Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Alex píše:Neviem,ake su pravidla NHL v tychto pripadoch,ale toto bolo min. trapnee!!!Podla mna to ze Smitty pustil hokejku nemalo ziadny vplyv na zakoncenie Hejduka a ani pustena hokejka nezabranila smeru puku.......Ak tato situacia je totozna s nejakym pravidlom NHL,podla ktoreho sa takto rozhodlo,tak nech idu do p.ce....
Je to v pravidlech NHL...a zaleží na rozhodčích zda to v nájezdech určí jako technický gol či nikoliv...V nájezdech nemůžou použít video,takže to jim v situaci nepomohlo...ale gol by asi uznali i kdyby se podívali na video...
PLS poraďte mi prosim nejake dobré fórum kde sadá dobre pokecať o hokeji ale live pretože tu sa len sem tam niečo napíše ĎAKUJEM!!!!!!!!!
pokec.sk :lol3: ako sorry, netusim..toto je forum, nie pokec, cize je to podla mna OK :frajer2:
Dado,chapem,ze aj rozhodcovia maju pravo na chyby.A tie chyby robia a nie malo.Da sa to pochopit,pocas hry,ked musia sledovat naozaj mnozstvo situacii v roznych castiach klziska a nayse je to rychle.Ale pri najazdoch by sa taketo chyby nemali stavat...Toto bola jednoznacna chyba.A ked si dado apeloval na to,aby sme sa vzili do rozhodcovej pozicii,tak ty sa skus vzit do brankarovej....Ide sa v brane roztrhnut,aby zabranil golu a nakoniec "nedostane" gol,vdaka(kvoli) ktoremu prehraju.....
Tak máme za sebou první třetinu na Floridě a jedním slovem ji můžu popsat...Humus!!!Jako co to hrajem???Na to se nedá vůbec dívat...První střela,jestli se to tak vůbec dá nazvat až v 17. minutě...Prostě hokej bez zájmu,bez chuti...S takovou pokud nezačneme hrát,nemáme dnes šanci uspět...
jj, presne tak :?
a to som v KTL tipol cistu dvojku :cry:

kua takto chcu akoze predviest bouwmeesterovi aky potencial v teame drieme a aky dobry napad by to bol upisat sa nam v lete dlhodobo ?!? :sad2:
Ja som náhodou dnes panterom veril a na výhru som ich dal aj v KTL aj za peniaze na tiket, trochu zarazený som ale bol ked som si pozrel Preview, ze panteri este v historii nevyhrali doma s Coloradom a z celkovo 12 zápasov si pripísali "až" jednu remízu, naposledy s nimi vyhráli v roku 2003 na ich lade, odvtedy 4 prehry posebe.
Ale každá séria musí skončiť tak snád panteri 2 golove vedenie udržia. :butt:

Dobré bolo ked pripomínali to finále z roku 1996, jak hádzali fanúšikovia tých potkanov Royovi na hlavu. :D
mne sa viac pacilo ako spominali ten obrat z 5:0 na 5:6 :D

ale obavam sa ze dnes niecoho takeho nebudeme schopni :P
Po druhé třetině myslím můžu v klidu napsat že dnes jsme zatím odehráli dvě nejhorší třetiny za poslední 3 roky!!!A to bez debat!!!Na to se fakt ku*va nedá dívat!!!Utok absolutně bezzubí a o obraně ani nemluvím...A když svou asi jedinou vyloženou šanci v zápase proměnime 0,1 vteřinu po siréně tak myslím že není co řešit...Z takovou hrou a výkonem at jdou do hajzlu....že jsem raději nešel spát...to se mi snad jen zdá...vzpamatujte se ku*va už....!!!
na to ze sme v polke zapasu prehravali na strely tusim 16:4 sme ich na konci skoro aj prestrielali... :) ale nebolo to moc platne, bol to zo strany avs naozaj katastrofalny vykon :verysad:
Humus,humus,humus...Jednoznačně zasloužená prohra.Guite,Tucker,Arnason se mužou jít vycpat...Příští zapas bych je nechal na tribuně...nezaslouží si hrát...
Potupná prohra...Hokej bez zajmu,bez zápalu,bez chuti,bez šancí,Dnes by jsme nedali gol ani kdyby se hrálo 300 minut...Nechci malovat čerta na zeď ale myslím že se zase dostáváme do střelecké impotence...Dneska jsem fakt nasraný!!!Prohrát se může ale ne takovým způsobem jakým jsme dnes prohráli mi...Takhle rozhodně ne!!!Špatně zakončený trip... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Ještě do teď jsem noční výkon našeho mužstva na Floridě nerozdýchal...Podle mě jedinný hokejista který v týmu vyčníval byl bezesporu David Jones!
U Arnasona nevím,mě se jeho výkon moc nelíbil stejně tak jako výkon celého mužstva...
Tak třeba Darcy Tucker...Mám dojem,že Tucker je taky pěkný omyl v sestavě Avs...Moc jsem se těšil až ho uvidím na ledě jak jsem zjistil že s námi podepsal...už jsem ale vystřízlivěl...je to opravdu velká slabota za 2 miliony na sezonu.Stačí se podívat na jeho statistiky...Občas udělá hit ale jinak?Fakt slabota...22 zápasů 7 bodů(4+3) -4 hovoří zcela jasně...Už to zdaleka není to co to bývalo a lepší už to asi moc nebude...
Už jsem nad tím letos několikrát uvažoval,zda by nebylo lepší do následujících let přebudovat náš přestárlý tým...Zda neobětovat pár let u dna k tomu abychom se s novými a mladými hráči za pár let vrátili v plné síle...než se plácat 5 let někde kolem 9 až 11 místa v západní konferenci...Tak jak to udělalo třeba Chicago nebo Los angeles...
Jak píšeš Dado...máme jednoznačně přeplacený tým.Když porovnám smlouvy a výkony s jinými hráči v jiných mužstvech,tak je to hodně špatné...
Je jasné že s tímto složením mužstva žádnou slávu neuděláme...Pak ani diváci nechodí a pokud se nic nezmění tak ani chodit nezačnou...Takovým způsobem bude za pár měsíců chodit na domácí zápasy kolem 11 tisíc diváků...
Nám jako věrným fans nezbývá nic jiného,než doufat v lepší zítřky... :frajer2:
Jako takové nervy na štědrý den jsem opravdu nečekal...Navíc jsme Phoenixu darovali bod!!!Ještě že to Clark rozhodl krásnou střelou do víka v prodloužení...Prohrát tento zápas by byl fakt vrchol.Vynikající Bryzgalov dnes čaroval a je to právě on komu můžou hráči Yotes děkovat za bod...Ale co mi jsme zase vyváděli v posledních 6.minutách to hlava nebere...vedeme 4:2 a nakonec nechybělo mnoho a v poslední vteřině jsme málem dostali gol na 4:5!!!Ten závěr to byla hrůůůza...jak ale říkám...ještě že jsme to vyhráli alespoň po prodloužení... :roll: .
Jinak dnes Raycroft neměl den...První gol jde na jeho vrub...neříkám že chytal vyloženě špatně ale nechytl nic navíc a 4 goly z 23 střel není zrovna pěkný výsledek...na druhou stranu když je v bráně tak většinou vyhráváme...Letos odchytal 8 zápasů a z toho jen jedna prohra.To mluví za vše... :thumbsup:
2 body jsou doma a to je nejdůležitější... :wink:
Jinak všem přeji šťastné a veselé vánoce... :)
tak, tak, aj ja vravím, tento zápas ste nemali prehrať, ešte teraz tomu nerozumiem, podobným spôsobom už PHX nazbieral vonku zopár bodíkov, všetci to vedia a predsa sa to čas od času znova stane. Nemôžem si pomôcť, táto súťaž je naozaj hrozne vyrovnaná, ale dnes v noci to Colorado malo udržať :( :sad2:
A další rána do sestavy Colorada...V závěrečné minutě nočního zápasu trefil Jokinen pukem Paula Stastnyho tak neštastně,že mu vystřelený puk zlomil předloktí... :shock:
To snad néééééééééééééééé...
Náš nejlepší hráč... :verysad:
No tak to bude těžké.A navíc ted budeme hrát 14 z 18 zápasů doma a to je pro nás zlomová část sezony...
Zatím není známo jak dlouho bude Paul chybět ale většinou se takové zranění léčí 4 až 6 týdnů,někdy i déle...takž zhruba bude chybět něco kolem 20 zápasů.
Tak se tu začíná opakovat situace z minulé sezony...
Marodka se nám zase pěkně naplnila...Sakic,Stastny,Svatoš,Willsie,Salei...
Ojojojjjjjjj :?
Primo,mate naozaj smolu na tie zranenia,ale hold hokejovy zivot je niekedy kurwa..Treba verit v to zname receni.Co nas nezabije to nas posilni.... :good:
tak to je moc neprijemna strata (kurna a ja ho mam vo svojom fantasy time :x dado sa nan urcite tesil..ale co Vam ineho zostava, len bojovat (aj brankarom..) snad to pôjde, hraci Caps su toho jasnym prikladom, aj ked tam je ina "blazniva Ovecka" :)
Paul Stastny je náš hráč numero uno...Hraje 23 minut za zápas,přesilovky,oslabení,velmi dobrý na vhazování.Jedinné čeho se nezůčastnuje jsou nájezdy... :?
Ale nedá se nic dělat.Budeme si muset poradit minimálně 1,5 měsíce bez něj.
Do centra první řady se s největší pravděpodobností postaví Wojtek Wolski.Centra hrával v juniorských soutěžích..Wolskimu to může jen pomoct,protože ted se bodově zatrhl,tak uvidíme jak mu to půjde...Jinak jsem se dočetl že je docela možné ,že se GM Giguere pokusí hned po otevření trejdů 27.12 2008 získat centra do druhé řady.Nebude to ale jednoduché...
Takže sestava proti Detroitu by mohla vypadat asi takto:
Smyth-Wolski-Hejduk
Jones-Arnason-Svatoš(pokud už bude hrát)
McLeod-Hensick-Tucker
Stewart-Guite-Laperriere
Foote-Clark
Hannan-Liles
Tjarnqvist-Leopold
Budaj
Uvidíme jak nám to půjde... :wink:
tak Budaj zachytal výborne, bol treťou hviezdou zápasu a pomohol domácim k výhre nad DET, ktorá sa cení. V nájazdoch bol skvelý a ohlasy na jeho výkon boli veľmi uznanlivé. :good:
Skvělé dva body pro nás :thumbsup: .Až na ty 4 minuty na konci 2.třetiny kdy jsme inkasovali 3 goly jsem s výkonem velmi spokojen...
Suprově zahrál Foote osobku na Zetterberga a svou roli zvládl na jedničku...Zetterberg byl pěkně frustrovaný a jak ho Lappy ve třetí třetině přišpendlil na mantinel,tak se po něm 2 krát ohnal ale rozhdočím se to nechtělo pískat.
Jinak super bylo že vyslanci eurolanche byli v rozhovoru v přímem přenosu během 3.třetiny :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:.
Ješte k zápasu a hlavně k soupeři bych dodal asi toto:Kopecký :thumbsdown: ...Leopold může být rád že to neodnesl nějakým zraněním.
Franzen=ko*ot...prvně narazí Smytha na branku(měli se pískat 2.minuty za hrubost) který pak následně spadne na Conklina a nakonec ho ještě jak smyslu zbavený nedovoleně a nevybýravým způsobem napadá a odstrkuje z brankoviště(za tohle mohl dostat taky 2 minuty).
Holmstrom-toho nemůžu ani vygrcat!!!Nechápu jak mu pořád hráči soupeře tolerujou to jeho zku*vené stínění před brankářem!!!Kua 3 krát
,4 krát ho před brankou vezmu hokejkou tak že příště už si to rozmyslí zda tam zase poleze...ale zatím se k tomu nikdo nemá...Tohohle hráče fakt nemám rád!!!Ufff...ted jsem si fáááájně ulevil... :razzi: :razzi: :razzi:
2 body zajistil v nájezdech Wojtek Wolski parádní kouřovkou,kterou moc hráčů neumí...letos mu ty nájezdy fakt jdou perfektně...ale potřebovali bychom aby začal střílet goly i v zápase...tam letos zaostává...
Go Avs go
Primo,opat expresivny prispevok,ale skoro ta chapem......ja to tak tragicky nevidim,myslim tu nasu rivalitu,ktora uz (zal) neni taka,aka bola za cias Roya a spol.,ale ked to v tebe este hori,tak prosim....Ale nemyslim si,ze prave Detroit je muzstvo zakerakov,skor naopak,ale asi tvoj "objektivny " pohlad je najrealnesi.....Budaj chytal dobre,aj ked mal kopec stastie(4-5 tyciek),ale na to sa nevyhovaram.Znova sa potvrdilo,ze sice branakri proti nam nuly nezvyknu vychytat,ale hviezdami zapasov sa stavaju dost pravidelne... :sad2: .....

Apropo,ja som si nevsimol ten rozhovor,kurna da sa to niekde pozriet?
To je hodně zajímavé,jak si přema hraje na Míru Dušína,nadává na Homera a Muleho,přitom má v týmu Smytha
- hováda takového kalibru,že proti němu jsou i Phaneuf s Prongerem charakterní a mírumilovní svatoušci!
Homer byl konečně před bránou trochu vidět - (jinak je to letos slabé :? ) a přemík se může posrat! :lol2: :bitka3:
primaprema píše:Holmstrom-toho nemůžu ani vygrcat!!!Nechápu jak mu pořád hráči soupeře tolerujou to jeho zku*vené stínění před brankářem!!!Kua 3 krát
,4 krát ho před brankou vezmu hokejkou tak že příště už si to rozmyslí zda tam zase poleze...ale zatím se k tomu nikdo nemá...Tohohle hráče fakt nemám rád!!!Ufff...ted jsem si fáááájně ulevil... :razzi: :razzi: :razzi:
Omyl Přémo,Hol je hráč, kterému právě toto svědčí - čím více do něj budou protihráči sekat, píchat atd., tak tím více se před tu bránu pohrne a ještě více se se jim bude smát do ksichtu :yes: !!!! Já osobně tento styl hokeje fakt žeru a musím uznat, že právě v tomto je nejlepší hokejista co jsem kdy viděl a mít takového hráče, který dělá přesně tuto práci, ve Philly či Dallásku tak si pískám :good: :good: . Žádný jiný hráč prostě takto před gólmanem nestíní a nerozráží, je to fakt borec :poklona2: !!!! V lize je mnoho hráčů kteří "jakoby" dělají to co on, ale Hol je v tomto jednoznačně nejlepší a nenapodobitelný !!!!
Alex píše:Primo,opat expresivny prispevok,ale skoro ta chapem......ja to tak tragicky nevidim,myslim tu nasu rivalitu,ktora uz (zal) neni taka,aka bola za cias Roya a spol.,ale ked to v tebe este hori,tak prosim....Ale nemyslim si,ze prave Detroit je muzstvo zakerakov,skor naopak,ale asi tvoj "objektivny " pohlad je najrealnesi.....Budaj chytal dobre,aj ked mal kopec stastie(4-5 tyciek),ale na to sa nevyhovaram.Znova sa potvrdilo,ze sice branakri proti nam nuly nezvyknu vychytat,ale hviezdami zapasov sa stavaju dost pravidelne... :sad2: .....

Apropo,ja som si nevsimol ten rozhovor,kurna da sa to niekde pozriet?
Už to dávno není ta rivalita co bývala,to je jasné.Nikde jsme nenapsal že je Detroit týmem zákeřnáků!Napsal jsem že Kopecký to 3 metry před hrazením v rychlosti přehnal a Leo může být rád že to neodnesl zlomenou nohou...jak jsem viděl opakovaný záznam tak mě až zamrazilo.Hlavně že to dobře dopadlo.No a obzvlášt na některé hráče jsem fakt vysazený...Franzen,Holmstrom,Draper,Maltby ty fakt nežeru...a teď k nim můžu přidat i vychcance Hossu...
Uznávám že příspěvky které tu píšu a to zejména k zápasům s Detroitem nejsou objektivní...nehledejte v tom nic osobního.Je to jen nenávist k tomuto klubu..proto mě berte trochu s rezervou...
-rozhovor s Davidem Půchovským můžete shlédnout tady.V sekci photo jsou i fotky s hráči a mnoho dalších postřehů... :thumbsup:
http://invasion.eurolanche.com/invasion1_photo.php
Baffy píše:To je hodně zajímavé,jak si přema hraje na Míru Dušína,nadává na Homera a Muleho,přitom má v týmu Smytha
- hováda takového kalibru,že proti němu jsou i Phaneuf s Prongerem charakterní a mírumilovní svatoušci!
Homer byl konečně před bránou trochu vidět - (jinak je to letos slabé :? ) a přemík se může posrat! :lol2: :bitka3:
-Na žádného Míru si nehraju :roll:
-Jak můžeš Smytha přirovnávat k Phaneufovi nebo Prongerovi to nechápu...A co vůbec Smyth kdy udělal kromě toho jednoho incidentu za Kanadu proti Čechům?
-Na Holmstroma máme odlišný názor ale tak to se dá asi očekávat že? :wink:
-Baffy nebyl jsi náhodou na zápase Vítkovice-Litvínov?Sice to bylo přes půl stadionu ale viděl jsem tam kluka v tričku nebo Bundě Flyers a tipnul bych si že jsi to byl ty...ale zdání může klamat...
Come on ENGLAND píše:
primaprema píše:Holmstrom-toho nemůžu ani vygrcat!!!Nechápu jak mu pořád hráči soupeře tolerujou to jeho zku*vené stínění před brankářem!!!Kua 3 krát
,4 krát ho před brankou vezmu hokejkou tak že příště už si to rozmyslí zda tam zase poleze...ale zatím se k tomu nikdo nemá...Tohohle hráče fakt nemám rád!!!Ufff...ted jsem si fáááájně ulevil... :razzi: :razzi: :razzi:
Omyl Přémo,Hol je hráč, kterému právě toto svědčí - čím více do něj budou protihráči sekat, píchat atd., tak tím více se před tu bránu pohrne a ještě více se se jim bude smát do ksichtu :yes: !!!! Já osobně tento styl hokeje fakt žeru a musím uznat, že právě v tomto je nejlepší hokejista co jsem kdy viděl a mít takového hráče, který dělá přesně tuto práci, ve Philly či Dallásku tak si pískám :good: :good: . Žádný jiný hráč prostě takto před gólmanem nestíní a nerozráží, je to fakt borec :poklona2: !!!! V lize je mnoho hráčů kteří "jakoby" dělají to co on, ale Hol je v tomto jednoznačně nejlepší a nenapodobitelný !!!!
S tím sekáním a pícháním bych ještě přitvrdil,možná ještě pár krosčeků,nenápadných samozřejmě... :wink:
Na Holmstroma názor nezměním...
Ale fakt mě těší fakt že letos 2 zápasy a 2 výhry proti Detroitu...i když jeden po nájezdech...Ale na to se historie ptát nebude... :thumbsup:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS