Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dik za link Premo,tak sa to chalanom podarilo...super......A co sa tyka tvojich prispevkov,tak samozrejme berem to s rezervou,ale na fore sa ma diskutovat,tak napisem nieco aj ja :wink:

Aeste k tomu "incidentu" s Kopeckym,tak ja si myslim,ze to bola skor smol,ako nejaky umysel,ale nastastie sa nic nestalo.....O Homerovi to tu uz bolo pekne napisane,Draper,Maltby to je jasne este z cias minulych,ale u Hossu to tiez nechapem,ze v com je vychcany
V tom určitě nebyl úmysl.Spíše bych řekl že to bylo neštastné...u těch mantinelů je to vždy o hubu...
-Hossa mi nikdy nevadil.Až do léta.To jakým způsobem oje*al Pittsburgh si udělal mnoho nepřátel.Pitsburgh za něj zaplatil velkou cenu,a on po sezoně zdrhne.Mnoho týmů mu nabízelo větší peníze než Detroit ale on si myslel že když půjde do týmu který vyhrál stanley cup tak že ho s nima ted vyhraje znovu...ale to se hošánek spletl...tím mě pěkně nasral...
Je to ale zase o objektivitě...Kdyby nešel do Detroitu a šel do San Jose tak by mi to nevadilo... :wink: ...
Jsem zvědav jak to budou řešit po sezoně v Detroitu...myslím že nemají šanci podepsat všechny hvězdy aníž by se vešli pod platový strop...a tak si myslím že Hossa nezůstane a půjde pryč...třeba k tomu mužstvu které letos Stanley cup vyhraje ne? :lol2: ...jak to vůbec vidíte vy Fans detroit?Kdo po sezoně tým opustí a kdo zůstane?
Tak přémo,na ty Vítky jsem nakonec nešel,chystal jsem tam, ale - tchán mě zlomil na whisky a zůstal jsem u nich :roll: :oslava:
Nakonec jsem ale rád,akorát bych byl zase nasraný :evil:
Kdybych věděl,že tam budeš - jel bych,mohli by jsme to u piva :pivo2: probrat tu rivalitu-snad bys mě nechtěl zmlátit :smile03: :D
K tomu Smythovi-samo jsem to schválně přehnal s tím přirovnáním,ale je to prasák,o tom jsem přesvědčen,
v každém zápase simuluje,prasí,seká a schválně padá na gólmany.Nesnáším ho,takže to bude asi stejný případ
jako to máš Ty s Holmströmem :wink: :)

K tomu podepisování po sezóně už jsem psal -
NHLfanAVS píše: :?: Ako sa Detroit vysporiada s prichadzajucim letom, kedy sa niektori jeho klucovi hraci stanu RFA/UFA? :frajer2: Niekoho budu musiet pustit. Myslite si, ze ked nejakych hracov pustia a nikoho neprivedu, tak opat ostanu neporazitelnym timom, ktory nerobi chyby? :?: Alebo si zaspominame na 70./80. roky? :wink: :twisted:
Myslím,že nemusíš mít velké obavy Davide,však on si to tam Holland nějak vyřeší.Neporazitelný Detroit není,
to není ostatně žádný tým a chyb dělají spousty,takže neměj obavy.Pro hráče je ale pocta hrát za Red Wings,
proto si myslím,že se většina z nich(Hank,Hossa,Franzen,Hudy,Samuelsson a Kopy) nějak s vedením dohodne!
Jsem v tomto optimista,ale sám jsem zvědav jak to dopadne - nebude to jednoduché.


Já si naopak cením toho,že Hossa ignoroval mnohem výhodnější nabídky a podepsal Křídlům,
i když to k Tučňáčkům asi nebylo úplně fér,ale jelikož Pens upřímně nesnáším,tak mi to udělalo radost. :good:
Tak přémo,na ty Vítky jsem nakonec nešel,chystal jsem tam, ale - tchán mě zlomil na whisky a zůstal jsem u nich :roll: :oslava:
Nakonec jsem ale rád,akorát bych byl zase nasraný :evil:
Kdybych věděl,že tam budeš - jel bych,mohli by jsme to u piva :pivo2: probrat tu rivalitu-snad bys mě nechtěl zmlátit :smile03: :D
------------------------------------------------------------------------------------------
Tak to byl někdo jiný... :roll: ...
Na pivko bych nešel...Byl jsem autem... :lol2: Přece jen z Opavy by to vlakem nebo autobusem trvalo dlouho...A s tím zmlacením si mě rozesmál :lol: :lol: :lol: ..já jsem bezkonfliktní člověk,a tu rivalitu by jsme probrali 100% v klídečku... :thumbsup:
No já být tebou tak ohledně situace okolo hráčů po této sezoně bych tak optimistický nebyl...Platový strop se podle mě sníží nebo zůstane stejný a Red Wings mají těch hráčů ufa a rfa hodně...a třeba Zetterberg za 6 mega hrát nebude a Hossa jak by smet...a to nemluvím o Franzenovi,Samuelsonovi,a Hudlerovi...Nečeká Vás nic lehkého a někdo bude muset odejít...tím jsem si jist... :yes:
Tak k Hossovi:Ja ako fanusik Wings som konecne rad,ze tu skoncil nejaky slovak-hviezda...samozrejme pochopim aj fans pens,ale zasa pozor,Hossa nesiel do Pit,lebo tam chcel byt,ale lebo ho tam vymenili a potom tie kecy,ako sa mu tam dobre hra,aki su vsetci super atd...to je len ta nutna diplomacia......nakoniec si vybral Detroit a ja dufam,ze sa rozhodol spravne.Ale napriek tomu,nechcem prist o Zetteho,ani o Franzena,to Hossu by som skor ozeliel,ale ako pisal Baffy dufam,ze Holland to vyriesi,aj ked to bude mat ku*va tazke....A navyse mame na farme dalsich 3-4 mladych hracov na kazdy post(brankar len jeden Howard)...Cize aj blizka aj trocha vzdialenejsia buducnost by mala byt zabezpecena,ale stat sa moze hocico...
dalsie dolezite vitazstvo proti priamemu superovi v boji o PO a na rozdiel od vianocneho zapasu s coyotes sme im ani nedarovali bod za predlzenie :thumbsup:

zatial sa absencia dvoch top centrov na vysledkoch velmi neprejavuje (klop klop) ale po dvoch zapasoch je samozrejme strasne predcasne to hodnotit. v kazdom pripade dufam ze som to prave nezakrikol :D
Nechci toto vítězství přecenovat ale odehráli jsme velmi povedené utkání.Velmi dobrý výkon.Konečně zápas rozhodli i jiné útočné formace než ta naše elitní... :thumbsup:
A ta produktivita je taky moc pěkná...5 golu z 21 střel je super...
Zatím se absence dvou klíčových centrů neprojevuje a to je dobře.Arnason nehraje v centru první řady špatně,dokonce dnes měl na hokejce 2 golovky...ale samozřejmě Paul Štastny nebo Joe Sakic to není. :roll: Ale fakt se snaží.Budaj nás taky podržel několika skvělými zakroky,zejména pak ve 4 minutovém oslabení chytl dvě vyložené tutovky...
Výborně se ted rozehráli i obránci a zejména pak Johny Liles hraje skvěle a sbírá body...3 zápasy 7 bodů (3+4).Myslím že ted bychom měli využít naší dobré formy a mnoha domácích zápasů a vyhrát co největší počet utkání...Snad se bude dařit i nadále... :wink:
Ještě něco k soupeři.
Jardin Tootoo to je neskutečný zmetek...Provokatér jak sviňa,snaží se stále bodyčekovat(což je v pořádku) ale pak vždy přidá něco za hranicí pravidel a jak se sním chce někdo poprat tak je posraný a dělá jako že nic...takhle v letošních vzájemných zápasech s Avs byl vyzván na pěstní souboj už 3 krát a i když to vždy vyprovokoval,tak ani jednou neshodil rukavice a dělal jako že nic...Sviňák... :box: ....Dnes mu to ale bylo sečteno a jak chtěl McLeoda narazit na mantinel,tak se mu Cody vyhnul a Tootoo skončil celý na střídačce Avalanche... :clap: :clap: :clap: :wink:
Tootoo na střídačce Avalanche... :biglol: :biglol: :biglol:

http://www.youtube.com/watch?v=rwiPHafpc6o
škoda toho poťa gólu na 1:1, ide na triko Budajovi a určite ho za neho nepochválili. Po tomto momente PHX ožil a lavínky naopak sa začali strelecky trápiť, škoda, myslel som, že si idú pre víťazstvo.
Až ted jsem videl zápas ve Phoenixu...Po silvestru jsem byl ko. :roll:
Z naší strany odfláknuté utkání bez zájmu,šancí a chutě...nevím jak můžeme odehrát po třech kvalitních zápasech takový odvar...První gol od Budaje...nechápu co tam dělal :roll:
Tuckera bych normálně posadil na tribunu...bohužel odvádí velmi slabé výkony na to že bere přes 2 mega... :thumbsdown: Phoenix vyhrál naprosto zaslouženě...Snad to dnes v noci doma napravíme...Go Avs Go.
ku*va co mi zas dneska hrajem na to se nedá dívat...humus.
Arnason prostě nemůže hrát centra první řady...na to nemá.
Ted se ukazuje jak moc nám Stastny chybí...
Hm,no dostat takhle doma šestku,to se často nepodaří. :shock:
Tak alespoň viděl dado hodně gólů,že? :frajer2:
Ostuda největšího kalibru...Totální rozklad...Jednoznačně nejhorší výkon v této sezoně a nejhorší výkon doma za poslední několik sezon(nepočítám playoff).Jako tu se není čeho chytnout.Hráči zápas odchodili.Bez chutě,bez šancí...prostě děs a hrůza.
Columbusu stačilo první třetinu poctivě odbránit a pak jsme se sesypali jak domeček z karet...na to se dnes nedalo dívat...
Dnes nebylo vidět ani obvyklé tahouny Smytha s Hejdukem... :thumbsdown:
Jinak Svatoš,Tucker a Wolski ti jsou zralí posadit je na tribunu.Arnason jak by smetl...je to prostě špatný... :( :( :(
túto noc som sklamaný iba z tohto výsledku, takýto rozdiel v skóre rozhodne nevyjadruje skutočný pomer síl, ale asi niečo nie je v COL v poriadku, úplne sa rozsypali... :thumbsdown:
Preview: Colorado - Minnesota

V divizním souboji se dnes střetnou hokejisté Colorada a Minnesoty. Odčinní domácí hokejisté katastrofální výkon z posledního zápasu s Columbusem? Uvidíme.

Minnesota Wild:
Hokejisté Minnesoty měli parádní vstup do sezony a jen málo týmů jim mohlo konkurovat. Poté však příšla krize z které se dlouho nemohli dostat. Poslední zápasy ale ukázali, že by se v Minnesotě mohlo zase blýskat na lepší časy. Zda se zase dostanou do herní a výsledkové pohody jistě ukáže už následující 4-zápasový venkovní trip.

Colorado Avalanche:
Tony Granato po trapné prohře doma s Columbusem na treninku zcela přeházel řady a slibuje si od toho celkové zlepšení projevu mužstva a probuzení některých "spících" hráčů. Výkon proti Columbusu byl opravdu ostudný a něco se změnit muselo. Doufejme tedy, že to bude správný impuls, který tým z podskalistých hor nastartuje na vítěznou šnůru. Útočné řady by měli vypadat takto:
Smyth- Hensick- Stewart
Hejduk- Wolski- Jones
Tucker- Arnason- Svatos
McLeod -Laperriere- Willsie

Speciální formace:
Minnesota si v přesilovkách vede velmi slušně. Colorado se naopak trápí.
Minnesota: 22,9 % využitých přesilovek ( 6.místo v lize)
Colorado: 16,3 % využitých přesilovek ( 20.místo v lize)
Ne jinak je tomu v oslabeních.
Minnesota: 87,7 % ubráněných oslabení ( 2.místo v lize)
Colorado: 79,2 % ubráněných oslabení ( 25.místo v lize)

Brankáři:
Za hosty nastoupí Backstrom. Za domácí Budaj.
Backstrom: 31 zápasů, 2,28 golu na zápas, 92,4 % úspěšnost zásahů.
Budaj: 32 zápasů, 2,84 golu na zápas, 89,9 % úspěšnost zásahů.

Zranění:
Za hosty nenastoupí Gáborík a Foster. Za domácí nenastoupí Sakic, Stastny, McCormick a zdravý náhradníci Guite a Tjarnqvist.

Vzájemné zápasy:
V posledních 4 vzájemných zápasech základní části vyhrála 2 krát Minnesota a 2 krát Colorado.

Sumary:
Hraje se o důležité 2 body a věřím že přeskupení utočných řad přinese kýžený efekt v podobě kvalitního výkonu s dobrým výsledkem pro Avalanche.
primaprema píše:Hraje se o důležité 2 body a věřím že přeskupení utočných řad přinese kýžený efekt v podobě kvalitního výkonu s dobrým výsledkem pro Avalanche.
Přemo,tak zase ani ťuk,budete se o to play-off muset pořádně porvat! Bäckström zkrátka postavil zeď a šmytec-skvělý výkon! :frajer2:
Co jsem z highlights viděl,tak ani Buddy nechytal vůbec zle,jen mu tam Nolan dal v té 1.třet. - 2kousky,které rozhodly!
Baffy jak říkáš.Ani ťuk.Je to špatné.Až na poslední třetinu to byla zase hrůza.Jedinný kdo zaslouží pochvalu je Buddy...Wild vyhráli naprosto zaslouženě.Sice se na ten jejich defenzivní hokej obzvlášt když vedou nedá dívat ale přináší jim to ovoce.
Jsme opět jaloví.Nedáváme goly a celkový projev mužstva je momentálně v prdeli.Minimálně půlka týmu je zralá na heatly scratch.Teď se strašně moc ukazuje,jak moc nám chybí zejména Paul Stastny.Je to až neuvěřitelné jak moc nám chybí... :( Stále je to na hranici kolem 80 bodů na konci sezony a to je málo.Pokud se neudělají změny v týmu Avs letos nemají šanci na úspěch.Bohužel je to tak.Tak to vidím.Ale vedení Avalanche má asi jiný názor... :wink: ...
Další zápas budou navíc chybět další dva hráči.K Stastnymu,Sakicovi,McCormickovi přibyde Foote a Laperriere..a to už je hodně...
Sezona ještě není ztracena,pořád je to bod od playoff,ale vyšší příčky už jsou na hony vzdáleny.Musíme zabojovat...Go avs go.
zdravim zhaňam dres AVS biely RBK L-ko slovaci zaň pitaju cca 115€(asi 3200-3600sk) :o čo je dosť nevie mi miekto poradiť kde sa dá zohnať lacnejšie? ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
NHLfanAVS viem že RBK nestojí 1500sk :D ale spravil som si prieskum a v česku ťa výde do 3000SK samozrejme bez čísla a mena. Poslal som ti sukromnu spravu mam zaujem o ten dres Ďakujem za tvoju ochotu :good: !!!
ak siju nedostal napiš pls!!!!
druhe vitazstvo 2:1 po sebe :good:

dnes to bol celkom vydareny vykon proti velmi silnemu superovi, podrzal nas najma raycroft ktory si vykonmi vehementne pyta minimalne docasnu poziciu teamovej jednotky, dnes zapisal 43 uspesnych zakrokov (aj ked mnohe s poriadnou davkou stastia, ale to k tomu patri :) )

zda sa ze sa podarilo vyriesit aj problem s centrom prveho utoku, medzi smytha a hejduka zatial vyborne zapadol wojtek wolski a v poslednych 2 zapasoch bol pri vsetkych 4 goloch avs (3g+1a) :thumbsup:

som zvedavy na vykon a na to kto nastupi v branke zajtra proti trapiacim sa pens, o deviatej vecer si zapas rozhodne nenecham ujst :)
petrik píše:druhe vitazstvo 2:1 po sebe :good:

dnes to bol celkom vydareny vykon proti velmi silnemu superovi, podrzal nas najma raycroft ktory si vykonmi vehementne pyta minimalne docasnu poziciu teamovej jednotky, dnes zapisal 43 uspesnych zakrokov (aj ked mnohe s poriadnou davkou stastia, ale to k tomu patri :) )

zda sa ze sa podarilo vyriesit aj problem s centrom prveho utoku, medzi smytha a hejduka zatial vyborne zapadol wojtek wolski a v poslednych 2 zapasoch bol pri vsetkych 4 goloch avs (3g+1a) :thumbsup:

som zvedavy na vykon a na to kto nastupi v branke zajtra proti trapiacim sa pens, o deviatej vecer si zapas rozhodne nenecham ujst :)
Přesně jak píšeš petriku.Celkem vydařený zápas proti velmi silnému soupeři.Chicago bylo hokejovější.Mi jsme se soupeři vyrovnali bojovností a týmovým výkonem.Opravdu skvěle chytal Raycroft a i když to několikrát bylo se štěstím,tak on byl hlavním strůjcem vítězství.I dnes bude chytat. A proti Pittsburghu si může vydobýt místo týmové jedničky.Alespoň na ňejakou dobu.Uvidíme jek se mu dnes bude dařit.
Wolskimu přesun do centra první řady viditelně pomohl a opravdu poslední dva zápasy odehrál skvěle.Pokud by pokračoval v takových výkonech i nadále,tak po příchodu Stastnyho bych ho nechal na centru druhé řady.Uvidíme jak mu to půjde dále.
Dnes přivítáme doma trápící se Pittsburgh.Určitě bude po dlouhé době vyprodáno.Jen aby se na nás Tučňáci dnes nechytli...Začít vyhrávat můžou až po tomhle zápase. :wink:
tak dufam, ze "placko tim" date dole :cinka: uz len z nasho, konferencneho dôvodu :yes: zapas vysielany v idealnom euro case, takze po medvedom hlavnom chode, pride relax lavinka :)
cepi píše:tak dufam, ze "placko tim" date dole :cinka: uz len z nasho, konferencneho dôvodu :yes: zapas vysielany v idealnom euro case, takze po medvedom hlavnom chode, pride relax lavinka :)
Pro někoho relax,pro někoho nervy... :D
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS