Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

theo ma momentalne minimalnu trhovu hodnotu a neviem si predstavit ze by ho momentalne nejaky klub NHL chcel aj s jeho 6mil platom.
a vo vymene budaja za gerbera alebo ineho brankara podobneho rangu nevidim ziadny zmysel - sanca ze gerber by chytal za deravou obranou avs lepsie ako budaj podla mna nie je nijak exta vysoka. inymi slovami bol by to trejd z dazda pod okvap.

podla mna ak bude colorado trejdovat, tak bud budaja + XXX za osvedcenu brankarsku jednotku ktora by davala dobre predpoklady pre dlhodobe, kvalitne, vyrovnane vykony (gerber do tejto kategorie nepatri)
alebo sa budu snazit priviest nejakeho prvotriedneho obrancu - nejakeho lidra defenzivy ktory by zlepsil slabu hru pred vlastnou brankou a ako bonus by mohol mat aj dobru strelu od modrej na skvalitnenie malo efektivnych coloradskych presiloviek. tu by ma napadol mozno redden z ottawy (konci mu zmluva a sens nemaju vela miesta pod stropom aby ho podpisali kym niekoho ineho nevytrejduju) alebo mozno tomas kaberle, ale o tom mozem asi len snivat :) aj ked som uz pocul (cital) klebety ze toronto by ho mozno aj vymenilo, len koho by tak z colorada chceli? liles, svatos a 1. kolo draftu by im mozno stacilo, ale... :?:

alebo ma potom napada bombasticky trejd s ottawou - budaj, liles, brunette (alebo svatos?) + mozno nejaky draft/prospect za dvojicu gerber, redden
hmmm?

ale takychto teorii by sa dalo vymyslat na mraky samozrejme... :frajer2:
no uvaha neni spatna...ale jak se zaridi GM giguere neni dosud znamo..ja si myslim ze hlavni a nejvetsi problem je v obrane a v obranne hre...jako tolik chyb co delame to je katastrofa...neberu zapas s flyers...i kdyz podle highlits tam theodore zase caroval a hasil pozary po hrubkach v obrane a pri rozehravce...dnes nas theo jednoznacne podrzel a po zasluze byl vyhlasen star number one.....co se tyce trejdu tak bych to videl podobne...myslim ze kdyz budou avs chtit nekoho ziskat tak musi nabidnout nejakou kvalitu a prvni na rade bude asi john micheal liles...jako za reddena nebo kabelku by to bylo opravdu skvele ale uvidime...jinak urcite bude vymenovat anaheim ktery musi vymenit nejakeho obrance a urcite by se tam nekdo nasel kdo by se nam hodil.......jinak koho si mel namysli brankarkou osvedcenou jednicku?myslis ze se nekdo takoveho brankare vzda???no ja si nemyslim ale pokud brankarska dvojice zustane taka jaka je ted tak by to v lete mohlo bejt zajimave...theovy konci smlouva a nemyslim si ze v coloradu zustane...jako mozne je vsecko ale pokud by o nej melo vedeni zajem tak vice nez 2 az 2,5 milionu mu urcite nedaji.......a to si myslim ze nikde jinde vice nedostane......samozrejme bude zalezet na jeho vykonech a forme...to je bez debat.......ale to se teprve uvidi jak vse dopadne...
ved prave ze takeho brankara sa nikto len tak nevzda, dokonca mozno ani tie tymy co budu von z hry o playoff

napr sabres zatial vyzeraju ze na PO nedosiahnu, ale vymenili by millera? iba ak vo sne... :P
ako jedna z moznosti ma napada chabibulin, Tallon robi pravidelne nezmyselne trejdy, mozno by sa dal ukecat :)

chicagu chyba nejaka vacsia skusenost v obrane, takze taky budaj + skrastins za chabibulina... hmmmmmmmm?
theo by sa po sezone pobral kadelahsie a do buducej sezony by sme isli s dvojicou chabibulin - bacashihua (pripadne weiman)
:shock: :cool: :good:

tak 1000. výhra Colorada a v jakém stylu :!: 9:5, takový zápas se jen tak nevidí
1st star-Milan Hejduk 3+3 :o

jen víc takových zápasů, škoda že Avs nedali Blues 10ku.

Tak co, vytiahne Buddy konecne Avs znova do playoff? Chalani k tomu maju nakrocene. Niektori hraju fakt dobre, len ten nas Svatos je stale v utlme, myslim, ze ho caka skore vytrejdovanie.
No dnes to bola znovu hrôza, čo mňa teší :P
Prehrali v Columbuse 1:4, ale aj zápas to musel byť oničom ked počet striel bol 15-16,chytal Theodore.
bolenie brucha po hodoch...

kua uz 2. prehra s BJ po sebe, kde su tie casy ked sme ich porazali na pockanie... :|
ty casy jsou nenavratne...v P . . i....a pokud se neco nezmenni tak v tom asi budou pokracovat.....protoze zapasy doma a venku to jsou nebe a dudy.....jako co zase dnes predvedli to byl grc...a jose?opet zapada do prumeru bohuzel...minuly zapas 5 golu s 28 strel ted 3 goly 15 strel....jako co k tomu dodat...kdyz brankar nepodrzi mancaft je to o nicem.... a obrana taky nic moc....tam nas hodne tlaci bota......
tak dnes vsetci povinne drzat palce budajovi, caka ho zrejme jeden z najdolezitejsich zapasov sezony.

quenneville v poslednom case naznacuje, ze pravidelna rotacia brankarov sa chyli ku koncu. posiela ich do brany na 2 zapasy za sebou a Theo naposledy chytal dokonca 3x po sebe. vyzera to ze Q je pripraveny zverit jednemu z brankarov post tymovej jednotky dlhodobo a momentalne ich "testuje" ktory je na to vhodnejsi.
tromfy v rukach ma teraz peto, kedze v poslednom zapase zaziaril a theo vo svojich troch po sebe iducich startoch velmi nie. ak sa petovi podari dnes a v pripadnom dalsom zapase presvedcit trenera o tom ze moze chytat spolahlivo PRAVIDELNE, myslim ze na najblizsie obdobie by si mohol vysluzit poziciu tymovej jednotky.
drzim palce
wow, aj ja chcem :) len neviem ci svatosov dres bude aj po tejto sezone este aktualny :? akosi mu nevedia najst vhodne miesto v zostave, co moze vestit vselico...

ja keby si vyberam ci dres by som chcel tak vaham medzi sakicom, ktory uz pomalicky svoju karieru ukoncuje a medzi paulom stastnym, ktory by podla doterajsich vykonov mohol v drese avalanche ziarit najblizsich 15-20 sezon... :)
uff, tazka volba
NHLfanAVS píše:
petrik píše:wow, aj ja chcem :) len neviem ci svatosov dres bude aj po tejto sezone este aktualny :? akosi mu nevedia najst vhodne miesto v zostave, co moze vestit vselico...

ja keby si vyberam ci dres by som chcel tak vaham medzi sakicom, ktory uz pomalicky svoju karieru ukoncuje a medzi paulom stastnym, ktory by podla doterajsich vykonov mohol v drese avalanche ziarit najblizsich 15-20 sezon... :)
uff, tazka volba
Ja som dostal dost dobru cenovu ponuku, tak som ho zobral... Ak nemas Sakica, tak ho ber! To je zaklad :-). Ja si o rok v Denveri osobne vyzdvihnem Paulov.
nemam ziadny :D
zase su pre mna aj dolezitejsie veci na svete :)
Peťovi vyšiel, aj dnešný zápas.Vychytal Coloradu výhru nad Nashvillom, keď vás pritom hráči Nashvillu, prestrieľali pomerom 32:16. :twisted: Ale Peťo pustil iba 1 gól ,kdežto Mason inkasoval 3x.Peťo si pripísal aj asistenciu, na gól Svatoša.Po zásluhe, bol Peťo vyhlásený 1 hviezdou zápasu :good: :clap:

Darilo sa aj Svatošovi, ktorý strelil jeden gól(celkove 10, v tejto sezone) a bol vyhlásený ,2 hviezdou zápasu. :clap: Jediné čo ma trochu zaráža ,je jeho čas, strávený na ľade, ktorý bol 7minút a 26 sekúnd.To trochu napovedá o tom, že nemá moc veľkú dôveru trénera a prikláňam sa k názoru, že to vyzerá, na jeho výmenu. :thumbsdown:
parada budaj, zda sa ze zahada novej brankarskej jednotky colorada je vyriesena :)
no to ano budaj v poslednych zapasoch exceluje to je vinikajuce ale dnes sa darilo aj marekovi
len tak dalej go colorado go colorado :clap: :clap:
tak co se tyce Mareka Svatose tak on a Liles jsou nejsklonovanejsimi jmeny v souvislosti s vymenami...Svattymu konci po sezone 1leta smlouva a tak podle me ho pred tradedeadline vymeni..jako je to typ hrace ktery aby se ukazal jeho potencial na plne obratky potrebuje více icetimeu..a to v coloradu asi nebude....zajem o nej je a bude.....co se tyce druheho jmenovaneho tak o nej je veliky zajem a doufam ze pokud ho avs vymeni tak to bude za poradnou protihodnotu!spekulaci je hodne tak uvidime jak to dopadne....dnesni zapas jsem videl od 2.tretiny a musim rict ze preds hrali velmi dobre ale avs hrali velmi spolehlive v obrane a s jistym Buddym v zadech a to se pak hraje jinak...ukazalo se ze kdyz se chce tak to jde i velmi dobre hrat ze zadu a to je podle me recept na uspech v tomto rocniku nhl.myslim si ze do pestniho souboje Lappyho s Fidlerem byli preds lepsim muzstvem ale po vyhranem souboji se to srovnalo a prvni gol rozhodl o vyvoji zapasu(asi) ted by bylo treba uhrat jeste par vyher a udelat nejakou delsi víteznou snuru...protoze zbytek divize je porad v zavesu a je to hodne ale hodne vyrovnane....k tomu dresu kolik te stal???a uz mas ten novej reebook jo?nekdo tu psal ze se chysta do Denveru pristi rok ...tak ja bych mel zajem taky o dres ale zajimalo by me kolik by to stalo primo s ameriky?
NHLfanAVS píše:Dnesny zapas s LA od 04:30 LIVE na SPORT1!
akurat spekulujem ci si privstanem, ale jelikoz rano nemozem velmi vylihovat, aspon si ho nahram..urcite zaujimavy suboj s vyraznym puncom svk naboja :wink:
parada, budaj vychytal tretie vitazstvo v rade, myslim ze post jednotky je na istu dobu jasny :thumbsup:
zhliadol som polovicku zapasu a s vynimkou uvodnej casti hry II tretiny laviny bez problemov kontrolovali priebeh duelu..Marek Svatos nastupoval vo formacii s Wolskim, Brunettom (mam pocit ze to sa casom obmenilo) a na lade sa prezentoval casom 10:49..tempo lavin diktovala lajna vedena Ryanom Smythom, ktory je na lade nepriehladnutelny..Jardo Hlinka sa ukazal v sympatickom svetle, po zranenei Sakica dostava viac prilezitosti a jeho blafacik na LaBarberu bol ukazkovy..3 vyhra v rade sa pocita..o Petrovi sa zmienujem v jeho topicu

Obrázek
hej Svatos vymenil rozne formacie. Objavoval sa aj po boku Smytha, ale aj v checking line myslim. Dost blbe pre neho, takto sa ani nezohra s ostatnymi. A ten icetime :thumbsdown:
nechci malovat certa na zed ale myslim ze Svattyho dny u avs jsou secteny a vedeni ho pred uzaverkou prestupu vymeni......tento pocit jsem mel uz loni a nic ale ted si myslim ze uz je to neodkaldne...je to skvelej hokejista ale u avs mu psenka nepokvete je to hrac ktery potrebuje hrat v elitni 6 utocniku a ice time okolo 15 min a to je u avs asi nerealizovatelne.....uvidime....no a novinka....leopold opet zranen.....kua to je player panecku.....za zraneni nemuze to je jasne ale od te doby co byl vymenen pod skaliste hory tak je porad injury...... :shock:
tak co dnes v brane predvadel buddy to bylo uzasne.....caroval jak cooperfield......obrana taky super.....a utok?no tento zapas byli plonkový....velka marodka se podepsala hlavne na utoku...Superjoe,Smyth,Arnason,Richardson,Sauer a uz nekolikrat zminovany Leopold...to je celkova marodka colorada a to se muselo podepsat na vykonu...hlavne chybel Ryan Smyth...tvurce hry.....Paul a Milan nebyli moc videt ale bod je dobrej myslim ze kdyby to dotahli do prodlouzeni tak na najezdy uspejem...skoda.....ted nas ceka dulezity zapas doma s rangers....tak go avs go
ty kokos zas maju bod. 36:12 pomer striel a opet maju bod. jedine pozitivum ze to Budaj vychytal.
budaj takto v anaheime caroval aj vlani, tiez vychytal bod za prehru po predlzeni aj ked za predvedeny vykon mali aj vtedy avs prehrat aspon o 3-4 goly. zda sa ze sa mu v anaheime dari, hehe
Super zapas to bol!!1(AVS vs. NYR)..Videli sme skvely hokej,pekne kombinacie,super strely,famozne zakroky brankarov(najma Henke),goly,obraty v zapase,bitky hity a to vsetko vo vybornej atmosfere.....super hokejovy zazitok :good: :clap:
velmi dolezite vitazstvo nad vancouvrom a zlatym klincom bol brunettov gol na 3-1, WOW - takto si urobit srandu z luonga sa casto nevidi. aj ten obranca nucks pri druhej tycke len kukal jak zhypnotizovany :D :D :clap: :good:
budaj bol zase spolahlivou oporou a svatos mal prvy viacbodovy zapas v sezone - pri ice time vyse 10 minut si pripisal 2 body za gol a asistenciu.
sviatkovat budeme na prvom mieste v divizii a to je super :yahoo:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO