Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnes prožije svou premiéru v NHL další mladý obránce AVS...Ray Macias.
Mimo hru je Brett Clark...Takže zdraví zůstali už jen Liles a Hannan...
Takže dnes bude vypadat obrana asi takto...
Liles-Hannan
Peltier-Varnace
Macias-O´Neill
Jsem opravdu zvědav jak si kluci povedou...To jsou pro nováčky zkušenosti k nezaplacení... :wink:
LOL, tak uz ani smytha to asi nebavilo a v zapase s yotes si zlomil ruku aby sa uz na tom trapeni nemusel zucastnovat :lol: :lol: :lol:

jedinym hracom s plnym poctom odohranych zapasov tak zostal "ironman" milan hejduk :thumbsup: :D

(dufam ze zranenia sme si v poslednych 2 sezonach vycerpali aspon na 10 rokov dopredu kua :-P )
no way, to uz si islanders zobrat nenechaju. jedina sanca je vyhrat loteriu alebo nadrogovat gartha snowa aby nam johnyho nechal :D
ale povedzme si na rovinu ani hedman by vobec nemusel byt zly... :thumbsup:
Tak Ryan už to letos taky vzdal... :-O
Co k tomu dodat?
Tolik zranění je až neuvěřitelné.Snad jsme si to letos vybrali na hodně dlouho dopředu.
Dado,Isles už to poslední místo nepustí.Na první flek by nás mohlo dostat jen štěstí při losu.A když se podívám jak se nám všecko sere,tak bych se ani nedivil kdyby jsme si při losu ještě o jedno místo pohoršili... :).
Každopádně 29. místo by jsme uhrát mohli...protože mi už moc bodů neuhrajem (jestli vůbec nějaký) ale Tampa ta už toho taky moc neuhraje.Takže to bude ještě boj o to předposlední místo...Bude se rozhodovat při losu...
Jedničkou bude na 99% Tavares.Nevěřím že by to mohl být Hedman...ale kdyby jsme vybírali jako druzí a Tavares by už nebyl k mání,Hedmana bych bral všemi deseti... :wink:
Po dnešní výhře NY Islanders se nám opět o něco přiblížila první volba na draftu 2009... :wink:
Dělí nás od ní "jen" 3 body...Uvidíme zda ještě Islanders budou mít sílu na to něco uhrát do konce základní části...Může to být ještě hodně zajimavé... :wink:
Zlaté Colorado. Či to bolo Eldorado? :D

V dávnych rokoch sme boli na samom dne. Pomocou draftov sme sa vypracovali na samotný vrchol a strašili súperov. Tréneri protivníkov si museli v PO vlasy trhať aby niečo vymysleli. Teraz, podobná situácia, treba začať od začiatku. Len keby Isles ešte povyhrávali :-P. Nuž. Aj keby sme potiahli Tavaresa alebo Hedmana alebo Supermana. Stále chýba skvelý brankár, ktorý dokáže podržať tím a dotiahnuť ho do PO. Vôbec netuším akým smerom sa to v tejto otázke v Colorade bude riešiť. Nemá niekto nejaké informácie? Niečo ohľadom brankárskeho postu?
Co se týče brankářského postu nikdo zatím neví...V létě ale bude pár dobrých golmanů volných,tak je třeba se po něčem poohlédnout...(Např.Biron nebo Niittymaki) ale nebude to jednoduché s ohledem na platový strop!Je třeba vyměnit alespon jednoho z dvojice Clark,Salei...nejlépe však oba.
Navíc není jisté zda bude ve funkci pokračovat GM Giguere...Je tu možnost že se do křesla GM vrátí Lacroix...nebo někdo jiný...ani otázka trenéra není jistá...V Coloradu se čeká pořádně rušné léto...
K draftu...Máme jistotu výběru nejhůře ze 4.místa.Takže vedení týmu už si může udělat výběr 4 hráčů a jednoho z nich si vybere... :wink: .
Jak říkáš...V Colorádu se musí začít od začátku a pořádně... :thumbsup:
WTF :x

takto si pokazit sance na tavaresa / hedmana... :bitka3: :bitka3: :bitka3:
:good: :good: :good: Paradna vyhra!
ani nie, usiel mi tiket kvoli coloradu :x :x :x co to vancouver stvaral :sad2:
Vancouver dnes jedním slovem katastrofa...To co předváděli byla hrůza a pokud se rychle nevzpamatujou,tak se budou pakovat v prvním kole...
Nechápu proč trenér Vancouveru postavil Luonga když ví že Luongo proti avs neumí chytat... :thumbsdown: .
My jsme odehráli suprový zápas...Radost z vítězství ale nemám...
Jak píše petřík.Touto výhrou jsme si pěkně zkomlikovaly cestu za Tavaresem nebo Hedmanem...možná obou... :thumbsdown: .
ku*va to je pech... :thumbsdown: .
arek píše:ani nie, usiel mi tiket kvoli coloradu :x :x :x co to vancouver stvaral :sad2:
Aj u mna boli Canucks posledný tím na tikete, ktorý mi chýbal a oni to takto ....
A ja som tiež nechápal prečo chytal Luongo, ved náš tréner doteraz VŽDY ked sa hrali 2 zápasy za 2 dni tak na druhý den postavil dvojku. A navyše LaBarbera chytal naposledy práve proti Avs a predviedol celkom dobrý výkon.
primaprema píše:Vancouver dnes jedním slovem katastrofa...To co předváděli byla hrůza a pokud se rychle nevzpamatujou,tak se budou pakovat v prvním kole...
Nj máš pravdu, tesne pred PO sa dostávame do skvelej formy a toto bola už 3. prehra v rade.. dnes hráme proti flames a určite to nebude lahký zápas, je to asi posledná šanca aby sme zabojovali o NWD titul.
Pridavam sa do partie, mal som 15e na vancouver, ale rad tie prachy ozeliem.-
:pleaseantry: potesujuca :pleaseantry: sprava pre fandov AVS -) do zvysnych zapasov pôjdu laviny naplno a urobia vsetko preto, aby sa neocitli na samom dne NHL, lebo na takyto klub je to ponekud hanba..takto sa aspon vyjadril pre SRo Marek Svatos a dodal, ze pocas leta sa bude kader preriedovat...jeho sa to samozrejme tykat nebude, kedze je s lavinami zmluvne viazany este na 1 rok...btw: na MS nepocestuje z rodinnych dôvodov (narodenie synatora)
kok... aaaach no radsej pomlcim :doh: :angel: :censored:
cepi píše::pleaseantry: potesujuca :pleaseantry: sprava pre fandov AVS -) do zvysnych zapasov pôjdu laviny naplno a urobia vsetko preto, aby sa neocitli na samom dne NHL, lebo na takyto klub je to ponekud hanba..takto sa aspon vyjadril pre SRo Marek Svatos a dodal, ze pocas leta sa bude kader preriedovat...jeho sa to samozrejme tykat nebude, kedze je s lavinami zmluvne viazany este na 1 rok...btw: na MS nepocestuje z rodinnych dôvodov (narodenie synatora)
Potěšující zpravá?To těžko... :wink:
Mareka se přebudovávání kadru týkat nebude?Myslím že je docela dost možné že se ho vedení Avs pokusí vyměnit...
smajl uvodzovky som tam supol pre paradu? :dup: :D Marek podla mna zostane, skôr by som si vsadil, ze sa bude porucat Buddy :ja_neviem: c.
:x :bitka3: :x :bitka3: :x

teraz zbieraju body ked je kazdy ziskany bod prakticky prehrou :?:

sanca na jedneho z dvojice tavares-hedman sa nam rozplyva pred ocami, jedine ze by sme vyhrali loteriu...
NHLfanAVS píše:ja uz kaslem na ten draft... vsak to je podradne takto pristupovat k hokeju a priat si, aby tim co najviac prehral... to uz nie je sport, ale primitivnost... velmi ma potesila vyhra nad sjs, kedze bol v brane budaj a chytal famozne... takisto sa snazil kazdy jeden hrac, tak aspon dostali takuto satsifakciu...
na jednej strane viem co myslis a uznavam ze je trochu divne zelat si prehry svojho oblubeneho teamu.

ale ked sa na to pozries z dlhodobeho hladiska, o 2-3 sezony ked sa bude spominat na sezonu 2008-09 tak nikto nepovie ze "to bola sezona ked budaj 3 zapasy pred koncom ZC vychytal shutout v san jose"
bude to "sezona ked sme boli posledni v konferencii a draftovali sme tavaresa/hedmana/???"

ide o to ze ten draft ma velku sancu byt pravdepodobne jedinym svetlym momentom sezony a taketo "zbytocne" body ako z dnesneho zapasu nam este aj tuto poslednu nadej "znehodnocuju"

keby bola aspon tampa vyhrala kua :P
petrik píše:
NHLfanAVS píše:ja uz kaslem na ten draft... vsak to je podradne takto pristupovat k hokeju a priat si, aby tim co najviac prehral... to uz nie je sport, ale primitivnost... velmi ma potesila vyhra nad sjs, kedze bol v brane budaj a chytal famozne... takisto sa snazil kazdy jeden hrac, tak aspon dostali takuto satsifakciu...
na jednej strane viem co myslis a uznavam ze je trochu divne zelat si prehry svojho oblubeneho teamu.

ale ked sa na to pozries z dlhodobeho hladiska, o 2-3 sezony ked sa bude spominat na sezonu 2008-09 tak nikto nepovie ze "to bola sezona ked budaj 3 zapasy pred koncom ZC vychytal shutout v san jose"
bude to "sezona ked sme boli posledni v konferencii a draftovali sme tavaresa/hedmana/???"

ide o to ze ten draft ma velku sancu byt pravdepodobne jedinym svetlym momentom sezony a taketo "zbytocne" body ako z dnesneho zapasu nam este aj tuto poslednu nadej "znehodnocuju"
keby bola aspon tampa vyhrala kua :P
Přesně tak Petrik...
My už pravděpodobně skončíme na 28. místě po základní části.Takže na lepší výběr nám může pomoct už jen štěsti při losu...Při našem štestí si zychr ješte o jedno místo pohoršíme a budeme vybírat ze 4.místa...
Každopádně jeden z pětice Tavares,Hedman,Duchene,Kane,Paajarvi by měl v Coloradu zakotvit... :thumbsup:
Jiné jméno by bylo asi velké překvapení... :wink:
hedman uz takmer naisto nie...
bud vyhrame loteriu a vyberame prvi (na 95% tavares) alebo nevyhrame loteriu a v tom pripade vyberame s najvacsou pravdepodobnostou treti alebo stvrty a to uz bude hedman fuc
sanca ze budeme vyberat z 2. miesta nam dost vyrazne klesla...
My máme větší šanci být první než druhý?Já nevím jak jsou tam ty procenta rozdělené...ale tak já počítam s tím že budeme vybírat bud ze čtvrtého nebo v lepším případě ze třetího místa...
Se rozhodne 14.4...Nenechám si los ujít.V přímém přenosu ho budou vysílat na netu...A budu držet pěsti ať nám tuto sezonu alespoň něco vyjde... :wink:
no nie som celkom isty ci som tu loteriu spravne pochopil, ale podla mna je to takto:

losuje sa iba jeden team zo vsetkych nepostupujucich do PO, pricom najvacsiu sancu byt vylosovany ma posledny team a postupne sa ta sanca znizuje.
team ktory vylosuju, t.j "vyhra loteriu" sa posunie v drafte max. o 4 miesta dopredu, teamy ktore pri tomto posune predbehne o 1 miesto klesnu a ostatne teamy ostanu na svojich poziciach

cize z prveho miesta moze teoreticky vyberat iba niekto z poslednych piatich teamov.

ak vylosuju posledneho (tj. prveho v poradi vyberania v drafte) tak sa nic nedeje a poradie zostava nezmenene.
ak vylosuju team co ma vyberat ako druhy tak sa posunie na 1. miesto a prvy klesne na druhe
ak vylosuju team na 3. mieste tak sa posunie na 1. miesto, prvy a druhy team o jedno miesto klesnu. rovnako sa postupuje ak vylosuju 4. alebo 5. team v poradi, v oboch pripadoch sa vylosovany team posuva na 1. miesto a teamy co boli pred nim o 1 miesto klesnu

v pripade ze vylosuju 6. team v poradi, posunie sa o 4 miesta dopredu, cize na 2. miesto. team co bol v poradi 1. si svoje miesto udrzi, tamy na 2-5. mieste o 1 miesto klesnu
ak vylosuju siedmeho tak sa posunie na 3. miesto atd atd

ci ze pre Colorado to znamena ze ak skonci po ZC na 3. mieste tak bud vyhra loteriu a bude vyberat z prveho miesta, alebo vylosuju team na prvom, druhom, osmom alebo horsom mieste a v tom pripade si Avs udrzia 3. vyber, alebo vylosuju team na 4.-7. mieste a v tom pripade Avs o jedno miesto klesnu a budu vyberat ako 4. v poradi
Hm tak to je zajimavé...
bye bye hedman :bye2: :fnuk: :plac:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS