Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jaká je vůbec správná výslovnost jména Matta Duchenea?
Met Dušejn?Nebo Met Dyšejn?
Pravděpodobně je to ta první možnost že ano?
ja zijem v tom ze sa to cita "dušejn", ale mozem sa mylit. skus pozriet nejaku tu reportaz z draftu na TSN alebo inde kde komentatori vyslovia jeho meno ;)
Tak malo by sa to citat "dušejn". A som zvedavy, co tento Matt dokaze v NHL a hlavne ci ho uz nasadia/ite uz dalsiu sezonu.
primaprema píše:Jaká je vůbec správná výslovnost jména Matta Duchenea?
Met Dušejn?Nebo Met Dyšejn?
Pravděpodobně je to ta první možnost že ano?
Met Dušejn....to my to mame s Jordanem horsi :D
ja to vyslovujem Dušejn tiež.

nasou jednotkou (oilers) sa stal Magnus Pääjärvi-Svensson, s vyslovnostou by nemal byt problem ale to priezvisko je teda zaujimave :D :D :D
arek píše:nasou jednotkou (oilers) sa stal Magnus Pääjärvi-Svensson, s vyslovnostou by nemal byt problem ale to priezvisko je teda zaujimave :D :D :D
tj bude zajimave co bude mit na drese :D asi si byl stejne prekvapeny jako ja kdyz si videl koho nase tymy draftovali co :lol2: u oilers se tipoval spise kulikov ale kings a stars to pekne zamotali :yes:
http://www.denverpost.com/avalanche/ci_12716886

tak sa zda ze budaj este dostane sancu. som rad, nebolo by to fer keby ho po sezone v ktorej jeho statistiky trpeli slabuckymi vykonmi celeho teamu odpisali ako obetneho baranka. ale tipujem ze je to jedna z poslednych sanci co dostane
drzim palce
leo píše:
primaprema píše:Jaká je vůbec správná výslovnost jména Matta Duchenea?
Met Dušejn?Nebo Met Dyšejn?
Pravděpodobně je to ta první možnost že ano?
Met Dušejn....to my to mame s Jordanem horsi :D
Našel jsem si preview před draftem,kde se sám Matt představuje a říká Met Dušejn... :wink:
Co máte horší? :)...Šrédr... :thumbsup:
leo píše:
arek píše:nasou jednotkou (oilers) sa stal Magnus Pääjärvi-Svensson, s vyslovnostou by nemal byt problem ale to priezvisko je teda zaujimave :D :D :D
tj bude zajimave co bude mit na drese :D asi si byl stejne prekvapeny jako ja kdyz si videl koho nase tymy draftovali co :lol2: u oilers se tipoval spise kulikov ale kings a stars to pekne zamotali :yes:
Magnus se vyslovuje Pajárvi-Svenson.Jinak na dresu ve Finské lize měl jmenovku Pääjärvi...
primaprema píše:Co máte horší? :)...Šrédr... :thumbsup:
no ale ono to neni Šrédr....ve clancich je napsana vyslovnost Schray-der,Luongo a par komentatoru ho vyslovilo jako Šródr ale sam Jordan se predstavil jako Džordn Šrejdr takze asi bude spravna ta posledni moznost :D
Aha... :) ...ale tak asi sám Jordan ví nejlíp jak se správně vyslovuje ne? :wink: .Takže asi se to bude vyslovovat Šrejdr...
primaprema píše:Aha... :) ...ale tak asi sám Jordan ví nejlíp jak se správně vyslovuje ne? :wink: .Takže asi se to bude vyslovovat Šrejdr...
asi tak nejak :D
Tak to vypadá že vaší jedničkou bude C. Anderson :)
este to sice nie je oficialne, ale predpokadam ze sa tomu da verit :thumbsup:
na 2 roky s cap hitom 1,8 mil - podla mna vynikajuci podpis. lacny a moze sa z neho vyklut solidna jednotka. dobra je aj dlzka kontraktu, ak nepresvedci ako jednotka moze robit dalsiu sezonu dvojku niekomu novemu.
som velmi spokojny :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
tak dalsi pospis co jsem trefil :D anderson bude dobra jednicka :thumbsup:
Tak Anderson je za velmi dobrou cenu, takže spokojenost. Lappy pryč, což není dobré a ani náhrada v podobě Kočího mě nějak moc neuspokojuje, i když jde taky celkem dobrou cenu a umí na obou postech (bohužel podprůměrně). No, ještě jsem zvědav co se stane s Cody McCormikem, ale jinak to vypadá, že Colorado bude dále držet basu s tím co má a snad se spoléhá, že buď se jim povede zázrak nebo budou schopni dobře prodat na konci přestupů.
leo píše:tak dalsi pospis co jsem trefil :D anderson bude dobra jednicka :thumbsup:
Ani by som nepovedal. Odhadujem, ze isli z blata do kaluze. Na brankarskom poste maju dve dobre dvojky.
Takže včera se nám povedlo podepsat dva hráče:
Craig Anderson 2 roky,3,6 milionů dollarů... :thumbsup:
David Kočí 1 rok,575 tisíc dollarů... :!: ...Těžko říct co od tohoto hráče čekat.Je to čistokrevný bitkař,který toho za zápas moc neodehraje ale spíše prosedí na trestné lavici.Prý se hodně zlepšil v bruslení a to by mu mohlo pomoct odehrát co nejvíce zápasů v NHL.Jinak si myslím že bude nastupovat v Lake Erie...Uvidíme jak se mu bude dařit...Je ale fakt že ráč je to velmi dobrý...
Jsem zvědav jestli někoho podepíšeme i dnes.
Máme volných zhruba 8 milionů dollarů...když odpočítám 4 mega na případný plat Joea Sakica,tak máme volných 4 mega...a to není moc...Kua kdyby se nám povedlo vytrejdovat Saleie,Clarka nebo Hannana,to by bylo super...
Na trhu je stále ještě dost kvalitních hráčů tak snad někoho podepíšem.
begbeee píše:
leo píše:tak dalsi pospis co jsem trefil :D anderson bude dobra jednicka :thumbsup:
Ani by som nepovedal. Odhadujem, ze isli z blata do kaluze. Na brankarskom poste maju dve dobre dvojky.
anderson mel v prubehu sezony skvely cisla....rozhodne maji lepsi dvojici nez meli....jak dooporavdy na tom anderson bude se jeste ukaze ale tym mu musi taky pomoct
najdolezitejsie pre mna je ze sme na brankarsky post nikoho nepreplatili (napr. birona)
ak sa anderson ako jednotka osvedci bude to super, ak sa neosvedci tak prinajhorsom budeme v drafte opat vyberat velmi vysoko a ziskame dalsiu mladu nadej do buducna.

najblizsiu sezonu sa s coloradom aj tak nijak extra nepocita na boj o popredne priecky, takze aj keby anderson s budajom vybuchli a skoncilo by to ako tuto sezonu nebol by to ziadny velky sok.

dolezite je aby sme spolahlivu brankarsku jednotku zohnali do zaciatku sezony 2010-11 kedy by sme uz mohli mat team "prebudovany" a hlavne opat konkurencieschopny
cierny den pre avalanche!
http://tsn.ca/nhl/story/?id=283667

hrozny trejd. strasny. nepochopitelny. je mi na grc :sad2:
Myslím, že Avs šlo především o vygumování Smythova platu, proto je ta protihodnota tak nízká.

Nicméně Quincey je hodně dobrý všestranný bek, který může v příští sezóně udělat 45 bodů, celou loňskou sezónu hrál s bolestmi zad a i tak byl nejproduktivnější bek Kings, operaci prodělal až na konci sezóny, takže by měl být zdravý. Silný charakter.

Preissing byl pro Kings přítěž, pokud by chodil jen na přesilovky, udělal by hodně bodů, ale v obraně byl čím dál horší a proto raději nehrál. Navíc měl potom nějaké záhadné závratě.
petrik píše:cierny den pre avalanche!
http://tsn.ca/nhl/story/?id=283667
hrozny trejd. strasny. nepochopitelny. je mi na grc :sad2:
Jeden z najlepších trejdov, čo sa týka obojstrannej spokojnosti. Quincey je veľká kvalitka a bude ešte lepší, Colorado potrebuje hlavne vystužiť obranu. Smyth prináša veľa skúseností, 20 gólov a zlepšenie hry pred bránou počas presilovky.
K velké spokojenosti LA...K naší určitě ne!!!O jakém vyztužení obrany to vůbec mluvíš?Ty s asi neviděl zapsay Avs,takže těžko můžeš hodnotit...ta obrana je celkově špatná a kromě Lilese a těch mladých(Peltier,Varnace) co nastupovali na konci sezony to nestalo za nic!
Řekni mi k čemu nám bude Preissing s takovým platem hm?To by mě fakt zajímalo!!!A ještě k tomu na dvě sezony!!!
Kdyby ten trejd vypadal takto,tak neřeknu ani půl slova!
To Los Angeles-Ryan Smyth
To Colorado-Quincey,2.kolo draftu 2010
Takhle by jsme ušetřili 5,5 mega a získali maldého perspektivního obránce a slušný výběr na draftu...ale Preissingem tento celý trejd pokazili...Můj názor.
Teď máme obranu takovou!
Hannan- 30 let,4,5 mega,smlouva ještě na 2 roky(Hannana bych nejraději vyměnil)
Salei- 34 let,3,025 maga,smlouva ještě na 1 rok(Saleie bych nejraději vyměnil)
Clark- 32 let,3,5 mega,smlouva ještě na 1 rok(Clarka bych nejraději vyměnil)
Foote- 37 let,3 mega,smlouva ještě na 1 rok
Liles- 28 let,4,2 mega,smlouva ještě na 3 roky(náš nejlepší obránce)
Quincey-23 let,525 tisíc,smlouva ješte na 1 rok,poté RFA.
Preissing-30 let,2,75 mega,smlouva ještě na 2 roky(Preissinga bych hned nejraději vyměnil)
Složení naše obrany se mi vůůůbec nelíbí a navíc by to znamenalo,že mladíci jako Peltier,Varnace nebo Cumiskey opět nedostanou šanci!
fuuu, tak ta obrana vyzera viac ako spatne...Liles to je bez debatky ale u ostatnych :eek2: ked omrknem vek zvysnych obrancov a ich plat :eek2: neviem, mimo Lilesa mi tam chyba ozajstny defenzivny pojem...Quincey je spravny tah z hladiska buducnosti COL, ale to este chvilku potrva a ak sa obrana lavin v blizkej buducnosti radikalnejsie = kvalitnejsie neobmeni, tak na nejake tie vyraznejsie uspechy lavin si budu musiet ich fandovia este pekne dlho pockat..ja by som na to trpezlivost nemal :D
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS