bolí dvojnásob.
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS