Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hotovo vymalováno!!! Po dvou třetinách je to 0:2 a není co řešit. Jsme neschopná parta. Nic víc-nic míň.
Tomuto týmu jsem přestal věřit. Doufám že po zku*vené sezoné Roy potáhne do prdele!!! Jako hráče jsem ho obdivoval ale jako trenéra už ho u nás nechci...Je mi z toho zle...Zápas o vše, Wild hrajou totalní tužku a přesto vedou 0:2. Na playoff tento tým nemá a je dobře že tam nebudeme.... Jo psychika je u nás na velmi slabé urovni...bohužel...je to pořád ta sama písnička...Ale tak hlavně že máme interní platový strop, že Pane Sakic?
Je tohleto vubec možné??? V zápase o všechno takhle vyhořet?????
Ani naznak bojovnosti nebo snahy? Jezdí tam jak lemry!!!!
STYĎTE SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Být fanouškem tohoto týmu je fakt pro silné povahy.... :hroza:
Dnes to byla jedna velká katastrofa! Přesilovky hrůza, oslabení hrůza, 5na5 neškodní. Žádná golová šance žádný zápal prostě nic.
Wild stačil odehrát naprostý průměr k důležitým bodům...Mužeme jen doufat, že se udělá v týmu po sezoně zemětřesení a popakuje se ROY a pár hráčů s ním...Děkujeme odejdi!!!
Hoši z Minnesoty nám to opäť ukázali ako sa hrá o play-off. Minnesote pred začiatkom sezóny môžu pripísať v tabuľke full počet bodov zo zápasov Avalanche. A ani sa nemusia uskutočniť. :wf:
Chlapci si oddýchnu, fanúšikovia ušetria nervy.
Myslím že keď v Denveri vidia v rozpise zápas s Wild tak to na záchode vyzerá asi takto :v_hajzli:
Dnes už nezbyly síly no :neviem: ....hráči už v hlavě sezonu ukončili :klobuk:

Navíc ti mamrdi z Minnesoty opět výhra... takže je rozhodnuto!

Za nepostup do playoff si můžeme samozřejmě sami, ale nenávistná averze vůči Wild je velmi silná a asi nejsem jediný... :jn:
Doufám že se budou pakovat hned v prvním kole...ostatně jako vždy :jn:
Minnesota muže být i přes porážky uuplně v klidu! Mi už nejsme schopni vůbec ničeho! Washington měl celý zápas pod kontrolou...Naši hráči už jsou v myšlenkách na dovolených...přitom jsme se případnou výhrou mohli přiblížit na 3 body a se zápasem k dobru... :hroza:
Bigras se potřebuje ještě hooodně učit...ty jeho kiksy jsou v každém zápase veliké.
Dokážem pochopiť, čo tým Roy chcel povedať. Dokážem pochopiť, že 30 gólov stojí za oslavu. Avšak nedokážem pochopiť, že takéto veci rieši pred médiami. To si vážne potrpí na show tohto druhu na úkor hráča, ktorý bol vždy považovaný za akýsi model of civility?
Me tim teda Duchene taky pekne nasral a znechutil... Nastesti uz bude konec.
Ja si myslim ze Duchene jednoducho na 2 sekundy zabudol aky stav je v zapase, ako to vyzera so sezonou celkovo a proste sa zacal uprimne tesit z 30-teho golu v sezone :neviem: Avs nemali 30g strelca uz tusim 10 ci 11 rokov (naposledy Sakic) takze verim tomu ze Duchene na to niekde v podvedomi poslednych par tyzdnov ked sa uz k tej tridsiatke blizil chtiac-nechtiac myslel… po tom zraneni navyse hrozilo ze uz sa tuto sezonu nevrati a teda zostane na 29g a teraz ked sa mu to napriek vsetkemu podarilo tak mal z toho jednoducho uprimnu radost.
Ale je tam jasne vidno ze po tych 2sek sa zase rychlo vratil do tvrdej reality, uvedomil si skore, stav sezony a s tymi bujarymi oslavami velmi rychlo prestal. Urcite sa aj sam potom citil ako blbec :giggle: v kazdom pripade to ze to Roy zacal riesit na tlacovke ked je znamy skor tym ze hracov prakticky nikdy pred novinarmi nekritizuje, ma osobne dost prekvapilo. Samozrejme ze si to mali vydiskutovat (ak citili potrebu) medzi sebou… :thumbsdown: :neviem:
Neviem, ako by som vam to povedal tak, aby som (zatial) neprezradil nieco, co nemôžem.

Vrátim sa napríklad k poslednej Invasion v tomto roku. Išlo nas 12 z 5 krajín. Samozrejme, ze hlavne ti, ktorí išli po prvýkrát boli velmi nadšení a nevedeli sa dočkať zápasov a stretnutí s hráčmi...

Lenže Invasion sa blížila ku koncu a viacero z nich (ak nie všetci), začali niektorých hráčov a cinovnikov z klubu doslova nenávidieť. Ano, aj hráčov.

Nechcem to zatial rozpytvavat, ale na druhej strane nechcem, aby ste si utvárali názory na základe imidžu, ktory si hraci všetkých športov budujú v USA cez media.

Realita je často krutá a niekedy si človek povie, ze je škoda, ked radšej nezostal pri sledovaní v NHL doma pred TV...

V kontexte posledných udalosti čítajte medzi riadkami.
Eurolanche píše:..
Lenže Invasion sa blížila ku koncu a viacero z nich (ak nie všetci), začali niektorých hráčov a cinovnikov z klubu doslova nenávidieť. Ano, aj hráčov.

Nechcem to zatial rozpytvavat, ale na druhej strane nechcem, aby ste si utvárali názory na základe imidžu, ktory si hraci všetkých športov budujú v USA cez media.

Realita je často krutá a niekedy si človek povie, ze je škoda, ked radšej nezostal pri sledovaní v NHL doma pred TV...

V kontexte posledných udalosti čítajte medzi riadkami.
Vsade kde je kolektiv ludi od 2 a viac je problem vo vztahoch. Neviem preco by mali byt hokejisti vynimkou. Toto nie je vysada Avalanche... Je to vsade i ked sa nesporim, ze vynimka moze potvrdit pravidlo...

A to, ze nepozname zakulisie je len dobre. Kazdy kto robime v nejakom "fachu" a vieme ako to tam chodi, tak si hovorime, ze nastastie do toho nevidia aj ostatni...

Plati to v politike, sporte, IT priemysle, stavebnictve, financnictve, mediach, proste vsade. :klobuk:
Neuvěřitelné v jakých jsme teď sra*kách! A Minnnesota 3 prohra v řadě a mi nejsme schopni ani ochotni s tím něco udělat :hroza: .
Jak jsem viděl Dutchyho se radovat z toho golu, tak jsem nevěřil vlastním očím, musel jsem se podívat jestli jsem nepřehlídnul skore zápasu...Je vidět , že v kabině to není v pořádku a myslím že nás v létě čekají velké změny... tohle Roy a Sakic asi jen tak nenechají.
Místo toho abychom se rvali o postup s jalovou Minnesotou tak posledních 6 zápasů hrajeme tragicky (5 proher)a nedá se na to vůbec dívat...A kapitán Landy jen po každém zápase řekne...bylo to trapné... :neviem:
Už ať je po sezoně!!!
Tak ten zaver sezony bol jednym slovom ugly. Self-destruction v priamom prenose. :roll:
Malicke pozitivum ze sme sa aspon posunuli v drafte o par miest vyssie a aj percentualna sanca na top3 pick sa nam trosicku zvysila… no to je fakt biedna utecha.

Krk nam podla mna definitivne zlomil ten zaver zapasu s phillou ked sme par minut pred koncom viedli a za minutu sme nechali flyers otocit. Nasledujuci zapas bol ten najdolezitejsi proti wild a toto nam na sebavedomi a pohode urcite nepridalo. Po prvom gole wild sme sa potom rozsypali a do konca sezony uz nespamatali. Zranenia duchenea a mackinnona prave v tej najdolezitejsej faze sezony tomu samozrejme tiez neprospeli.

Samozrejme ze sa teraz vo velkom rozobera v com bol problem. fanusikovia povacsinou ukazuju prstom na roya a jeho system/nesystem, ktory uz na prvy pohlad z hracov ktorych v time ma nedokaze dostat 100% ich potencialu. Roy zase skritizoval jadro timu ze nepodavali vykony ake sa od nich ocakavaju. Sakic par dni dozadu potvrdil ze trenerska zmena sa u nas nechysta. Nezostava nam len dufat ze Roy si po dvoch neuspesnych rokoch uvedomi ze tudy cesta nevede a pokusi sa prist s nejakym novym a hlavne efektivnejsim systemom. Mozno by pomohol nejaky novy asistent… ale v tomto smere moc optimista nie som.

Sakic nacrtol aj plany na leto. Veterani na UFA trhu sa zevraj lovit neplanuju. Asponze tak. Zevraj by sme sa radi pokusili udrzat Matthiasa aj Boedkera. No to som teda zvedavy. Zalezat bude aj na tom ake zmluvy podpisu MacKinnon a Barrie. A samozrejme vzdy je tu moznost nejakeho blockbuster trejdu, ale dufam ze tomuto pokuseniu odolame… obe posledne leta sme v time riesili celkom vyrazne zmeny a v oboch pripadoch nasledovalo mizernych prvych 20 zapasov sezony. Nebolo by odveci skusit pre zmenu nechat jadro timu pokope s len minimalnymi kozmetickymi zmenami – mozno by to pomohlo k lepsiemu startu do sezony.

Je mi jasne ze neurobit ziadne zmeny a pritom ocakavat ine vysledky asi nie je ta najrozumnejsia vec :giggle: ale paradoxne ja verim ze prave ta stabilita bez velkych letnych zmien by mohla priniest lepsie vysledky ako nejaky panic move a vymena napr. duchenea alebo varlamova… v prvom rade musime zacat hrat efektivnejsi hokej a to musi zmenit Roy, inak nam ziadne roster moves nepomozu. V lige je XY timov ktore na supiske nemaju ani zdaleka tolko talentu ako my, napriek tomu sa na ich hru pozera ovela lepsie ako na nasu a na dovazok nas pravidelne porazali…

Pomoct by mohli aj improvements from within – konkretne Rantanen a vacsia rola pre Zadorova a Bigrasa. V obrane nas stale tlaci topanka najviac a cim skor tito dvaja mladi vytlacia Royovho milacika Holdena na tribunu alebo aspon do 3rd pair s IT pod 15 minut tym lepsie. Sakic sa okrem ineho vyjadril ze s obidvomi rataju do prveho timu, takze nadej tam je. Aj ked samozrejme treba ratat s tym ze sa obaja este musia toho vela ucit a tie vykony podla toho budu aj vyzerat (nevyrovnane).

Zaujimat nas samozrejme bude aj pripadny expansion draft a jeho pravidla. Ak Pickard bude pokracovat v solidnych vykonoch z tejto sezony, budeme pravdepodobne jednym z timov ktory by pri expansion drafte mohol prist o brankara… ak sa to nerozhodneme este predtym riesit nejakym trejdom (mozno aj Varlamova) :neviem: v kazdom pripade s tym expansion draftom bude toto leto potrebne kalkulovat pri akychkolvek vyznamnejsich vymenach…

Bude to zase raz zaujimave leto… len skoda ze nie aj jar :(
Uplne rovnaky nazor na situaciu u AVS mam aj ja.

Jednu vec s ktoru som uz dlhsie "pracoval" a prezul ju, a tym padom by som sa jej nebranil - je vymena Barrie za Hamonica.
Barrieho mam rad. Jeho progress u AVS je obdivuhodny. Smerom dopredu je to bez diskusie nas najlepsi obranca. Ale ta defenziva je tragicka. Casto krat ked ho vidim "sablovat" tou hokejkou v smere dozadu a jeho dost vyrazne chyby s ktorych rezultuju ciste sance supera.... :jn:

Hmm. Smerom dopredu je paradny, robi presilovku od modrej. Vie podporit a doplnit protiutok v spravny cas. Ale smerom dozadu je z obrancov ktory hravali pravidelne najslabsi. A z rozohravky dost casto rezultuju tie chyby. :jn:

Bol by som velmi zvedavy ako by do vyzeralo v obrane s Hamonicom... :)
Tak vcera mi velke kamene popadali zo srdca ked 3yr ELC podpisal JT Compher. Sirili sa spekulacie ze sa mozno vrati na posledny rocnik do NCAA, dokonci univerzitu a buduce leto by sa tak mohol stat volnym hracom a podpisat s kymkolvek (a-la Jimmy Vesey tento rok). Nastastie sa to nepotvrdilo.
Compher ma so svojimi spoluhracmi (Connor, Motte, Werenski – vsetci uz predtym podpisali ELC so svojimi NHL timami) za sebou v Michigane vynikajuci rok a ocakava sa ze by sa mohol realne pobit o miesto v zostave Avs uz tuto jesen. Avs ho ziskali vlani z Buffala ako sucast balika za RORa a ak by aspon scasti naplnil svoj potencial ktory ukazoval v NCAA, ten trejd by pre Avs vyzeral opat o nieco lepsie…
Compher bude inak reprezentovat USA aj na MS v rusku…

A novy level intenzity vcera dosiahli aj spekulacie o Radulovovi… ak sa nemylim ten moze podpisat najskor 1. maja , ale udajne uz je v amerike kde si vybera z ponuk. Avs by mali byt jednym z favoritov, we will see. V kazdom pripade by som bol asi sklamany keby sme nepodpisali ani jedneho z dvojice Radulov-Boedker (oboch samozrejme bez nejakych inych velkych trejdov pod strop nenapchame)
No podle jednoho zdroje, resp. co sem četl, je jeho list omezený, četl sem Detroit, Washington, Florida...

(já ho teda do Detroitu nechci, klidně si ho vemte, tohle je risky, přitáhnout takový granát do kabiny, hlavně když už tak tam máte nějaké issues...)
Mne je samozrejme jasne ze Radulov je dost macka vo vreci a rizik je tam habadej. Na jednej strane vyborny hokejista ktory by nic (okrem cap space) nestal, na druhej castokrat trouble guy na lade aj v kabine. Popularny nazor medzi fanusikmi Avs je ze prave Roy by mohol byt tym trenerom ktory by bol schopny dostat z neho to najlepsie a eliminovat tie negativa. Pred 10 rokmi im to spolu vyborne islo v Quebec Ramparts, vzajomne sa respektuju a maju udajne nadstandardny vztah a bla bla bla… osobne nie soma z taky slepy optimista, ale na druhej strane sancu by som tomu bol ochotny dat… na 1, resp. max. 2 roky. Ak by to fungovalo potom kludne aj na dlhsie.
Mozno prave temperamentny Radulov je to co tento tim potrebuje aby sa naucil vyhravat, resp. chciet vyhrat viac ako super a urobit pre to o ten povestny kusok viac… :neviem:

Z tych dalsich kandidatov - Caps a Trotz su podla mna velmi malo pravdepodobni… :giggle: priznam sa ze o DRW som este nepocul :neviem:
Zaujímavé veci sa dejú na farme...

Uplynulý víkend som sa stretol s Bornom Renduličom v Záhrebe a nestačil som sa čudovať, čo som si všetko o jeho zamestnávateľovi, San Antoniu Rampage z AHL, vypočul. „Máš pocit, akoby sa nikto o teba nezaujímal. Nikoho nezaujíma tvoje napredovanie, alebo ako sa máš ďalej posúvať. Nikto ma nič neučil. (...)Veľa mladých hráčov stratilo sebavedomie. Nevedeli ako vôbec hrať, aj keď sú dobrými hráčmi,“ povedal úprimne a bez zábran v rozhovore, ktorý bol po prvýkrát publikovaný v anglickej verzii už v pondelok večer a v slovenskej na druhý deň. Rendulič okrem toho celkom jasne naznačil, že jeho kariéra v AHL je uzavretá.

Bornove vyjadrenia boli napokon pomyselným spúšťačom ďalších udalostí na coloradskej farme. Obranca Maxim Noreau nám priamo v telefóne potvrdil, že taktiež končí v tíme potom, čo prežil fantastickú sezónu, no nedostal žiadnu príležitosť v NHL. „Môj cieľ bol hrať v NHL. Sklamalo ma to, že som nedostal šancu, takže som sa rozhodol vrátiť do Európy,“ vyjadril sa.

Ako sa hovorí, do tretice všetko... Určite „dobré“ nie. Pár hodín po týchto vyhláseniach dvoch Európanov sa k nim pridal aj Švéd Dennis Everberg. Pre švédske médiá sa vyjadril, že už sa nechce vrátiť do AHL, kde za dva roky jeho kariéra nenapredovala. Preto ide skúsiť šťastie do Európy, teda ak nedostane jednocestnú zmluvu, čo mu ale asi Avs neponúknu.

Aby toho nebolo málo, tak vyvrcholením udalostí, ktoré sa udiali ani nie za 24 hodín od uverejnenia rozhovoru s Renduličom bol vyhadzov hlavného trénera Rampage Deana Chynowetha. Manažment Avalanche sa s ním rozlúčil po štvorročnej spolupráci, keď ich farmu nedokázal dostať ani raz do play-off. V online svete nielen fanúšikovia, ale aj médiá hneď začali poukazovať na zaujímavé načasovanie publikovania rozhovoru s Renduličom, v ktorom otvorene kritizoval Chynowetha a samotné ukončenie spolupráce s týmto trénerom.

Určite nemôžeme konštatovať, že Chynoweth skončil na základe rozhovoru s Renduličom (aj keď nikdy nehovorte nikdy), ale minimálne sa nám vďaka tomu potvrdilo, že chorvátsky útočník (a jeho ďalší dvaja spoluhráči) mali pravdu, keď poukázali na nefungujúci systém v San Antoniu. Za chabé fungovanie tejto organizácie hovorí aj jedna štatistika – iba farmy štyroch klubov v NHL sa nedostali počas posledných štyroch rokov do play-off. Všetky ostatné farmy áno.
Eurolanche píše:„Máš pocit, akoby sa nikto o teba nezaujímal. Nikoho nezaujíma tvoje napredovanie, alebo ako sa máš ďalej posúvať. Nikto ma nič neučil. (...)Veľa mladých hráčov stratilo sebavedomie. Nevedeli ako vôbec hrať, aj keď sú dobrými hráčmi,“ povedal úprimne a bez zábran v rozhovore, ktorý bol po prvýkrát publikovaný v anglickej verzii už v pondelok večer a v slovenskej na druhý deň. Rendulič okrem toho celkom jasne naznačil, že jeho kariéra v AHL je uzavretá.
Tak to musim rict, ze UPLNE STEJNOU informaci mam od Straky z Phantoms. Nikdo se s nim nebavi. Nerekne mu, co zlepsit. Kdyz daval goly, tak cekal, ze by mohl jit nahoru, ale sel Cousins. Nevi, jestli ma smysl jeste zustavat.
Eurolanche píše: iba farmy štyroch klubov v NHL sa nedostali počas posledných štyroch rokov do play-off. Všetky ostatné farmy áno.
Phantoms jeste nikdy za 7 let :giggle: Nahoda?? :jn:
:sok: Na toto téma se klidně můžete rozepsat více, pokud máte ještě nějaké informace. Se nestačím divit, co všechno může potkat hráče v profesionálním klubu.
Tak ja samozrejme do zakulisia timu ani do hlav hracom nevidim, ale jedno videl aj slepy – hraci ktori sa pocas sezony presunuli z AHL do prveho timu len v minimum pripadoch dokazali podavat uspokojive vykony, nedajboze si vybojovat stabilnejsie miesto v zostave. Vo vacsine pripadov sa po par zapasoch vracali do AHL. Takze okrem toho ze samotny AHL tim 4 roky po sebe nedokazal ani len postupit do PO, nedokazal plnit ani primarnu funkciu – pripravovat hracov pouzitelnych v prvom time.
Pravidelne sa napriklad stavalo ze najvacsie porcie minut v zapasoch dostavali AHL veterani ktori prvemu timu Avs nemaju co ponuknut (niektori mali dokonca len AHL zmluvy) a mladi ktori naopak potrebuju naberat co najviac skusenosti sa na lad dostavali menej. Ked sa to skombinuje s vyhlaseniami Rendulica ze sa ich ani nikto nesnazil nijako usmernovat/ucit, tak potom sa tomu vysledku netreba vobec cudovat…

Snad najidealnejsi priklad zbabraneho developmentu je Duncan Siemens – 11th overall pick z 2011, v AHL uz odohral vyse 150 zapasov, napriek tomu ked Avs potrebovali pocas sezony do prveho timu 6th-7th obrancu tak namiesto povolania hocikoho z AHL (Siemens/Noreau/Gormley/whoever) radsej stiahli z waiveru Bodnarchuka cim sa dostali na max. hranicu 50 contracts a mali potom mensiu flexibilitu pri dohadovani dalsich vymien pocas TD (pocas ktorej mimochodom dotiahli dalsieho obrancu do 3rd pair Gelinasa za 3rd round pick).
Najlepsie na tom je ze Bodnarchuka nasadzovali pravidelne na menej ako 10 minut za zapas – a ani na tuto minimalnu porciu minut neverili nikomu z vlastnych hracov v AHL…

Dalsi dobry priklad je vyssie spominany Everberg – minulu sezonu, ktoru z vacsej casti stravil v prvom time sa ukazoval ako solidny bottom6 hrac, tuto sezonu zacal v AHL a ked sa nakoniec dostal do prveho timu bol to uz len tien z vlanajsieho hraca. A menovat by sa dalo dalej…

Su samozrejme aj svetlejsie vynimky, napriklad Bigras sa po povolani v januari uz do AHL nevratil a pravidelne nastupoval za Avs, ale on stravil v AHL menej ako 40 zapasov (dost mozne ze ho “nestihli pokazit” ).

Velmi dufam ze opraty nasho AHL timu dostane do ruk nejaky skuseny odbornik na vychovu mladych hracov, ktory konecne dokaze maximalizovat ich potencial…
Tak v loterii sa na nas stastie neusmialo – skoda… taky Laine alebo Puljujarvi (ci jak sa pise) by ma boli vazne potesili… :slintac:
Takto budeme z 10. Miesta brat rovnako ako vlani prakticky toho kto nam ostane… vlani to vypalilo velmi dobre a ostal nam Rantanen :hmm:
Kto by to mohol byt tento rok? V prvom rade neviem naisto odhadnut ci budeme chciet viac utocnika alebo obrancu. Zrejme to ovplyvnia aj vybery pred nami.
V suvislosti s top 10 sa spominaju traja obrancovia – chychrun, juolevi a sergachev. Viem si predstavit ze pickneme jedneho z nich ak by bol este volny, ale neviem si predstavit ze by sme silou-mocou brali nizsie projektovaneho obrancu ak by tito traja boli v case nasej volby uz off-the-board…
Z utocnikov tam pre miesta 8-15 prichadza do uvahy viacero mien a netrufnem si odhadovat kto by sa nam mohol pacit viac a kto menej… necham sa prekvapit

Presiel aj 1.maj a s napatim sa caka na nejake spravy o Radulovovi… :nervozny: ja som mierny optimista ze by u nas mohol podpisat… we will see.

Na MS nakoniec budeme mat 6 zastupcov: berra (sui), compher (usa), duchene, pickard (can), martinsen (nor) a varlamov (rus)
petrik píše:...
Na MS nakoniec budeme mat 6 zastupcov: berra (sui), compher (usa), duchene, pickard (can), martinsen (nor) a varlamov (rus)
Na moje prekvapenie je v nominacii Svedska -> http://www.eliteprospects.com/team.php?team=582 aj Anton Lindholm -> http://www.eliteprospects.com/player.php?player=39019. To je nas pick z 2014.
A Rantanena si Peter kde nechal?
U Avs je ticho, ale to uz tak trochu patri k nasmu folkloru a neda sa to povazovat za prekvapenie. :giggle: o nas a nasich planoch sa pramalo klebeti vopred, vacsinou sa lan reportuje ked sa uz nieco realne udeje… a momentalne sa toho deje velmi malo. :neviem:
Za zmienku stoji podpis 3yr ELC s A. Lindholmom, ktoreho sme draftovali v 5. kole 2014 a doteraz hraval svedsku eliteserien za Skellefteu. Ocakava sa ze minimalne prvy rok stravi v AHL.

O Radulovovi ostalo akosi podozrivo ticho… co je pre Avs samozrejme dobre :) cim tichsie tym vacsia sanca ze podpise prave s nami. Keby realne uvazoval napr. o habs/leafs tak uz o tom cvirikaju vsetky soby v kanadskej tundre :giggle: aj tak to ale natahuje dlhsie ako som cakal, som myslel ze s niekym podpise hned prveho maja alebo aspon v prvych par dnoch… som zvedavy dokedy sa to bude natahovat.

Mnozia sa spekulacie o moznej vymene Barrieho… tu naozaj neviem co mam cakat viac – ci re-sign alebo vymenu. Zalezat bude samozrejme najma na barrieho platovych poziadavkach…

Na MS sme inak dopadli pomerne uspesne – Duchene + Pickard zlato, Rantanen striebro, Compher 4. miesto…
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS