Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Caka nas seria s arizonou... necakam nic lahke, z dvojice hawks/yotes ktora pre nas pred zapasom s vegas prichadzala do uvahy som si asi viac prial hawks... to by aspon mohol byt zaujimavejsi utocnejsi hokej, viac golov... s arizonou to zrejme bude tuhy boj o kazdy cm ladu a tych golov asi nijak extra mnoho nepopada... arizona hra presne taky styl aky nam najmenej sedi, takze aj ked vo vseobecbosti mozeme byt povazovani za favoritov, mam z tejto serie trochu obavy. :nervozny: Velmi dolezite bude v zapasoch strelit prvy gol. Dufam ze to nejako urveme – 4:2 Avs

Bold prediction: Francouz si pocas tejto serie vybojuje post timovej jednotky
Tak od restartu som videl cele zapasy proti Dallasu a vcera Arizone plus vsetky zostrihy. Dost vyrazny posun teda vidim u Comphera a Calverta. Obaja do toho po dlhej pauze sliapli dost dobre, pride mi ze nabrali nejake to kilo svalov navyse a je problem ich odstavit od puku. Dokazu byt nebezpecni v utocnom pasme, vyhravaju suboje v rohu a pridavaju body, co bude dolezite ak sa podari prejst cez Arizonu a potom by prislo na rad Vegas.

Trochu ma mrzi, ze Bednar uprednostnil Grubauera pred Francuzom, ten mi prisiel v RR zapasoch lepsi ako Grubauer. Pravda, odchytal len jeden zapas ale posobil na mna istejsim dojmom ako Grubauer proti Blues a Vegas. Vcera ale Grubauer vyborny, nevypadali mu puky, hraci sa na neho mohli spolahnut.

Len by to chcelo vo vlastnom pasme rychlejsie rozohrat puk na spoluhracov, vcera tak Arizona niekolkorat vyuzila vahavost nad pukom a ziskala ho pomerne snadno. Toto by mohlo byt neprijemne hlavne proti Vegas, pretoze ti maju rychlejsi utok ako Coyotes. Snad ten vcerajsi vitazny gol prebudi Burakovskyho, doteraz v hre nejakym vyraznym sposobom vidiet nebol. Hlavne to ale bude chciet produktivitu od vsetkych utokov, ak sa tenti problem podari vyriesit, moze sa prejst aj cez Vegas..
Na Vegas můžeme narazit nejdřív až ve finále konference..
Barberio podepsal na tři roky ve Švýcarsku. 3x sláva, že už ho tu neuvidíme :jupi:
Sezona nám skončila, možná je čas zkusit ji nějak stručně zhodnotit. Mrzí mě ty zranění, ten tým mohl dojít dál, ale s tímhle torzem sestavy to bylo těžký. Ale aspoň to ukázalo slabiny týmu.

Když se podívám na golmany, tak Grubauer vypadal dobře, hlavně v PO pak působil hodně jistě, bohužel přišlo zranění a konec. Francouz bohužel už šel do brány se zraněním a taky to tak vypadalo. Jestli o tom věděli i trenéři nebo jim to zatajil, těžko říct. Ale vzhledem k tomu, že dvojku Hutchinsonovi dělal Miska, mi trošku říká, že to tajil. Spíš mě zaráží jiná věc, Varlamov byl u nás injury prone, u Islanders je najednou zdravej a neslyšel jsem o žádným zranění. U nás je teď injury prone Grubauer, jestli tu spíš nebude nějaký problém mimo led.. :neviem:

Obrana, druhý kámen úrazu. Po zranění EJ nastal problém, chyběl tam někdo, kdo by to dokázal vzadu celý zklidnit. O Makarovi asi nemá smysl něco moc psát, ten je trošku jinde jak zbytek. Sice udělal pár chyb, ale bez nich se hráč nezlepší. Jen to nemuselo být zrovna v takových momentech :lol2:. Girard je dobrej, ale chybí mu zkušenosti. Graves v ZČ dobrý, bohužel playoff už na něj bylo moc, tam už to žádný zázrak nebyl. Zadorov je jak na houpačce, sem tam dobrý, sem tam tragedie, spousta zbytečných faulů, v playoff bohužel bída, navíc od začátku nemá moc velkou důvěru od Bednara. Cole, Connauton - škoda mluvit, jeden větší traged jak druhej.. Kéž by se Colea nějak podařilo zbavit. Timmins bohužel další concussion, ale měl by být brzo v pořádku. Je tam spousta skillu, ale bez zkušeností a odehraných zápasů a jak se dostaneme pod tlak, tak nastává šílený chaos vzadu..

Útok oproti předchozím sezonám obrovská změna, konečně to nebylo jen o jedné lajně. Škoda, že v klíčovým zápase se nám trošku z ledu vypařila právě ta elitní lajna. Kadri, Burak, Donskoi i Nichuskin konečně fakt posily. Bellemare super 4C. Namestnikov na mě moc dojem neudělal, v playoff až na jeden zápas vlastně ani nevím, že vůbec hrál. Možná nám trochu chybí lepší 3C, Compher by mohl klidně hrát křídlo. Největší zklamání je pro mě Jost, ten se prostě nikam neposunul, třeba by mu "change of scenery" pomohla.

Mezi UFA hráči není nikdo, kdo by nám měl nějak chybět. Možná Nieto, kdyby se dal podepsat někde kolem 1,5-2 mega, ale jeho roli klidně může dostat O'Connor. Z RFA bude důležitý podepsat Buraka, Nichuskina a Gravese, u Josta a Zadorova čekám trejdy.

Sakic už teď nemůže jen říkat, že věříme tomu, co máme, ale musí být aktivní. Není důvod se bát trejdovat picky/prospekty. Základ máme velice slušný, ale není na co čekat a musí se doplnit, což se ukázalo. Ale zase ne nějakým nesmyslným podpisem, co by nám na spoustu let uvázal kotvu k noze.. :lol2: Ale to díky bohu není zatím Sakicův styl. Určitě obrana potřebuje posílit, sice by mohl do NHL už nakouknout Byram, ale to je další mladej talent bez zkušeností. Útoku by se podle mě hodil hlavně 3C. Spekuluje se, že má Sakic zájem o Murrayho, z něho bych teda moc nadšenej nebyl. Moje tajný přání byl podpis Lehnera, ale ten už je nejspíš domluvený s Vegas na prodloužení, případně Markstrom.
Tak sa nam blizi vo vseobecnosti zrejme najzaujimavejsia “off-season“ za posledne roky. Ocakava sa mnozstvo vymien a vyrazne iny UFA trh nez na aky sme boli zvyknuti vzhladom na trojrocny flat cap a financne problemy mnohych majitelov timov ktorych vysledkom v tychto timoch bude interny cap vyrazne nizsi ako ten oficialny ligovy.

Penazi v obehu bude jednoducho vyrazne menej nez by si ktokolvek takto pred rokom predstavoval.

Ako sa to cele dotkne colorada? Trufnem si tvrdit ze Avs su v porovnani s vacsinou ostatnych timov vo vynikajucej, priam komfortnej pozicii:
1) Top hracov maju pre dalsiu sezonu pod zmluvou a stale im zvysuje kopec volneho cap space
2) Ten tim je uz aj v sucasnom zlozeni legitimny SC contender
3) Zatial sa neobjavili ziadne spravy ze by Avs mali stanoveny nejaky interny platovy strop kvoli financnym problemom majitela (kroenkeovci su miliardari, zatial im do topanok urcite netecie)

Pre Avs sa teda rysuje jedinecna prilezitost vyuzit sucasnu situaciu na dalsie posilnenie svojho timu, ci uz podpisom UFA hracov za nizsie sumy nez na ake sme boli v minulosti zvyknuti, alebo vymenami s timami ktore sa budu snazit znizit svoje platove vydavky a budu nuteni predavat drahsich hracov pod cenu, iba za vybery v drafte a prospektov.

Pozicie na ktorych by som si vedel u Avs predstavit nejaku posilu:

1) #3C – treti utok Avs bol pocas PO najmenej efektivny. Na centri hral primarne Compher, ale tomu by to ovela viac pristalo na kridle. Kvalitny 3C scopny vyhrat buly a branit presilovky by sa nam veru zisiel (mozni kandidati – P. Stastny, E. Haula, Y. Gourde)
2) #2/#3 RHD – na pravej strane obrany mame Makara, potom injury prone pomaly upadajuceho EJa a potom uz nic... EJ po svojom zraneni v PO v zostave citelne chybal. Nejaky solidny RHD by mal byt jednou zo Sakicovych top priorit (mozni kandidati – E. Cernak, K. Shattenkirk. A nie – o Pietrangelovi ani len nesnivam :D )
3) Top6 winger – piatich top6 hracov mame jasnych (za predpokladu ze Burakovsky predlzi). Doplnali sme ich Donskoiom, Nichuskinom, ci dalsimi hracmi, ale ak by bola moznost priviest za rozumnu cenu upgrade tak preco nie (mozni kandidati – T. Hall, M. Granlund, A. Killorn)
4) Brankar – Sakic sa vyjadril ze sme s dvojicou Grubauer-Francouz spokojni a ja osobne mu verim. V PO to bola jednoducho smola ze sa obaja naraz zranili. Neocakavam ze by sme zhanali novu brankarsku jednotku, ale mozno budem prekvapeny. V kuloaroch sa spominal zaujem o Murraya z Pittsburghu... Ocakavam samozrejme nejaku brankarsku trojku, nejakeho lepsieho Hutchinsona ak by sa dalo 

Samozrejme je jasne ze cim viac novych hracov do timu pribudne, tym viac ich bude musiet aj odist – miest v zostave je len obmedzene mnozstvo. Najpravdepodobnejsi kandidati na odchod su Zadorov, Jost, Nieto, Namestnikov. Kedze by sa ale o miesto v zostave mali silno hlasit cerstvo podpisany O´Connor, Kaut, Timmins (ak zdravie dovoli) ci Byram + pripadne nove posily z vymen alebo UFA trhu, mame solidne vyhliadky na celkom slusne naslapany team.

Musim este podotknut ze pri novych posilach by sa urcite malo prihliadat aj na fakt ze po najblizsej sezone budu potrebovat nove zmluvy Makar a Landeskog. Takze ocakavam ze primarne sa na UFA trhu budeme zameriavat na podpisy 1yr “prove it“ deals (napr. ten Haula alebo Granlund) a pri vymenach na pending UFA hracov s poslednym rokom zmluvy (Stastny). Co ale neznamena ze do timu nemozu pribudnut aj 1-2 hraci s dlhsimi zmluvami

No a este k draftu – nakoniec vyberame z 25. miesta. O hracoch ktori tam pripadaju do uvahy neviem prakticky nic, okrem zopar mien co som videl v mock draftoch. Neprekvapilo by ma ani to keby sme ten pick nakoniec vymenili, aj ked Sakic zatial nikdy 1st round pick nevymenil. Ak si ho nechame tak by som bol rad keby sme pickli niekoho z europy kto ma vacsiu sancu ze tuto sezonu normalne odohra (medzi muzmi), kedze tie americke juniorske sutaze resp. NCAA su zatial dost otazne. Skor by som asi chcel utocnika ako obrancu. Takze z tych mien ktore pre nas pripadaju do uvahy by som bral niekoho ako Peterka, Reichel alebo Amirov... ale to je len moj extremne laicky pohlad.
Fakt to byla jen smůla, že se oba zranili? Já tomu prostě nějak nevěřím. Už když tu byl Varly, tak to byly furt jen třísla, třísla, třísla. A teď Grubauer najel na ten stejnej režim. Nejsem teda žádný expert na tohle, ale jestli to spíš nebude špatnou přípravou mimo led, protože tohle už prostě nemůže být náhoda.. :neviem:
Tak dnes v noci máme draft a poté i otevření trhu volných hráčů. Podle nedělních informací novinářů A.Datera, M.Chamberse a C.Buttona mělo být Colorado hodně aktivní. Měla se chystat výměna 1-2 hráčů a náš první výběr na draftu č. 25. Také se spekulovalo o tom, že zkusíme posílit o velké jméno na free agent. Ale podle včerejšího twiteru A. Datera je vše jinak a ze zdrojů blízkých Avs se nic velkého nechystá a Sakic nic velkého nabízet nebude. Tak se nacháme překvapit,
jak Sakic posílí a vylepší náš tým. Na sezónu 2020/2021 jsme jedni z největších favoritů na Stanley cup. A je jasné, že na určitých postech bychom posílit potřebovali :wink:
o momentalnom colorade nema ziaden novinar spolahlive "insider info"

Dater mozno mal kontakty pred rokmi ked pracoval pre denver post, ale momentalne neverim ze by mal nejaky zdroj z uzsieho vedenia timu. tie jeho posty povacsinou vyzeraju ako ciste spekulacie, casto sam seba neguje alebo si protireci, dnes napise nieco a zajtra uplny opak.
Chambers budi dojem ze o Avs pise iba z donutenia a kedykolvek ma prilezitost tak sa zameriava na univerzitny hokej. osobne ho uz peknych par rokov necitam, nemalo to ziadnu pridanu hodnotu.
potom je tu este Clark z The Athletic - ten ma momentalne zrejme najrelevantnejsie zakulisne spravy, ale vsetko nasvedcuje tomu ze ho Sakic vyuziva ako svoj "mouthpiece" - podsuva mu informacie ktore che aby sa zverejnili. ziadne "tajne plany o ktorych nikto iny nevie" ani nic podobne.

v drvivej vacsine pripadov ked zamorski novinari spominaju nejake rumors co sa tykaju colorada (co uz samo o sebe byva velmi zriedka) tak info ide od timov s ktorymi sa Avs pokusaju rokovat alebo od hracskych agentov. keby hypoteticky Avs o niecom rokovali napr. s montrealom, tak novinari maju sancu sa to dozvediet zo zdrojov z montrealu. z prostredia Avs taketo informacie dlhodobo neunikaju
petrik píše:
pát 02. říj 2020 09:41
No a este k draftu – nakoniec vyberame z 25. miesta. O hracoch ktori tam pripadaju do uvahy neviem prakticky nic, okrem zopar mien co som videl v mock draftoch. Neprekvapilo by ma ani to keby sme ten pick nakoniec vymenili, aj ked Sakic zatial nikdy 1st round pick nevymenil. Ak si ho nechame tak by som bol rad keby sme pickli niekoho z europy kto ma vacsiu sancu ze tuto sezonu normalne odohra (medzi muzmi), kedze tie americke juniorske sutaze resp. NCAA su zatial dost otazne. Skor by som asi chcel utocnika ako obrancu. Takze z tych mien ktore pre nas pripadaju do uvahy by som bral niekoho ako Peterka, Reichel alebo Amirov... ale to je len moj extremne laicky pohlad.
tak ani z europy, ani utocnik :D
nechajme sa prekvapit...
petrik píše:
úte 06. říj 2020 16:16
o momentalnom colorade nema ziaden novinar spolahlive "insider info"

Dater mozno mal kontakty pred rokmi ked pracoval pre denver post, ale momentalne neverim ze by mal nejaky zdroj z uzsieho vedenia timu. tie jeho posty povacsinou vyzeraju ako ciste spekulacie, casto sam seba neguje alebo si protireci, dnes napise nieco a zajtra uplny opak.
Chambers budi dojem ze o Avs pise iba z donutenia a kedykolvek ma prilezitost tak sa zameriava na univerzitny hokej. osobne ho uz peknych par rokov necitam, nemalo to ziadnu pridanu hodnotu.
potom je tu este Clark z The Athletic - ten ma momentalne zrejme najrelevantnejsie zakulisne spravy, ale vsetko nasvedcuje tomu ze ho Sakic vyuziva ako svoj "mouthpiece" - podsuva mu informacie ktore che aby sa zverejnili. ziadne "tajne plany o ktorych nikto iny nevie" ani nic podobne.

v drvivej vacsine pripadov ked zamorski novinari spominaju nejake rumors co sa tykaju colorada (co uz samo o sebe byva velmi zriedka) tak info ide od timov s ktorymi sa Avs pokusaju rokovat alebo od hracskych agentov. keby hypoteticky Avs o niecom rokovali napr. s montrealom, tak novinari maju sancu sa to dozvediet zo zdrojov z montrealu. z prostredia Avs taketo informacie dlhodobo neunikaju
Možná že Dater nemá zdroje a kontakty z užšího vedení týmu, ale měl pravdu.
Joe Sakic: Avs won't be big players in free agency.
Sakic v rozhovoru po prvním kole draftu řekl, že nebudeme velkým hráčem na trhu, který se otevře v pátek. Jednoduše proto, že nemáme dost místa pod platovým stropem.
To nutně neznamená, že se neuskuteční nějaký trejd nebo, že nepříjdou 1-2 hráči. Ale znamená to, že se pravděpodobně nebudeme ucházet o hráče typu Hall, Pietrangelo, Krug.
ved prakticky to iste som tu par dni dozadu pisal aj ja. takze sa tiez mozem povazovat za "insidera" ? :)
petrik píše:
pát 02. říj 2020 09:41
Musim este podotknut ze pri novych posilach by sa urcite malo prihliadat aj na fakt ze po najblizsej sezone budu potrebovat nove zmluvy Makar a Landeskog. Takze ocakavam ze primarne sa na UFA trhu budeme zameriavat na podpisy 1yr “prove it“ deals (napr. ten Haula alebo Granlund) a pri vymenach na pending UFA hracov s poslednym rokom zmluvy (Stastny). Co ale neznamena ze do timu nemozu pribudnut aj 1-2 hraci s dlhsimi zmluvami
Můžeš se považovat za "insidera" :wink:
Takže po tom vyjádření Sakica, že nepůjde po velkých rybách na trhu co očekáváš? Vím že jsi to už nastínil, jen jestli si to nepřehodnotil.
podla mna pojdeme "bargain hunting"
Sakic je v dobrej pozicii - ten tim je solidny aj bez akehokolvek zasahu, takze sa nemusi do nicoho hrnut a pockat si na tie spravne prilezitosti (kludne aj do TD)
nemusime nikoho v panike preplacat ani nic podobne
jeden post za vsetky z HF boards:

We ended the playoff run a year ago with a roster looking something like this.

Landeskog - Mack - Rantanen
Kerfoot - Soderberg - Wilson
Compher - Jost - Nieto
Andrighetto - Bourque - Calvert

Barrie - EJ
Zadorov - Makar
Cole - Girard


Look at what Joe Sakic has done in two off- seasons (without giving up a 1st round pick in the process):

Landeskog - MacK - Rantanen
Saad - Kadri - Burakovsky
Nichushkin - Compher - Donskoi
Calvert - Bellemare - LOC

Toews - Makar
Girard - Johnson
Graves - Timmins/Cole

+ Byram and Newhook on the way


Mr. Sakic :klobuk:
Ano a tohle vše poskládal s tím, že je pořád solidní finanční polštář :thumbsup:
Jak vnímáte Zadorov-Saad trade?
Svojho casu sa na strankach Rangers dost diskutovalo o tom, ci Ryan Graves ma na to hrat v NHL. Myslim, ze sa dost pisalo o tom, ze nie je dostatocne dobry korculiar. Tie nazory boli tak 50 na 50. Ukazuje sa, ze na to mal a dokonca si zabezpecil aj tento pekny kontrakt. Pochybujem, ze keby ostal u rangers, urobil by takyto progres. Chris Bigras je teraz na farme Flyers.
Parda píše:
úte 13. říj 2020 14:59
Jak vnímáte Zadorov-Saad trade?
Velmi pozitivně. Zadorov byl díky své povaze oblíbenej v kabině i mezi fanoušky. Na ledě to ale bylo jako na houpačce. Byly obodobí, ve kterých byly záblesky top4 beka, stejně tak býval často zralej na tribunu. Saad je velký upgrade pro naší top6, určitě dostane i šanci vedle MacKa s Rantanenem.

Navíc pár dní na to Sakic přivedl Toewse, což je legitimní LHD top4 bek. :klobuk:
Jj, suhlas. Sakic svoj cap space vyuzil IMO rozumne. Doplnil siesteho top6 utocnika a upgradol zadorova na toewsa. Zaroven nam nijako neskomplikoval financnu situaciu pre dalsie sezony. Za mna good job :good:
Jost podpisal QO – 1yr tesne pod 900k.
Som zvedavy ci tu zmluvu u nas aj dokonci, stale mi prijde ako prime target na trejd za nejaky upgrade – najneskor pri TD
Tak mame Toewsa na 4roky za 4.1mil rocne ?
Za mna spokojnost, ako to vidite ?

https://www.capfriendly.com/teams/avalanche

Buduci rok sa bude porucat Saad a Cole. Calvert tiez bude UFA.

Dokazeme podpisat Grubaeura, Makara a Landeskoga ?

Hypoteticky, ak by mal Saad rocnik s 30+ golmi a cca 60 bodmi, mali by sme o neho zaujem ?
Alebo pojde prec tak ci tak ?
osobne som dufal ze to bude medzi 3,5 a 4mil... toto je asi fair, verim ze si to vykonmi zasluzi. rolu urcite zohralo to ze to zahrna hned 3 UFA yrs

landeskoga s makarom si urcite udrzime, ale na ich zmluvy budem zvedavy...
u Landyho hlavne na term (idealne max 5-6yrs) a cap hit si myslim ze by mohol byt medzi 7-8mil
u makara na AAV... nieke som zaregistroval ze hned po ELC zatial ziadny obranca nedostal viac ako 8mil, tak som zvedavy ci to makar prekona - bojim sa ze pri long term zmluve asi ano

zaujimave to teraz bude pri expansion drafte... moznosti su:
EJ waivne NTC a chranit budeme 7F + makar, girard, toews (najprijatelnejsia moznost)
EJ newaivne NTC a chranit budeme 7F + makar, girard, EJ (toto sa urcite nestane)
EJ newaivne NTC a chranit budeme 4F + 4D. v takom pripade by sme museli nechat nechraneneho jedneho z dvojice kadri/burakovski
Hmm. Makar s ELC kontraktom moze byt zobrany v ExpD ?
Som myslel ze vsetci ELC su automaticky chraneny. Ci Makar tym ze mu konci buduci rok zmluva tak ExpD je az ako keby po rocniku 2020-21 ?
Toews za mě v pohodě. Makara by asi bylo ideální podepsat na 4-5 let a pak 7-8..

U expansion draftu si teoreticky můžeme pomoct trejdem, aby nám to jádro nechali na pokoji.. I ten EJ by mohl jít, pokud by waivnul NMC, přece jen je docela drahej, ale to už by nám jako RHD zůstal jen Makar :neviem:
petrik píše:
úte 27. říj 2020 17:08
EJ waivne NTC a chranit budeme 7F + makar, girard, toews (najprijatelnejsia moznost)
EJ newaivne NTC a chranit budeme 7F + makar, girard, EJ (toto sa urcite nestane)
EJ newaivne NTC a chranit budeme 4F + 4D. v takom pripade by sme museli nechat nechraneneho jedneho z dvojice kadri/burakovski
Ak by sa EJ vzdal NTC, je velka moznost ze si ho Seattle nevyberie kvoli perspektive, pretoze predpokladam, ze budu chciet tim postavit smerom k buducnosti. A do tychto planov 32 rocny EJ nezapada, takze vsetko je na Sakicovi, ci dosiahne zhody s EJ.

Ak by som si musel vybrat medzi Kadrim a Burakovskym, chcem Kadriho kvoli tomu, ze je spickovy druhy center. Ked to pojde dobre, tak Saad by mohol nahradit Burakovskyho goly, pripadne ak sa prebudi Donskoi, tak on. Ale kde zozenieme centra kvalit Kadriho? Mame sice Newhooka, ale ten bude ziarit az za tri-styri roky a nemozme si teraz dovolit stratit ani jedneho centra. Je kludne mozne, ze si Seattle vyberie brankara od nas, ale zasa mame nadej...Anunnena. Ked vsetko dobre dopadne, mozme mat casom svojho Sarosa ako ma v sucasnoti Nashville.

U Gabea by som chcel 4-5 rocnu zmluvu za peniaze, ktore budu o malicko vyssie ako ma Nate. A prave on by mohol v tomto smere urobit dost v tych rokovanich o novej zmluve, ak Gabea presvedci, nech podpise za menej ale stale s peknou sancou na SC. Pri prvom ED GM spravili dost chyb, asi najväcsiu Anaheim s tym, ze pustili Theodora. Kazdopadne jedneho dobreho hraca stratime, ale nemusime panikarit a robit tahy, aby sa ta strata kompenzovala. Prave z tohto dovodu bolo v tom roku 2017 a prvom ED tolko chyb. Verim ze Joe je na tolko rozumny, ze neurobi nic na poslednu chvilu kvoli tomu, ze si Seattle skratka niekoho vyberie.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS