Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Sloter píše: Vidíš, na toto s tým UFA som sa chcel spýtať, ako to je. :thumbsup:
myslim ze tak to bolo podla starej CBA, ale neviem ci v novej nieco v tomto smere menili... v nejakych diskusiach som cital ze nieco sa menilo a jeho RFA rights by zostali coloradu aj keby mu tu kvalifikacnu ponuku na 6,5mil nepredlozili, ale neviem neviem ci tomu verit... myslim ze je to blbost, zatial tomu neverim kym nieco take nepotvrdi niekto doveryhodnejsi
Sloter píše:
petrik píše:zahram sa teraz na vesticu Teodoru:

podla mna O´Reillyho do 2 tyzdnov podpiseme na 1-2 roky za plat 3,5-4 mil rocne.

pamatajte ze tu ste to poculi prvy krat :yes:
Nezabudol som, parádny odhad. Až na tú výšku zmluvy ale to teraz nehrá takú úlohu. :cool: Mňa by teraz zaujímalo, čo nám vyveštíš ďalej. Spravíme PO? :D
feaster mi to dodrbal :hroza: takto som si to nepredstavoval :D
nieco z ineho ako o´reillyho sudka: landyho gol dnes bol :sok: :slintac: :poklona2:
petrik píše:nieco z ineho ako o´reillyho sudka: landyho gol dnes bol
Hej, hej. Odohraný zápas zostal tak "trocha" v závese za tou radostnou novinou. :) Mňa zaujalo, že Varly ostal v bráne aj za stavu 3:0 aj 4:2. Myslím ,že väčšina trénerov by striedala. Naopak, toto muselo naliať obrovskú kopu sebavedomia. Zotrvať v bráne a otočiť zápas z 0:3 na 5:4 :klobuk:
moj komplexnejsi pohlad na celu situaciu a z nej vyplyvajuce dosledky:

http://eurolanche.com/article.php?id=2615" onclick="window.open(this.href);return false;

Fuck you Flames!

Calgary Flames, divízny rival, ktorý je v rebríčku popolarity fanúšikov Avs len tesne pod milovaným Detroitom, hodil včera tímu Colorada hneď dvojicu rukavíc. Najskôr offer sheetom pre Ryana O´Reillyho, následne vo vzájomnom zápase vedením 3:0 po prvej tretine. Avs neváhali a obe výzvy na súboj bez váhania prijali. Fuck you Flames, nášho nádejného mladého hráča vám nenecháme – offer sheet matched. Fuck you Flames, z tohto zápasu si body neodnesiete – výsledok otočený, Flames sa do Calgary vracajú s prázdnymi rukami. Trochu horkej chuti však v ústach predsa len zostalo – Fuck you Flames, za to ako ste ten offer sheet vyskladali a aké dôsledky to pre Avs v budúcnosti môže mať.

Ako je už dobre známa vec, nová Ryanova zmluva je na 10 mil za 2 roky, do platového stropu sa nám tak bude počítať 5mil. V prvom roku si zarobí spolu 3,5 mil, v druhom až 6,5 mil $. Z týchto čísel a z pravidiel ktorými sa offer sheety riadia vyplývajú pre Avs nasledujúce komplikácie.

Po vypršaní tejto zmluvy bude mať O´Reilly opäť status obmedzeného voľného hráča. Je tu ale jedno veľké ALE! Pre udržanie tohto statusu mu Colorado musí predložiť tzv. kvalifikačnú ponuku novej zmluvy, ktorá v tomto prípade musí byť minimálne vo výške jeho platu v druhom roku platnosti tejto zmluvy, t.j. 6,5 mil – inak sa O´Reillyho status zmení na neobmedzene voľného hráča a bude môcť tím opustiť bez akejkoľvek protihodnoty. V praxi to znamená, že ak sa Avs s O´Reillym nedohodnú na predĺžení zmluvy počas sezóny 2013/14 a nepredložia mu ani kvalifikačnú ponuku na minimálne 6,5mil $, hrozí že oňho prídeme zadarmo. Je tu ešte možnosť arbitráže, ktorá by sa v takomto prípade s najväčšou pravdepodobnosťou využila, ani tá však nemôže hráčovi prisúdiť menej ako 85% jeho posledného platu, čo je v prípade tejto O´Reillyho zmluvy cca 5,5 mil $. Najlepšie v čo môžeme dúfať je teda to, že Avs s O´Reillym podpíšu novú dlhodobú zmluvu zodpovedajúcu výkonom ktoré v najbližších týždňoch a mesiacoch v našom drese predvedie s dostatočným časovým predstihom, inak môžu byť doterajšie problémy s týmto hráčom iba slabým odvarom toho čo nás môže čakať už cca o 15 mesiacov. Akí optimisti môžeme v tomto ohľade byť po tom čoho sme boli v podaní Avs a O´Reillyho v posledných mesiacoch svedkami? Nakoľko poškodený a najmä zreparovateľný je momentálne vzájomný vzťah O´Reillyho a Avs? Fuck you Flames!

Avs v tomto prípade nebudú mať ani možnosť vyriešiť potenciálny problém výmenou. Po dorovnaní offer sheetu totiž hráča nemožno vymeniť celý nasledujúci kalendárny rok. V praxi to znamená, že O´Reillyho nebudeme môcť vymeniť až do 28. februára 2014. V čom je problém? V tom, že uzávierka prestupov pre budúcu sezónu sa očakáva okolo 26.-27. februára, s čím Flames pri časovaní svojej ponuky nepochybne kalkulovali. Ak by sa tento termín stal realitou, Avs by O´Reillyho, resp. práva naňho mohli vymeniť až po skončení budúcej sezóny. A akú hodnotu by mal potenciálny obmedzený voľný hráč ktorému ale treba predložiť kvalifikačnú ponuku minimálne 6,5 mil $? Záležať samozrejme bude od jeho výkonov, ale ak nebude podávať výkony adekvátne tak vysokému platu, jeho hodnota pre prípadnú výmenu vysoká určite nebude. Fuck you Flames!

Jedným dychom však treba povedať, že Avs si za túto situáciu môžu sami. Mali k dispozícii všetok čas sveta aby s O´Reillym už dávno podpísali pre seba výhodnejšiu zmluvu a neriskovali tak nevýhodný offer sheet od konkurencie akého sme sa včera dostali. Za rozhodnutie nevylepšovať úvodné návrhy zmlúv pre O´Reillyho a namiesto toho nečinne čakať kým “dostane rozum“ a ustúpi požiadavkám Avs, ktoré sa nám včera kruto vypomstilo, by mal niekto z vedenia tímu niesť zodpovednosť . Ktovie na akú zmluvu by bol nakoniec Ryan pristúpil ak by Avs boli ochotní svoje ponuky vylepšovať, aké boli jeho platové požiadavky pre 2-ročnú zmluvu vedia len oni sami – my sa to s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nedozvieme. Ale pred niekoľkými týždňami sa jeho agent vyjadril, že O´Reilly nežiada 5 mil. plat pri krátkodobej zmluve – dá sa teda predpokladať že by bol akceptoval menej ako mu nakoniec ponúkli Flames. Nehovoriac o tom že jeho plat mohol byť pre Avs oveľa prijateľnejšie rozložený medzi jednotlivé roky, takže kvalifikačná ponuka ktorá by nám po vypršaní zmluvy udržala práva naňho by nemusela byť tak nehorázne vysoká.

Koho z manažmentu Avs teda za tento výsledok viniť? Je zrejmé že problém nebol v lakomosti majiteľov – keď Kroenkeovci odsúhlasili dorovnanie 10 mil. offer sheetu, zrejme by ani neboli bránili ponúknuť O´Reillymu lepšiu zmluvu ako pôvodných 7 mil. na 2 roky. Je teda na vine GM Greg Sherman? Možno, no ak by som si mal tipnúť, snaha dať mladému hráčovi “za vyučenou“ a tvrdohlavé odmietanie vylepšiť pôvodný návrh zmluvy v mojich očiach nesú rukopis šedej eminencie tímu Avs Pierra Lacroixa. Nech už to však spôsobil ktokoľvek, dúfam že dotyčný bude za svoje zlyhanie znášať dôsledky a organizácia Avs sa z toho aspoň do budúcnosti poučí.

Nová O´Reillyho zmluva vyvoláva aj ďalšie otázky a potenciálne problémy. Ako ho medzi seba prijmú spoluhráči? Zmení sa jeho príchodom klíma v kabíne? K lepšiemu či horšiemu? Ako jeho plat v budúcnosti ovplyvní rokovania o nových zmluvách s ostatnými hráčmi? Po budúcej sezóne zmluvy končia mnohým dôležitým ba priam kľúčovým hráčom tímu – okrem O´Reillyho aj Ducheneovi, Landeskogovi, Stastnemu, Varlamovovi, McGinnovi, Downiemu, Mitchellovi, Barriemu či Elliottovi. O´Reillyho nový plat je v tomto smere nebezpečným precedensom.

A v neposlednom rade nás nová O´Reillyho zmluva podľa všetkého priblížila k vyriešeniu rébusu ohľadom dlhodobého obsadenia pozície centrov v tíme Avs. O´Reillyho ofenzívne prebudenie v poslednej sezóne spolu s nevydarenou sezónou Matta Duchenea vyvolali množstvo otázok. Kto je z dlhodobého hľadiska center prvej, druhej resp. tretej formácie? Budú si môcť Avs dovoliť luxus udržať v tíme všetkých troch – Duchenea, Stastného aj O´Reillyho? Dnes sme k odpovedi výrazne bližšie a podľa všetkého bude znieť NIE. Ako už bolo spomenuté vyššie, všetkým trom našim elitným centrom končí po budúcej sezóne zmluva. Udržanie všetkých troch by pravdepodobne bolo finančne príliš náročné a najmä by sme sa kvôli tomu nemohli adekvátne posilniť na iných postoch resp. udržať v tíme iných dôležitých hráčov. No a keďže O´Reillyho výhodne vymeniť s najväčšou pravdepodobnosťou nebudeme môcť a o výmene Duchenea snáď nebudeme ani uvažovať, čierny peter podľa všetkého zostane v rukách Paula Stastneho. Či už nám kvalitné výkony O´Reillyho umožnia ho vymeniť už počas tejto sezóny (ideálne za kvalitného top4 obrancu), alebo si to necháme na neskôr (draft či letné mesiace), osobne budem veľmi prekvapený ak bude na začiatku tréningového kempu 2013 Paul Stastny stále členom organizácie Avs. Ak len O´Reilly vo zvyšku sezóny nevyhorí tak že sa s ním na plnohodnotného centra druhej formácie nebude dať počítať, Stastného dni v tíme Colorada sú podľa mňa spočítané.

A to nás zároveň privádza k poslednej, možno najdôležitejšej otázke? Aký je vlastne O´Reilly hráč? Center tretej formácie s jednou náhodne vydarenou sezónou? Alebo mladý nádejný center s potenciálom vyrásť na nového Pavla Datsyuka? V najbližších 2 sezónach bude platený ako ten druhý. Je teraz na ňom, aby svoju novú zmluvu potvrdil aj výkonmi na ľade. Inak... Fuck you Flames.
petrik píše:Fuck you Flames!
Pobavilo ma, že si pri poslednom použití "kultovej hlášky" :D použil hviezdičku, ale predtým ani raz. Smerom ku Calgary: Jeden hráč by ich aj tak z biedy nevytrhol. Dávno mali ohlásiť prestavbu, vymeniť Iginlu a ísť novou cestou. :hehe: Ale svojím spôsobom nám pomohli, ukončili tak to nekonečné čakanie a Ryan sa tak môže dať do napĺňania očakávaní...
Sloter píše:
petrik píše:Fuck you Flames!
Pobavilo ma, že si pri poslednom použití "kultovej hlášky" :D použil hviezdičku, ale predtým ani raz. Smerom ku Calgary: Jeden hráč by ich aj tak z biedy nevytrhol. Dávno mali ohlásiť prestavbu, vymeniť Iginlu a ísť novou cestou. :hehe: Ale svojím spôsobom nám pomohli, ukončili tak to nekonečné čakanie a Ryan sa tak môže dať do napĺňania očakávaní...
na eurolanche mam vyhviezdickovane vsetky, tu som si povedal ze co sa budem tvarit, dam to v plnom zneni... :D a ten posledny som zabudol opravit :D

fixed :D
In a bizarre twist to an already unusual story, Sportsnet.ca has discovered that the Flames were not only in danger of losing 2013 first- and third-round draft picks as compensation if the Avs hadn’t matched the O’Reilly contract, but they also would likely have had to surrender the player before ever getting him in uniform.

That’s because O’Reilly would have needed to clear waivers before joining the team’s roster.

The unsigned forward spent part of the NHL lockout playing with his brother, Cal, for Magnitogorsk in Russia. According to Metallurg coach Paul Maurice and KHL spokesman Shawn McBride, he appeared in games on Jan. 21 and Jan. 23 – both after the shortened NHL schedule was back underway – which meant that waivers were required before O’Reilly could return to the NHL as a free agent midway through the season.
:slap: Feaster... nemám slov.
Getzo5 píše:
In a bizarre twist to an already unusual story, Sportsnet.ca has discovered that the Flames were not only in danger of losing 2013 first- and third-round draft picks as compensation if the Avs hadn’t matched the O’Reilly contract, but they also would likely have had to surrender the player before ever getting him in uniform.

That’s because O’Reilly would have needed to clear waivers before joining the team’s roster.

The unsigned forward spent part of the NHL lockout playing with his brother, Cal, for Magnitogorsk in Russia. According to Metallurg coach Paul Maurice and KHL spokesman Shawn McBride, he appeared in games on Jan. 21 and Jan. 23 – both after the shortened NHL schedule was back underway – which meant that waivers were required before O’Reilly could return to the NHL as a free agent midway through the season.
:slap: Feaster... nemám slov.

a Sherman tiež :slap: že sa nechal nachytať :?
Ale keď tak premýšľam, svojim spôsobom je Feaster génius, otázne je, či to tak chcel, alebo je to dielo nechceného.

Čo tým však dosiahol:

1. zosmiešnil menežment divízneho rivala,

2. divízny rival musel dať na drevo viac peňazí, než každý plánoval,

3. s ohľadom na škrobenie hláv pomazaných v Denveri zatrhol vedeniu AVS nádeje na posilnenie tímu o nejakého drahšieho hráča, čím zabránil, aby sa divízny rival posilnil,

4. keďže zmluva je taká, aká je, bude náročne ROR vymeniť inde, aby mohli AVS nájsť adekvátnu a lacnejšiu náhradu.


V mnohom mi to pripomína "prestupové" boje v Taliansku takých 8-10 rokov dozadu medzi Moggim a Sensim, kde keď AS Rím prejavil záujem o nejakého hráča, prišiel do toho Moggi a dal vyššiu ponuku, čím vyoutoval ligového nepriateľa, resp. ten musel minúť viac peňazí ako chcel, len vďaka vychcanosti vedenia Juve
Joe S. píše:1. zosmiešnil menežment divízneho rivala,
V prvom rade spravil zo seba idiota, keďže by mu nezostali ani voľby, ani hráč. A myslím si, že také riziko by dobrovoľne nepodstúpil, keďže skutočne málokto by očakával, že to dorovnajú, predovšetkým pre tú konštrukciu tej zmluvy. Mne to práve prišlo, akoby sa snažil postaviť zmluvu tak, aby ju Colorado nechcelo v žiadnom prípade dorovnať. Čo aj bolo predmetom mnohých diskusií, že kto je väčší blázon z tých dvoch. Remíza? :D
Joe S. píše:3. s ohľadom na škrobenie hláv pomazaných v Denveri zatrhol vedeniu AVS nádeje na posilnenie tímu o nejakého drahšieho hráča, čím zabránil, aby sa divízny rival posilnil,
Cap space je okolo 12 mil. V tomto smere nepredpokladám, že by bol taký závratný rozdiel dajme tomu 3,7 alebo 5 cap hit. Ak by chceli niekoho priviesť (čo pri nich pochybujem :roll: ) tak priestor by na to mali. Otázne je akú zlobu to narobí neskôr, keď budeme podpisovať ostatných hráčov.
Joe S. píše:4. keďže zmluva je taká, aká je, bude náročne ROR vymeniť inde, aby mohli AVS nájsť adekvátnu a lacnejšiu náhradu.
On je vlastne nevymentiteľný nie? Rok teraz nesmie byť vymenený. A ďalšiu sezónu bude TDL kedy? Obvykle býva okolo 26., 27. ak si dobre spomínam. A po sezóne bude znova RFA.
Hraci avs robia vsetko pre to aby nas europskych fanusikov odplasili… tieto ich popoludnajsie zapasy co sa hraju v pre nas idealnom case jeden za druhym nechcem povedat ze odflaknu, ale pripravia nam v nom taky vykon ze hroza… najskor v san jose hit na landyho a prehra 0-4, potom v edmontone vedenie 3-0 aj 4-1 a prehra 5-4, minule v LA o nicom vykon a vsera to zase nebolo o nic lepsie… ked za 60 minut proti columbusu su nase 2 “najvacsie sance“ dva polonajazdy duchenea v oslabeniach, tak viac asi ani netreba dodavat… varly nam vychytal nezasluzeny bod. Nemozeme sa vyhovarat ani na pochybne vylucenia nasich hracov ktore nas stali goly, vcera sme si vyhrat ani omylom nezasluzili.
A o´reilly? Dufam ze ten vlastny gol bol poslednou “pomstou“ nasmu manazmentu za to ze mu nechceli ponuknut lepsiu zmluvu, alebo sa nechce zmierit s tym ze Avs ten offer sheet dorovnali a mysli si ze hra za calgary? Snad cim skor zacne triafat aj tie spravne branky, za tie prachy…
A ja to řeknu tak jak to je! Zápas odfláknutý až běda!!! Výkon špatný, dopředu vůbec nic! Tohle nás neskutěčně sráží dolů a pak se nemůžeme divit, že jsme tam kde jsme. Místo abychom zápas tvrdě odmakali, tak hrajem ležérně a připadalo mi i bez zápalu. Vzhledem k tomu, jací soupeři nás teď čekají to bude asi opět úspěšný trip... :neviem: .
solidny vykon, ziadne body. kiez by to bolo dobre aspon na urychleny vyhadzov sacca a spol. po navrate z road tripu by ho doma v schranke mohla cakat obalocka od shermana... :pray:

tento tim ma na viac ako z neho sacco dokaze dostat, sanci mal uz pokkt, najvyssi cas ho kopnut do prdele. zmena trenera moze momentalnu situaciu iba zlepsit (horsie to uz tazko moze byt). skusil by som zase oslovit patricka roya, ak nie ten tak berme ruffa kym je volny. len nie zase trenera nasej farmy pls :pray: :slap:

dater z denver post tweetoval po zapase v columbuse ze stolicka pod saccom sa uz trasie, kiez by to mal z doveryhodneho zdroja :pray:
Až ted jsem videl zápas v Chicagu...At jdou do prdele!!! tohle už neni možné,ko*oti...už toho mám plné zuby... :neviem: .Zase super road trip a jsme tam kde jsme byly...Tento rok se přes 50 % uspěšnosti nedostaneme...

Sledujete někdo zapasy ze záznamu na NHLgamecenter live? Muže mi někdo vysvětlit,proč když je blackout a chci zápas po 48 hodinach zkouknout tak to nejde, a ukazuje to game his ended a nejde to přehrát? Viz zápas v Detroitu, a tohle není první případ...máte s tím někdo zkušenost???
Po dvou dobře odehraných zápasech nám fanouškům svitla naděje lepších zítřků, ale po zápase s Edmontonem jsme se zase pěkně vrátili na zem...Edmonton měl 6 šancí a dal 4 goly. Naopak mi bychom gol nedali ani kdyby se hrálo 150 minut!
Nechápu proč nebyl uznán regulerní gol na 1:3...
Jinak Hall měl pořádně dostat za vyučenou...provokater.
Dneska se mi od nás nelíbil nikdo...všichni hráli, jako po flámu...prostě tužku...
Playoff se nám vzdaluje...opět :neviem:
v PO uz tuto sezonu neverim... potrebovali by sme v zostavajucich zapasoch record 15-6-1 alebo nieco podobne, to je so sucasnym kadrom a s tym pajacom na striedacke uplne sci-fi. opat som raz dospel do stadia ze mi prehry prestavaju vadit - aspon vdaka nim budeme mat vyssi vyber v drafte a snad sa konecne zbavime aj sacca :pray: v takom pripade by sa prehravat mohlo normalne aj oplatit :giggle:
Rozpraval som sa s Hejdom o sucasnych problemoch Colorada, plus mate moznost vyhrat jeho podpis: http://eurolanche.com/article.php?id=2721
Dvojzápasem s Minnesotou jsme si zavřely dveře do playoff. Tu už asi není o čem diskutovat. Občas světlá chvilka, ale jinak bída...
Já už se taky přestal nervovat... :) . Obrana děravá jak cedník, třetina týmu na NHL nemá, a to se nechci nikoho dotknout...ale je to tak.
Doufám, že Sacco po téhle sezoně už konečně vypadne!!!
Za dobu, co je u kormidla nedokázal teměř nic!
Teď ještě aby se nám povedlo vytrejdovat Stastnyho před uzávěrkou přestupů...
primaprema píše:Doufám, že Sacco po téhle sezoně už konečně vypadne!!!
Za dobu, co je u kormidla nedokázal teměř nic!
To ma desí azda najviac. Predstava, že s ním nevyrazia dvere po tom, čo (ne)predvádza s tímom je naozaj hrozná. Aby hral Barrie zase na farme. :hroza: Snáď sa táto mizéria zúročí aspoň na drafte, i keď ja osobne som si už dávno myslel, že toto máme za sebou (Duchene, ROR, Landeskog, Siemens). Nemám rád "draftové" tímy ako Coilers či Isles (tí sprznili nejeden talent svojou neschopnosťou). Páčila sa mi tá vízia vedenia, keď sa nebáli trejdovať a riskovať aby vhodne doplnili mladý perspektívny tím a vyhrabali sa zo suterénu NHL. Žiaľ, sme tam kde sme boli predtým.

Ešte jedna vec, na čo sme k***a dotiahli toľko bekov? Aby zaberali talentovaným mladíkom priestor? Uvidíme pri TDL čo vymyslia, teda dúfam, že sa niečo vymyslí (a trade Stastneho by bol ako dar z nebies :modlenie: )
Většinou je při takovýchto výsledcích a předváděné hře trenér odvolán!!! Proč tomu tak není v Coloradu??? Může mi to někdo vysvětlit?
Dnešní zápas v Dallasu, zase velká bída. Obrana slabá jak čaj, útok neschopný něco vytvořit. I když na playoff ztracíme "pouze" 7 bodů, tak tahle sezona pro nás skončí už po základní části, jako tomu bylo v posledních letech téměř pravidlem. :neviem:
Ta avizovaná přestavba se nějak zadrhla a výsledky žádné!!! Už je potřeba něco pořádně změnit a začít by se mělo u trenéra!!!
primaprema píše:Většinou je při takovýchto výsledcích a předváděné hře trenér odvolán!!! Proč tomu tak není v Coloradu??? Může mi to někdo vysvětlit?
Dnešní zápas v Dallasu, zase velká bída. Obrana slabá jak čaj, útok neschopný něco vytvořit. I když na playoff ztracíme "pouze" 7 bodů, tak tahle sezona pro nás skončí už po základní části, jako tomu bylo v posledních letech téměř pravidlem. :neviem:
Ta avizovaná přestavba se nějak zadrhla a výsledky žádné!!! Už je potřeba něco pořádně změnit a začít by se mělo u trenéra!!!
Ak by sa prestavba uskutočnila, muselo by sa lepším hráčom platiť viac... takže lebo Wenger. Kroenkeho reálny úspech zaujíma asi ako Indiánov gumáky.
Sabres odvolali trénera, Bolts odvolali trénera... a Avs? Hrajú ešte väčšie "kulové" ako napr. vlažná Tampa a Sacco ďalej sedí na svojej stoličke. :-x Čo to má byť? Ukážka toho ako sa to nemá robiť?
Marnost nad marnost :neviem: . Nestačí hrát posledních 5 minut...
S tím Saccoem to je výsměch!!! 10 posledních zápasů 8 proher, hra stojí za ho*no, ale neodvolají ho...nechápu.
Jen doufám, že Stastny bude ready, to by byl pech, kdyby se nám zranil týden před trade deadline...
v dalsom cisle Pro Hockeya bude sutaz o podpisane tricko Milana Hejduka od celeho timu AVS, GL
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS