Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak to je smutne a jeste k tomu takove sra*ky. Hero a hokej moc dohromady nejde teda..
Joe S. píše:mix kodeínu, morfínu a Xanaxu. Ale z tej kombinácie sú dva lieky proti bolesti
... ale ta kombinace je dost ujetá, to nemá nic společného s léčbou, to už je dost jeté, když nahradí H čistým morfinem.
10 od cákanca a spol.? Navrhujem rovno roztopiť ľad, aby sa predišlo ďalším takýmto trapasom :thumbsdown:
k tomu len tolko to LOLorado :waa:
a my s nimi doma pukneme :hroza: ale tak Habs su stale niekde inde ako my
Redy píše:Koncim, balim to... Uz me to opravdu nebavi.
Tak jsem si po tydnu trucovani dnes rano opet pustil zapas... Dobre mi tak...
Ups chlapcom sa opat nezadarilo.

Ked sa na to clovek pozrie ocami penazi:

$72.35mil (Mtl) - $71.90mil (Col) 10 : 1

Hmmm, fakt dobre investovane peniaze :-D :-D
cepi píše:a my s nimi doma pukneme :hroza: ale tak Habs su stale niekde inde ako my
Úplně to samý, prohra na domácím ledě v poměru 0-4. K tomu docela čerstvá prohra s Canucks. Vždycky si říkám, že konečně bude pohodovej zápas, ale skončí to úplně jinak. Potom přijde zápas na to a ty týmy zase dostávají laty...
We have been there :smutok: . Ty naše desítkové zápasy byly jako přes kopírák a my si vyzkoušeli obě strany. My v Columbusu taky byli všude pozdě, všude bylo modro, puky se k nim odrážely, spadlo jim tam všechno... Tady byl jen malý rozdíl v tom, že Avs tam spadl čestný zásah, nic víc.

Samozřejmě mám z toho zápasu obrovskou radost, ale jen jsem chtěl říct, že mám pro fandy Avs velké pochopení a vím jak se cítí.
Parda píše:We have been there :smutok: . Ty naše desítkové zápasy byly jako přes kopírák a my si vyzkoušeli obě strany. My v Columbusu taky byli všude pozdě, všude bylo modro, puky se k nim odrážely, spadlo jim tam všechno... Tady byl jen malý rozdíl v tom, že Avs tam spadl čestný zásah, nic víc.

Samozřejmě mám z toho zápasu obrovskou radost, ale jen jsem chtěl říct, že mám pro fandy Avs velké pochopení a vím jak se cítí.
Ja som fanusik AVS a predtym Quebecu dlhe roky. Mnohí z Vas este neboli na svete, ked som si na tajnasa objednaval z Kanady rocenky NHL. najstarsie mam vystrizky z novin z prvej sezony Petra a Antona v Quebecu - 1980/81.

Preskakal som uz s nimi vselijake blamaze (napri rocnik 1989-90 a 5 rokov po nom). V tom obdobi napriklad zacinal Sakic a potacal sa v tom marazme taktiez.

Nemam nijaky specialny pocit, jedine co mi je ale naozaj divne je to, ze ci sa sami hraci nehanbia za to ako hraju a ci cinovnikom klubu je jedno za co sa vyhadzuju peniaze...

Nami najpreklinanejsi obranca z minuleho roku (Holden) hra v Rangers 20min za zapas a ma +11. Samo, ze je to spoluhracmi na lade, ale ...
Joe S. píše:10 od cákanca a spol.? Navrhujem rovno roztopiť ľad, aby sa predišlo ďalším takýmto trapasom :thumbsdown:
Ten "cákanec a spol." :hroza: si s vámi dělali, co chtěli... Tím se samozřejmě nevysmívám, nemám ve zvyku zesměšňovat soupeře jako určití lidé tady...
MinonkySK píše:
Parda píše:We have been there :smutok: . Ty naše desítkové zápasy byly jako přes kopírák a my si vyzkoušeli obě strany. My v Columbusu taky byli všude pozdě, všude bylo modro, puky se k nim odrážely, spadlo jim tam všechno... Tady byl jen malý rozdíl v tom, že Avs tam spadl čestný zásah, nic víc.

Samozřejmě mám z toho zápasu obrovskou radost, ale jen jsem chtěl říct, že mám pro fandy Avs velké pochopení a vím jak se cítí.
Ja som fanusik AVS a predtym Quebecu dlhe roky. Mnohí z Vas este neboli na svete, ked som si na tajnasa objednaval z Kanady rocenky NHL. najstarsie mam vystrizky z novin z prvej sezony Petra a Antona v Quebecu - 1980/81.

Preskakal som uz s nimi vselijake blamaze (napri rocnik 1989-90 a 5 rokov po nom). V tom obdobi napriklad zacinal Sakic a potacal sa v tom marazme taktiez.

Nemam nijaky specialny pocit, jedine co mi je ale naozaj divne je to, ze ci sa sami hraci nehanbia za to ako hraju a ci cinovnikom klubu je jedno za co sa vyhadzuju peniaze...

Nami najpreklinanejsi obranca z minuleho roku (Holden) hra v Rangers 20min za zapas a ma +11. Samo, ze je to spoluhracmi na lade, ale ...
Já ti rozumím, ale zas vem to tak, že vy sice suckujete, ale ne zas tak dlouho. A i když zatím moc cest ven vidět není, tak tě můžou hřát na srdci dva SC, od kterých zase tolik času neplynulo. Co mají říkat fans takových Flyers nebo Leafs :hehe: Je třeba věřit, jádro tam je, jen to dobře doplnit a hlavně si třeba uvědomit, že Sakic je sice franchise legend, ale jako GM mu to moc nejde. Neříkám, že ho máte vyhodit hned, zatím tam je krátce, to je spíš takový plán na příští rok, pokud ani tam nepřijde posun. Ale to už vás asi napadlo taky...
Vyhazování peněz, no tyhle řeči moc nemám rád. Jsou to sportovci a určitě nikdo z nich nedostává desítku rád. Někde je problém, ale že by byl vyloženě ve snaze hráčů, to asi ne.
habs píše:
Joe S. píše:10 od cákanca a spol.? Navrhujem rovno roztopiť ľad, aby sa predišlo ďalším takýmto trapasom :thumbsdown:
Ten "cákanec a spol." :hroza: si s vámi dělali, co chtěli... Tím se samozřejmě nevysmívám, nemám ve zvyku zesměšňovat soupeře jako určití lidé tady...
Joe je takový místní blbeček a provokatér, na něj je škoda reagovat. Ale člověku to nedá, já vím :giggle:
ty sa uvedom, jediný blbeček je ten, kto ťa obúva. Pri prvých nádavkach na moju adresu som sa udržal, ale toto už je moc :grc: normálne si prajem, aby si dostal ban

#MontrealTypical#
Uvědom se ty, co ty tady bliješ na toto forum, to nemá obdoby. Obcházíš topicy a plkáš, opravdu velice smysluplné příspěvky a blbě vyrýváš. Samozřejmě hlavně do nás. V topicu Devils jsi napsal nesmysl, já ti na něj odpověděl, ale ty ses na argumentaci nezmohl. Tady si poslal další výblitek bez hodnoty a budeš požadovat ban, protože jsem tě správně přirovnal, no ty se mi snad zdáš :giggle:
Parda píše:Co mají říkat fans takových Flyers nebo Leafs
No ctvrtstoleti to uz je taky slusnej casek na kilasek..
AndyF píše:
Parda píše:Co mají říkat fans takových Flyers nebo Leafs
No ctvrtstoleti to uz je taky slusnej casek na kilasek..
Hehe, čekal jsem, že se ozveš. Ano, my už čekáme taky proklatě dlouho. Ale o to nešlo a ty mi jistě to malé rýpnutí odpustíš. Spíš jsem chtěl Minonkymu naznačit, že jsou na to jiní fans mnohem hůř. On to jistě ví, ale někdy není od věci si to připomenout.
Odpoustim ti, ale nenadavejte si tu :neviem: (a ne, nemusis se obhajovat :nono: )
:paperbag:

slova su zbytocne...
"Překvapivě" další prohra do sbírky. Od odchodů Stastnyho a O'Reillyho a následných super podpisů Iginly, Soderberga, Stuarta atd to šlo celý do kopru a budeme se z toho vzpamatovávat ještě dlouho :cry: . Třeba Stastnyho odchod mi nevadí, ale O'Reilly tu prostě těch 7 mega dostat měl a hned by ten útok vypadal jinak. Tohle nás vrátilo o hodně let zpět..

Teď si tu krouží hvězdy jako Colborne, Iginla, Tyutin, Gelinas, McLeod, nějakej Goloubef nebo co to je.. Soderberg je letos taky marnej a je to jedna ostuda za druhou.. :hroza: A do top 6 máme sotva 4 hráče..
Hraci Avs dali dnes 7 golov... a prehrali 3:6 :dudo:
Hľadejúc na tabuľku a posledné zápasy, je vynikajúce, že Invasion nie je iba o hokeji :rofl:

Deviaty výlet fanklubu Eurolanche do Severnej Ameriky pod názvom Eurolanche Invasion IX sa začína už o týždeň, 12. januára. Celkovo 10 členov fanklubu z Českej republiky, Fínska, Maďarska a Slovenska strávi v USA dva týždne. Až deväť účastníkov pocestuje do Colorada po prvý raz a vôbec po prvýkrát medzi nimi budú aj fanúšikovia z Fínska a Maďarska. Hlavným programom Invasion IX bude návšteva siedmich zápasov Colorada Avalanche, čím sa vyrovná najvyšší počet navštívených zápasov počas jedného výletu. Invasion IX sa začína 12. januára a končí sa 26. januára.

„Myslím si, že sme dobre pripravení na tento výlet. Naša skupina sa po prvýkrát stretla v auguste 2016 v Brne, kde sme diskutovali o všetkom podstatnom, ako napríklad o celom organizačnom procese, o našich predošlých skúsenostiach, o programe, alebo aj o pravidlách. Úprimne, všetko to išlo rýchlo a svižne, takže teraz sme už len čakali na deň vycestovania. Som rád, že všetci okrem mňa idú do Denveru po prvýkrát, keďže to bol vždy náš cieľ – dostať čo najviac fanúšikov Colorada do Pepsi Centra,“ povedal zakladateľ a predseda Eurolanche David Púchovský.

Obrázek

Spravodajstvo z Eurolanche Invasion IX bude dostupné na rôznych publikačných kanáloch. Hlavným zdrojom pre priamy prenos z Twitteru, denníky v troch jazykoch a krátky prehľad udalostí bude Invasion.Eurolanche.com. Hlavný web fanklubu Eurolanche.com ponúkne denný krátky sumár s fotkou dňa, špeciálne články a videá. Zdrojom pre neustále aktualizované spravodajstvo budú sociálne siete. Fanúšikovia z celého sveta budú môcť sledovať textové, fotografické a audiovizuálne spravodajstvo na Facebook.com/Eurolanche (českí a slovenskí fanúšikovia aj na Facebook.com/AvalancheSKCZ) a na Twitter.com/Eurolanche. Obe sociálne siete taktiež ponúknu priame videoprenosy z každého dňa výletu.

:arrow: http://invasion.eurolanche.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: http://www.eurolanche.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: https://www.facebook.com/Eurolanche" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: https://www.facebook.com/AvalancheSKCZ/" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: https://twitter.com/Eurolanche" onclick="window.open(this.href);return false;

Fanklub Eurolanche bude na mieste prezentovať svoje nové, výročné logo z prebiehajúcej jeho 10. jubilejnej sezóny, fanúšikom, hráčom a klubovým zamestnancom. Všetci fanúšikovia, ktorí sa stretnú s členmi výpravy Invasion IX budú mať šancu zapojiť sa do súťaže o dres Colorada Avalanche. Stačí, aby sa vyfotografovali s novým logom Eurolanche a nahrali fotku na nový web Story.Eurolanche.com. Dni a konkrétne časy na možné stretnutia s členmi Invasion IX v USA budú zverejnené na všetkých publikačných kanáloch.

:arrow: http://story.eurolanche.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Členovia Invasion IX si pozrú domáce zápasy proti Ducks, Predators, Blackhawks, Sharks a Canucks. Počas štyroch dní na výlete na Západnom pobreží navštívia aj dva hosťovské zápasy Avs proti Ducks a Sharks. Po prvýkrát v histórii Invasion uvidí jedna skupinka dvoch súperov dvakrát a taktiež po prvýkrát navštívi dva zápasy na ihriskách súperov. Európski fanúšikovia budú na Západnom pobreží od 18. do 22. januára. Medzi plánovanými miestami na návštevu sú hlavne Los Angeles a San Francisco. Zatiaľ čo do prvého mesta sa fanklub Eurolanche dostane po prvý raz, do druhého to bude po druhýkrát, keďže časť výpravy Invasion VII tam bola.

Obrázek
Desať z 12 účastníkov letného stretnutia v Brne sa zúčastní Eurolanche Invasion IX.

Projekt Invasion bol vždy zameraný na hokej, a preto ani tento rok nebudú chýbať hokejové aktivity ako stretnutia so súčasnými a bývalými hráčmi Colorada Avalanche, návštevy tréningov, prehliadka Pepsi Center a nekonečné nákupy v oficiálnom tímovom obchode Altitude Authentics v Pepsi Center.

Každoročné výlety Eurolanche sú vždy príležitosťou ukázať Európanom krásy prírody v štáte Colorado. Preto sa výprava pozrie na tradičné miesta ako Red Rocks Amphitheater, Rocky Mountain Arsenal National Wildlife Refuge, Colorado Springs, Pikes Peak Railway a po prvýkrát aj Royal Gorge Bridge and Park, Rocky Mountain National Park (nová vyhliadková trasa), Keystone Winter Park a Great Sand Dunes National Park. Niektorí členovia tripu navštívia v Pepsi Center aj zápasy z iných športových odvetví.

Fanklub Eurolanche medzičasom spustil pre veľký záujem európskych fanúšikov Colorada Avalanche predbežné a nezáväzné prihlasovanie na Eurolanche Invasion X, ktorá by sa mala uskutočniť v sezóne 2017/18. Keďže pôjde o jubilejný 10. výlet, bude jeho súčasťou atraktívny program ako nikdy predtým. Prihlasovanie pre všetkých členov bude spustené 12. januára.

:arrow: http://www.eurolanche.com/article.php?id=8793" onclick="window.open(this.href);return false;

Na konci decembra 2016 bolo vo fanklube zaregistrovaných 670 členov zo 40 krajín sveta. Viac ako šesť tisíc fanúšikov sledovalo Eurolanche na Facebooku, Twitteri a Periscope. Eurolanche zorganizoval doposiaľ osem Eurolanche Invasion za účasti 44 členov zo šiestich krajín. Spoločne videli 49 zápasov Colorada Avalanche, z toho dva na ihriskách súperov.

Eurolanche je prvý európsky fanklub Colorada Avalanche a najväčší fanklub tímu z NHL.
Eurolanche píše:...
Na kolik ted takovej vejlet prijde??
AndyF píše:
Eurolanche píše:...
Na kolik ted takovej vejlet prijde??
Zalezi, ci sa robia vylety v ramci USA... Minuly rok sme boli v Las Vegas, teraz ideme dokonca az na 4 dni do LA a SF. Letenka, prenajom auta, ubytovanie od 1000 €.
poslednich 20 zapasu s bilanci 3-16-1, skore 38:79...
Letos bude obnovena rivalita Red Wings - Avs , ovšem v netradičním levelu :lol2:
petrik píše: Pohlad na tu zostavu ma prilis velkym optimizmom nenaplna. Momentalne to v konkurencii ostatnych timov Centralu na PO teda nevidim… :( obavam sa ze tato sezona bude len nieco ako nutne zlo, ktore si musime nejako pretrpiet.
...
V sezone 2016/17 by ma v podani Avs vobec neprekvapil bottom 5 finish :neviem:
tak ja som v podstate uz v july tusil ako to asi cele dopadne, ale az takuto biedu som predsa len ani ja necakal... :paperbag:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS