Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

jen takovy maly dotaz.kdy se v americe meni cas?bude to ted nekdy ale nevím presne kdy...pokud to nekdo vite tak tu pisnete... :good: ..dikes
primaprema píše:jen takovy maly dotaz.kdy se v americe meni cas?bude to ted nekdy ale nevím presne kdy...pokud to nekdo vite tak tu pisnete... :good: ..dikes
9. marca o 02:00 a hodinu do predu ak sa nemylim
dnes forsbergov comeback :!: :!: :!:

snazim sa z celej sily prilis od neho v prvom zapase po 8 mesiacoch necakat, ale nedari sa... :)
stale mam pocit ze bude mat aspon 1+2... :D
Ja som nepísal že mu prajem zranenie, len som štastný že tento rok už proti nám hrať nebude, bárs aj keby marodil so zlomeným nechtom ale v tejto sezone sa mu hlavne proti nám darilo tak som samozrejme spokojný že hrať nebude, ved teraz potrebujeme každý bod, prehrali sme 3x posebe a mám ešte lutovať súpera že má neakého hráča zraneného?Ved nám celý rok niekto chýba!
jestli vancouveru nekdo celou sezonu chybí tak co pak mame rikat mi? :lol2: ...vzdyt mi jsme v kompletni setave odehrali snad 4 zapasy...jinak porad nekdo chybi...ted treba marodka avs vypada asi takto:Finger,Clark,McCormick,Smyth,Svatos..... :oops: ...a mi potrebujem taky kazdy bodik.....dnes uz bude hrat Foppa... :clap: ...jsem zvedav co predvede...no jen doufam ze u nej nenastanou zadne zdravotni problemy.....a bude to ok.... :yahoo:
podme na to...
No vyhrali ste aj bez Svatoša aj bez Smytha, z našej strany to bolo znovu slabé, mal sme málo šancí. Sedinovci nemajú v tíme s kým hrať, potom nebodujú ( už 4 zápas v rade) a prehrávame, v zápasoch v ktorých nemali dvojičky bod máme štatistiku tušim 0-13-3.
Dnes sa mi páčil výkon Bieksu, hlavne ako hrál proti Forsbergovi,asi jediný nemal pred nim rešpekt na lade.
Po Shannonovom gole som si myslel že sa dostaneme do zápasu ale Pettinger neštastne tečoval strelu Lilesa od modrej a skončila v sieti. Pred Trade Deadline sme mali 4 výhry v rade, prišiel Pettinger a máme 4 prehry v rade, jasné že to neni len jeho chyba, len Cooke mi teraz chýba ešte viac. Colorado posledné 4 zápasy s nami vyhrálo a tento mesiac hrajú ešte 1 zápas. A podla teba Philly sa mám z toho tešit že sa AVS tak proti nám darí, lebo na lavičke sedí slovák Budaj?
Obrázek

zvysne pred zapasove i pocas zapasove fotecky Foppyho najdete TU
Svatos sa zasa zranil. Kedy ten chlapec chce odohrat kompletnu sezonu? V preklade: Cez 20 zapasov?
dobrej zapas a dulezite 2 body..foppa hral dobre...bylo tam par chyb ale jak byl foppa na lede tak to byli hezke hokejove momenty a tah na branu......je skvele ho zase videt na lede a v nasem tímu.... premiera se mu povedla myslim ze v pristich zapasech prida i body...ale celej tym ted hraje velmi dobre,obrana se po prichodu Footea a Saleie konsolidovala a ted nedostavame moc golu,,samozrejme na tom ma velkou zasluhu i Jose Theodore,ktery od noveho roku chyta spolehlive a velmi dobre.....jen tak dale ...
Zmiesane pocity. Avs nemam rad, ale to, co vyvadzali sucks proti Hawks si zasluzi trest. Dobre, som rad, ze im zasa raz niekto ukazal, kde je sever, totiz, ze bez golov sa vyhravat neda....
chorche o cem to mluvis?nechapu.....co provedl kdo Chicagu a jaky trest za co?vysvetli...
Sucks sli vykynozit vsetko sebelepsie od Hawks! Avs naopak dnes porazili Sucks. 2:1. Ako fanusikovia Avalanche by ste mali poznat mapu.
primaprema píše:chorche o cem to mluvis?nechapu.....co provedl kdo Chicagu a jaky trest za co?vysvetli...
Určite "mluví" o posl. zápase medzi Vancouverom a Chicagom, v tom zápase sme ozaj nič nehrali a hráči si vybíjali nervy na tých lepších v Chicagu, určite myslel čistý hit Pettingra na Toewsa ale žeby mali byť zato vrahovia alebo písať Sucks.
Tak sorry, ale co je to, ked si niekto vysliapne na najlepsieho hraca Hawks, sposobi mu vazne zranenia, chalana zosivaju 50!!! stehmi a je rad, ze aspon s maskou si moze zahrat? Nehrali ste nic a mlatili ste sa Avs vas tiez potrestali - SPORTOVO!
chorche sa po dlhych tyzdnoch zjavi a hned je tu veselo :D

holt, je to skutocny majster kontroverzie :D :D :D
nejake nove info k zdravotnimu stavu Ryana Smytha?jak to snim vypada a kdy bude schopen nastoupit?
v klube su optimisti a veria ze bude fit este pred koncom ZC. plece ma zranene len mierne a aj nasledky otrasu mozgu uz takmer zmizli. nechcu to vsak uponahlat.

podla mojho nazoru este buduci tyzden nebude hrat, ale ten dalsi uz mozno ano. aspon dufam
vyborne - 5. vitazstvo v rade, aj ked len najchudobnejsie skore 1:0. :clap: :clap: :clap: :yahoo:
na wild a lames uz stracame len 1 bodiiik :cinka:

potesil este len 2. shutout sezony, je vidiet ze prichody footea a saleia zatial defenzive avs velmi pomohli.
foote vsak v polke tretej tretiny zo zapasu odstupil, dufam ze bude v poriadku lebo inak by to boli velmi draho zaplatene 2 body :eek2:
COL hra naozaj super,aspon teda podla vysledkov.A to sa stale potyka samou marodkou.Zda sa,ze Avs nastartovali minulorocnu stihaciu jazdu.
Theo podava vyborne vykony.Uz je to asi definitivne stary dobry Theodore z MTL....Som zvedavy,ci ostane v Denveri...
Super,to jsem ani necekal ....5 vyher v rade! :thumbsup: ..po prichodu posil(Foote,Forsberg,Salei)hrajeme opravdu vyborne!a mame i vysledky,coz je skvele.vyborne se rozchytal Theo!spolehlive ,perfektni zakroky s dobrou rozehravkou...no po dlouhych mesicich cekani,zda se muze Theo vratit do formy co mel v montrealu jsme se dockali...uz jsem tomu abych se priznal moc neveril ze to dokaze po te co predvadel v minulich dvou sezonach u avs...ale od noveho roku zari a je mozna uplne nejlepsi hrac avs!co se tyka jeho dalsi pusobeni u avs tak to se uvidi az po sezone zda zustane...bude zalezet na uspechu timu a jeho samotnem...urcite si ted rika o dobrou smlouvu a o nabidky nebude mít nouzi...podle me se bude pohybovat v rozmezi 4 az 5 milionu na sezonu...bude zalezet i na nem zda bude chtit dal pokracovat u avs...byl bych rad kdyby zustal,to je jasne...jinak defenziva ted hraje skvele,tak dlouho uz jsem obranu avs nevidel hrat hodne dlouho,prichody Saleie a Footea se osvedcili a dnes se vratil do obrany i Jeff Finger a opet nezklamal...hral tvrde,rozdaval hity,spolehlive branil.....Do sestavy se nevesel poprve Jordan Leopold ktery zustal s Jardou Hlinkou na tribune..no snad to s Adamem footem nebude tak zle vypada to ze bude ok!..............(The Avs got a great game from Foote, who blocked five shots and might have been a little sore from one of them. Foote didn't play in the game's final few minutes, but he was on the bench by the end of it, and the Avs said he will be OK)....pisou na Denver post..........no a utok?jedine co me mrzi jsou opet spatne presilovky :thumbsdown: ...jako hrat 12 minut v pocetni prevaze a nedat branku...to pak je jasne ze jsme v teto statistice uplne posledni...i kdyz sance v presilovkach jsme opet meli...no ale hlavne ze hrajem dobre 5proti5 to je zaklad... :good: ....foppa i kdyz opet nebodoval hral opet skvele...je radost se na nej divat...vytvoril zase mnoho sanci a mohl i sam skorovat...skoda priste to snad vyjde...ono je to dano i tim ze ted hrajeme se samými skvelými timy a moc golu nepada...takze ted nas ceka hodne silny dallas se kterym hrajem 2krat ve dvou dnech, doma a a hned v nedeli v texasu....no chtelo by to alespon jednou je porazit...nejlepe je porazit 2 krat ale to bude hodne tezke...takze go avs go
Nejaky anti-avalanche klub by nebol?
tak po dvou tretinach a predvedenem výkonu uz jsem moc neveril ze to muzem otocit ale nakonec se stalo... :clap: ...co nam Turco vychytal za sance to bylo az neskutecne...na druhe strane nezustal pozadu ani Jose Theodore ktery chytal taky Famozne :thumbsup: ...coloradu hra dallasu nesedi,to neni zadna novinka...dobra defenziva Stars nas dlouho nepustila do tempa a o to je vyhra cenejsí....dulezite 2 body....Foppa (0+2)konecne bodoval a mel velkou zasluhu na vítezstvi avs...a jak to vypada s Adamem Footem nevíte nekdo????prej neco s kyčlí ale nikde se o tom moc nepíse snad bude brzo v poradku....no nakonec dobra zprava...Ryan Smyth uz trenuje s muzstvem a behem nekolika zapasu se vrati na led.......dnes odveta v dallasu...no bude to tezke...nemuzem ale vyhravat porad....a podle me dnes kdybych si mel vsadit jako ze proti avs nikdy nesazim tak asi dnes bude vítez dallas...ale nepredbíhejme...bodik by byl suprovej a bodiky 2 uzasne....ted uz to vypada tak ze se okruh na postup do playoff zuzil na 9 tímu na zapade.....a budou urcite rozhodovat vzajemne zapasy v divizi a kazdej bod....jak je letos severozapadni divize zase vyrovnana to je az udivujici....go avs go
a jeste jednu vec...dnes se meni v americe cas ze?takze colorado dnes hraje v kolik?v 01:00 hod nebo 02:00hod?asi v 2:00 hod si myslim.....jak to je?
petrik: Dakujem za privitanie.
Debil: Antifanklub mozeme zalozit my dvaja...hoci...ked hraju Avs s Wings, tak sa priklanam na stranu Lavin.... :box:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS