Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Péééééééééééééééééťo BUDAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
tak toto bol good zapas hlavne budaj sa mi pacil chital tak ako ma chitat
V tej zostave Canucks je niekolko chýb, okrem gramatickej -Hordichuk s Y :eek2: - nenastúpi ani Ouellet, ktorý bol preradený znovu na farmu, pretože do tímu sa vracia uzdravený Hansen. Ten bude hrať v 3. útoku s Burrowsom a Keslerom, prvý útok dvojčatá s Raymondom, druhý Pyatt-Wellwood-Bernier a štvrtý Hordichuk-Johnson-Brown.

Luongova šnúra bez golu zrejme nieje dielom náhody, celý tím hrá v defenzíve lepšie, napr. Raymond bol naposledy na lade pri gole supera pred viac ako 8 zápasmi, v druhej tretine zápasu proti CBJ (2:4).
Ale aj obranca O'Brien bol pri jedinom inkasovanom gole v posl. 8 zápasoch, nie je to síce obranca, ktorý straví na lade cez 20 minút ale v poslednom zápase s MIN odohral slušných 17:38. Ešte doplním že Burrows nebol pri gole v 7 a Daniel Sedin v 6 posledných zápasoch.

Vancouver mal minulý rok proti Avs hrozivú bilanciu 2-5-1, a celkovo si nepamätám že by sme niekedy mali lepšiu sezonnu bilanciu s Coloradom, tak snád začneme tohtosezonnu lepšie my.
GO CANUCKS GO !
Neznám detailně sestavu Vancouveru a psal jsem ji spíše orientačně... :)
Za chybičky se omlouvám...
Vancouver je náš oblíbený soupeř se kterým vždy sbíráme celkem dost bodů.Doufám že v tom budem pokračovat... :thumbsup: ...
A navíc Luongo nemá mezi oblíbenými soupeři Colorado... :) tak uvidíme. :wink:
Go AVS Go
Prvú tretinu ste boli lepší, hlavne Jones bol aktívny.. aj ste mali pár šancí ale Lui nás podržal,hlavne únik 3 na 1. Z našej strany to bolo len nahadzovanie pukov na Budaja.
Aj v samom začiatku 2. tretiny mal Lui dobrý zákrok ale potom Wellwood dobrou prihrávkou našiel Pyatta a v úniku ho hokejkami "osekávali" dvaja hráči AVS a dostali sme trestné strielanie a Pyatt nás strelou k tyči poslal do vedenia, a už o niekolko sekúnd mohlo byť vedenie 2 golové, počas presilovky vytvorili Sedinovci 2 golové šance. V polovici tretiny sme dostali dalšiu presilovku a znova bola odohraná velmi dobre, ale aj Budaj chytá dost dobre a skore zostáva stále 1:0. Do konca tretiny sme mali pár dalších šancí, hlavne 2. útok hrá dobre ale chýba zakončenie.
Začiatkom tretej tretiny sme dostali gol, ktorý byť nemusel keby sme pred bránkoviskom dôraznejší.. a je po sérii (242:36) :cry:
Ale Budaj chytá od druhej tretiny parádne, musíme tam ešte jeden pretlačiť.
OMG nakoniec sme prehrali po nájazdoch, tie až tak Luongovi nejdú.. škoda no, ale bol to dobry zápas som spokojný s našim výkonom, len treba zlepšiť zakončenie, šance by aj boli.
Ja som písal že pri inkasovanom gole chýbal väčší dôraz pred brankárom, ale ked som si to pozrel z ineho pohladu , tak snaha tam určite bola, pred Luongom boli všetci 4 hráči, ktorí bránili oslabenie. Ale ajtak som zatím že ten gol byť nemusel pár momentov pred tím sme mali puk zabránou ale sme ho nedokázali vyhodiť len odovzdať súperovi, ale hokej je o chýbách tak nabudúce si dat nato vňčší pozor a proti Leafs môžme začať novú sériu.
Obrázek
COL jednoznacne a viditelne zlepsilo hru v obrane a pred branou...a vysledky sa dostavili...Ale maju tu dalsi problem a to je strielanie golov a presilovky.......
Alex píše:COL jednoznacne a viditelne zlepsilo hru v obrane a pred branou...a vysledky sa dostavili...Ale maju tu dalsi problem a to je strielanie golov a presilovky.......
Přesně tak.Jednoznačné zlepšení v obranné činnosti a oslabení...Naopak nedáváme goly a přesilovky váznou...Pokud se ale Coloradu povede vylepšit i útočná fáze,tak budem v tabulce jen stoupat... :thumbsup: ...
Dnes by sa to proti Oils mohlo zlomit.Myslim tu efektivitu.Ale zapasy COL vs. EDM su dost casto nevyspytatelne.Tak ako obe muzstva...... :)
Tak nakonec jsme vybojovali 2 body... :clap: ...musím ale říct že oilers nám to vítězství darovali...Budaj zase čaroval... :thumbsup: ...a při naší powerplay mohl do prázdné branky rozhodnout utočník oilers...nestalo se a tak jsme domácí potrestali...při powerplay a v přesilovce 6 na 3 se v čase 59:49 tečovanou střelou prosadil Darcy Tucker...Tento útočník byl i rozhodujícím segmentem při nájezdech když v páté serií rozhodl o cenných 2 bodech pro náš tým...
Výkon nic moc ale body se počítají a to je hlavní... :wink: :thumbsup:
No ked budete vyhravat vtedy,ked sa vam nedari davat goly,co bude,ked vam to zacne sypat?Ale dnes to bolo opat hrozne.Avs konecne daliviac ako gol,ale aj to z odratymi usami.Budaj :good: Svatos=traged(aj ked prave po faule na neho bolo dalsie vylucenie tesne predkoncom,z ktoreho dali Avs gol)
Alex píše:No ked budete vyhravat vtedy,ked sa vam nedari davat goly,co bude,ked vam to zacne sypat?Ale dnes to bolo opat hrozne.Avs konecne daliviac ako gol,ale aj to z odratymi usami.Budaj :good: Svatos=traged(aj ked prave po faule na neho bolo dalsie vylucenie tesne predkoncom,z ktoreho dali Avs gol)
No jak to bude vypadat jestli nám to tam začne padat,to nevím.V dnešním zápase jsme ale moc vyložených šancí neměli...dnes při nás stálo štěstíčko...Svatoš není ve své kůži od té doby co se vrátil po zranění kolene,ale snaží se,to mu nemůže nikdo upřít.Věřím že se do toho dostane a opět začne střílet goly...ten průnik v poslední minutě mezi dva obránce byl moc hezký a následný faul na něj byl rozhodujcím momentem utkání,i když Oilers mohli o svém vítězství rozhodnout střelou do prázndné branky ale to se jim přes blok Clarka nepovedlo...V prodloužení jsme ještě měli výhodu dohrávající přesilovky ale gol se nám vstřelit nepovedlo...No a nájezdy to už je loterie...čekal jsem co předevede Wolski za fintu a překvapil myslím nejen mě...Golfákem mezi betony ze 2 metrů,to se jen tak nevidí... :thumbsup:
Celkem mě překvapil Arnason...Sice začátek zápasu mu nevyšel,pár přihrávek zkazil ale pak se rozehrál...Cítil důvěru trenéra a i když nevstřelil gol,patřil mezi naše nejviditelnější útočníky.
Už to tak vypadá že Colorado hraje jen na série...3 prohry-5 výher-5 proher-3 výhry...celkem zajimavý ukazatel...akorát si nejsem jistý co je zatím skryto...
Podle několika zdrojů navštívili utkání Ottawa Senators-NY Islanders tři skauti organizace Colorada!
Není sice známo které hráče mají AVS v hledáčku ale nejvíce se skloňují jména Vermette,Fisher a Spezza...Naopak Colorado by bylo ochotno vyměnit Leopolda nebo Clarka...V případě posledně jmenovaného si myslím že cena by byla vyšší ale nechce se mi věřit že by ho Ottawa vyměnila...
Nemyslím si že je to aktualní ale stát se může všechno...a ne nadarmo se říká na každém šprochu pravdy trochu...uvidíme :wink:
Mě se v zápase s EDM líbil hlavě Budaj :cool: ten opravdu tým Colorada podržel.Jeho zákroky byli neuvěřitelné. :o Super den měl i Tucker parádně dal nájezd.
sledujem hru AVS dlhsie a ich strelecka potencia je mizerna aj to ak by nedal Svatos gol dnes by boli na 0 to je hroza mali by spravit nejake trejdy
No dneska proti Flames to zdaleka nebylo jen o střelecké potenci;) Na laviny se dívam jen občas, ale když už, tak mi přijde jako by hrali bez chuťi a nasazení. Jestli Philly říká o Buffalu, že jsou jako máselníci, tak potom nevím, co je Colorado, asi čajíčci.Takové kampky jaké vám dávaly Plameny ve třetí třetině jsem už dlouho neviděl... Ale možná, že si zrovna vybírám špatné zápasy pro Laviny, ale pokud hrají takto pořád, tak je to doslova děs a nechápu jak mohli uhrát tolik bodů, kádr mají přitom slušný... Možná mám na laviny přehnané nároky, jelikož je pořád vidím jako elitu západní konference a tým na který bylo vždy radost koukat, ale teďka ?? Už aby se vratil Sakic...
neis: mas pravdu uz aby sa JOE SAKIC vratil a AVS nehraju az tak zle v obrane ako s Flames a moc bodov nemaju ved v SZ divizi su posledny so 16 bodmi a v Konferencii su 12. aj ked maju o dva zapasy menej ako 8. Edmonton aby som bol kompletni tak AVS dali 45 golov a dostali 52 :)
Co napsat k zápasu v Calgary?Začali jsme velmi dobře,a kdyby McLeod nestál při střele Leopolda v brance,bylo by to 0:2 a kdoví jak by se zápas vyvíjel...ale na kdyby se nehraje...
3krát jsme hrali letos v Calgary a 3krát to bylo do 47.minuty nerozhodně a třikrát jsme nezvládli konec zápasu a prohráli...je ale pravda že dnes jsme hráli tragicky a ani bodík jsme si nezasloužili...Budaj byl úžasný a stálo při něm i štěstíčko...ale ten náš útok?to je hrůza v posledních zápasech...ja až s podivem že jsme na tripu po Kanadě uhráli pěkné 4 body z 6 možných bodů!!!Forma měla klesající tendenci...ve Vancouveru jsme vyhráli zaslouženě,v Edmontonu nezaslouženě a v Calgary jsme prohráli zaslouženě...Doufám že se klucí z toho poučí a doma Flames porazíme...Když se podíváme na tabulku SZ divize, tak nám začínají týmy utíkat...je sice pěkné že jsme ze tří divizních soubojů vybojovali 4 body ale když se podíváme na to že i naši soupeři v těchto třech divizních zápasech nasbírali taky 4 body tak už to taková sláva zase není...
Uvidíme zda už v následujících dnech neudělá Giguere nějakou výměnu...a musíme počkat na návrat našeho kapitána...a hlavně v nasledujících zápasech vybojovat co nejvíce bodů.
Jinak dodám ještě jednu věc...Pokud by to letos s postupem do playoff kolem Trade deadline vypadalo špatně,já osobně bych vyměnil 4 nebo 5 starších hráčů a soustředil se na omlazení a přebudování týmu...a pokud možno skončit na posledním místě NHL...letos bude hodně silný draft a získat 2 nebo 3 hráče z první dvacítky by byl dobrý start do následujících sezon...Hráče jako Tavares nebo Hedman by chtěl každý...ale to předbíhám hoooodně dopředu a stále věřím že se rozehrajem ke stálé kvalitní formě a postup do playoff nás nemine... :thumbsup:
opakovany vtip uz nieje vtipom ale v AVS to zrejme nevedia pochopit
preboha sak to neni normalne taka produktivita :evil: chudak Peto ma to zle lebo velmi sa mu teraz dari a stale sa nemoze tesiit z vyhry :x
Ani nevím co naspat...jsem hodně zklamaný... :thumbsdown: ...útok naprosto neškodný...a když už se do pár šancí dostaneme,neproměníme...Budaj je momentálně už asi 8 zápasů v řadě nejlepším hráčem mužstva...pak dlouho nikdo a pak až ostatní...Jako tomu už se říká krize a měla by se začít řešit...jinak se v březnu můžem rozloučit s playoff a začít budovat nový mančaft...A ucházet se o nejvyšší draftové příčky... :roll:
V posledních jedenácti zápasech je naše střelecká potence taková:
1 krát-3 goly.
3 krát-2 goly.
5 krát-1 gol.
2 krát-0 golů.
A to už něco naznačuje!!!
Nevím čím tom je.Útok vypadal před sezonou slušně ale ted je to bída!
No ted máme před sebou hratelné soupeře,tak uvidíme zda se něco změní...
Los Angeles,Anaheim,St.Louis,Phoenix,Tampa...
Ja už se raději ani nebudu dívat na tabulku SZ divize ani na západní konferenci...protože jak se na to podívám chce se mi zvracet... :frajer2:
primaprema píše:Ja už se raději ani nebudu dívat na tabulku SZ divize ani na západní konferenci...protože jak se na to podívám chce se mi zvracet... :frajer2:
Já bych naopak řekl,že je to paráda a vychází to výborně,snad to takhle vydrží...... :good: :-P :frajer2:
Jen si rýpej baffy... :)
baffy to je snad pod tvoju uroven kopat do supera co uz lezi na kolenach :frajer2:

Avs su momentalne v tazkej krize, ale ja stale nepochybujem o tom ze tento team ma na to s prehladom postupit do playoff. stale nie je odohrata ani stvrtina sezony, taketo "krizy" neobidu takmer ziaden team. ale dufam ze nas to uz rychlo prejde aby sa bodovy odstup od diviznych superov prilis nenatiahol... :-P
Ale Peťane,nechtěl jsem kopat do Avs,nemám proti nim nic extra, dokonce když hraje Foppa,tak jim někdy i trochu fandím a to je co říct! Musím jen lehce popíchnout Přemu. :frajer2: :wink:
Je ale fakt,že teď zase hrajete mizerně a celkově jako na houpačce! Hrozné extrémy,jednou parádně a s přehledem a hned na to totální propadák a beznaděj! S takto nevyváženými výkony,to play-off těžko uhrajete. Ještě je ale relativně dost času s tím něco dělat,tak uvidíme.
Obrázek
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES