Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Carl na 5 let za 4.75M ročně.
Zřejmě nastal čas se rozloučit s Ryanem. :nervozny: :scare:
Večer to bude asi hodně zajímavé.
Heny píše: Zřejmě nastal čas se rozloučit s Ryanem. :nervozny: :scare:
Večer to bude asi hodně zajímavé.
this
Tak málo stačilo..strašně vám Raantanena závidím (i když si teda sám na naší volbu nestěžuji). No už se těším na lajnu Landeskog-Duchene/Mack-Raantanen!
O'Reilly pozadoval 64mil $ na 8 rokov :hroza:

http://blogs.denverpost.com/avs/2015/06 ... ars/21632/
tak, konecne v robote – konecne mam cas vyjadrit sa k nasmu vikendu :D

najskor trejdy:
zacali sme ziskom UFA rights C. Soderberga z BOS za 6th round pick. Kto by to bol povedal ze pre bruins to bude asi najvyhodnejsi trejd aky za cely vikend urobia… :giggle:
no ale back to topic. Za Avs to bol podla mna smart, low-risk / high reward trejd. Hodnota vyberu v 6. kole draftu je de facto zanedbatelna, za sancu ziskat kvalitneho hraca bez nutnosti porazit zvysok ligy v bidding war na UFA trhu to podla mna v pohode stalo. Za toto ma u mna roykic jednotku s hviezdickou. Navyse Soderberga sme vzapati aj podpisali, takze vymena aj priniesla pozadovane ovocie. Sice by som ten cap hit videl radsej podstatne blizsie k 4 mil, ale budiz. Pre Soderberga to asi bola jedina sanca na velku zmluvu v kariere a na UFA trhu by sa urcite niekto nasiel co by mu tolko (ak nie viac) tak ci tak dal. Ak nadviaze na vykony z BOS a bude robit 0.5+ PPG (v nasej top6 bude mat k dispozicii dostatok talentovanych spoluhracov) tak by ta jeho zmluva nemala byt ziadna velka katastrofa. Za tento podpis davam roykicovi dvojku.

Sobotnu vymenu picku c.31 za pick 39 + druhe a sieste kolo 2016 (ktore sme vlani zaplatili za stuarta) tazko hodnotit inak ako vysoko pozitivne. Dobry asset management za ktory ma roykic pochopitelne jednotku.

No a na zaver hodnotenia nasich trejdov som si nechal piatkovy blockbuster s buffalom. O´reillyho koniec u nas naznacili uz vymena + podpis soderberga, takze pocas draftu sa uz prakticky cakalo len kam a za co sa ROR prestahuje. Prekvapenie sa nakoniec nekonalo a Ryan sa odporucal do Buffala, ktore bolo od zaciatku povazovane za jedneho z najvacsich favoritov na jeho ziskanie. A protihodnota v podobe Zadorova/Grigorenka/picku bola fanusikmi na HF boards dookola diskutovana uz cele mesiace. Jedinym “prekvapenim” bolo zaclenenie J. McGinna do vymeny. Ja osobne som z pohladu Avs spokojny. Ziskali sme perspektivnu posilu do obrany ktoru sme potrebovali ako sol. Grigorenko by snad mohol nahradit mcginna v 3rd line. Pick sme nasledne v sobotu dalsou vymenou pekne zhodnotili. A este sme dostali aj zaujimaveho prospecta. Za dvoch pending UFAs celkom pekny balik. Zvlast ked nasledne vyslo najavo ake mal najnovsie ROR platove poziadavky (8x8). Je to vyborny hrac a na lade mi urcite bude chybat, ale ma dost nestastny zvyk pytat si uz vopred plat v takej vyske aku si (mozno) zasluzi az o niekolko sezon… zatial to vzdy dopadlo tak ze tie svoje poziadavky neskor potvrdil vykonmi na lade, ale aj to sa raz musi skoncit, donekonecna sa zlepsovat neda… a ak ostane na urovni do 60 bodov za sezonu tak za tych 8mil rocne mne osobne nestoji.
Som zvedavy aku zmluvu nakoniec podpise v buffale (alebo inde). Neprekvapila by ma ani moznost ze mal take vysoke platove poziadavky iba preto aby si “vynutil” vymenu – u Avs by bol vzdy iba v tieni Landeskoga, MacKinnona a Duchenea a mal som pocit ze by chcel byt v time ustrednejsou postavou… na to by u nas vela sanci nemal. Zelam mu v Buffale vsetko dobre, ale som rad ze uz mame s tymi tahanicami o jeho novu zmluvu po 3 rokoch konecne pokoj. Za tuto vymenu a ziskanu protihodnotu ma u mna roykic jedna minus (v zavislosti od toho co nakoniec vyrastie zo zadorova/grigirenka/crombeena sa to moze o par sezon zmenit na jedna s hviezdickou alebo dva/dva minus).
Ale bolo by zaujimave dozvediet sa ci boli na RORa aj ine ponuky z inych timov a ako vyzerali… :hmm: (viem ze to nehrozi :D )

Vymeny maju este dalsie vedlajsie efekty – ziskali sme cap space, takze sa mozeme na UFA trhu pokusit ulovit kvalitneho obrancu (sakic sa vyjadril ze este jedneho chce priviest, ak sa nepodari z trhu tak neskor vymenou). A vdaka pickom od SJ mame moznost (ak uzname za vhodne) offer-sheetovat RFA hracov (predtym nam chybal 2nd rounder 2016 na pripadnu kompenzaciu). Aj ked toto podla mna nevyuzijeme, ale uvidime…

K draftu – s Rantanenom v prvom kole som nadmieru spokojny, z hracov ktori pre nas pripadali do uvahy (bez top5 a provorova) som ho mal prveho na zozname. Vysoko ho mali aj Sakic resp. nasi skauti, udajne cakali ze pojde v top6 a dokonca sa pokusali o vymenu s CBJ aby ho mohli draftnut z 8. miesta… nakoniec ich pockal az do 10. :) Teraz uz len dufat ze naplni potencial…
Dalsie picky by som ja amater zbytocne hodnotil, greer z mojho pohladu vyzera ako dlhodobejsi projekt, meloche vyzera celkom zaujimavo a pacil sa mi aj pick Mironova v 5. kole – s tak nizkym pickom je risk minimalny a potencialny reward viac ako zaujimavy...

A na okraj, sakic sa vyjadril aj k dvom z nasich RFA hracov – J.Hishon dostane kvalifikacnu ponuku na novu zmluvu, J. Caron, naopak nie, takze u Avs konci. O ostatnych RFA hracoch (Elliott, Aggozzino) sa zatial nevie.

Celkovo davam roykicovi za posledne 4 dni velku tucnu jednotku, som spokojny :yes:

Predpokladana zostava 2015/16:

Tanguay-Duchene-Iginla
Landeskog-Soderberg-MacKinnon
Hishon-Grigorenko-Mitchell/Rantanen
McLeod-Winchester-Everberg/Mitchell
Cliché, Bordeleau

XXX-Johnson
Zadorov-Barrie
Holden-Stuart
Redmond, Guenin

Varlamov-Berra

Zatial sa mi to paci viac ako pred rokom…
petrik píše:XXX-Johnson
Zadorov-Barrie
Já bych akorát asi nechal Zadorova hrát spíše se zkušenějším Johnsonem a posilu dal s Barriem, který vedle sebe potřebuje defenzivní jistotu, jinak to vypadá fakt dobře :good:
Hráč na ľade ROR bude Coloradu chýbať o tom niet pochýb, avšak za to čo požadoval je len fajn, že sa pakoval preč. Pozeral som včera a pátral po Grigorenkovi. Ešte v QMJHL vyzeral v zostrihoch fakt dosť dobre (hehe zostrihy, že :-D ). Z AHL som toho veľa nenašiel, čísla v AHL nie su zlé, tažko povedať či je pre neho NHL ešte taký veľký skok, alebo či v tých 2 desiatkach zápasoch nedostal poriadnu príležitosť.

Čo so pozeral jeho šatatisktiky na NHL.com tak 2 z 3 gólov dal v posledných 3 zápasoch keď mal IT cca 17minút za zápas.
http://prntscr.com/7mnitk" onclick="window.open(this.href);return false;
Ak by v novej sezóne pokračoval v tempe 2góly z 3 zápasov vôbec by som sa nehneval. :-D :-D :-D

Po víkende si hovorím, že chvalabohu O'Reilly je preč
Spočiatku som si myslel, že za O'Reillyho mohol prísť T.Ennis, alebo so škrípaním zubov T.Myers, ale nakoniec je to fajn a som plný očakávaní čo predvedú Zadorov aj Grigorenko. :)
zaujimava uvaha o pripadnom offer sheete pre Hamiltona:

Before launching into the logic of a Dougie Hamilton offer sheet for the Avalanche, it’s important to note the Colorado’s interest in the player is documented. Yesterday morning, Sportsnet’s Elliotte Friedman reported that the Avalanche were “close” to acquiring the top defenseman via trade before Boston shipped him to Calgary:

The Dougie Hamilton trade watch was a real rollercoaster. As news broke Friday morning, it looked like Arizona was going to be his next home. But, as we learned later, GM Don Maloney’s staff pushed back at any move that prevented them from getting Dylan Strome in the draft.
No deal with the Bruins — whose highest selection would turn out to be 13 — was going to allow that. There was a point where things were close with Colorado, but that didn’t work, either.


Despite the promising addition of Nikita Zadorov on Friday night, the Avalanche still need a young top pairing defenseman to play alongside Erik Johnson. While the Avalanche are publicly seeking a left-shooting defenseman, the 6-foot-5 Hamilton comes with too much talent and potential to pass on, regardless of his right-shot. It’s an incredible rarity that a team has the opportunity to acquire a franchise defenseman at just 22 years old and Hamilton’s acquisition would quickly push the Avalanche into playoff contention in a Western Conference where quality defense is essential.

Not only is Hamilton a good match for the Avalanche, but Colorado is a good match for him. In Calgary, Hamilton will battle with Mark Giordano and T.J. Brodie for top minutes and for top dollar in the future. In Colorado, Hamilton instantly becomes the Avalanche’s #1 defenseman and likely plays top minutes with 2015 All-Star Erik Johnson. It also gives Dougie Hamilton the chance to join the same organization as his older brother Freddie, who scored his first NHL goal wearing an Avalanche uniform late last season.

A trade deadline acquisition of Dougie’s older brother Freddie, an attempted trade for Hamilton early Friday night, and finally the re-acquisition of the 2nd round pick necessary for an offer sheet; put the pieces together and an aggressive offer sheet on Dougie Hamilton is the only logical conclusion for a team in desperate need of a top blueliner.

http://bsndenver.com/draft-moves-put-av ... fer-sheet/

:hmm:
Nehovorí sa tam len o Hamiltonovi, ale aj o Brandon Saadovi z Chicaga. Ale je to vlastne len špekulatívny článok, kde popisujú, že AVS si otvorili dvierka na možnosti offer sheet výmenou 31 volby draftu okrem iného aj za 2016/2.kolo od SJS keď im chýbala práve volba 2.kola draftu :)

Ale je zaujímavé čítať aké možnosti má Sakic. Aj keď osobne pochybujem o tom, že by uvolnený priestor v cap space míňali na offer sheet (ktorý by bol logicky "nadhodnotený") keď budú musieť budúci rok riešiť viacerých kľúčových hráčov.
Drafty pro offer sheet musi byt daneho tymu, zadne vytrejdovane. Maximalne je povoleno vytrejdovat zpet svuj drive vytrejdovany pick.
AndyF píše:Drafty pro offer sheet musi byt daneho tymu, zadne vytrejdovane. Maximalne je povoleno vytrejdovat zpet svuj drive vytrejdovany pick.
Avs si vytrejdovali vlastny pick, ktory minuly rok dali za Stuarta.
Tak o par hodin sa nam otvara UFA trh a my na nom budeme lovit obrancu. Vdak O´Reillyho trejdu mame k dispozicii dostatocny priestor pod stropom aj na najvacsie esa tohtorocneho trhu, ale ci budeme uspesni a kto nakoniec u Avs skonci si predpovedat netrufnem. We will see…
V poslednych dnoch sa objavilo viacero rumorov – v denveri bol udajne videny Johnny Oduya, udajne sme kontaktovali Codyho Fransona… ja by som si vsak v drese Avs najviac zelal vidiet Andreja Sekeru :hmm: pripadne ako plan B kratkodobu (max. 2 roky) zmluvu pre Ehrhoffa :hmm:

Podpis zvucneho mena do utoku sa od Avs prilis necaka, ak tak nejaky lacnejsi depth player do bottom six…

asponze tie offer-sheet teorie su uz pasé :D

Inak ak by sa nahodou nepodaril niektory z vytipovanych obrancov na UFA trhu tak Sakic hovoril ze by to potom riesil vymenou… nejaky obranca (pravdepodobne top4 kategorie) skratka do timu este s vysokou pravdepodobnostou pribudne.
Ja osobne by som nebol proti K. Russellovi z Calgary - ten si myslim ze by mohol byt k dispozicii na vymenu a mozno by ani nestal majland…


"keď som bol malý, mal som rád Colorado a Petra Forsberga"

...alebo ako vám jedno pre-draftové interview môže zmeniť život. :) (samozrejme, že ho mali vyhliadnutého už skôr, nebrať vážne)
inak udajne sme kvalifikovali vsetkych RFA hracov okrem Carona… takze vratane Vincoura a brankara Aittokallia… :hmm: pre mna celkom prekvapenie :neviem:
ale to mam zatial len z fanusikovskeho message boardu, oficialne som to este nikde nevidel
petrik píše:oficialne som to este nikde nevidel
Otázka ovšem je, jestli se dá Chambers považovat za onen oficiální zdroj. :giggle:
Pro mne tedy největší překvapení budiž jméno Mitchell Heard. Ten chlapec je jeden velký omyl už od samého prvopočátku.

Free agency. :hop:
Snad se po tom strádání konečně dočkáme vytoužené hotové nonkužel posily do obrany. Zadorov nestačí. Někdo z dvojky Ehrhoff / Martin se smlouvou max 5,5x3 by byla čirá nádhera. Dalšími kandidáty na horký post v top4 jsou Beauchemin (ovšem né za 5 míčů), Oduya - jenž by mohl být ze zde uvedených nejlevnější a v neposlední řadě také petříkův Sekera, kterého já osobně moc nechci. Tedy, nechci ho za avizovaných 6x6 nebo kolik $ to chtěl. Hlavně to nepřehánět.

Do útoku by bylo na místě přivábit hráče levnějšího - do bottom six. Nějaký C/RW typ. Někoho, jako je např. Letestu. On by se po né moc ideální sezóně dal v pohodě ukecat na 2x2 a pro nás by to byl vítaný upgrade. Případně Fehr, ale zde jsme asi v jiné cenové kategorii.
sekera s cap hitom zacinajucim cislicou 5 by bol dream come true... :pray: kludne by som mu dal hamiltonovu zmluvu (6x 5.75)
z oduyu mam ja osobne dost obavy... nejak mu extra neverim ze vykony z chicaga kde bol v luxusnej pozicii za trojkou keith-seabrook-hjalmarsson by bol schopny zopakovat aj s horsimi partakmi :nervozny:
petrik píše:z oduyu mam ja osobne dost obavy...
U nás by byl nejprve trojka za EJ a Barriem, posléze až čtyřka bek (Zadorov). To by snad zvládl. Kontrakt typu 4x3 by zase tak vražedný nebyl a horší, než to co tam z toho nejmenovaného zbytku zaclání u modré teď, taky ne. Navíc bodově zažil nejhorší sezónu v kariéře, což je dobrý argument i u obránce takového typu. :-P

Uvidíme. Jsou tam ale mnohem víc sexy kandidáti.
Omg beauchemin na 3 roky... preco???
Este nech ma caphit cez 4 mil a drbne ma :(
Ta moja prva reakcia bola viac-menej sklamanie z toho ze to nie je sekera. Uz som to rpedychal, vyspal sa na to a zacinam sa na to divat pozitivne. Ak bude FB schopny udrzat vykonnost z minulej sezony este aspon 2 roky tak by to mohlo byt v pohode… v tom tretom roku by sa uz dal upratat aj niekde do 3rd pair, ale nutne potrebujeme solidneho partaka k EJovi na najblizsie cca 2 sezony (kym dozreju zadorov, bigras, ci siemens). To bol aj dovod preco sakic nesiel po sekerovi – toho by bolo treba podpisat na dlhsie (5+ rokov) a tym padom by dlhodobo zabral miesto v zostave pre mladych do ktorych vkladame velke nadeje. Z tohto pohladu su 3r. pre FB ovela vhodnejsi term. Len aby mu ta vykonnost vydrzala… :pray:

Comeau… tych 2,4mil nie je prave malo, ale nie je to ani extra velka tragedia. Predpokladam ze by mal nahradit mcginna ako gritty 3rd liner/PK-er ktory by v pripade nutnosti na par zapasov vedel zaskocit aj v top6. Ak bude schopny davat 10-15 golov a 25-30 bodov za sezonu a pomoct s PK, nemal by byt problem. a ako bonus s nim do Denveru pride toto… :slintac:

Obrázek
Tak Sekera isiel primarne po dlhej zmluve za co najviac penazi. On nie je zly obranca, dokaze zalozit utok, v tom je dobry, ako aj v podpore utoku. Trochu mi prisiel strateny ked mal branit a hlavne ked boli suboje pri mantineloch.
V tomto mi pride FB pouzitelnejsi. V prvom pare EJ-FB by mal byt Erik ten co zalozi a podpori utok. V druhom pare to zvlada velmi dobre Tyson Barrie.
Tu som viac menej spokojny, neznama je ako sa dokaze adaptovat Zadorov a ci jeho vykony budu take ako si vsetci zelame :)
A co teraz? Mame druheho jula a zrejme nas z pohladu Avs cakaju dlhe predlhe tyzdne bez akejkolvek relevantnej aktivity.
Buduci tyzden mame sice development camp pre prospectov, ale tak z neho asi prilis vela novych zaujimavych info neziskame. Asponze na rozdiel od minulych rokov su tentoraz v programe aj 2 dni na lade… okrem toho by nam letnu nudu mohli spestrit len pripadne predlzenia zmluv s Johnsonom, Barriem a MacKinnonom :hmm: dufam ze minimalne EJa podpiseme cim skor (pred zaciatkom sezony), Barrie s MacKom su RFA a teda nam nikam neujdu. Ale samozrejme ich pripadnym podpisom este pocas tohto leta by som sa vobec nebranil :)
Uz nech je september :)
Ako sa Avs za poslednych 10 dni zmenili:

Obrana:
Odisli – Hejda, Wilson
Prisli – Beauchemin, Zadorov


Tu sa neda inak len pozerat do nasledujucej sezony s velkou nadejou. Na papieri vyzeraju dvojice Beauchemin-Johnson a Zadorov-Barrie ako najlepsia top4 aku sme v time mali od cias Roba Blakea.
Wilson odohral za posledne 3 sezony spolu 43 zapasov, v tej poslednej len 3 :hroza: bol prakticky non-factor a jeho odchod tym padom ani nepocitime. Hejda podaval vacsinou stabilne kvalitne vykony, ale ako od vacsiny nasich obrancov sme boli nuteni ziadat od neho viac ako bol schopny plnohodnotne ponuknut. Stale je to kvalitny depth obranca #4 – 5 – 6, u nas ale “musel” hrat s Johnsonom top pair a stravit na lade za zapas minimalne o 5 minut viac ako by mu svedcalo – a najma ku koncu poslednych 2 sezon to bolo na jeho hre citit.
Beauchemin je konecne k Johnsonovi nie sice rovnocenny, ale aspon kompetentny partner. Dokaze kvalitne odohrat 22+ minut za zapas. Teda aspon to dokazal v prave skoncenej sezone. Jedinou otazkou je dokedy este udrzi svoju vykonnost na pozadovanej urovni, kedze ma cerstvych 35 rokov… potrebujeme od neho este aspon 2 solidne sezony. Zadorov je zas velky prislub do buducna. Impozantna postava by mu v zapadnej konferencii mala pomoct ziskat si respekt superov. Odohral zatial iba jednu sezonu, takze nejake growing pains a sophomore slump sa urcite dostavia. Mozno bude zo zaciatku sheltered v 3rd paire. V kazdom pripade ma potencial vyrast minimalne na nadpriemerneho top4 obrancu, v tom lepsom pripade dokonca top pair. Snad sa mu to podari cim skor :pray:
Dosledkom prichodu tychto posil by malo byt preradenie Guenina zo 2nd pairu s Barriem na tribunu pripadne do AHL, co je samo osebe vyrazna addition by substraction. V 3rd pair by sme mali rotovat trojicu Stuart - Holden – Redmond.
Z AHL by o miesto v prvom time mohli v campe najvyraznejsie zabojovat Siemens a Bigras, pripadne Elliott, ale s najvacsou pravdepodobnostou budu musiet sezonu zacat na farme a cakat na zranenia a call-upy.

Utok:
Odisli – O´Reilly, McGinn, Briere
Prisli – Soderberg, Grigorenko, Comeau, Rantanen?


V utoku sme prisli o vynikajuceho hraca, ktory sa bude urcite tazko nahradzovat - je to veru velka skoda ze sa Briere rozhodol ukoncit svoju bohatu karieru…
Zarty bokom, po O´Reillym zostane v top 6 bez debaty diera, ktoru obavam sa Soderberg plnohodnotne nezaplni. Tu sme isli cestou kvantity na ukor kvality. McGinn bol vacsinu poslednej sezony zraneny a Briere zase HS, takze z realnej zostavy nam vypadol prakticky iba ROR a pribudli hned traja novi top9 utocnici – a mozno dokonca styria ak by sa Rantanenovi podarilo presadit sa v campe. Konkurencia resp. depth sa nam urcite zlepsili, otazne bude ako rychlo dokazu prichadzajuci hraci zapadnut a zohrat sa s novymi spoluhracmi, kolko bude trvat najdenie optimalnych zlozeni utocnych formacii atd. Nasa top9 bude opat velmi flexibilna s viacerymi hracmi schopnymi zahrat na viacerych postoch. Ozajstnou wild card je Grigorenko, z toho moze byt o 1-2 sezony plnohodnotny top6 utocnik alebo hrac KHL… In Roy we trust ze z neho cim skor dostane to najlepsie coho je schopny… :pray:
Rantanen je specificky pripad. Vyhodou je ze bol draftovany z europy, takze v pripade ze by si miesto v prvom time nevybojoval hned v campe, na rozdiel od 18r. hracov draftovanych zo zamorskych juniorskych lig moze nastupovat v AHL, odkial moze byt pocas sezony kedykolvek povolany do prveho timu. Sam sa v rozhovore pre Eurolanche vyjadril ze ak by neurobil prvy tim tak si bude vyberat medzi AHL a navratom do Finska (podla toho co bude po dohode s Avs povazovat za lepsie pre svoj development). Ja osobne mu davam sance tak 60-40 ze ten nas prvy tim v campe urobi… a v tom pripade by top9 mohla vyzerat napr. takto:
Tanguay-Duchene-Iginla
Landeskog-Soderberg-MacKinnon
Comeau-Grigorenko-Rantanen

V zalohe su este Mitchell, McLeod, Winchester, Hishon, Everberg z ktorych viaceri by nemali mat problem v pripade zraneni do top9 zaskocit. Dalsi borci ako Cliché ci Bordeleau sa do zostavy dostanu asi az v pripade zraneni 2-3 z vyssie vymenovanych hracov, co je samo osebe len a len plus. Neprekvapilo by ma ani ich umiestnenie na waiver a nasledny presun do AHL. Pri takomto depthe sa len tazko da ocakavat ze sa o miesto v prvom time v campe uspesne pobije niekto z farmarskeho timu. Najvacsie z tych malickych sanci zrejme budu mat Rendulic a Agozzino, ktori uz k NHL v minulej sezone pricuchli, wild card by mohol byt nor Martinsen podpisany z nemeckej DEL.

Som zvedavy ci sa pocas leta dockame este nejakych roster moves, osobne to ale necakam…
Bude veru zaujimave sledovat ako vysklada Roy utoky. Som na to velmi zvedavy.
Osobne si myslim, ze Rantanena pravdepodobne tento rok este v AVS neuvidime.

Ja osobne by som napriklad Mitchella neodpisoval. Podla mna on je luxusny treti center.

Mozno by som to videl nejak takto:

prve dva utoky sa zhodneme
1/ Tanguay - Duchene - Iginla
2/ Landeskog - Soderberg - MacKinnon
Treti potom v zlozeni:
3/ Grigorenko - Mitchell - Coemau

Mozno Roy zacne experimentovat s Grigorenkom od zaciatku sezony namiesto Alexa v prvej formacii:

1/ Grigorenko - Duchene - Iginla
3/ Tanguay - Mitchell - Comeau
osobne sa priklanam skor k tomu, ze Alex bude hrat az tretiu formaciu. Aj ked su s Iggym zohrany, tak u nas vela cas spolu nestravili. V prvej sezone ked prisiel Alex zacal hrat prave v tretej formacii.

Tiez som zvedavy na to ci MacKinnona na centri uplne zavrhli a bude hravat kridlo, alebo Soderberg bude az center tretej formacie a na kridle bude mat Mitchella... Na to vsak ma Soderberg luxusny plat (ale stale lepsie ako Stastny na tretom centri v St. Louis :-D :-D :-D )

Nieco taketo mam na mysli:

1/ Tanguay - Duchene - Iginla
2/ Grigorenko - MacKinnon - Landeskog
Treti potom v zlozeni:
3/ Coemau - Soderberg - Mitchell

hmm, som velmi zvedavy . Plnokrvnych kridiel totiz v time vela nemame...
Avs skompletizovali trenersky tim:
Novym Royovym asistentom bude skuseny Dave Farrish, ktory toho uz odtrenoval hojne a v roku 2007 bol asistentom v Anaheime pri zisku SC
novym video trenerom bude Brett Heimlich ktory rovnaky post zastaval u Sharks
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS