Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

pekne nam zacina ta sezona, hned na uvod dvojzapas s Avs

Duchene on the Wild: We hate those guys, and they hate us.

:cookies:
Adrian Dater, the Denver Post beat writer for the Colorado Avalanche, has been suspended for two weeks without pay for inappropriate language used on Twitter.
WTF was that ?!?

Nema velky zmysel tu o tom rozpisovat elaboraty, horsi zapas pod royom zatial nepamatam. Ani sme si nepinkli. :slap:
Neviem ci v tom X-cel maju nejaky kryptonit v lade zapusteny alebo co, ale nevieme tam solidny zapas odohrat ani za ten svet.
Uvidime co zajtra doma v odvete
Petrik: To mozna ani pod Saccem. :giggle:

Totalni rozklad. Vsechno spatne. Neatakovali jsme nejaky rekord v poctu ztrat puku? :hroza: Za 8 minut presilovek jsme nevystrelili na branu...
Patrick Roy = one year wonder? :hmm:
Finch182 píše:Patrick Roy = one year wonder? :hmm:
nie, Varlamov + shooting %...

btw, 1 zápas...
trochu rataj aj pripravu, tu mali takisto fantasticku. Navyse podla redyho slov, to hravali v skoro plnych zostavach
Finch182 píše:trochu rataj aj pripravu, tu mali takisto fantasticku. Navyse podla redyho slov, to hravali v skoro plnych zostavach
príprava je málo na posúdenie a okolnosti všelijaké...v každom prípade, som skôr mieril na to, že vplyv Roya na výsledky (či už vlaňajšie, či už tento jeden) by som nepreceňoval a spomenul som dva hlavné dôvody, prečo boli podľa mňa vlani vysoko...a už vôbec by som nešpekuloval nad kaučom po jednom relevantnom výsledku...
Tak ja urcite nejdem robit paniku po jednom zapase, nech bol akokolvek strasidelny :)
Nas utok sa rozbehne, ta kvalita tam je a musi sa skor ci neskor prejavit. Otazne je nakolko budeme horiet vzadu. V minulej sezone hrala obrana s Varlym na cele vysoko nadstandard a nejaky pokles urcite treba ocakavat. Ak by bol len mierny tak by to nemuselo byt neriesitelne, horsie bude ak sa vykony obrancov a varlamova sklznu k priemeru ci dokonca podpriemeru – to by sme dlhodobo urcite nepredychali.
kuwo píše:
Finch182 píše:trochu rataj aj pripravu, tu mali takisto fantasticku. Navyse podla redyho slov, to hravali v skoro plnych zostavach
príprava je málo na posúdenie a okolnosti všelijaké...v každom prípade, som skôr mieril na to, že vplyv Roya na výsledky (či už vlaňajšie, či už tento jeden) by som nepreceňoval a spomenul som dva hlavné dôvody, prečo boli podľa mňa vlani vysoko...a už vôbec by som nešpekuloval nad kaučom po jednom relevantnom výsledku...
A ja som zase moj prvy prispevok myslel ako vtip, interny humor miestnej komunity. Zatial nerobim zavery, ta minula sezona nemohla byt len tak. Ten obrat vo vykonnosti pod Royom bol obrovsky a pritom kader ten isty
Finch182 píše:A ja som zase moj prvy prispevok myslel ako vtip, interny humor miestnej komunity.
oh, okay...sorry :lol2: holt rozpoznanie humoru/irónie na internete mi robí často problém :oops:
Ak sem budes chodit tak sa nasu mluvu naucis :lol2:
Every single Avs player is on pace for 0 points this season.
Chceme spat Sacca :!: :protest:
Ked chcete sacca, napiste do bostonu, mozno vam ho za rozumne odstupne do philly uvolnia… :neviem:

Druhy zapas som prespal… :oops: zazvonil budik, rozlepil som jedno oko, pustil notebook a zase zaspal skor ako sa stihol nastartovat :giggle: po pohlade na vysledok som to ani velmi nelutoval, ale zevraj sme aspon zahrali o nieco lepsie :hmm:
Teraz 4-zapasovy trip po vychode…
Chudak redy :hroza: ked sa nezlepsia a zrovna taketo "vykony" by uvidel :lol2:
Finch182 píše:Chudak redy :hroza: ked sa nezlepsia a zrovna taketo "vykony" by uvidel :lol2:
:nervozny:
IMG-20141013-WA0000.jpg
Pit-Tor
Posilam alespon maly pozdrav. Zkusim udelat lepsi fotku, ale na hokej jsou zakazane fotaky, takze je to jen pres mobil.
:good: btw minimalne tenhle zapas Redy celkem slusne vymaknul a videl náš cca "A-" vykon (i kdyz kvuli Torontu to na Pit-Ana nemelo), takze s prazdnou uz urcite nepujde..
Atlantik píše::good: btw minimalne tenhle zapas Redy celkem slusne vymaknul a videl náš cca "A-" vykon (i kdyz kvuli Torontu to na Pit-Ana nemelo), takze s prazdnou uz urcite nepujde..
Presne tak, klobouk dolu pred Pens, byl jsem z vas nadsenej. Sledovat Crosbyho na zivo je neskutecny, clovek jeste vic doceni ten jeho prehled a schopnost se spravne a rychle rozhodovat na malem prostoru. :klobuk:

Naopak jsem konecne pochopil kritiku na Phaneufa, ktereho jsem se casto zastaval, on je vazne tragickej. Btw lidi ho tam opravdu nemaji radi, kazdou chvilku padla nejaka vtipna poznamka na jeho adresu, obcas se i piskalo. :giggle:
Aaa, prave som zistil ze dnes hrame uz o siedmej :good: :slintac:
petrik píše:Aaa, prave som zistil ze dnes hrame uz o siedmej :good: :slintac:
dokonce muzes do chatu..
Zapas v bostone v uvode sezony je pre AVS pomaly uz tradiciou, rovnako ako vitazstvo v nom :cool:

Hadam sa od tychto 2 bodov odrazime k lepsim vysledkom a na tie dve kefy od Wild cim skor zabudneme :pray:
Z tohto 4z tripu som dufal v zisk aspon 5b tak hadam sa zadari. Dnes leafs :box:
Redy píše:
Atlantik píše::good: btw minimalne tenhle zapas Redy celkem slusne vymaknul a videl náš cca "A-" vykon (i kdyz kvuli Torontu to na Pit-Ana nemelo), takze s prazdnou uz urcite nepujde..
Presne tak, klobouk dolu pred Pens, byl jsem z vas nadsenej. Sledovat Crosbyho na zivo je neskutecny, clovek jeste vic doceni ten jeho prehled a schopnost se spravne a rychle rozhodovat na malem prostoru. :klobuk:

Naopak jsem konecne pochopil kritiku na Phaneufa, ktereho jsem se casto zastaval, on je vazne tragickej. Btw lidi ho tam opravdu nemaji radi, kazdou chvilku padla nejaka vtipna poznamka na jeho adresu, obcas se i piskalo. :giggle:
A ten hodeny dres to si bol ty? :lol2:
3b z b2b - za mna moze byt. Skoda, mali sme to v toronte slubne rozohrate ale ku koncu zapasu bolo vidno ako nam dochadzaju sily. A tych turnoverov co nasi obrancovia napachali… :hroza: aj za ten 1b som bol nakoniec rad.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Anty
2007 ANAHEIM DUCKS