Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak když se člověk nyní podívá na soupisku Av´s, tak krapítek začínám pochybovat, jestli se vůbec pro Jardu Hlinku najde místo u 1. týmu.......... !!!! Ještě nedávno jsem o tom nepochyboval, ale nyní................. :? !!!! A to ještě pravděpodobně podepíší Forsbyho............... !!!! Ne - HLINKA musí hrát v NHL........ :wink: 8) !!!!

Snad nemáš pravdu, Hlinka je skvělý hokejista, který by měl hrát nejhůře ve 3. lajně - taková dvojička Svatoš - Hlinka by byla pro Av´s skvělá............ :cool: !!!!

Tak já myslím, že Svatoš ve 3. skončí tak jako tak, ještě aby tam byl i ten Jarda........ :wink: 8) !!!! Je to můj názor, ale jestli bude hrát NHL např. Guite či Rycroft a Hlinka bude na farmě, tak je Quene pěkný mamlas..................... :cry: !!!!

NHLfanAVS píše:Wolski - Sakic - Brunette
Smyth - Stastny - Hejduk
Laperriere - Arnason - Svatos
Richardson - Parker - Guite

Guite je typ hraca, ktory musi byt v kazdom time. Pred nim to v Colorade boli Dan Hinote a Brett McLean.

A potom su tu nahradnici : Rycroft, McCormick, Hlinka + mladi hraci ako napriklad Hensick a Stewart - jeden z tejto dvojice sa na 100 % v buducej sezone presadi.
Uplne s tebou súhlasím, takto nejako si to aj ja predstavujem no myslím že miesto Guitea bude hrať Rycroft a ani Parker nemá miesto isté. Som presvedšení, že taký Stewart sa môže presadiť už aj v tejto sezóne. V podstate je to jedno kto tam bude, najdôležitejšie je aby to bolo to najlepšie pre AVS. :D

NHLfanAVS píše:Podla mna sa bude Guite hodit lepsie. Parker bude hrat maximalne polovicku zapasov, vsetci vieme, co je jeho hlavnou ulohou. Takze ta stvrta lajna bude taka mixazna.
Všetko by vyriešil príchod Foppu do Colorada a to by úplne zmenilo situáciu a to si moc prajem lebo je to jeden s mojich naj. hokejistov, ale Joe Sakic je number1.

Ja by som Foppu bral ako posilu na záver sezóny a do play off kde nepochybujem že sa dostaneme a určite by bol platnou posilov.

Už som o nej vedel s fora colorada ale díky, došiel mi ten link. Stránka vyzerá super, len tak ďalej konečne to niekoho aj napadlo spraviť prvú slovenskú stránku AVS a čí viac ľudí ju bude poznať tým lepšie. Správny fanúšik AVS gratulujem :cool:

Diky za ponuku, články písať to mne nikdy moc nešlo ale nikdy nehovor nikdy

k tomu forsbergovi aj ja by som bol strašne strašne rad keby prišiel...Colorado by zase išlo hore a o5 by z neho bol jeden z najkvalitnejších tímov v NHL...asi ich moc sklamalo že tento rok nepostupili do play-off...musia ho podpísať..a inde ako do Colorada mi Forsberg ani nepasuje...

Tento problém bych nechal Quene, ten je za to placen.......... :wink: 8) !!!!

NHLfanAVS píše:
Hannu píše:k tomu forsbergovi aj ja by som bol strašne strašne rad keby prišiel...Colorado by zase išlo hore a o5 by z neho bol jeden z najkvalitnejších tĂ­mov v NHL...asi ich moc sklamalo Ĺľe tento rok nepostupili do play-off...musia ho podpĂ­saĹĄ..a inde ako do Colorada mi Forsberg ani nepasuje...
a kde by si ho dal do zostavy a koho by si na miesto neho vyhodil ?
koho asi...v tĂ­me Ĺľiadnom prĂ­pade nechcem vidieĹĄ Theodora...viem Ĺľe vela chcem ale zas...ale ja ho vidĂ­m len v Colorade...inak v Mode...

Hannu píše:
NHLfanAVS píše:
Hannu píše:k tomu forsbergovi aj ja by som bol strašne strašne rad keby prišiel...Colorado by zase išlo hore a o5 by z neho bol jeden z najkvalitnejších tĂ­mov v NHL...asi ich moc sklamalo Ĺľe tento rok nepostupili do play-off...musia ho podpĂ­saĹĄ..a inde ako do Colorada mi Forsberg ani nepasuje...
a kde by si ho dal do zostavy a koho by si na miesto neho vyhodil ?
koho asi...v tĂ­me Ĺľiadnom prĂ­pade nechcem vidieĹĄ Theodora...viem Ĺľe vela chcem ale zas...ale ja ho vidĂ­m len v Colorade...inak v Mode...
Jose je pokial viem ešte stále brankár a nie ĂştoÄŤnĂ­k ako Forsberg takĹľe toho by si asi taĹľko mohol zaĹ

José Theodore bude v příští sezóně patřit mezi 5 nej gólmanů ligy..... !!!!

NHLfanAVS píše:Wolski - Sakic - Brunette
Smyth - Stastny - Hejduk
Laperriere - Arnason - Svatos
Richardson - Parker - Guite
..z lavinovitych utokoch pôjde strach..prve 3 lajny (jasne ciste hypoteticky) smrdia golovymi pridelmi, k 4 checking line taktiez niet co dodavat..utok by som naozaj neriesil, skôr ma zaujimaju zadne rady, ktore v minulom rocniku stali castokrat na hlinenych nozkach..Hannan, Skrastins, Clark, Leopold, Liles, Sauer, Finfer..no neviem, tu v zadu by som mozno videl aku taku achilovu pätu, aj ked ta bola slusne zaplatana Hannanom..ak bude Leopold fit, bude to OK a z Lilesa vyrasta nebezpecny lavinovity zadak..

NHLfanAVS píše: :shock: Finger :x :x :x
jejda, jejda :oops: : ale tak fko mame hned vedla gecka, tak tolko to k mojim alibam :)

ano prve 2 lajny sa zdaju byt naozaj kvalitne, ak bude pokope dvojicka Hannan - Liles tak to bude :thumbsup: mimochodom Sopela, riesia aj na fore Bruins, ako moznu posilu..ale tie fanusikovske spekulacie :)

no a taku to zostavu predstavil dalsi vazny sk fanusik COL (petrik)

utoky:
brunette - sakic - wolski (hrali spolu dobre, niet dovodu ich rozdelit)
smyth - stastny - hejduk (uz sa neviem dockat ako im to spolu pojde)
arnason - hlinka - svatos (verim ze hlinka sa presadi a marekovi by nahravac ako on mohol pomoct)
guite - richardson - laperriere

v zalohe su rycroft, parker a mladi - hensick, stewart, stoa)

obrana:
hannan - leopold (dufam ze leopold bude zdravy a vsetkym ukaze ze tanguay neodisiel lacno)
clark - skrastins (celkom im to spolu islo, snad im to vydrzi)
liles - sauer

v zalohe su finger, jillson, chumiskey, boychuk, purinton...

brana:
budaj - theodore

v zalohe weiman, wall, cann

hm :?:

Jestli bude takový hokejista, jako je Hlinka na farmě, tak je to skandál........... :evil: :cry: :evil: :cry: !!!! Jinak vlůbec zde nepočítáte s příchodem Forsbyho, to je dle mého názoru přeci dost pravděpodobné, když ne hned od začátku sezóny, tak v jejím průběhu............ :wink: !!!!

Mne Liles pasuje prinajhorsom ako NO:3 obranca, je to charaktenrny hrac a velmi sikovny!

Forsberga by som rad privital aj ja i ked miesta je malo :P

Budaj, Theodore (boh vyslis PHILLY FOREVER :D)

Hannan Leopold
Clark Liles

Skrastins - Finger, Cumiskey, Sauer

... fakt by bodlo este dakeho skuseneho podpisat i ked nie nejaku priliz velku hviezdu ale niekoho stabilneho do 3ky lebo ak sa niekto zrani ostane 3jka pomerne neskusena

Brunette Sakic Wolski
Smyth Stastny Hejduk

.......... Arnason Svatos
Laperriere Richardson Guite

volne miesto je pre Forsberga ak sa vrati tusim uz hral kridlo popripade by sa s arnasom vymenili a sice by hral v 3tej lajne ale do prvych dvoch sa proste nemesti jedine ze by sa niekto zranil alebo sa niekomu fakt nedarilo okrem toho by z neho urcite profitoval aj marek

alebo ak sa Steward alebo Hensick ukazu :) tak by im urcite miesto v tretej lajne prospelo viac ako vo 4ke

Hlinka je az poslednou volbou ten by sa tam este hodil no len ked sa presadi ale i tak si myslim ze mu colorado neponuklo zmluvu aby im hral na farme

Rycrof a Parker budu zrejme zaskakovat pocas sezony

a nezabudat ze stats sa moze vselico a mozno sa presadi Burki alebo Stoa
kvalitnych hracov je kopa ale taky forsberg by nikdy neuskodil :P halvne na playoff ako tu uz bolo spomenute

Az na to, ze Foppa bude rad, ak si skrtne vobec koncom jesene, nejaky je stale dochramany.

wow chorche - zdravim :D
pekny banan si kupil na HA len co je pravda :lol: ale uz mi tam normalne chybas, je tam nuda

a diki cepimu za zverejnenie mojej zostavy pre buducu sezonu :wink:

Ty co tu robis? Ten banan je rozumnym riesenim, inak z toho mala byt likvidacia timu, v podstate mozem najsamvyssiemu dakovat, ze ma neodpalil.
Colorado mozno bude mat zaujem este o jedneho utocnika.

ja by som skor povedal ze zaujem by bol o jedneho obrancu, ale okrem markova uz nic schopnejsie volne nie je a trejd momentalne nepokladam za velmi pravdepodobny

utocnikov maju v podstate dost a k tomu zopar mladych co cakaju na sancu - hensick, stewart, stoa, burki...

sopela v suvislosti s coloradom spomina len ten babrak eklund. velmi tomu neverim.

ak by mal nejaky obranca prist, tak by mal byt podla mna lepsi ako sauer alebo finger (aby bol naozaj posilou). ci sopel splna toto kriterium je podla mna viac ako otazne

Obrancov je dost a aj dost schopnych. Markov - prosim vas, za 3,2 miliona a tych 16 bodov za sezonu, ktorych je schopny nestoji! Sopel ano. Este je tu Berard! Colorado ma v utoku problem, ked Svatos sklamal na plnej ciare a ani o Hejdukovi nebolo zvlast pocut, Brunette, Smyth, Sakic a Stastni su styria, zvysni dvaja mozno do poctu, ale chce to este nejakych obojzivelnikov! Velke stastie pre Avs, ze tam hra Wolski....

Urcite si viem predstavit na mieste Arnasona aj nejakeho hokejistu, je to strasne nevyvazeny chlapec. Guite? Pockaj, nie je Jeff Finger tiez utocnik? Preco nie prave on?
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG