Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

primaprema píše:takhle se o playoff nehraje!
takto sa o playoff hra zo strany Oilers :angel:
no myslim ze je rozhodnuto!mi jsme totalne z formy a na zvrat nemame!pokud se rychle nevzpamatujem tak neuhrajem ani playoff...krize prisla bohuzel v tu nejmene vhodou dobu!hrajem jak matohy....nejvetsi chyba byla ze trener Quenneville nepostavil Buddyho od zacatku....buddy prokazuje vybornou formu proti oilers..ale ted uz je pozde....
primaprema píše:.nejvetsi chyba byla ze trener Quenneville nepostavil Buddyho od zacatku...
:oops:

brankari lavin si dnes vybrali ponekud slabsi den..Buddy akurat papa 3 gol, aj ked nezda sa mi, ze by mohol za niektory z nich..no videl som len posledne 2 :)

inak, ste fakt borci, dotiahnete z 1:4 na 4:4 a o par sekund uz bolo 5:4..a tetkom 6:4 :eek2: inak tak ofenzivnu particku som uz davno nezhliadol :roll:
cepi píše: inak, ste fakt borci, dotiahnete z 1:4 na 4:4 a o par sekund uz bolo 5:4..a tetkom 6:4 :eek2: inak tak ofenzivnu particku som uz davno nezhliadol :roll:
Oilers v utorok 8:4 proti Phoenixu, dnes 7:5 proti Avs...v ofenzive nam to ide :)
chce se mi zvracet.... :thumbsdown: ...ted jsem navic dokoukal na najezdy v nashvillu...a samozrejme nashville vyhral.... :?
Inak super hokej,trocha chaoticky,ale vyborny!!!!!No Buddyho mi je luto,ale co uz....Inak spomenul som si na podobny zapas asi spred roka.Vtedy tusim vyhrali Avs 7:6....
A neda mi nespomenut Hemskeho,ten chlapec je vazne sikovny,niekedy az zbytocne vymysla,ale dnes super vykon.A este gratulacia Sakicovi.
No budete mat este dost prace s tym PO!!!
NHLfanAVS píše:Strasne mi je luto Budaja. Videli ste ako rozdrbal hokejku v tuneli na konci?
ani sa mu necudujem..robil co mohol, ale obrana lavin dnes prakticky neexistovala.. :beee:
NHLfanAVS píše:Strasne mi je luto Budaja. Videli ste ako rozdrbal hokejku v tuneli na konci?
Chytal dobře a měl být v brance od začátku!Jasná chyba trenéra.I statistiky dokazují,že Budaj proti Oliers umí zachytat lepe než Theo. :thumbsdown:
takze ted je situace takova:mame naskok na playoff 2 body!!!coz je nic!po 2.tretine jsem avs odepsal a oni se takto fantasticky vrati do hry,byl jsem nadseny,rikam si tak ted je dorazit a jen jsem to dorekl a uz jsme zase prohravali 5:4!dneska jsem fakt nasrany protoze dnes jsme mohli a meli bodovat!!! brankarum nic nevytykam,obrana hrala hrozne....no jedine pozitivum ze zapasu vidim v tom jak jsme se zvedli ve 3.tretine a podarilo se nam vyrovnat..a to by nam mohlo v nasledujicich zapasech pomoct!hrajem uz jen 2 zapasy venku a 4 zapasy doma!!!musime se zvednout a porazit v pondeli calgary....nic jine neberu nez vyhru v normalni hraci dobe!!!mame to porad ve svych rukou!!!dnes se ukazalo jak moc nam chybel Foote! :!: ...no snad to dobre dopadne pro nas samozrejme jsem myslel...
Edmonton - Minnesota
Minnesota - Edmonton
Colorado - Edmonton
Calgary - Edmonton
Edmonton - Calgary
Vancouver - Edmonton

_________________

Nashville - Columbus
Columbus - Nashville
Detroit - Nashville
St. Louis - Nashville
Nashville - St. Louis
Chicago - Nashville
_________________

Colorado - Calgary
Colorado - Vancouver
Colorado - Edmonton
Minnesota - Colorado
Vancouver - Colorado
Colorado - Minnesota


doma 4 zapasy, to by ste mali v "poho" zvladnut..ja predsa len vsadzam na Vas postup! :yes:
cepi:ted jsem na nhlpro taky sledoval kdo ma jaky los do konce zč.no relativne nejlechci ma Nashville...2 krat columus(na ktery umi)2 krat hotove st.louis...nashville tipuju ziska minimalne jeste 7-8 bodu!ale edmonton?no tady uz spanila jizda skonci!!!2 krat calgary,2krat minnesota,1 krat vancouver a 1 krat colorado!to maji velice tezke...a podle me toho uz moc neuhraji s timama kteri budou bojovat o divizni titul!!!tipuju ze oilers ziskaji maximalne 6 bodiku vic ne!!z toho vypliva ze by podle mych tipů mel nashville po zč 90bodu a edmonton 87-88 bodiku z toho vypliva ze avs budou potrebovat k jistote postupu 91 bodiku ale mozna bude potreba 93 bodu!!!to znamena vyhrat vsechny domaci zapasy...a podle momentalni formy a losu tipuju ze by jsme mohli uhrat maximalne 8 bodu to znamena ze po zč by jsme meli bodu 92!a to muze ale nemusi stacit...roli bude hrat nervozita a dalsi okolnosti...jen doufam ze nam to jako loni neutece v poslednich 2 zapasech....to by byla rana pod pas!!!go avs go
a co vlaste rozhoduje o postupu pri rovnosti bodu? tusim ze jako prvni se pocitaji vyhry ne?a pak pocet vstrelenych branek a pak obdrzenych.branek..je to tak?
mne sa zda ze tam do karat hraju aj vzajomne zapasy
to bude asi na tesno.....jinak jeste abych nezapomel........1000. asistence Superjoe....kloboucek pane Sakic... :thumbsup:...pán hráč...gratuluju.
:) Viděl jsem poslední třetinu.Budaj za góly opravdu nemohl a z Hemského roste opravdu šikovný hokejista :thumbsup: Technik k pohledání.Poslední gól jsem nikdy neviděl!!!!!!!Údajně tomu říkají,,technický gól " Při hře bez brankáře byl domácí útočník Reasoner při střelbě na prázdnou branku lehce popotažen jedním z hostujících obránců,a přestože střela šla vedle branky,tak byl uznán gól!!!!!!!!! :shock: Gól nepadl a přesto platil!!!!! :o Kdyby býval rozhodčí obránce Colorada vyloučil,chápal bych to jako faull,ale takhle tomu pravidlu vůbec nerozumim :cry: To jsem nevěděl,že takové pravidlo existuje!!!!Hodně mě to překvapilo!!!!!!
mna ten 7 gol domacich neprekvapil, uz som sa s tym stretol v NHL, aj ked v predoslom pripade slo o hodenie hokejky..kouch lavin bol z tohoto rozhodnutia dost rozhorceny :x

v poho tipy Dado, ale myslim si, ze predatori na lade jastrabov zakopnu a nie je vylucene, ze sa domaci bluesmani neuchylia k nejakemu tomu prekvapku..ako som pisal hore, vsadzam na Vas postup..
tak me to osobne hodne prekvapilo ten technicky gol...za hozeni hole je to v poradku ale takhle urcite ne...melo byt vylouceni ale technicky gol urcite ne!ale ono uz to moc neresilo ale nedivim se ze se trener rozciloval!no bude to hodne hodne zajimave a doufam ze se konecne chytnem a doma zacnem vyhravat!verim ze se doma zvednem a 5 vstrelenych golu na lede edmontonu nas nakopne!i kdyz jsme prohrali 4 krat v rade tak zejmena zapasy v minnesote a calgary nebyly spatne a verim ze oboum celkum porazky oplatime....doma jsme hodne silni..a chci verit tomu ze doma ty potrebne body urveme...go avs go
Neviem presne ako je to v pravidlach NHL,ale podla mna ten gol nemal platit.Jak dokazeme,ze by trafil prazdnu branu keby ho obranca nefauloval?Uz sme boli svedkami,ze sa da nedat aj nemozne(Stefan,Patrik-ak sa nemylim).DTTO to ked nemoze rozhodca uznat gol,ktory nevidi(priklad diskutablny gol(negol) Slovana v minulorocnom finale).....
ja som myslel, ze bude trestne strielanie :roll:
Dnes v noci čeká hokejisty Colorada velice důležitý zápas.Po 4 porážkách v řadě z toho 3 na ledě divizních soupeřů,se vracíme do svého království pod skalisté hory.Dnes v noci našim soupeřem bude divizní tím,Calgary Flames!Situace v tabulce velí coloradu vyhrát,protože další celky jsou v těsné blízkosti..dvou,tří a čtyř bodů a v případě další bodové ztráty by už to bylo složité.S Calgary máme letos vzájemnou bilanci 4:3 pro nás.I přes 3 poslední porážky v řadě s divizními soupeři máme pořád nejvíce bodů ve vzájemných zápasech v severozápadní divizi.Věřím ze dnes dáme zapomenout na nepovedené utkání na kluzištích soupeřů a ukážeme že doma body jen tak nerozdáváme a vyhrajeme.Bude to opět tuhý,tvrdý boj podobný zápasu playoff!co se týče sestav tímu tak by jsme mohli být kompletní!Otazník vysí nad Footem který to zkusí na ranním tréninku ale spíše do zápasu nazasáhne,otázka vysí i nad startem Forsberga...podle svých slov se včera cítil dobře a snad tomu bude i dnes...včerejší trénink zvládl v pohodě tak uvidíme zda nastoupí...v sestavě soupeře v minulém zápase s Minnesotou chyběli tito hráči:Rhett Warrener,David Hale,Eric Nystrom,David Moss,Dustin Boyd.Kdo z těchto hráčů soupeře nastoupí je prozatím otázkou!Trenér Quenneville na včerejším tréninku promíchal útočné řady a v tomto složení by jsme měli zahájit zápas:Wolski-Sakic-Brunette,Smyth-Stastny-Hejduk,Forsberg-Arnason-Jones,no a 4 útok.......McLeod-Guite-Laperriere!Pokud nastoupí Forsberg tak Hlinka půjde na tribunu,pokud Forsberg nenastoupí tak ho nahradí Jarda Hlinka.V bráně se představí za Colorado José Theodore a za hosty Miikka Kiprusoff.Hráči avs jsou odhodlaní pro vítězství udělat maximum tak snad se konečně chytnem a přerušíme šňůru 4 porážek a vyhrajeme....go avs go
je to potvrzene!foppa dnes nastoupi....začne v tretim utoku Forsberg-Arnason-Jones....go avs go
1)Tak první třetina vyrovnaná.Nikdo nechce udělat chybu.Bude to boj o každý metr ledu...větší golové šance jsou na straně Flames.Musíme trochu přidat do předu a tlačit se do brány........................2)Tak jsme se dostali do vedení 1:0! :thumbsup: ...když už se zdálo že přesilovka bude zase o ničem,tak jsme "vykouzlili" pěknou kombinaci kterou zakončil Leopold.
Jinak je to boj,playoffový zápas...ve třetí třetině nás čeká těžká práce nechci to zakřiknout ale Theo dnes chytá velice dobře ale stejně tak i jeho protějšek Kiprusoff.....................................................3)Tak jsme to zvládli. :clap: .Povinnost nám v tomto zápase velila vyhrát...jsem rad jakým způsobem jsme utkání odehráli...bojovností,dobrou defenzívou a výborným Theodorem jsme elilminovali sílu soupeře.I když jsem měl z třetí třetiny obavy,tak jsme ji odehráli ve velkém stylu a krásnou akci druhého útoku zakončenou golem Hejduka jsme utkání rozhodli ve svůj prospěch...gratulace Raynu Smythovi-600 bod v kariéře :thumbsup: .2 důležité body pro nás.Edmonton opět vyhrál :( .....jinak nemůžu opět opomenout Phaneufa!!!to je prostě h.-.-.-.-.o největších kvalit...dnes to opět ukázal...a to vůbec nemluvím o jeho herních kvalitách...kdo zápas viděl tak si obrázek o Phaneufovu chování udělá sám.....go avs go
primaprema píše:výborným Theodorem jsme elilminovali sílu soupeře
"Vôbec som nemal zakryty vyhlad, co mi moju pracu ulahcilo. Toto su jasne PO zapasy, kde musime hrat zo zabezpecenej obrany," uviediol golman lavin
Velky podiel na vyhre Colorada nad Calgary ma brankar Jose Theodore, ktory vychytal ciste konto a pripisal si treti shutout v sezone. Theodore vychytal ciste konto uz celkovo v NHL 26-krat. Zaujimavost: Avalanche na domacom lade nedostali gol v prvej tretine uz pat strednuti v rade.
Dnes do Colorada zavítají hosté z Vancouveru...boj o playoff pokračuje a avs čeká další tuhý a tvrdý boj!Vzájemná bilance v letošní sezoně je 4:2 ve prospěch Colorada...Colorado by mohlo dnes v noci být po dlouhé době zase kompletní!Foote je připraven na návrat na led.Co se týče hostů tak by měli být taky kompletní.V bráně se představí José Theodore a na druhé straně Roberto Luongo.Věřím že dnes vyhrajeme a urvem opět velmi důležité body o playoff a Vancouver si připíše třetí prohru v řadě.Utkání se hraje od 02:00 hodin středoevropského času a bude jej vysílat Tv NASN.go avs go
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES