Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Sloter to zakrikl. :hroza: :lol2: Za hru se zlomenou hokejkou... Rekl bych, ze o tom ani nevedel.

Nejak se nechce verit, ze jsme ten zapas, ktery se cely odehral v nasi obranne tretine, vyhrali. Varlamov byl fenomenalni, 47 zakroku! :klobuk:

Vsechno ale kazi smolne Ducheneovo zraneni kolene, snad to bude jen narazene...
playoffs :wave: :jupi: :yahoo: :clap: :hop:

duchene :nervozny:
Redy píše:Sloter to zakrikl. :hroza: :lol2: Za hru se zlomenou hokejkou... Rekl bych, ze o tom ani nevedel.

Nejak se nechce verit, ze jsme ten zapas, ktery se cely odehral v nasi obranne tretine, vyhrali. Varlamov byl fenomenalni, 47 zakroku! :klobuk:

Vsechno ale kazi smolne Ducheneovo zraneni kolene, snad to bude jen narazene...
varly ti este nakoniec vychyta v yahoo postup :slap:
ale tomu jedinemu som ochotny to odpustit :giggle: :moj:
uz verim i ja

Přílohy

Gratuluju. :serus: Snad za chvíli ten křížek (nebo-li X) bude i vedle Philadelphie v té tabulce. :giggle:
Btw. už teď si troufám tvrdit, že série COL-CHI bude v 1. kole ta nejvyrovnanější a nejsledovanější. :petrik:
Zaujal mě už párkrát dřív, zaujal mě i dneska, jakkoliv na to musel mít vliv posun hierarchií po zranění Duchenea... Mitchell hraje takhle dobře pravidelně? Už tuhle na místě Stastnyho bodoval jedna radost, zabije dost PK... takhle univerzálního, v rámci možností nadprůměrně šikovnýho a tvořivýho 3rd linera si musíte hejčkat ne? :) My už s jednim takovym Mitchellem-bottom-six-playerem zkušenosti máme, ale teda neni Mitchell jako Mitchell musim říct.. hehe. (Náš SBnation blog ho btw vyhlásil jako neoficiální třetí hvězdu zápasu.)
Z toho čo som videl sa mu úvod až tak nepodaril, potom ho pribrzdilo zranenie, ale už sa do toho dostáva. Odpoveď na otázku ale znie - hral tak dobre už aj vlani. Bol ich taký baby little Joe.
Getzo to velmi dobre vystihl. K te univerzalnosti: ja jsem presvedcenej, ze kdyby se v zapase zranili oba golmani, John bude prvni kdo se prihlasi o brankarskou vystroj. :D
Jsem opravdu rad, ze jsme se s nim uz dohodli na nove 3-lete smlouve s rozumnym caphitem 1,8 M. Na trhu by o nej v lete urcite byl zajem a asi by dostal i vic.

Celkove je potreba nase vedeni za ty opatrnejsi letni UFA podpisy zpetne pochvalit. Clovek vzdy cekal na velkou rybu, ktera nas vytahne ze dna a oni nakonec prichazeli jen hraci "druheho sledu". Dnes jsou ti hraci ale velmi dulezitou soucasti letosniho uspechu. Mitchell,Cliche,Benoit nebo i Holden s Gueninem. U vsech zminenych jsem nebyl kratce po podpisu zrovna nadseny. :giggle:
Jak je to zraněni Duchena vážne?
Nooo – ta home-ice advantage pre 1. kolo PO zacina naberat celkom realne kontury :thumbsup:

Na hawks mame stale 1 bod naskok a 2 zapasy k dobru. Plus lepsi tie-breaker.
V praxi to znamena ze ak hawks vyhraju napr. 5 z poslednych 6 zapasov (10b), nam staci na udrzanie sa pred nimi ziskat z nasich 8 zapasov priemernych 9 bodov :hmm:

Dnes by sme sa mali dozvediet ako je na tom Duchene, vcera mal absolvovat MRI, ale obavam sa cierneho scenara - dobre spravy by uz asi boli byvali vonku :nervozny:
Duchene a Toews out na PO? :?
Niekde som cital ze toews by mal byt iba day-to-day… kiezby aj duchene :pray:
http://www.eurolanche.com/article.php?id=4528
:? Pokud se to potvrdí, pak si myslím, že kajo má vyhranou sázku.
zatim se nic nevi, vecer bude jasno

edit: INJURY UPDATE: Matt Duchene (knee) will be out roughly four weeks. :?

Takze na Chicago s nim asi nepocitat.. mohlo byt lepe, ale i hur.

O tom, ze je to obrovska ztrata a ze nase sance na zdolani obhajce klesly asi netreba dlouze diskutovat.. Nastesti by se mel dat pred PO dohromady PAP a nasi utocnici jsou dost variabilni na to, abychom to kvalitne poskladali. Ja bych asi byl pro presun O'Reillyho zpatky na centra, na vhazovani je porad silnej a to se bude proti Hawks hodit..

Landeskog-Stastny-MacK
McGinn-O'Reilly-PAP
McLeod-Mitchell-Talbot
Malone-Cliche-Bordeleau

nebo druha varianta:

Landeskog-Stastny-PAP/McGinn
O'Reilly-MacK-McGinn/PAP
McLeod-Mitchell-Talbot
Malone-Cliche-Bordeleau

...porad to vypada dobre, v obou pripadech jsou tam porad 3 kvalitni centri a nemusime to lepit Clichem ve 3.formaci. Ted to hlavne dohrat tak, aby se zacinalo doma (to by pro nas mlady tym urcite mohla byt velka vyhoda) a zaroven uz se nezranil nikdo dalsi. :)
http://eurolanche.com/article.php?id=4534
Hmm.. Jestli bude chybět Chicagu Toews, tak to bude fair. Ale byla by to škoda, kdyby se ta série měla odehrát bez svejch nejlepších útočníků. :neutral: A kajo o krok blíž k výhře sázky. :jn:
Rono píše:Hmm.. Jestli bude chybět Chicagu Toews, tak to bude fair. Ale byla by to škoda, kdyby se ta série měla odehrát bez svejch nejlepších útočníků. :neutral: A kajo o krok blíž k výhře sázky. :jn:
ROR a Hossa sú zdraví. :jn: :ninja:
To snad není pravda...Co jsme komu udělali??? Bez Duchenea budeme poloviční...Bez něj umíme zahrát ale ne dlouhodobě, je to náš nejlepší hráč :? ...Navíc po zranění mu vždycky trvá pár zápasů než se rozehraje do své formy...tohle není pro nás dobré :-(.
Pripadnej game 7 by pri tomhle updejtu myslim teoreticky stihal.. Budu vam drzet palce a jsem rad, ze jsme vam dnes vyhrou s Hawks pomohli, navic jsme Chicago vubec nesetrili ani fyzicky a ted nemyslim jen ten hit na Toewse. Vic udelat neslo :wink2:

Na to jakou mate sezonu je pro vas ten PO format krutej.. 1)Hawks, 2)Blues, 3)Sharks/Ducks/Kings, wtf.
Atlantik píše:1) Hawks, 2)Blues, 3)Sharks/Ducks/Kings, wtf.
Ti poletěj s Dallasem. :jn:
Atlantik píše:Pripadnej game 7 by pri tomhle updejtu myslim teoreticky stihal.. Budu vam drzet palce a jsem rad, ze jsme vam dnes vyhrou s Hawks pomohli, navic jsme Chicago vubec nesetrili ani fyzicky a ted nemyslim jen ten hit na Toewse. Vic udelat neslo :wink2:

Na to jakou mate sezonu je pro vas ten PO format krutej.. 1)Hawks, 2)Blues, 3)Sharks/Ducks/Kings, wtf.
No, takze to budou mit taky kazdej rok. ten system se mi nelibi.
AndyF píše: No, takze to budou mit taky kazdej rok. ten system se mi nelibi.
Expanzia príde čoskoro, neboj.
Redy píše:Sloter to zakrikl. :hroza: :lol2:
Však som si aj dal desať Zdravasov. :smutok: Takýmto „faulom“ ukončiť veľkolepú sériu bez trestných minút je prinajmenšom ironické. Napriek tomu platia slová, ktoré som písal v závere „zakríknutého“ príspevku, časť o individuálnych oceneniach. Po zápase so Sharks by bolo vhodné prihodiť aj Varlamova k polemike na trofej. 55 GS je síce až 8. najlepší výkon, ale 37 výhier je zatiaľ najviac spomedzi všetkých brankárov. Teoreticky percentuálne je pred ním len Rask, ktorý je oproti Varlyho 92,6% lepší o 0,5%. Ostatní brankári majú menej zápasov, pričom len 2 majú viac ako 25 (Khudobin 31, Harding 29). Varlamov má však, trochu prekvapivo, len jeden SO (napr. Rask 7), čo predstavuje až 38. miesto v tejto štatistike. Aj tak by nominácia na Vezinu nebola od veci. :jn:
petrik píše:playoffs :wave: :jupi: :yahoo: :clap: :hop:
Obrázek

Zranenie Duchena je prinajmenšom krutá realita hokeja. Ale ako fanúšika Avs ma to neprekvapuje. S Foppom sme sa koľko namaródovali? Nakoniec v lige je dosť tímov, ktoré túto sezónu prešli horšími stratami. Síce sme zranením #9, čisto štatisticky, prišli o hráča s takmer bodom na zápas, centra prvej formácie s úspešnosťou na FO cez 50%, 17 presilovkových bodov, 6 víťazných gólov a hráča s TOI takmer 20 minút... na druhej strane ROR je pre mňa najdôležitejší prvok danej formácie. Kompletný two-way forward pri ktorom (pevne verím), že sa chytí či už MacKinnon, alebo Radar bude preradený na centra a dá priestor svojim krídlam. Osobne by som netrhal formáciu Landeskog – Stastny – MacKinnon ale tá chémia je akosi v tíme ako celku. McGinn hral minulý rok s Paulom (a D. Jonesom) a nebolo to zlé. K tomu Roy je hotový alchymista. Je všeobecne známy svojou oddanosťou (či skôr posadnutosťou) hokejom. Keď aktívne chytal robil veci, ktoré iní brankári nerobili, počúval trénerov aj keď sa ho to viac-menej netýkalo, napr. počas time-outu si prikorčuľoval k striedačke atď. Vôbec sa neobávam toho, že sa so zranením Duchenea nevysporiadame dôstojne. St. Patrick je totižto tréner, ktorý prispôsobuje herný prejav na hráčov, ktorých ma k dispozícii a nesnaží sa ich tak pretvárať k obrazu akejsi mylnej predstavy „zaručeného“ úspechu.

Mitchell dal veľmi rýchlo zabudnúť na McClemmenta, ktorý sa mi u nás páčil ako PK killer, warrior. Celkovo mám týchto hráčov rád a v doteraz spomínam na S. Yellea alebo S. Reinprechta. Pri Mitchellovi by som spomenul aj McLeoda. Pre iných trocha neviditeľný hráč ale s príchodom Bordeleaua sa jeho hra trochu zmenila. Talbot taktiež platný hráč, ktorý verím, že svoj prínos naplno ukáže v PO.

K sérii s Hawks - zápasy zo sezóny sú minulosťou. Je to pekná spomienka ale PO je iná liga. Keby som chcel narážať na Pulp Fiction povedal by som, že je to úplne iný šport. Chicago má skúsený tím, vyhrali v krátkej dobe 2x pohár... na druhej strane prečo by sme nemohli napodobniť tím Yaroslavli? Roy je génius a keď sa hráči budú držať jeho pokynov cesta tu je. Koniec koncov v sezóne sme si poradili s každým (zatiaľ) až na St. Louis. Hawks môžu byť favoritom, ale čierny kôň je len jeden! Why not us?

V práci som teraz prakticky neustále. Keď som za barom hľadiac do mobilu zistil, že Duchene je zranený, musel som si naliať panáka. Keď sa ma kolega pýtal čo sa stalo odpovedal som mu, že to by nepochopil. Na chvíľku sa urazil ale schválne, skúste Malťanovi vysvetliť obraz európskeho fanúšika NHL, keď pri otázke či vie čo je ľadový hokej odpovedal, že jasné, to je to čo sa hrá s tými zahnutými palicami (mysliac pozemný hokej).:giggle:

Why not us? :good:
No, tak s ducheneom mohlo byt lepsie ale aj podstatne horsie. Ja osobne ho cakam na PO uz v zostave, ak nie od zaciatku tak najneskor na game 3. (v PO sa hra aj s odseknutou nohou kua :lol2: ) Zalezat moze aj na vyvoji serie.
Na PO by mal byt pripraveny aj PAP, predbezny plan je taky ze by mal byt ready aj na posledny zapas ZC kde by sa mohol trosku pred PO rozohrat.

Ako to ideme lepit vo zvysku ZC? Na vcerajsom treningu top6 vyzerala takto:
o´reilly-mackinnon-mcginn (“St.Patricks” irish line, LOL)
landeskog-stastny-mitchell

zatial to nevyzera ze by sme planovali povolavat dalsieho utocnika z farmy, aj ked LE uz realnu sancu na PO nemaju a nejaka alternativa do 3rd/4th line by v prvom time nebola na skodu (van der gulik prip. olver) :hmm:
No tak po tomto zapase by som nechcel byt fanusikom CBJ… :giggle: :moj:
50 minut drzat shutout a pohodlne vedenie 2:0 a nakoniec po 3 vlastnych goloch prehrat… to potesi.
Prvy zapas bez duchenea sme teda zvladli, aj vdaka dalsiemu majstrstiku od roya, ktory 5 min pred koncom vratil mackinnona na kridlo stastneho formacie a oni hned pri prvom spolocnom striedani vyrovnali a v OT potom pridali aj GWG :good:

Na hawks uz mame 3b naskok a stale zapas k dobru :thumbsup: na definitivne potvrdenie home-ice v prvom kole nam staci v poslednych 7 zapasoch ziskat 9 bodov, resp. o 3b menej ako ziskaju vo svojich poslednych 6 zapasoch hawks. #believe

Zajtra pridu na predposledny domaci zapas ZC do denveru rangers :box:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS