Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

LOOOOL :rofl:

Fake Avs Management ‏@AvsMgmt

"Not sure what the big deal is. As this un-doctored pic clearly shows, Matt was behind the 3-point line." -Kroenke

Obrázek
http://blogs.denverpost.com/avs/2013/02 ... che/12635/" onclick="window.open(this.href);return false;
Takze je viac menej jasne ze ostala uz len vymena...
Lando sa vraj môže vrátiť už v sobotu proti Party boys :jupi:
Dnes bych hráče pochválil , i kdybychom prohráli. Odmakali poctivě celý zápas. :klobuk:
primaprema píše:Dnes bych hráče pochválil , i kdybychom prohráli. Odmakali poctivě celý zápas. :klobuk:
Presne tak.

STL-COL 0:1 OT

Po tech golovych orgiich z minulych zapasu konecne bitva o kazdy metr ledu a velmi zodpovedny vykon celeho tymu, takove zapasy mam mnohem radeji. Nevidel jsem snad jedine precisleni Blues, coz se po predeslych zapasech muze zdat jako maly zazrak. Jedine tohle je hokej, se kterym v soucasnem slozeni muzeme byt konkurenceschopni.


Dostali jsme se zpet na 50%, vratit se ma Landeskog, kdyby se jeste co nejdrive podarilo privest slusnou posilu za ROR, muzeme opet pomyslet na boj o PO.
Lindy RUFF :!: :slintac:

(wishful thinking) :roll2:
petrik píše:Lindy RUFF :!: :slintac:

(wishful thinking) :roll2:
No jo, najprv by to chcelo vyraziť účtovníka a dať na jeho post generálneho manažéra, ktorý by sa odhodlal vymeniť Saccoa za Ruffa. :)
zahram sa teraz na vesticu Teodoru:

podla mna O´Reillyho do 2 tyzdnov podpiseme na 1-2 roky za plat 3,5-4 mil rocne.

pamatajte ze tu ste to poculi prvy krat :yes:

nemam o tom ziadne zakulisne info ani nic take, je to cisty tip zalozeny na nasledujucej uvahe:

cim dlhsie bude o´reilly sediet doma, tym mensiu sancu ma na mastnu viacrocnu zmluvu o akej zrejme sniva. ak tuto sezonu celu presedi, stane sa z neho "macka vo vreci" a nikto mu zrejme neponukne viac ako 2-rocnu zmlvu a uz vobec nie za viac ako tych 3,5 mil. zacat cim skor hrat, aj ked mozno za menej penazi ako si predstavoval je prenho financne momentalne urcite ovela lepsia moznost ako zostat sediet doma a nehrat - nielenze hranim zarobi aspon nieco v porovnani s nulou ktoru dostava za sedenie doma, ale ak bude hrat dostatocne dobre, zvysi svoju hodnotu pre buduce zmluvy, ktoru mu sedenie doma znizuje.

ak chce ale tuto sezonu hrat, ma iba 3 moznosti, z ktorych 2 su navyse uplne zavisle od Avs:

1) podpise s niekym offer sheet - ale ak by mu niekto bol ochotny ponuknut tolko penazi ze by to Avs odmietli dorovnat, zrejme by sa tak uz bolo stalo. a ak podpise nejaky lacny offer sheet tak to Avs jednoducho dorovnaju...

2) Avs ho vymenia - Avs zanho podla reportov ziadaju kralovsku protihodnotu a maju na to plne pravo. lebo aj ked o´reilly momentalne nie je hodny 5mil platu, bez debaty ma potencial sa hracom takeho kalibru o par sezon stat. avs nemaju dovod akceptovat zanho menej slubnu protihodnotu a ine timy sa zase nehrnu ponuknut za slubneho ale stale dostatocne neprevereneho hraca taku vysoku protihodnotu. takze na trejd to v blizkej dobe tiez nevyzera (jedine ze by sa predsa len nasiel niekto ochotny za radara kralovsky zaplatit)

3) a to nechava pre o´reillyho uz len poslednu moznost ako si tuto sezonu zahrat v NHL - prijat ponuku zmluvy od Avs. hrat za menej ako si predstavoval a zasluzit si podstatne lukrativnejsiu dalsiu zmluvu - ci uz od Avs alebo od ineho timu. navyse by po odohrati 6 zapasov ziskal aj pravo prihlasit sa na arbitraz. momentalne si myslim ze by tym ovela viac ziskal ako straca zbytocnym vysedavanim doma... :neviem:

snad si to aj sam tak spocita :pray:
Od prvních minut včerejšího zápasu bylo jasné, kdo bude tahat za kratší provaz. Všude jsme byly pozdě, vytvořily jsme si málo šanci a o tlaku ani nemluvím, Navíc dnes nás nepodržel ani Varlamov...2 goly jdou na jeho vrub :neviem:
ko*oti!!! Tohle už je opravdu k smíchu. 2:0 vedem a stejně to nedotáhnem...pořád stejná písnička :neviem:
Naše přesilovky jsou tragické , ale tak proč to pořád stejně nezkoušet !!!
Naše oslabení stojí taky za ho*no!!!
Perryho první gol neměl platit, naopak měl jit na dvě minuty za sekání :neviem:
První třetina super výkon, pak to šlo rapidně dolů a třetí třetina už ani nemluvím :neviem:
primaprema píše:ko*oti!!! Tohle už je opravdu k smíchu. 2:0 vedem a stejně to nedotáhnem...pořád stejná písnička :neviem:
Naše přesilovky jsou tragické , ale tak proč to pořád stejně nezkoušet !!!
Naše oslabení stojí taky za ho*no!!!
Perryho první gol neměl platit, naopak měl jit na dvě minuty za sekání :neviem:
První třetina super výkon, pak to šlo rapidně dolů a třetí třetina už ani nemluvím :neviem:
ze ta to vobec este vzrusuje :D
Jo ještě jo :-D...ono když se na ten zápas díváš a vidíš jak hrajou dobře první třetinu a pak jako by se posrali a přestanou hrát a pak ten vysledek tak vypadá, tak mě to vždycky rozohní :-).
A nejvíc mě štvou ty naše přesilovky...to je humus jak to hrajem...třeba u té 4minutové přesilovky jsme se 3 minuty neuměli usadit v utočném pásmu...naopak jak hraje přesilovku soupeř, skoro se nedostaneme k puku...:-)...
Predstavujeme členov Eurolanche, ktorí už ďalší týždeň navštívia Colorado v rámci Eurolanche Invasion V.

Lukáš Šveda, 23, pochádza z Bardejova a do Colorada bude cestovať prvýkrát. Členom fanklubu je od roku 2008. Študoval na Strednej priemyselnej škole, odbor stavebný. Od skončenia školy pracuje ako samostatne zárobkovo činná osoba, tzv. podnikateľ.

Kedy si sa rozhodol vycestovať do Colorada?

Hneď na nový rok, keď sa skončila výluka v NHL a keď som sa dozvedel, kto plánuje ísť a aká bude partia pre výlet.

Prečo práve tento rok a nie niekedy v minulosti počas predošlých Invasion?

Preto že na predošle Invázie som ešte nemal dostatok financií a nevyhovovalo mi to ani časovo. Možno to je jedna z posledných šancí, ak nie posledná sa dostať na taký výlet s takou partiou, takže sa teším. Povedal som si, že takúto šancu musím využiť.

Bude to tvoja prvá účasť na Invasion, aké máš očakávania?

Tie najväčšie. Sledoval som predošlé Invázie a veľmi sa teším na všetko okolo toho. Uvidím nový svet, novú krajinu, nových ludí, zažijem fantastické dva týždne pri sledovaní najlepšej hokejovej ligy na svete a popritom precestujem pol zemegule. Uvidím to, o čom sa mi doteraz len snívalo. Verím že zažijeme skvelé dva týždne v najlepšej hokejovej lige na svete.

Načo sa najviac tešíš?

Samozrejme na svoj obľúbený tím Colorado Avalanche, na zápasy NHL a na hráčov. Zažijem to, čo už asi nikdy v živote. Toto je asi sen každého malého chlapca, vidieť naživo zápas NHL.

Ako prebieha tvoja príprava na výlet?

Oprašujem si ako takú angličtinu a papierové veci okolo výletu ako pas, vízum a podobne.

Ako k organizácii k výletu dopomáha z tvojho pohľadu fanklub Eurolanche?

No fanklub hrá najdôležitejšiu úlohu a popritom aj jej predseda. Bez Eurolanche by asi neboli žiadne Invázie a tým pádom by som ani ja osobne nemal takú šancu sa tam dostať.

Čo by si chcel odkázať fanúšikom, ktorí budú sledovať Invasion V na internete a tým, ktorí nad účasťou do budúcna rozmýšľajú?

Nech nasledujú a podporujú. Možno ich to povzbudí v rozhodnutí v budúcnosti ísť na taký výlet.

Zúčastníš sa aj ďalšieho výletu, ktorý by sa mohol uskutočniť v rokoch 2014-2016?

To tak vopred ešte neviem povedať, záleží to aj od financií a od rôznych okolnosti v živote, takže teraz neviem povedať. Ale ako možnosť to nevylučujem.

Obrázek
duchene out - groin :hahano: :scare: :slap:
o'byrne-ovo koleno po zblokovanej strele :nechutne:
Obrázek
Predstavujeme členov Eurolanche, ktorí už ďalší týždeň navštívia Colorado v rámci Eurolanche Invasion V.

Rudolf Šerý, 25, pochádza z Popradu a do Colorada pocestuje premiérovo. Vo fanklube je od jeho počiatkov, od roku 2009 pravidelne tvorí obsah pre stránku a je zodpovedný za Eurolanche League. Reprezentuje fanklub ako jeho viceprezident. Po ukončení Ekonomickej fakulty UMB v Poprade sa zamestnal začiatkom roka 2012 v Akadémii vzdelávania ako projektový manažér.

Kedy si sa rozhodol vycestovať do Colorada?

Nad Invasion V sme spolu s Davidom uvažovali už počas leta. Lockout však naše plány zmaril. Ako náhle bolo jasné, že sa sezóna začne, sme si dali týždňový deadline pre zistenie záujmu a definitívne potvrdenie. Trochu na moje prekvapenie ideme až štyria, pričom na začiatku to vyzeralo, že som v tom sám.

Prečo práve tento rok a nie niekedy v minulosti počas predošlých Invasion?

Ja som nad výletom uvažoval odvtedy, čo som sa dozvedel o prvej Invasion. Vždy keď sa plánoval výlet, boli dané termíny, ktoré mi absolútne nevyhovovali. Teraz som už zamestnaný, ale dokážem si veci zariadiť tak, že v práci nebudem chýbať.

Bude to tvoja prvá účasť na Invasion, aké máš očakávania?

Všetko je v živote po prvé. Aj výlet do USA. Sledujem hokej od ZOH 1994 a NHL je najlepšia liga sveta. Vždy som chcel vidieť zápas NHL naživo, teda sa toho momentu neviem dočkať. Samozrejme, doteraz to vždy tak bolo, že každá Invasion bola lepšia a lepšia, teda verím, že táto bude najlepšia zo všetkých. Dúfam, že tam prežijeme pekné momenty a spoznáme ďalších skvelých ľudí.

Načo sa najviac tešíš?

Na dobrý hokej – snáď Avs sa preberú (smiech). A potom na stretnutia s ľudmi, s ktorými sme v kontakte iba cez Twitter. Viem, že sa na nás tešia a že chcú spoznať tých, ktorých doteraz poznali iba virtuálne.

Ako prebieha tvoja príprava na výlet?

Samé papierovačky (smiech). Ešte pred definitívou som si vybavil ESTU. Po letenkách a ubytovaní prišiel rad na cestovné poistenie. Ešte zostáva zohnať zopár dolárov (smiech). Cestovnú horúčku nikdy nemám a balím sa vždy deň pred odletom. Spýtajte sa potom (smiech).

Ako k organizácii k výletu dopomáha z tvojho pohľadu fanklub Eurolanche?

Vďaka kontaktom pomohol fanklub s ubytovaním a lístkami na zápas. Tiež sme vytvorili bohatý program – ten keď sa naplní, to bude paráda.

Čo by si chcel odkázať fanúšikom, ktorí budú sledovať Invasion V na internete a tým, ktorí nad účasťou do budúcna rozmýšľajú?

Nech si šetria už teraz. Rozhodne treba ísť keď bude možnosť. Ešte som tam nebol, ale určite to bude zážitok na celý život. A dúfam, že sa im budú páčiť naše články a denníky z Invasion.

Zúčastníš sa aj ďalšieho výletu, ktorý by sa mohol uskutočniť v rokoch 2014-2016?

Nikdy nehovor nikdy, ale človek nevie. Je to ešte ďaleko a ja už možno budem musieť riešiť iné životné situácie ako cestovanie. Napríklad vlastné bývanie a podobne. Takže teraz neviem odpovedať.

Obrázek
Hošci, je to tady.

FLAMES předložili offer sheet O'Reillymu :!: 2 roky za 10 mega (cap hit 5 mega). Tenhle rok 3.5 mega a příští rok 6.5 mega :lol:
6,5 :DD tak to gratuluju :rofl:
V minulej sezóne strelil 18 gólov. To je skoro 20, teda len 10 gólov od 30. A to už je veľmi blízko k 40 gólom na sezónu, tak prečo ho tak rovno nezaplatiť? :rofl:

Teraz vážne. Pyrrhovo víťazstvo? V prvom rade som zvedavý, aká bude atmosféra v kabíne, či a neho nebudú pozerať cez prsty. Predsa len Duchene sa uskromnil, podpísal menšiu zmluvu s tým, že keď ukáže čo v ňom je a že má na to byť hviezdou ligy, tak ho patrične zaplatia. ROR si to vydupal opačne. Najprv peniaze, takže teraz musí ukázať čo v ňom je a za ten balík musí predviesť ešte niečo naviac.

Čo teraz? Duchene, Stastny, O'Reilly, Mitchell. Z hľadiska platu je Matt tretím centrom, čo je samozrejme vzhľadom na jeho skvelé výkony neskutočná blbosť. Chcel by som znova vidieť spoluprácu ROR s Landeskogom, takže Stastneho by som presunul na krídlo. Duchene musí ostať na centry aby sa neopakoval prepadák z minulej sezóny. Som zvedavý na Saccoa, ako to ten náš "milovaný" génius vymyslí.

Čo sa týka budúcnosti, ešte len teraz to začína byť zaujímavé. ROR je podpísaný na dve sezóny. Po jej skončení je stále RFA čo znamená, že kvalifikačný kontrakt musí byť minimálne v takej výške ako bol. Čiže aj keby jeho hra nezodpovedala jeho platu, musí dostať minimálne rovnako zaplatené. Dúfam, že zostane. Po ďalšej sezóne končí Stastnemu kontrakt so salary 6,6 mega, pre tím sa stáva nepotrebným, dúfam že sa ho podarí vymeniť. :roll:

A kedže som nedávno získal ROR vo Fantasy doslova za kýbeľ pukov, šťastím doslova prekypujem. :oslava: Ostáva len dúfať, že predvedie svoj potenciál v plnej paráde. Inak sa nám to náramne zamotá...

Toto je to, prečo je Ryan mojím obľúbencom. Nezabudnuteľné momenty v jeho podaní. Čas 2:10, neskutočný bojovník. Soul of a lion! :frajer2:



Dotatok: Ešte ma napadlo, že kompenzácia v podobe 1. a 3. voľby v drafte by bola neadekvátna, Colorado by posunula späť o niekoľko míľových krokov. Po dorovnaní ponuky ho rok nemôžu vymeniť. Aj preto stále dúfam, že za kratší koniec bude ťahať Stastny. Teraz si už len počkať na zákulisné informácie A. Datera.
petrik píše:zahram sa teraz na vesticu Teodoru:

podla mna O´Reillyho do 2 tyzdnov podpiseme na 1-2 roky za plat 3,5-4 mil rocne.

pamatajte ze tu ste to poculi prvy krat :yes:
Nezabudol som, parádny odhad. Až na tú výšku zmluvy ale to teraz nehrá takú úlohu. :cool: Mňa by teraz zaujímalo, čo nám vyveštíš ďalej. Spravíme PO? :D
2 velke otazniky:
1) potvrdi o´reilly ze je top6 hrac?
2) bude mat po tejto skusenosti este zaujem zostat v colorade dlhodobo?

mozne odpovede a nasledne scenare:
ano-ano: idealny scenar. stastneho vymenit za obrancu a s o´reillyma ducheneom podpisat dlhodobe zmluvy
ano-nie: museli by sme ho vymenit hned ako sa bude dat, ak ale bude v buducej sezone TD pred 28.2. (dost pravdepodobne) tak bude problem...
nie-ano: podpisat ho za rozumnu sumu ako tretieho centra a nechat si duo stastny-duchene do top6
nie-nie: katastrofa... ak by apriori nechcel zostat a kvoli slabym vykonom ani nemal kvalitnu trade value, mali sme radsej brat tie picky...
petrik píše:nie-ano: podpisat ho za rozumnu sumu ako tretieho centra a nechat si duo stastny-duchene do top6
Bude stále RFA, takže by malo platiť, že pokiaľ hráč v uplynulej sezóne mal príjem vyšší než 1 mil. dolárov, musí byť kvalifikačný kontrakt minimálne v takej výške ako bol. Ale keď tak nad tým premýšľam, neviem ako je to v novej CBA zmluve, či sa to nejako nemenilo. :oops:
Sloter píše:
petrik píše:nie-ano: podpisat ho za rozumnu sumu ako tretieho centra a nechat si duo stastny-duchene do top6
Bude stále RFA, takže by malo platiť, že pokiaľ hráč v uplynulej sezóne mal príjem vyšší než 1 mil. dolárov, musí byť kvalifikačný kontrakt minimálne v takej výške ako bol. Ale keď tak nad tým premýšľam, neviem ako je to v novej CBA zmluve, či sa to nejako nemenilo. :oops:
ak bude mat o´reilly zaujem zostat u avs vzdy sa s nimi moze dohodnut na predlzeni zmluvy aj za rozumnejsi plat... nikde nie je napisane ze jeho buduci plat MUSI byt 6,5mil... tolko musi byt kvalifikacna ponuka aby si nanho avs udrzali RFA prava AK s nim predtym nepredlzia zmluvu.
zalezat bude na jeho vykonoch... ak sa vrati k 30-40 bodovym sezonam tak mu tych kvalifikacnych 6,5 mil neponukne nikto a tym padom sa stane UFA a bude moct odist zadarmo :slap:

ale na to aby produktivitou dokazal ze sa s nim da pocitat do top6 potrebuje 2 veci: a) kvalitne kridla b) dostatok ice time
ducheneov utok taha cely tim, takze ten ice-time a spoluhracov dostane zrejme na ukor stastneho. ocakavam nieco ako:
mcginn-duchene-PAP
lando-o´reilly-mitchell
hejduk-stastny-jones

a ak o´reilly dokaze ze sa s nim da ratat do top6 (a nebude sa tvarit urazene resp. nebude apriori odmietat predlzenie zmluvy po buducej sezone) tak stastny :ahoj: - mozno uz teraz pri TD, alebo potom v lete
petrik píše:ak bude mat o´reilly zaujem zostat u avs vzdy sa s nimi moze dohodnut na predlzeni zmluvy aj za rozumnejsi plat... nikde nie je napisane ze jeho buduci plat MUSI byt 6,5mil... tolko musi byt kvalifikacna ponuka aby si nanho avs udrzali RFA prava AK s nim predtym nepredlzia zmluvu.
zalezat bude na jeho vykonoch... ak sa vrati k 30-40 bodovym sezonam tak mu tych kvalifikacnych 6,5 mil neponukne nikto a tym padom sa stane UFA a bude moct odist zadarmo
Vidíš, na toto s tým UFA som sa chcel spýtať, ako to je. :thumbsup:
petrik píše:a ak o´reilly dokaze ze sa s nim da ratat do top6 (a nebude sa tvarit urazene resp. nebude apriori odmietat predlzenie zmluvy po buducej sezone) tak stastny - mozno uz teraz pri TD, alebo potom v lete
:modlenie: Kiežby tomu tak bolo. Ako som predtým písal, ja verím že ROR ukáže, že na to má a miesto 2nd centra je jeho. A z toho mi vychádza jediné - Stastny preč.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS