Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dado píše:Redy:

Do prázdnej nedal ani Jones, hráči St. Louis zblokovali až tri strely a v závere skoro vyrovnali. Budaj sa stal hrdinom, keď v posledných sekundách vychytal megašancu Steena. Colorado vyhralo 4:3.

Mimochodom, Chris Stewart sa vôbec neobjavil v tretej tretine. Po celý čas sedel pri Kočím, takže išlo skôr o trest ako o nejaké zranenie.
Asi nebyl v takové formě. Ono je těžké vrátit se po zranění. :) Jinak, Matt Duchene se nějak sekl s tím bodováním, došel dech? :-O
Getzo5 píše:Tak...prípadný príchod Foppu...to by bola bomba. Ešte keby sa mu aj darilo :roll: V jeho prípade som bol už nejaký ten rok skeptik, ale ak sa tvrdí, že by to malo telo zniesť, budem len rád, to je pán hráč. Bojovník :thumbsup:



:slintac:

Flesha mi je veľmi ľúto. Ako som spomínal v chate, spoločne s Ducheneom odkedy prestúpil, tvorili najdynamickejšie duo v NHL, krásne sa na nich pozeralo, o to horšie to pre mňa nezainteresovaného je. Dúfam, že sa uzdraví čo najskôr a nezanechá to na ňom následky. Mne sa ten český sedláček (nie urážka, on sa mi fakt vždy hodil do nejakej rozprávky :) :D ) vždy hokejovo páčil, bola by ho hrozná škoda, navyše keď sa tak dobre chytil. Veľa šťastia v oboch prípadoch Avs :good:

Kto by mal záujem o peknú plochu... :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A kto má ten display väčší... :D

Obrázek

Obrázek
Nice, Matt Duchene! :roll:
Matt si All-Star Weekend evidentne užil. Už na drafte vtipkoval s Eliášom a často ho brala kamera a aj počas zápasu padla nejaká tá hláška... :lol2:

peter mueller sa objavil na lade po prvykrat od septembra :!: (zatial len na par minut, ale nejako zacat treba :P) jeho pripadny navrat je sice este stale v nedohladne, ale zda sa ze by to predsa len mohol stihnut este pocas tejto sezony
trenoval aj david jones ktoreho zranenie sa nezda byt take vazne ako sa mnohi bali :thumbsup:
k navratu po zraneni je blizko aj r. o´reilly, mozno nastupi uz dnes proti minnesote :thumbsup:

no a aby tych pozitivnych sprav nebolo privela, forsberg mal pri vcerajsom treningu nejake problemy, co trochu skrotilo vlnu optimizmu okolo jeho ocakavaneho navratu... uvidime ako to nakoniec dopadne.
Avs ale idu buduci tyzden na 4-zapasovy road trip a ak forsberg nepojde s nimi, znamenalo by to ze by musel cely tyzden trenovat znova sam, co by asi prenho vela neriesilo... takze sa teoreticky da ocakavat ze jeho rozhodnutie padne do konca tohto tyzdna...
Dado píše:o par hodin by sme sa mali dozvediet o forsbergovi...
Tak co ste se dozvedeli? :)
Jsem docela netrpělivý ohledně rozhodování o návratu Forsberga do kolotoče NHL! Přál bych si ho ještě vidět v dresu AVS! Patří k mým oblíbeným hráčům a měl bych z jeho návratu radost! Nevím ale, vidím to tak 50 na 50! :ja_neviem:
v colorade nieco skripe a to nieco je najma obrana. je to uz dlhodoby problem. chvilami sa nam to dari prekonavat ofenzivou (v prvej polke tejto sezony), inokedy nadpriemernymi vykonmi brankara (minulu sezonu) no a napr. prave teraz sa to nedari prekonavat nicim a stoji nas to zapasy.

nasa obrana je vo vseobecnosti mala a slaba - nedokaze si na lade vynutit respekt od superovych utocnikov ktori si v okoli nasej branky robia prakticky co chcu. ked sa k tomu pridaju nepresnosti v rozohravke a jeden turnover za druhym, vysledkom je ta bieda ktorej sme momentalne svedkami.
liles, shattenkirk, cumiskey aj hunwick maju vsetci menej ako 6 stop. foote by uz nepredbehol ani zaparkovanu rolbu, a bez ohladu na jeho vodcovske shopnosti v kabine, na lade uz na sucasne tempo hry nestaci. wilson a o´byrne su dobri tak na 3rd pairing ale to je vsetko.

manazment by mal tento experiment s krycim nazvom "smurf´s defence" cim skor ukoncit, lebo je uplne zjavne ze tudy cesta jednoducho nevede. problem je ze tuto sezonu sa s tym len tazko bude dat este nieco urobit. TD sa rychlo blizi, ale teamov z playoff race prilis neubuda, takze cistokrvnych sellerov zrejme tento rok vela nebude. a v teamoch ktore by predavat mohli nie su prave typy hracov (na predaj) ktore by nam mohli pomoct :(

na lepsiu obranu si tak pravdepodobne budeme musiet pockat do buducej sezony. pod zmluvou su liles, shattenkirk a momentalne zraneny quincey. zo zvysnych obrancov by som podpisal iba o´byrneho a mozno wilsona. pripraveny na NHL by mal byt cameron gaunce. no a mali by sme sa zamerat na dotiahnutie minimalne jedneho kvalitneho defensive D-mena (seabrook :modlenie:)
vysledkom by mohla byt konkurencieschopna obrana v zlozeni seabrook-liles, shattenkirk-o´byrne, quincey-gaunce, wilson

foote ak ma v sebe trochu sudnosti tak ukonci karieru na druhy den po poslednom zapase tejto sezony. no a cumiskey s hunwickom mozu ist kadelahsie. stale nechapem preco namiesto nich nehrava jonas holos, ktory sice mozno kolecko odkorculuje o sekundu pomalsie, ale neprihra zapas co zapas superom niekolkokrat do cistej sance :P
mozno by potrebovali k sebe iba spravnych obrannych partnerov a mohli by byt platnymi hracmi. dufajme ze niekto z GM sa pred TD zhuli a dostane "cool" napad vyskusat to v praxi - a posle nam za nich aspon vrece..., vrecko..., sadu pukov. alebo aj conditional 7th rounder v roku 3000 kde jedina condition bude zisk norrisovej trofeje v podani tychto skvelych borcov :hroza:
ale samozrejme zazraky tohto druhu sa deju iba v rozpravkach resp. zlych filmoch, takze si to s nimi asi budeme musiet odtrpiet az do konca - co v nasom pripade bude s najvacsou pravdepodobnostou 10. aprila
mě by hlavně zajímalo,co se to stalo s Andersonem? loni byl přímo fantastický a teď.....
je to tou obranou nebo je zkrátka úplně z formy a chytá prd? :ja_neviem:
Baffy píše:mě by hlavně zajímalo,co se to stalo s Andersonem? loni byl přímo fantastický a teď.....
je to tou obranou nebo je zkrátka úplně z formy a chytá prd? :ja_neviem:
by som povedal ze je to tak 50:50...
Dado píše:DENVER POST: Peter Forsberg will sing a new contract with the Colorado Avalanche today, but probably will not play tomorrow against Phoenix.
Proč tomu nevěřím? ...nwm ale podle toho, co jsme viděl a slyšel, o trénincích tak si ho nedovedu představit v A teamu. Vždyt sám řekl, že už na to nemá, aby bruslil s tak mladejma... :?

Ae né že bych mu to nepřál jen... dokud jej neuvidím na ledě, tak neuvěřím :)
v nasej situacii okolo cap stropu je to sice momentalne uplne jedno, ale forsbergov kontrakt by mal byt na 1mil $ (to by aspon mohlo zavriet usta tym niekolkym dementom co vyhlasovali ze sa tlaci naspat kvoli peniazom - nie tu na fore, ale na americkych forach som takych par videl...:hroza:)
petrik píše:v nasej situacii okolo cap stropu je to sice momentalne uplne jedno, ale forsbergov kontrakt by mal byt na 1mil $ (to by aspon mohlo zavriet usta tym niekolkym dementom co vyhlasovali ze sa tlaci naspat kvoli peniazom - nie tu na fore, ale na americkych forach som takych par videl...:hroza:)
Dáš mi odkazy na nějaká ta fóra o kterých mluviš :?:
Joe_B píše:
petrik píše:v nasej situacii okolo cap stropu je to sice momentalne uplne jedno, ale forsbergov kontrakt by mal byt na 1mil $ (to by aspon mohlo zavriet usta tym niekolkym dementom co vyhlasovali ze sa tlaci naspat kvoli peniazom - nie tu na fore, ale na americkych forach som takych par videl...:hroza:)
Dáš mi odkazy na nějaká ta fóra o kterých mluviš :?:
staci ked si prelistujes diskusie pod clankami o jeho navrate - napr. na tsn
ale samozrejme takych nazorov nebolo vela, ale uz to ze niekto vobec taku pikachovinu vypusti :hroza:
petrik píše:v nasej situacii okolo cap stropu je to sice momentalne uplne jedno, ale forsbergov kontrakt by mal byt na 1mil $ (to by aspon mohlo zavriet usta tym niekolkym dementom co vyhlasovali ze sa tlaci naspat kvoli peniazom - nie tu na fore, ale na americkych forach som takych par videl...:hroza:)
LoL, na také komentáre sa ani nepozerať :hroza: Zväčša je to aj tak zas len nejaký troll, čo si koleduje minimálne o infraction.
galiardi a cumiskey out indefinitely... :( (to prakticky zabilo aj poslednu nadej ze by sme za cumiskeyho nieco pri TD dostali :P)
anderson sa vratil do denveru z osobnych dovodov... :ja_neviem: konkretny dovod znamy nie je, ale dufam ze nic vazne (vazna choroba v rodine a pod), aj ked by to mohlo scasti vysvetlit jeho slabsie vykony...

dnes v columbuse chyta teda budaj, dvojkou bude z LE povolany veteran john grahame. do 1. teamu bol na miesto cumiskeyho povolany aj jonas holos no a galiardiho by v zostave mohol nahradit Forsberg :clap:
tak ma napadlo - ktovie kam sa podel primaprema ? :hmm:
uz sa tu dost davno neukazal...
petrik: Ztratil jsem heslo a nebylo moc času...ale jsem zpět... :wink:
Jinak se nám ta sezona začíná nějak bortit ta sezona. Byla celkem dobře rozjetá. Nedáváme branky. Obrana stoji za nic a brankáři nepodrží, i když dnes byl Buddy famozní. Foppa se mi taky líbil a patřil k tomu nejlepšímu co jsme měli na ledě. V Nashvillu už to musíme protrhnout a vyhrát. Pokud nezačnem vyhrávat,bude brzy po sezoně... :!:
7th in a row and counting... :verysad:
nad touto sezonou mozeme uz s cistym svedomim zlomit palicu, na PO by sme zo zvysnych 26 zapasov museli vyhrat minimalne 20 a o tom je uz zbytocne co i len polemizovat... pomaly sa mozeme zacat obzerat po nejakych zaujimavych mladikoch co by mohli ist okolo 5-teho miesta v drafte. a najma po nejakych posilach ktore by nam v buducej sezone pomohli k lepsim vysledkom :-P
Kluci nám názorně ukázali jak se dá během 9 zápasů odrovnat sezona. Pokud prohrajeme i následující dva domácí zápasy, je definitivně po sezoně a můžem se zamyslet nad naší sestavou pro příští sezony. Musíme si přiznat ,že s takovou obranou nemáme šanci nikdy nic vyhrát a bohužel ani mužstvo není dobře poskládané. Před sezonou ty vypadalo, že by to mohlo fungovat, ale od půlky sezony je vidět, že ztrácíme a to ve všech herních situacích. A teď babo raď...A co s brankáři...Andersonovi končí smlouva a nevím jestli má cenu ho podepisovat i na další...v probíhající toho moc nepředvedl...opravdu těžko hodnotit...ale tak uvidíme...jak říkám,jestli prohrajem i doma s Calgary tak je po sezoně... :-(
TSNBobMcKenzie píše:2:30 MT news conference in Denver for Forsberg to announce his retirement from hockey.
ESPN_NHL píše:The Avalanche announce via press release that Peter Forsberg will announce his retirement today.
NHLconnected píše:Peter Forsberg will (finally) announce his official retirement today. Come back attempt with the #Avalanche failed.
tsnscottcullen píše:Unbelievable. #Avs announce press conference at which Peter Forsberg will announce his retirement. *Sigh*
Takže král nám vydržel 2 zápasy? 0+0 a -4? Nechci rýpat, ale každý realista tohle čekal. Osobně jeho "comeback" nechápu.
Uprimne jsem zaskocen.....a nechapu co se to deje :|
tak aspon to este pred koncom skusil... :-(
Obrázek

Reminds me of that South Park episode when they sent in the kids and played the Detroit Red-wings.
"I hate you coach, I hate you!!"
"Ladies and gentlemen, the Avalanche have left the building"
Those bastards were never there.
There's a reason why I think Valentine's Day is stupid... and this just re-affirmed that.

List of tonight:
Duchene broke hand (more than likely)
Gaunce broke leg (more than likely)
Avs lose 9-1
Avs let in most goals in a game
Avs make 3 (or was it 4) goalie changes
Dupuis made a terrible knee-on-knee hit on Jokinen (suspended more than likely)
Peter Forsberg retires unannounced
Sacco=incompetent

'Tis a special list, isn't it?
You forget we lost to the Lames.
OH, and don't forget this gem a friend told me:
"Looks like the Avs are the Leafs of the west"

:rofl:
Cože??? Proč??? Vůbec tomu nemůžu uvěřit, vždyť se zdál být v takové psychické pohodě a někdo tu tvrdil, že v obou zápasech hrál více než dobře!!! Co se ku*va zase přihodilo??? Zklamání, veliké zklamání!!! :thumbsdown: :cry:
sklamani mozu byt len ti, co mali prehnane ocakavania :ja_neviem:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS