Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MONTREAL CANADIENS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Montreal sa mi tento rok docela pozdava, ze by dalsie kanadske muzstvo vo finale Stanley Cupu :roll:

Canadiens uz potrebuju nejaky ten uspech.To znamena SC!!!!Ja im to celkom prajem(samozrejme az po Red Wings).Poviem pravdu,som prekvapeny hlavne z vykonov Hueta.Myslel som si,ze nedokaze nadviazat na vykony z minulej sezony,ale zda sa,ze som sa mylil.A ked uz maju ziskat ten SC,tak nech si pockaju 2-3 rocky a Jaro im to vychyta :wink:

patri medzi moje oblubene tymy
klub z original 6tky, skvela kanadska atmosfera, atraktivna hra, klobucik dolu :poklona:

Já je rád nemám, nelíbí se mi jejich dresy a ani se mi nepozdává jejich styl.

BigPete píše:Já je rád nemám, nelĂ­bĂ­ se mi jejich dresy a ani se mi nepozdává jejich styl.
zhliadol si od nich v tejto sezone aspon 1 (domaci) zapas?

ale BigPete co sa ti na nich nepaci??Ved to je skvely tim hraju pekne len skoda ze tam neje uz Zednik :(

já je taky moc nemusím :P :)

Nevím prostě nemůžu mít rád všech 30 týmů....Montreal je takovej no... divnej a proto se mi nepáčí

Na papieri nevyzeraju nijak silne, navyse Samsonov nie je ocakavanou posilou, ale mlady Huet chyta znamenite! Dost ma prekvapuju, co s tym poslabsim kadrom vzdy dokazu, ale uz som si na nich v playoff zvykol. :wink:

Tak já nevím no, ale je to prostě hokejové město, tak musíš čekat že budou mít dobré nováčky ( odchovance ), no a navíc je táhne Koivu, Kovalev taky není špatný, no Hueta mám už od minulé sezóny v kolence dobrých brankářů

Hm, zaujimave, ze sa niektori naozaj dokazu vyrovnat s tlakom, ktory je v tomto meste na hracov obrovsky. :wink:

:poklona: pre fanusikov Montrealu
no mal som dost, dnes rano som riesil nejake zalezitosti v kuchyni, vedel som o tom, ze mam zapnuty prenos Montreal - Philka na Galaxii, no ked som zacul doslova a dopismena futbalove choraly! z hladiska,vracal som sa k obrazovke s tym, ze som medzi tym asi omylom prepol na Sport 1..no na TV slapal dalej hokej. prenos a ozyvali sa hokejovi priaznivci...
tak toto som v NHl este nezazil :shock: tomu sa povie hokejove mesto s veelkym M :thumbsup:
dalsi + bodik pre tento sympaticky tym (bacha na to, caka na Vas rozbehnuty BOSTON.. 8)

Tak niekde mozu byt na svojich fanusikov nesmierne pysni :cool: To sa, ale bohuzial o niektorych kluboch v "tipicky hokejovych oblastiach povedat neda" :( Ale este viac sa ceni, ked divaci fandia aj napriek tomu, ze sa muzstvu nedari a robia atmosferu, ako keby ich muzstvo malo prave vyhrat Stanley Cup, tak toto si uz zasluzi obrovsku :poklona:

...

noo tento rok hraju celkom lsusne nech im to vydrziiiiiiiii :modlenie:

Mne je jedno, Montreal nemozem mat zvlast rad, pravidelne vylieval Chicago vo finale, to ma stve, ale je to legendarny klub, tradicna znacka....

Trochu malo zaujmu o najslavnejsi a najstarsi klub v nhl. Chcete vidiet najlepsiu atmosferu v nhl? Chodte do Montrealu.

debil píše:Trochu malo zaujmu o najslavnejsi a najstarsi klub v nhl. Chcete vidiet najlepsiu atmosferu v nhl? Chodte do Montrealu.
vid. mĂ´j prispevok z predoslej strany (22.december) mal som dost
aj preto patri tento klub medzi moje oblubene(jsie)

Toto ste uz mozno citali ale dam link. Najvecsi rivali v NHL. Nie nahodou je Montreal az v troch slagroch.

http://www.hokejportal.sk/index.php?p=c ... ok_id=9132

Zaujimave, ze tam nie su spomenute vyrazne rivality v ramci Original Six....

Co to ma znamenat osem golov od Ottawy? To som teda vobec necakal. Tak potajme som dufal ze by mohli Canadiens ako cierny kon ist daleko v playoff. Ale takto teda nie. S Ottawou to bol moj jasny tip na Montral.

já jsem dal na Ottawu :cool:

ja taky ale bylo to krute co? :D

Ottawa s velkou pravdepodobnostou playoff neuhra.

v Montreale tradicne vyborna atmosfera, ktoru stupnuje pritomnost Crosbyho..dobry zapas, v tempe, brankari sa cinia

bum Habs akurat inkasuju v oslabeni (3:5)

chorche píše:Ottawa s velkou pravdepodobnostou playoff neuhra.
ale toto je topic o montreale a nie o ottawe ..tak prosiim vaaas.... :(
5162 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS