Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Neskutočne, čo tam Chris Stewart vyvádza... pred sezonou som mu tipoval 30 - 35 golov, ak pôjde takto (čo sa môže pokojne stať),, tak ani 40 nebude nerálnych... osoobne sa mi tiež veľmi páči Yip...
Chris :frajer2: (btw. pekný článok v ProHockeyi tento mesiac)...to je proste PF akého by chcel hádam každý, je neskutočné ako proste len vyskočil po tom, čo už bol takmer odpísaný a udržal sa, najmä výkonnostne na leveli na akom je dnes...a pridáva :!: Akurát naozaj by sa občas mal bitiek strániť. Je v pozícii, keď je potrebnejší na ľade ako mimo neho. To by bol ideálny hráč k ZZ, akým bol kedysi Langenbrunner, ách :roll: Ale Avs ho prirodzene doprajem mile rád. Mne pre zmenu príde trošku opomenutý O`Reilly a Cumiskey, ktorého som si zamiloval už dávnejšie :thumbsup: No a zvedavý som na druhú sezónu Duchene, prvú mal skvelú.

Hádam to Buds zvládne, zatiaľ síce inkasuje často, ale čo som videl, skôr je to smola na góly ako vlastné (ne)pričinenie.
Getzo5 píše:Chris :frajer2: (btw. pekný článok v ProHockeyi tento mesiac)...to je proste PF akého by chcel hádam každý, je neskutočné ako proste len vyskočil po tom, čo už bol takmer odpísaný a udržal sa, najmä výkonnostne na leveli na akom je dnes...a pridáva :!:
Hej ten článok v ProHockeyi je parádny, držím mu palce má nato dať 40 :good:
CBJ-COL 1:5
Podle vysledku by se mohlo zdat, ze tentokrat i smerem dozadu vse slapalo, ale porad tam bylo spoustu hloupych chyb (opet Cumiskey,Holos,...), proti byl ale dnes fantasticky Budaj, jen tak dal. :good:
Smerem dopredu je to ale fantazie, dnesnim zapasem jsme se dostali na celo NHL v poctu vstrelenych branek. Kdo by to cekal po priprave, kde jsme se na kazdy gol strasne natrapili? Vykony 1.utoku snad ani nepotrebuji komentar, ale velkou radost mi dela Hejduk, ktery uz zase predvadi na co jsme u nej zvykli. Poslednich sest zapasu 3+8. Jen se musime modlit, aby zdravi vydrzelo! Winnik naprosto prekonava vsechna ocekavani, je zapas od zapasu lepsi, skvele brani, skvele hraje oslabeni a jeste sbira body, co vic si prat.
Uz jen stabilizovat vykony obrancu, protoze zatim snad nikdo nepodava vyrovnane vykony. Mozna Liles a Wilson, i kdyz uz si taky vybrali slabsi zapasy. Holos az na par kiksu hraje celkem dobre. Zatim jsem nestastnej z Hannana a Quinceyho. Cumiskey posledni zapasy hruza. Liffiton by mohl pridat duraz, ktery nam casto v obrannem pasmu chybi, jsem na nej zvedavej. Navic dnes vstrelil 1.gol v NHL. :oslava:

btw: MacKenzie je vymletej :thumbsdown:
Redy píše:CBJ-COL 1:5
Podle vysledku by se mohlo zdat, ze tentokrat i smerem dozadu vse slapalo, ale porad tam bylo spoustu hloupych chyb (opet Cumiskey,Holos,...), proti byl ale dnes fantasticky Budaj, jen tak dal. :good:
Smerem dopredu je to ale fantazie, dnesnim zapasem jsme se dostali na celo NHL v poctu vstrelenych branek. Kdo by to cekal po priprave, kde jsme se na kazdy gol strasne natrapili? Vykony 1.utoku snad ani nepotrebuji komentar, ale velkou radost mi dela Hejduk, ktery uz zase predvadi na co jsme u nej zvykli. Poslednich sest zapasu 3+8. Jen se musime modlit, aby zdravi vydrzelo! Winnik naprosto prekonava vsechna ocekavani, je zapas od zapasu lepsi, skvele brani, skvele hraje oslabeni a jeste sbira body, co vic si prat.
Uz jen stabilizovat vykony obrancu, protoze zatim snad nikdo nepodava vyrovnane vykony. Mozna Liles a Wilson, i kdyz uz si taky vybrali slabsi zapasy. Holos az na par kiksu hraje celkem dobre. Zatim jsem nestastnej z Hannana a Quinceyho. Cumiskey posledni zapasy hruza. Liffiton by mohl pridat duraz, ktery nam casto v obrannem pasmu chybi, jsem na nej zvedavej. Navic dnes vstrelil 1.gol v NHL. :oslava:

btw: MacKenzie je vymletej :thumbsdown:
Redy, prećo je MacKenzie vymletý? Nevidela som nijaký zákrok. Ale ak máš náhodou na mysli jeho hru, tak s tebou súhlasím. Nepremýšľa, kazí kombinácie... .
Avalanche :wave: Hejduk :wave: Buds :yahoo: Cumiskey :sad2: Dnes ste ma opäť potešili. Kde sú Avalanche nielen z prípravy, ale aj z PO či spred roka? Kde je to trápenie na ušmudlané dva góly? Nie! Vyzerá to tak, že čím viac sa tá parta zohráva a spoznáva, tým hrá lepšie. Dokedy to takto bude pokračovať? Skvelé. Len nech Peťo takto chytá stále. U neho je známe, že je schopný zažiariť a potom...nuž nebudem zlým prorokom, dúfam, že nie.
Gratuluji k výbornému výkonu a naprosto zasloužilému vítězství. :good:
Tenhle tým se mi líbí čím dál tím více. Nevidím jediný důvod proč by si tento mančaft nemohl prožít nějaký výrazný úspěch už v této sezóně. Slavného Stanley Cupu se určitě dočkáte v dohledné době také. :yes: Protože tohle Colorado je opravdu fajnové.
PS: Stewarta vám jen tiše závidím. :wink: :)
mt-svk píše:Redy, prećo je MacKenzie vymletý? Nevidela som nijaký zákrok. Ale ak máš náhodou na mysli jeho hru, tak s tebou súhlasím. Nepremýšľa, kazí kombinácie... .
Ono to moc z prenosu videt nebylo, ale jak ve 3.tretine po nem Stewart vyjel a malem z toho byla mela, tak mu predtim dal zakernou sekeru zezadu, uplne mimo hru. :thumbsdown:
tak s otrasmi mozgu sa nam roztrhlo vrece, k muellerovi a fotteovi sa najnovsie pripojil kyle cumiskey :thumbsdown: dlzka absencie tradicne nie je znama, nemalo by to vsak byt vazne - aj ked pri tomto druhu zranenia je to tazko odhadovat

v kazdom pripade to znamena ze ak sa kyle ani foote nedaju do stvrtkoveho zapasu dohromady, budeme mat k dispozicii iba 6 zdravych obrancov a teda je celkom slusna sanca ze povolame hore niekoho z lake erie. premieru v NHl by si tak mohol odkrutit niekto z nasich mladych nadeji - ci uz shattenkirk, alebo gaunce, pripadne cohen
Konecne nejaka dobra zprava: Andy v pondeli uz bruslil, takze bych to videl jeste na maximalne 2-3 tydny
Kevin Shattenkirk povolan z farmy, kde zatim v 10 zapasech - 0+0, +/-0, 10 PIM :?
Redy píše:Kevin Shattenkirk povolan z farmy, kde zatim v 10 zapasech - 0+0, +/-0, 10 PIM :?
Nemal to byť váš najväčší talent? :?
Getzo5 píše:
Redy píše:Kevin Shattenkirk povolan z farmy, kde zatim v 10 zapasech - 0+0, +/-0, 10 PIM :?
Nemal to byť váš najväčší talent? :?
a na zaklade tohto by to akoze mal automaticky byt bust ? :P :?
medzi univerzitnou sutazou a profesionalnou seniorskou sutazou je predsa nejaky rozdiel na ktory si niekto zvykne rychlejsie, niekto pomalsie. shattenkirk mal pred touto sezonou okrem univerzitnej ligy odohrate len 2 zapasy v AHL
okrem toho keby si povolanie do 1. teamu zasluzil niekto iny z obrancov lake erie tak by zrejme povolali jeho. kvalita hry obrancov sa podla mna asi najmenej odraza v statistikach, t.j. statistiky su pre hodnotenie obrancov menej smerodatne ako napr. pri utocnikoch alebo brankaroch.
ak si shattenkirk dokaze kvalitne splnit defenzivne povinnosti tak ma prilis nezaujima ci dokaze hned po prestupe z univerzity k profikom pridat aj nejaky bonus navyse v podobe podpory ofenzivy alebo nie :P
petrik, sorry, ale celý ten tvoj príspevok mi príde neskutočne alibistický.
Uz se nemuzu dockat az zitra odbije 2. hodina :biglol: To bude MATCH! :frajer2:
ThrashersFan píše:petrik, sorry, ale celý ten tvoj príspevok mi príde neskutočne alibistický.
moze byt, mne zase pripada trochu predcasne odpisat mladeho obrancu ak v prvych 10 zapasoch v AHL nezaboduje... :P
petrik píše:moze byt, mne zase pripada trochu predcasne odpisat mladeho obrancu ak v prvych 10 zapasoch v AHL nezaboduje... :P
Kto také zverstvo urobil? :shock:
Ten Shattenkirk nám daroval na začiatku 3. tretiny presilovku, ked neštastne vyhodil puk za plexisklo,a my sme ju hned aj premenili. Dnes ste sa mali trestnej radšej vyhýbať, všetky 3 naše goly sme dali pri početnej výhode a 75% úspešnosť je vynikajúci vysledok pre našu PP. Torresovi to tam v poslednej dobe neskutočne padá a dnes pridal další kúsok, tentokrát tečoval strelu Rome-a (Bol to už jeho 7. gol v sezone a hádam 4 z toho boli teče :thumbsup: ). Pri Henrikovom gole sme mali aj kus štastia, Budaj si dal ten gol sám a ešte k tomu štýlovo hlavičkou... škoda toho vášho golu v závere, zobrali ste Corymu shutout, ale inak som s nim zatial velmi spokojný , odchytal 3 zápasy, všetko výhry a vždy dostal len 1 gol , priemer 0,9 a úspešnosť 96,9% :thumbsup: .
Getzo včera ste v chate riešili Luonga, ja viem že posledné 2-3 roky to je naozaj slabšie, ale ked bude Schneider aj dalej chytať takto tak nemám obavy o našu bránu.
:wave: 5. výhra v rade ! Go Canucks Go ! :wave:
okrem prehry si mozeme odskrtnut aj dalsieho obrancu - ryan wilson na zapas nenastupil pre zranenie nohy :hroza: blizsie info ci predpokladana dlzka absencie tradicne nie su zname
takze uz mame out polovicu obrany zo zaciatku sezony - foote, cumiskey a wilson :thumbsdown:
Dneska jsme neodehráli dobrý zápas a od začátku jsme tahali za kratší konec. Útok nebyl vůbec agresivni při napadání a ani šance jsme teměř žádné neměli. Shattenkirk odehrál na premiéru velmi dobrý zápas, mě osobně se jeho hra líbila. Tradičně špatné oslabení nás dnes stálo body, pač ve hře 5 proti 5 jsme až zas tak horší nebyli...Jede se dál, musíme se dát do kupy po zdravotní stránce a zlepšit hru v oslabení... :wink:
Shattenkirk se mi taky docela libil. Dnes treba uznat za Canucks byli ve vsem lepsi a zaslouzene vyhrali...
Dnes uz jsem po vypadku s Canucks nase kluky zase poznaval. :) Hrali s neuveritelnym nasazenim a soupere jsme zkratka prebruslili. I kdyz do Hejdukuovo golu jsme nekolikrat meli stesti.. Nase poslepovana obrana Liles-Cohen,Quincey-Hannan,Holos-Shattenkirk, dnes paradoxne podala jeden z nejlepsich vykonu sezony i kdyz dvojici Holos-Shattenkirk to tam parkrat pekne horelo. A co dnes predvadel i pres maly ice time 4. utok Porter(2+0, 2SOG)-Dupuis(1+2, 5SOG)-Gulik(0+1, 4SOG) bylo neuveritelne! Budajovo ciste konto bylo tresnickou na dortu. :thumbsup:
Ted by to chtelo uzavrit domaci serii vyhrou s Flames!
Buds shutout s Dallasom a výhra 5:0? Čo sa tam stalo prepána? :shock: Kto chytal za Stars? Turcov bratranec? :lol2: Nechápem. Ale gratulácia.
Obrana s mlaďochama vypadala v zápase s Dallasem velmi dobře a Shatty a Colby by měli dostat více prostoru...je v nich velký potenciál...je otázka, zda je po uzdravení Wilsona, Footea a Cumiskeyho vrátit na farmu nebo najít způsob, jak je udržet v prvním týmu...Jaký je na to váš názor? :wink:
Já si myslím, že by měli zůstat v prvním týmu :wink:
Tady je odkaz na zajimavý článek
http://blogs.denverpost.com/avs/2010/11 ... back/4993/
CGY-COL 4:2. Dnes to byl tuhy boj, ktery rozhodla jedna chyba v zaveru utkani.. Zdalo se mi, ze i vinou dalsich zraneni (Galiardi,Gulik) nam dochazely ke konci sily. Uz z tech zraneni zacinam byt hodne otravenej. Quincey dalsi (uz !ctvrty!) otres mozku v nasem tymu. Galiardi po Iginlovo hitu nejspis zlomene zapesti. Van der Gulik poranene koleno a taky to vubec nevypada dobre... Kdy uz se seznam zranenych prestane rozsirovat? :hroza: :ja_neviem:

primaprema: Ja bych do zadne vymeny zatim nesel. Foote mozna hraje posledni sezonu. Hodne bych si taky rozmyslel zda v lete Hannanovi prodlouzit smlouvu, protoze vstup do sezony mu vubec nevysel. Posledni zapasy ale uz hraje lepe, tezko rict. No a s nasim stestim na zraneni budem nakonec radi, ze tolik obrancu mame.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS