Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Alex píše:Jordan,SOAD pekna volba :cool: :cool: :cool: :wink:
:cool:

no len skoda zapasu prehra 4:1 s blues :( jediny gol Paul Stastny
fotky zapasu : http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=6 ... 206#p74206
Pekne si to napisal,ale podla man trocha vela emocii je v tom prispevku....Kazdemu je jasne,ze COL je lepsi team,ale taketo zapasy v sezone urcite budu...A hlavne ked bude chytat Manny Legace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
A aj ten jediny gol bol vlastny... 8) :roll:
Theo za goly nemohol a aj ten treti neni jeho podla mna.....
Dado,tie Euro akcie,môžu byť super,ale neni to nákladné?možno pre teba to je nič...
ja poznám len 2 fanúšikov Canucks a obidvaja sú z Česka,ty máš v tom Eurolanche vela ludí z fora Avalanche,ale to je u mňa problem,že moja angličtina nie je najlepšia... :(
Je to dobré že sú tak zarití fanúšikovia aj na SVK,našiel som ťa aj na myp2p jak si sa vo fore pýtal o tej galaxii...
A ku Coloradu neviem čo si mám o nich myslieť,raz jasne vyhrajú a potom to úplne ..... ,ale dúfam že tých úplne ...... zápasov bude ešte viac :wink:
NHLfanAVS píše:v hosteli
Dado pracujes na filme Hostel 3 :D oki k teme..hmm, zaujimave tak to sa stretavat s fanusikmi svojho oblubeneho timu :thumbsup:
tak v prvych 5 zapasoch sezony sa avs predstavili proti tymom zapadnej konferencie, avsak ani raz proti diviznemu superovi.
v najblizsej dobe sa to vsak radikalne zmeni - z nasledujucich 18 zapasov ich bude proti tymom zo severozapadnej divizie rovnych 15 :!: :!: :!:
da sa preto tvrdit ze nasledujucich 6 tyzdnov bude pre avs z hladiska vyvoja tejto divizie velmi dolezitych. vsetko sa to zacina uz dnes domacim zapasom proti rivalom z calgary - mame im z poslednej sezony co vracat, takze verim vo vitazstvo (v brane by mal nastupit budaj :thumbsup: )

mimochodom - z tychto prvych 23 zapasov je iba jeden proti tymu z vychodnej konferencie - 1.novembra sa v pepsi center po prvykrat predstavi so svojimi tucniakmi Sid the Kid Crosby. dufam ze hraci system zmenia cim skor :eek2:
petrik píše:dufam ze hraci system zmenia cim skor :eek2:
veru tak petrik, ten system mi riadne lezie krkom..hrat proti tomu istemu diviznemu superovi aj 2x za 3 dni a o konferencnych subojoch nevraviac je dost na hlavu..tak napr. mackovia sa s lavinami nestretnu v sezone ani raz :censored: :evil: nastastie, od buducej sezony sa system s 90% pravdepodobnostou meni, tak to este ten rôcik hadam vydrzime
No ked im prispejeme na benzin a drahe hotely a Budajovi na playstation v lietadle tak budu cestovat castejsie. Ja sa brutalne pokusim v noci vstat a vidiet zapas ale moc tomu sancu nedavam.
No Colorado malo skvely comeback do zapasu a vyzeralo to ze Theodorov ASI druhy zapas dopadne zle,ale R.Smyth mal kus stastia pri jednom jeho gole z dvoch ked sa puk pomaly dosmikal do branky.Slusny obrat :)
isiel som znechutene spat po prvej tretine :)
prebudzanie je necakane prijemne :D

taky comeback by mohol tym nabudit k lepsim vykonom (nie zeby tie doterajsie boli zle)

a vysli mi aj 3 X v KTL (skoda ze atlanta neprekvapila :D)
Minnesota1 píše:No Colorado malo skvely comeback do zapasu a vyzeralo to ze Theodorov ASI druhy zapas dopadne zle,ale R.Smyth mal kus stastia pri jednom jeho gole z dvoch ked sa puk pomaly dosmikal do branky.Slusny obrat :)
Jak zle? ved nedostal gol narozdiel od Budajovych styroch. Mohli tam nechat Budaja.
no len skoda ze sa zvysok timu prebral az po 4ch goloch doprial by som budajovy vyhru ale je super ze Theo nesklamal ... Stastny 3 asistencie tusim super :) smyth hral skvelo
debil píše:
Minnesota1 píše:No Colorado malo skvely comeback do zapasu a vyzeralo to ze Theodorov ASI druhy zapas dopadne zle,ale R.Smyth mal kus stastia pri jednom jeho gole z dvoch ked sa puk pomaly dosmikal do branky.Slusny obrat :)
Jak zle? ved nedostal gol narozdiel od Budajovych styroch. Mohli tam nechat Budaja.

Som si myslel ze chytal celý zápas :oops: Tak potom dobry výkon podal a keby tam ostane Budaj tak Flames by vyhrali.Nech je #1 v tíme Theodore lebo Budajovi to v tejto sezone ani tak nejde
veru ništ toho nezmože ked sa Budajovi jeden zapas vydarí a dalšie dva pokazí ako fakt ked sa mu jeden vydaarí to žiari robí paradne zakroky je proste super no hned na to si to musí dokaziť a tak je to aj v posledných rokoch...uspešnosť sa pohybuje len okolo tých priemrných 90 percent...
NHLfanAVS píše:Okt. 16 Calgary 7 p.m. 5:4 po samostatných nájadzoch
- Tak toto bol najdivokejší zápas za posledné sezóny. Po druhýkrát v "kariére fanúšika" a bolo to dokonca druhýkrát v tejto sezóne, sami stalo, že som nereagoval na budík a vstal som až tesne pred koncom prvej tretiny. Zapol som si SopCast a uvidel som výsledok - 0:2. Skoro ma šlahlo o zem. O pár minút bolo už 0:3. Z pozerania som nemal takmer žiadny zážitok, keďže obraz každé dve sekundy sekal. Preto som sa znechutený rozhodol po prvej tretine pokračovať v spánku. Bol to prvý zápas, ktorý som v tejto sezóne vynechal. Strašné. Nanešťastie si nepozrem ani ten budúci, pretože ma čaká rozhodovanie. Poďme však k zápasu. Prvá tretina bola zo strany ukážkovou. Jedine,že by ste však chceli svojim mladým budúcim hokejistom ukázať, ako nehrať hokej a aké najčastejšie sa robia chyby. Postupne si zastrielali Phaneuf, Nilson a po obrovskej chybe obrany Iginla. Vstup do druhej tretiny vyšiel opäť hosťom, keď sa znovu trafil Iginla a daroval svojmu tímu až štvorgólové vedenie. Do brány sa postavil Jose Theodore, ktorý vystriedal nevýrazného Petra Budaja. Zápas sa zdal byť už rozhodnutý. No práve v tejto fáze sa prejavila bojovnosť hráčov Avalanche a ich túžba po víťazstve. O 13 sekúnd po štvrtom góle Flames znižoval Marek Svatoš, po prihrávkee Ryana Smytha. Druhý menovaný zaznamenal taktiež gól, keď sa trafil v polovici zápasu. Jednalo sa však o vlastný gól, keď si vyrazenú strelu zrazil do vlastnej brány jeden z obrancov. Na rozdiel jediného gólu znížil Andrew Brunette počas presilovej hry a tvrdou strelou, ktorá sa odrazila od tyčky bodoval Kurt Sauer, sviatočný strelec. Zdalo sa to byť neskutočné, ale bolo vyrovnané. Divoká druhá tretina sa nám skončila. V stretnutí sme už gól nevideli. Tretia tretina prebiehala skôr v defenzívnom tempe a tak sme sa dočkali predĺženia, avšak ani tu sa strelec nenašie. Streleckú prevahu mali hráči domácich v prvých dvoch tretinách a hostia naopak v tej poslednej a v predĺžení. Nastala chvíľa pre samostatné nájazdy. Za Colorado sa trafil Wojtek Wolski a Smyth, za Calgary Iginla a tak sa z víťazstva radovalo Colorado. Netreba však prehánať radosť z ťažkej výhry. Treba sa pozrieť na celý zápas, a hlavne na jeho začiatok, pohľadom odborníka a zhodnotiť veľké chyby a nedostatky, ktorých sme boli svedkami. Na záver vás chcem upozorniť, že stále hľadám pomocníka pre stránku. Je to jedno v akom intervale bude prispievať, ale potrebujem pomoc.

---------------------------------------------------------------------------------

Sakic vyhral ďalšiu trofej

DENVER (15.10.07) - Joe Sakic z Colorada Avalanche sa stal deviatym víťazom špeciálnej trofeje „NHL Foundation Player Award“, ktorá je určená pre hráča, ktorý sa najväčším prínosom angažuje v charitatívnych akciách klubu. Cenu si prevezme pred zápasom s Calgary Flames v stredu. Pri tejto príležitosti venuje klub 25 000 dolárov onkologickému oddeleniu.


Sakic hrá už svoju 19. sezónu, ktorú strávil v jedinom klube – v Colorade, respektíve v predchodcovi Quebec Nordiques. 15 sezón pôsobí už na poste kapitána a svoje líderske schopnosti ukazuje na ľade i mimo neho.

Sakicove charitatívne úlohy sa predovšetkým sústreďujú na podporu zdravého stravovania, zdravotnú starostlivosť a rodiny v núdzi. Najznámejším projektom je Food Bank, ktorý sa už podľa názvu orientuje na dodávku stravy po celom Colorade pre rodiny, ktoré to potrebujú. Jeho súčasťou je aj golfový turnaj celebrít na čele so Sakicom, ktorý minulý rok priniesol nadácii sumu vo výške 764 000 USD. Na projekte spolupracuje aj Joeova manželka Debbie.

Ťažiskovým projektom celého klubu je Detská nemocnica a konkrétne spomínané onkologické oddelenie, ktorého pacienti sa stretávajú počas rôznych akcií s hráčmi. Ročne sa do tejto oblasti daruje 1 milión USD, t.j. sa jej darovala suma vo výške 11 miliónov USD (každú sezónu od prisťahovania pribudne na konte nadácie milión).

“Som skutočne poctený ,že som získal túto úžasnú trofej,“ povedal Sakic. „Moja žena a ja dôležitosť pomoci pre rodiny, ktoré to potrebujú, poznáme. Počas 12 rokov života v Denveri s našimi deťmi, sme sa dostali do samotného diania a sme radi, že im môžeme pomôcť. Ďakujem aj klubu, ktorý mi to umožnil. Táto trofej znamená pre mňa veľa a je výsledkom tímovej práce.“

A čo druhá strana?

“Sme veľmi poctený venovať túto trofej práve Joe Sakicovi,“ povedal výkonný prezident nadácie NHL Bernadette Mansur. „Jeho pomoc deťom a rodinám môže byť príkladom pre všetkých hráčov.“

Pred Sakicom sa stali držiteľmi trofeje títo hráči: Kelly Chase, Rob Ray, Adam Graves, Olaf Kolzig, Ron Francis, Darren McCarty, Jarome Iginla a naposledy Marty Turco. Členmi sú aj niektorí predstavitelia vedenia NHL vrátane samotného komisára Garyho Bettmana.
uz som to sice supol do photo topicu NHl zaujimavosti, ale tak paci sa

Obrázek

takym to gestam treba len a len zatlieskat :taptap:
takze fotky ako vzdy http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=60&t=2192 zo zapasu s calgary dnes pridam este viac :)
takze zajtra nastupuje proti chicagu do brany theodore. som zvedavy ako sa chyti svojej sance :?:
verim ze avs maju na to v chicagu vyhrat
blackhawks zatial prekonavaju vsetky moje ocakavania. uz pred sezonou som ich tipoval na fackovacieho panaka zapadnej konferencie (spolu s phoenixom) a ked sa im zranil havlat tak som myslel ze do konca novembra budu mat max. 10 bodov.

a oni si veselo vyhravaju a dokonca porazili aj colorado :eek2:

avs by mali urychlene zacat vyhravat aj na ihriskach superov, lebo zatial 3 zapasy = 3 prehry a skore 4:13 :!: :(
theo bol dnes v brane zase len priemerny - 4 goly z 26 striel nie je nijaka oslnujuca statistika. takze v nedelu by mohol zase nastupit do brany budaj. to je asi tak jedine pozitivum dnesneho zapasu.
na prvy pohlad by to mohlo vypadat ze Theodore nezachytal bohvieco 4/26. Podla ukazok vsak tri zo styroch golov boli jasne vysachovanie obrany. Iba pri druhom gole nespravne vyrazil pred seba puk do vzduchu. okrem toho tam bolo zopar peknych zakrokov pri brejkoch chicaga.
taky jsem videl highlits...a tolik precisleni 3:2 a 2:1 jsem uz dlouho nevidel...presne tak jose sice dostal opet 4 kusy ale moc s nima delat nemohl a nebyt jeho tak je rozhodnuto mnohem drive bo tam mel super zakroky...no ale uz je na case vyhrat neco venku protoze ta bilance je strasna....
No bude to zaujimavý zapas,ale dufam ze Avs budu tahat za kratsí koniec.V Saint Paule (doma) sa nevyhrava lahko ked minulu sezonu sme mali 29W-7L-5OT a to dvakrat s Avs sme prehrali doma ale az po predlzeni :( A aj v tejto sezone 3 zapasy doma a 3 vyhry dufam ze nam nepretrhnu neporazitelnost v Xcel Energy Center.Ved ked v Minnesote sú fantastický divaci :good: .Tento zapas si nenecham ujst....Go WILD Go
Anoooo uz je pozapase a body ostali doma :good: vyborny zapas a Budaj celkom obstojne chytal ale nic moc Mikko KOIVU :clap: :clap: :clap:
video k zapasu

Colorado sa v týchyo poslednych troch zapasoch v hracom čase vôbec nedostalo do vedenia ked s CGY prehravali 4:0 potom s Chicagom 3:0 a teraz napokon s Wild 2:0 a zakazdým sa golovo dotiahli ale to usilie dá sa povedat ze k nicomu neviedlo ale s CGY aspon vybojuvali tie body.Ale mne to neprekaza môzu Avs pokracovat vtom :smile03:
svata pravda, nejako casto musime chytat zajaca za chvost a to urcite stoji vela fyzickych aj psychickych sil. defenzivna hra zatial vyrazne zaostava a nemyslim len obrancov alebo brankarov. :?
ale verim ze avs sa uz coskoro rozbehnu
s tymto malo Colorado problemy aj v minulej sezone. Casto dostavali gol ako prvy a potom museli dobiehat.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS