Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

fuha no skoda bude Colorada :( sami si posrali sancu :evil:

tak i přes prohru calgary jim to nevyšlo :roll:
Matejko píše:Ja som nebol vzdy ich fanusik, ale od kedy sa tam zacal presadzovat Marek Svatos mi zacalo byt Colorado sympatickejsie a sympatickejsie a ked prisiel Peto Budaj tak je to uplne super :D

tak Colorado to pekne posralo. este aj Edmonton vyhral, cize by to mali idealne. Ale oni to posrali...No nevadi, aspon budeme mat na MS skvelu brankarsku dvojku Budaj, Halak 8)

No Colorado tomu dalo na frak :o :shock: :o jsem fakt nečekal,že po takovém usilovném dotahování plamenů to takhle dopadne.

Velka skoda...Aj slovnaftaci pomohli,ale to uz CGY urcite vedeli vysledok,tak to naschval pustili,nech to AVS o to viac mrzi... 8) :D ....Ale asi to takto malo skoncit...Aj tak COL ukazalo,ze ma silne muzstvo s velkou buducnostou!!!

Skoda toho zapasu s Nashvilom.Keby ho vyhrali boli by v PO, kedze dnes vyhrali s Calgary.Keby Col vyhrali s Nash tak by to bol urcite iny zapas a nastupil by Peto.Calgary uz vedeli ze postupia tak nemali o co hrat a mozu sa tesit na PO.

neposrali si to tak s Nashvillom ale domaci zapas s Vancouverom necele dva tyzdne dozadu, co prehrali 0-3, chytal ten kanadsky pyÄŤĂşs :x :x :x :x :x :x

ten zapas podla mna rozhodol :cry: :cry: :cry: :cry:

Joe S. píše:neposrali si to tak s Nashvillom ale domaci zapas s Vancouverom necele dva tyzdne dozadu, co prehrali 0-3, chytal ten kanadsky pyÄŤĂşs :x :x :x :x :x :x

ten zapas podla mna rozhodol :cry: :cry: :cry: :cry:
Ten kanadsky pi*us dostal 1 gol z 27 striel.

laviny si to po*rali zapasmi cca okolo 25.1. -) to bol domaci zapas s kojotmi a prehra 4:5 pp nasledne odohrali dalsich 15 subojov s bilanciou 5W - 10L ..az potom nasledovala spanila stihacia jazda pocas ktorej odohrali 19Z s bilancoiu 15W - 4L Obrázek

Tak sice se nedostali do PO, ale odcházejí se stí... po tom co jim ze staré gardy zbyli jen hejduk se sakicem jsme si všeci mysleli že budou úplně v p...., ale colorado nám ukázalo, že bude velký tým i bez velých jmen, našlo kromě svatoše další 2 skvělé utočníky - Stastného a wolského, kvalitního brankáře budaje a a za pár let už bude určitě znovu tím týměm který naháněl strach

sakra...to vie pekne nahnevat ked vas deli 1 bod od PO....sakra...je toto vobec mozne?!....ale hlavu hore.....poctivo sa musime pripravit na buducu sezonu a udrzat si mlade hviezdy.....a tvrdo makat......a chcelo byx to posilit obranu...minimalne jedm starsim a jednym mladsim bekom....

Joe Sakic stravi aj svoju 19. sezonu v Colorade, ked predlzil zmluvu o 1 rok.
Už som viackrát povedal, že v tomto štádiu mojej kariéry dávam prednosť jednoročným zmluvám, aby som nestratil motiváciu. Na ďalší ročník sa už teraz teším a cítim obrovské šťastie, že som stále súčasťou tohto veľkého hokejového kolotoča s takým neuveriteľným diváckym zázemím," povedal Sakic

Colorado, kdeze dnes Colorado, zaujimavi su len 4 hraci, pardon, prekvapil ma Brunette, myslim, ze zaraba len nieco malo cez melon a krasne mu sypalo.

Som zvedavi, ako to myslia s tym, ze Theodorovi planuju dat druhu sancu :sad2: Akoze bude v buducej sezone jednotka :?: :o

Srandista! Theo a prvy brankar maximalne tak v L.A., ale to by Burke musel ukoncit karieru.

Colorado stale pocita s Theodorem

:arrow: http://www.hokejportal.sk/index.php?p=c ... k_id=10896

Obrázek

no sak pocitat s nim mozu ale nex si im tam pekne sedka na lavicke :D nik ho nexce :twisted:

cepi píše:Colorado stale pocita s Theodorem

:arrow: http://www.hokejportal.sk/index.php?p=c ... k_id=10896

Obrázek
co uz snimi sak musia mat aj dobreho nahradnika keby sa nedajboze neco stalo budajovi

Uvidime,ako to dopadne.Podla mna este nejaky team bude mat zaujem o Thea.....

maximalne tak L.A. :P ale po sezone bude volnych vela brankarov hlavne lacnejsich a v lepsej momentalnej forme :P Theodore podla mna zmeni posobisko len ak ho colorado vykupi a niekto s nim podpise novu zmluvu za max 2mil

Presne tak, Burke nebude hrat vecne a Cloutier je este vacsia diera,t akze Theo by mohol ist tam, ale za koho a za co si nedokazem predstavit....

A co tak Visna,alebo cammaleri?

V kazdom time musi zostat minimalne jeden az traja hokejisti, menoval si dvoch, ktori si toto oznacenie v L.A. zasluzia. Pri vsetkej ucte k Blakovi a Millerovi, ti uz pomaly zapadaju prachom. Ani Frolov nie je na predaj. Ani Anze Kopitar, takze styria. Nie. Colorado moze dostat tak vyber v 5. kole draftu. To ej ale pekna blbost, ale vykonom Theodora by to aj zodpovedalo....

podla mna by colorado bralo aj vyber v poslednom kole roku 2010 ako som to tam dnes cital na fore :D a je to tak no nie ? zbavili by sa brankara bez formy a 5 mil platu
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES