Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak dnes uz by ten budaj naozaj mal konecne nastupit - good luck peto proti kojotom, nech sa dari :wink:
do zostavy sa vracia aj cody mcleod a s korculovanim uz zacal aj darcy tucker, aj ked do zapasu zatial nezasiahne.
aspon nejake dobre spravy
Výhra nad Phoenixem byla zasloužená ale nadřeli jsme se hodně...Coyotes hráli výborně.Výborně také zachytal ve svém prvním zápase v sezoně Budaj.
Jinak smutný byl pohled do ochozů Pepsi centra kde si i přes výborné výsledky a předváděnou hru nachazí cestu stále méně diváků!Dnes přišlo na stadion 11 012 diváků což je vůbec nejméně v historii klubu!Podle novináře Denverpost Adriana Datera bylo na zápase s Phoenixem něco kolem 8500 diváků!!!Což je ještě méně než nahlásili pořadatelé...
Kdyby Colorado hrálo tak jako loni a hrálo špatně,tak se to dá pochopit,že lidi chodit nebudou.Ale tým který vede celou NHL a hraje dobrý hokej a hraje před poloprázdným hledištěm není dobrá vizitka...A atmosféra nestoji za nic... :-(
hlavne maju dobry uvod 9-6, su na playoff pozicii . klub je vsak uz nejaku dobu v akomsi bezvladi, riesia sa vlastnicke spory, a marketing nema kto riadit. a prave vo phoenixe by bol teraz velmi potrebny.
Avs to zase raz dokazali - prehravali opat v prvej tretine 0-2 a opat to dokazali otocit a zaknihovat v 17. zapase sezony uz 12. vitazstvo :thumbsup: :clap:

zapas to bol celkom pekny. prve dve tretiny mali herne mierne a strelecky poriadne navrch hostia, avs vsak boli maximalne efektivny a napriek poctu striel 8-22 po 2 tretinach bol stav vyrovnany 3-3. hawks doplatili najma na maximalne zbabranu presilovku v 2. tretine - v case 26:42 odisiel na trestnu lavicu adam foote, v case 27:42 r. jones golom v oslabeni vyrovnal na 2:2 a o dalsiu minutu v case 28:42 v sekunde ked foote naskakoval naspat na lad r. o´reilly strhol svojim druhym golom v zapase prvykrat vedenie na stranu colorada. predtym dal v 19. minute aj prvy gol Avs a zapisal si tak prvy dvojgolovy zapas kariery. so 14 bodmi je tak aktualnym lidrom kanadskeho bodovania novacikov celej ligy, 13 +/- bodov ho zase radi na priebezne 3. miesto v lige. na 18 rocneho zelenaca nie zly vykon :thumbsup:
ani avs vsak nedokazali svoj naskok udrzat a este pred koncom 2. tretiny vyrovnal na 3:3 A. Ladd ktory zostal trestuhodne nepokryty na hranici brankoviska

v tretej tretine prebrali opraty zapasu do ruk domaci hraci, zvysili aktivitu aj pocetnost strelby, gol sa im vsak dat nepodarilo a v zavere zapasu pri zavaroch pred andersonom museli zubami-nechtami branit aspon remizu. podkuroval najma patrick kane, ktory sa so svojimi kridlami casto dostavali do tlaku a slubnych streleckych pozicii. na vysledku 3:3 sa vsak uz nic nezmenilo ani v predlzeni a tak prisli podobne ako v prvom vzajomnom zapase tejto sezony na rad samostatne najzady

a opat to bola velka drama aj ked tentoraz o jedno kolo kratsia - rozhodlo sa "uz" v 8. serii.
najskor dostal hawks uz v 1. serii do vedenia kane, to vsak bol jediny gol ktory anderson v najazdoch za svoj chrbat pustil. aj ten by vsak bol chicagu stacil na vitazstvo nebyt toho ze marek svatos v 3. serii vyrovnal na 1-1. potom sa strelci dlho trapili a skorovat sa podarilo az v 8. serii chrisovi stewartovi ktory prekonal niemiho strelou svihom. byfuglien na druhej strane priklepom pri ktorom zlomil hokejku ani netrafil branku, takze avs si aj po 6. zapase udrzali domacu neporazitelnost. :clap: hawks sa stali prvym teamom ktory si v tejto sezone z pepsi centra dokazal odviezt aspon bod

azda jedinou zlou spravou pre avs su pokracujuce patalie so zraneniami, dnesny zapas nedohral j.m. liles ktory si pravdepodobne zranil plece :thumbsdown:
dnes vás držal nad vodou najmä Anderson, klobúk dole pred takýmto výkonom : C.Anderson 2/39 :good:

celkovo sú pre mňa tohtoročné výsledky a hra Avalanche veľkým prekvapením.
o par hodin bude oficialne predstavena aletrativna sada dresov Avalanche pre tuto sezonu

mali by vyzerat nejako takto, ale mozno budeme prekvapeni :D

Obrázek

asi mi bude chvilu trvat kym im pridem na chut (ak teda budu vyzerat takto) :-P
nejde mi zobrazit ten obrazok das na to nejaky link
?
ja ho tam vidim...

najdes ho aj tu http://www.icethetics.info/blog/2009/10 ... rt-of.html
No fuj tie co maju teraz su ovela krajsie :bitka3:
Jo dnes nás držel nad vodou Andy,ale taky musím dodat že nám dnes chybělo trošičku štěstíčka...Vedli jsme 0:1,1:2,minutu před koncem zápasu trefí Duchene tyč,v prodloužení trefí Duchene opět tyč a v nájezdech Wolski Opět tyč!
Je to škoda,dnes bylo Chicago k poražení ale i tak bodík se počítá... :thumbsup:
Obrázek
cim viac sa na tie dresy divam tym sa mi viac pacia. myslim ze do stadia "wow, to je perfektny dres" sa moje nadsenie nikdy nedostane, ale nebude to zase ani az take zle.

dresy maju jednoduchy dizajn co je u mna urcite plusom. farebne sa mi tiez pacia, ten odtien modrej je myslim si velmi pekny. z drobnosti najviac ocenujem to snurovanie na krku, to sa mi na dresoch vzdy pacilo a dodava im to spolu s pasmi na laktoch taky "historicky" klasicky nadych.
jedine co sa mi az tak nepaci je ten napis. nikdy som nebol velkym fanusikom dresov s napisom namiesto loga. viac by sa mi to asi pacilo keby sme zvolili napr. cestu mensieho (mozno alternativneho) loga v bielom kruhu na hrudi ako napr. pens alebo blues (a pravdepodobne aj panthers ktory svoje alt. dresy predstavia o 10 dni)

ale celkovo myslim ze su v lige aj horsie 3. sady dresov (sens :grc: )
Tak nevím jak vy, ale moje první slova když jsem viděl ty dresy byly - "To není vůbec tak zlé jak každý tvrdí". Design je sice velmi, velmi jednoduchý, ale to je na tom to krásný. Barevně to též perfektně sedne. Mě se líbí a být fanouškem Colorada což já částečně i jsem tak bych byl 100% spokojen.
Ja by som zostal pri originaloch ved kuknite jak to dopadlo z Anahaimom
Tak tedy se dizajner snažil spojit dvě věci. A sice dres dávných Qeubeck Nordiques
http://www.totalprosports.com/blog/wp-c ... ersey1.jpg
s alternativním dresem AVS.
http://inlinethumb40.webshots.com/42535 ... 425Q85.jpg
Jestli se mu to povedlo si teda netroufám odhadnout, rozhodně ale nápis Colorado mi moc po chuti není. Kdyby místo toho tam dali tu stopu Big Foota, udělali by lépe
hlavne aby boli vitazne :D
a zacat s tym mozu uz dnes v noci proti nucks. v brane bude opat anderson (19 krat z 20 zapasov), do zostavy by sa po 2 zapasovej pauze mohol vratit aj hejduk a pripraveny nastupit by uz mal byt aj preissing, aj ked jeho start bude zalezat na rozhodnuti trenera.
Kubat píše:Tak tedy se dizajner snažil spojit dvě věci. A sice dres dávných Qeubeck Nordiques
http://www.totalprosports.com/blog/wp-c ... ersey1.jpg
s alternativním dresem AVS.
http://inlinethumb40.webshots.com/42535 ... 425Q85.jpg
Jestli se mu to povedlo si teda netroufám odhadnout, rozhodně ale nápis Colorado mi moc po chuti není. Kdyby místo toho tam dali tu stopu Big Foota, udělali by lépe
No tie stare dresy su dobre to logo sa mi paci aj ta modra farba , aspon take limited mohli spravit a normalne nechat tie co mal doteraz .. :beee:
OMG to bola katastrofa :?
zato mozu tie dresy :thumbsdown:
dnesnym vitazstvom v calgary sa nam aspon ciastocne podarilo odcinit zahanbujuci domaci vyprask od vancouvru :thumbsup:
solidne zahrala najma obrana ktora dokazala zblokovat az 24 zo 60 streleckych pokusov flames, zo zvysnych 36 zase 34 spolahlivo poriesil anderson :thumbsup:
tak na toto by sme si teda zvykat nemali :evil:
vyhravat po 2 tretinach a v tretej vybuchnut ako v edmontone a dnes vo vancouvri :sad2:
proti diviznym superom to plati dvojnasobne

nucks boli v tej 3. tretine minimalne o triedu lepsi a dokazali to vyjadrit aj golmi. zapas otocili uplne zasluzene

posledne 3 tyzdne isli nase vykony viditelne dolu. neviem ci som sam co ma pocit ze by to mohlo suvisiet s rozdelenim prveho utoku wolski-stastny-hejduk ? mozno je najvyssi cas dat ich znova dokopy :-P
ale co nam prestava fungovat je hlavne defenziva. z posldenych 4 zapasov sme 3x dostali 5 a viac golov - to je neakceptovatelne. andy robil v oktobri zazraky na pockanie, ale teraz sa ukazuje ze aj on je len clovek a celu sezonu sa tak fungovat neda. potrebuje aby mu z casu na cas v zapasoch pre zmenu pomohla obrana viac ako on jej.
co je vela to je moc :!: :? :evil: :thumbsdown:
pomaly kazdy zapas sa nam niekto zrani. doteraz to nastastie boli len mensie zranenia na par dni/tyzdnov, ale dnes si vazne zranil koleno david jones, ktory sa po boku stastneho rozohraval v 1. utoku k velmi sympatickym vykonom :verysad: :sad2:
prognozy hovoria ze bude chybat 4-6 mesiacov, cize de facto cely zvysok sezony :samovrazda:
pricom na kridlach mame asi najvacsi problem zraneneho kvalitneho hraca niekym adekvatne nahradit :cry:
Opět jsme soupeři darovali vítězství!
Vyhraný zápas jsme darovali jako obvykle v poslední třetině,kde máme za posledních 6 zápasů skore 0:12!!!No jo no.Kluci neumí hrát celých 60 minut a poslední třetinu hrajou jak by byli na veřejném bruslení.Za stavu 2:1 pro nás měl Stastny v oslabení dát gol na 3:1 a bylo by hotovo...ne,naopak si necháme dát gola a nakonec to projedem v nájezdech.
Dnes opět nejlepší hráč Duchene,který vyčníval nad ostatní ...
A co říct k nájezdům?Loni jsme na ně byli asi nejlepší,letos je to hrůza...Svatoš občas dá ale Wolski jel nájezd letos pět krát a ani jednou nedal gol.Loni mu tam spadlo téměř vše...
Jinak zranění Davida Jonese je velká rána pro tým.Měl sezonu rozehranou velmi dobře a už to tak vypadá že v této sezoně se možná už ani nevratí do sestavy avs.
Vypadá to na přetržené vazy v kolení...4 až 6 měsíců doba léčby.
Opět nás začínají srážet zranění a to není dobré...
Forma je taky pryč...no bude zajimavé jak sezona bude pokračovat.
Quinceyho hit nemal chybu :lol: :cool: Stamkos urcite neplanoval striedat :lol2:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kCooCdnfbUo&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kCooCdnfbUo&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
cepi píše:Quinceyho hit nemal chybu :lol: :cool: Stamkos urcite neplanoval striedat :lol2:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kCooCdnfbUo&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/kCooCdnfbUo&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
no mozno aj planoval (tampa sa prave chystala striedat) ale z toho zazitku bol taky zmateny ze znova skocil naspat na lad, vysledkom boli 2 trestne minuty za 6 hracov na lade a presilovkovy gol na 2:0...
:D :clap: :good:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO