Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Getzo5 píše:Tak a som doma. Ide sa na vec. :hfman:

Prešiel som si komentáre... v prvej tretine nič? Nechcem strácať čas tak sa pýtam. :jn: Poprosím rýchlu odpoveď nech sa nemusím zdržiavať čakaním. :|
Touto cestou sa chcem poďakovať Wanicovi, že ma nehoráznym spôsobom okradol od dve hodiny môjho drahocenného času a života, ktoré by som si najradšej nechal preplatiť. Tak nasraný som tu nebol už dávno. Kajo nič nepozeraj, aspoň si ušetríš nervy. Viac k tomu myslím netreba písať. Potvrdzujem Redyho výklad, dodávam, že sudím mohli vyčítať akurát tak chybné názvy faulov, že som si v skutku nevšimol nič čo by stálo za zmienku ohľadom pískania pre jednu stranu a že Hanzalov zákrok bol v prvom rade zbytočný a nebezpečný a potrestaný správne. Tu som skončil. :bitka3:
Wanic » Pia Nov 22, 2013 7:27 pm píše:
Redy píše:Spis mam pocit, ze ses nechal prilis ovlivnit neustalym vyplakavanim vasich hracu
Naši hráči v dobře odpískanejch zápasech nebrečí... Když ale rozhodčí udělají na ledě takovou paseku, tak se jim nemůžeš divit... ten bod vám darovala liga
prečo by mala liga poškodzovať svoj tím? myslím tým pieskových pudlíkov
17-5 bejby :!: :yahoo:

A ze tazka seria zapasov… CHI + PHO + LA = 6b.
Prvu minikrizu sme uspesne zazehnali, zase zbierame vitazstva a aj tie vykony sa vratili k vyssiemu standardu z uvodu sezony :good:
Varly v LA prvy SO sezony, zasluzil si ho uz davnejsie, konecne sa ho dockal. Prilis vela nebezpecnych situacii v tom zapase riesit ani nemusel, co sa vyskytlo s prehladom chnapol. Vela cistych sanci sme namali ani my pred scrivensom, o vyhre nakoniec rozhodol poriadne funny bounce, no ale trufnem si tvrdit ze ten extra point sme si zasluzili viac ako kings.
Tento tyzden tri megadolezite zapasy: najskor odveta s blues, ktorym mame co vracat :box: (snad uz rozhodcovia nebudu bordyho vylucovat aj za to ze ma tu drzost vyjst zo striedacky na lad ako naposledy v st.louis) a cez vikend B2B s minnesotou. Toto moze skoncit hociako, za 6b aj za 0 a sam som zvedavy kolko bodov z toho nakoniec vytlcieme (aspon 4 :pray: )

Proti varlymu uz bola vznesena aj oficialna zaloba, ciastocne dobrou spravou je aspon to ze tie najhorsie obvinenia stiahli … stale by to vsak v najhorsom moznom pripade mohli byt 2 roky natvrdo :nervozny: varly by mal byt pred sudom 2. decembra… stale vsak verim ze to dopadne tak ako som od zaciatku tvrdil (max. pokuta ak vobec nieco) a ziadna basa z toho nebude :pray:

Injury update – s ducheneom sa predbezne pocita uz na stredajsi zapas proti blues, wilson a tanguay by mali byt out este cca 2 tyzdne, ocakava sa ich navrat okolo 10. decembra.
petrik píše:stale vsak verim ze to dopadne tak ako som od zaciatku tvrdil (max. pokuta ak vobec nieco) a ziadna basa z toho nebude :pray:
Jasne, co potom ze kriminalnik bude dalej behat po slobode. Hlavne, ze moj tim neutrpi ranu :grc:
kajo píše:
petrik píše:stale vsak verim ze to dopadne tak ako som od zaciatku tvrdil (max. pokuta ak vobec nieco) a ziadna basa z toho nebude :pray:
Jasne, co potom ze kriminalnik bude dalej behat po slobode. Hlavne, ze moj tim neutrpi ranu :grc:
Tak pozor, nikto zatial nebol odsudeny :nono: Ona tvrdi ze je vinny, on ze je nevinny… kde je pravda sa zatial nevie :neviem:

Ja stale verim ze az take dramaticke ako to ona opisovala to nebolo (ciastocne to potvrdzuje aj stiahnutie najtazsich obvineni). Za kriminalnika by som ho zatial ani nahodou neoznacoval :nono:

ale uznavam ze som to blbo sformuloval - namiesto "verim ze basa nebude" som mal napisat "verim ze nebude uznany vinnym"
No to uz je lepsie, ale mysliet si (alebo skor naivne dufat?) ze sa tam nic nestalo, je mimo. To, ze slecna to nebude mat v hlavicke uplne v poriadku, je tiez velmi pravdepodobne, kedze pisala ze podobne spravanie voci nej praktizoval castejsie. A az teraz sa jej to prestalo pacit :slap:
Dufam, ze sud nebude taky :censored: ako ten v Budapesti.
Stastny se po 2 zapasove pauze (zada) vratil do sestavy, Tanguay uz brusli, brzy bychom mohli mit utok kompletni. :good:

Dnes jsme si to zbytecne zkomplikovali a Minnesote darovali bod. Zlobit se ale rozhodne nemuzem, 4 body z klicoveho dvojzapasu jsou v Denveru. :petrik:

Pomalu zacinam verit, ze na playoff letos mame. Tu brutalni druhou polovinu mesice po fiasku s Floridou jsme zvladli fantasticky. 6 zapasu proti tymum z te rozjete osmicky Zapadu a 10 bodu, o tom se mi ani nesnilo. :poklona: Na devaty Vancouver mame naskok 7 bodu a !3! zapasy k dobru, na to uz se zacina koukat prijemne.
no ak na kazdu minikrizu najdeme takuto odpoved tak by sme to PO vazne mohli dat...
po zaciatocnych 12-1-0 sme v dalsich 12 zapasoch 7-5-0, co uz zdaleka nie je take dominantne, ale taky pace by nam do konca sezony na to PO v pohode stacil...

teraz nas caka trip po western kanade, tak dufam ze zapasy u oilers a lames nepodcenime ako ten s floridou...
Tak... šikovná osoba odo mňa dostane včeličku za usilovnosť. :giggle: Už som sa to chcel opýtať dávno ale vždy som zabudol. Kto mi zistí interpréta/song, ktorý púšťate vždy keď proti vám niekto v PEPSI Center skóruje? Podľa štýlu mi to znie ako Overseer alebo Humble Brothers ale doteraz som na nič nenaďabil.

Vopred vďaka! :klobuk:
Hledej: http://avalanche.nhl.com/club/page.htm?id=32545" onclick="window.open(this.href);return false;
Skúsim počkať na priamu odpoveď, ale ten zoznam. :cool: Neskôr si ho prejdem. Toto by mali mať všetci!
Getzo5 píše:Skúsim počkať na priamu odpoveď, ale ten zoznam. :cool: Neskôr si ho prejdem. Toto by mali mať všetci!
No to co popisujes jsem tam nenasel, tak to musi byt neco z toho zbytku - favorites.. :neviem:
Pred Vanocemi nas ceka 11 zapasu behem 18 dni, z toho jen 4x doma, 3x b2b :nervozny: Se 13-14 body bych byl maximalne spokojeny.

Dnes zacina Varlamovuv soudni proces.
Počúvam nejaké klepy, že jednáte s Montrealom o výmene nejakého balíku, ktorého súčasťou je aj P. Stastny. Od nás by ste mohli mať Bozaka! :bee:

Inak ak by sa naplnili tie reči o počte 2 za 4, tak si neviem predstaviť, že by to bol pre vás výhodný trade. Koniec koncov bilancia 19-6 a k tomu výmena 2nd centra, nerozbije to chémiu v tíme? MacKinnon už pripravený na väčšiu porciu zodpovednosti? Po vykopnutí Downieho by som sa celkom obával prichádzajúceho trejdu. :jn:
Tim druhym hracem z nasi strany by mohl byt McGinn, ktereho se udajne snazime vymenit.

Ja si ten trade teda nedokazu predstavit. Pocitam, ze pro nas zajimavi hraci MaxPac,Subban,Gorges,Galchenyuk jsou nevymenitelni a moc tam toho nezbyde. Urcite by se mi libil jako 3.centr Eller, ale obavam se, ze by k nam chteli poslat spis Desharnaise.

Takze se bojim, ze by to mohlo dopadnout nejak takhle: Stastny + McGinn <-> Desharnais + Diaz + prospekti

Na druhou stranu za UFA Stastneho a hrozneho McGinna zazraky cekat nemuzem. Kazdopadne Stastneho dny u nas se krati, protoze pri pohledu na MacKinnona je stale vice jasne, ze pro nej pristi rok misto v TOP6 asi nebude. :-( Nebo muzem naivne doufat, ze si Paul Denver zamiloval a smiri se s roli 3.centra za rekneme 4M. :giggle:
Hroza a des… :slap: esteze som nevstaval :giggle:
Zatial sa hrame na nejakych janosikov alebo co – bohatym berieme a chudobnym davame :giggle:
porazame, pens, bruins, hawks, ducks atd a prehravame s floridou, oilers :hroza:

Ale napr. EJ pri prehre 2:8 0+1 a +2 :sok:
Ten Hejduv naraz nevypadal vubec dobre, docela se bojim diagnozy. :nervozny:
Dneska podle očekávání Giguere, snad to teda dopadne lépe jak včera.
Dnesni prohra mrzi, nebylo to z nasi strany vubec spatne.. Uz druhy zapas fantasticky hrajici 3.formace (McGinn-Mitchell-Talbot) tam mela nekolik golovek, nejvic mrzi Holdenova dvojita tycka za stavu 0:1... Ducheneovi se po navratu do sestavy vubec nedari, 1.formace ROR-Stastny-PAP posledni dva zapasy hrala?

Bilance Canucks z poslednich 22 zapasu proti nam: 19-1-2 ... co dodat
Nevite co je se Siemensem? Uz delsi dobu nehraje. A zajimalo by me proc zase posledni zapas vynechal Hishon.
Kua ten cap sa zdvihne teda poriadne... to zas budu mat leafs, rangers, flyers a spol vianoce uz v juli... a priemerni UFA hraci s nimi :lol2:
Pre nas to znamena jedine – taka sanca na ziskanie kvalitnych hracov ako pri tejto TD tu uz tak lahko zase nebude. Po sezone ked sa zdvihne strop budu UFA hracov zase raz preplacat ti najbohatsi. Do tychto “bitiek“ o hracov zvucnych mien na UFA trhu je zbytocne sa aj pustat...
Ale do konca sezony je este vsetko inak. Prakticky vsetky PO timy maju pod stropom nulovy alebo minimalny priestor, na vyrazne posily pred PO si budu vynimocne musiet nechat zajst chut ( o to viac sa zrejme vyblaznia potom na UFA trhu). Naopak my mame priestoru pod stropom po kkt a pri planovanom zvyseni od buducej sezony mozeme pri TD zhanat posily bez ohladu na ich plat ci dlzku zmluvy. Takze nie len rentalov do konca sezony, ale kludne aj hracov s dlhsou zmluvou.
Specificka situacia s tohtorocnym nizkym stropom zaroven znamena, ze dopyt po drahsich hracoch (s platom 3+ mil) bude zrejme pri TD najmensi za posledne roky.jednoducho timov ktore si ich budu moct dovolit angazovat bude minimum. A ak budu platit zakladne zakony ekonomiky, nizky dopyt by mal sposobit aj pokles cien – skratka ze tzv. „sellers“ timy budu radi ak sa hracov s ktorymi dlhodobo nepocitaju (zvlast tych s vyssimi zmluvami) zbavia aj za relativne nizsiu protihodnotu (v porovnani s minulymi rokmi). Skratka po dlhych rokoch by to pri tejto TD mohol byt “buyers market“ a nie “sellers market“ – malo by byt vyhodnejsie byt v pozicii kupujucich ako predavajucich.
Bolo by IMO obrovskou skodou takuto jedinecnu sancu nevyuzit. Podobna sa nam nemusi naskytnut dalsich XY rokov...
Koho by sme eventualne mohli do timu priviest?
Co tak B. Campbell z Floridy? O jeho vyse 7 mil cap hit urcite velky zaujem nebude, pre nas to vsak nie je ziaden problem. S PP mame momentalne velky problem, tam by nam bez debaty pomohol.
Ked uz sme pri obrancoch, co tak niekto z Buffala? Draftli si Zadorova a Ristolainena, akoby naznacovali ze so svojou sucasnou skvadrou dlhodobo nepocitaju... Ehrhoff by zrejme mohol byt k dispozicii a ktovie ci nie aj od zisku caldera trapiaci sa Myers... ?
Nasej PP by zrejme pomohli aj momentalne zraneni, Visnovsky z NYI alebo Wideman z CGY, z defenzivne ladenejsich borcov by k dispozicii mohol byt napr. N. Schultz z oilers...
A co utok? Centrov mame habadej, ale na kridla by sa nejaka ta posila urcite zisla... co tak moulson z buffala? Mohli by ozivit spolupracu s parenteauom, len na centri by namiesto tavaresa mali napr. duchenea... zaujimavou moznostou by mohol byt aj cammalleri z CGY, alebo napr. hemsky z edmontonu, ktory napriek nalepke “injury prone“ nevynechal zatial tuto sezonu ani jeden zapas... z menej lukrativnych mien, ktore by mohli nastupovat v 3rd line s potencialom zaskocit v pripade potreby v top6 by mohli byt zaujimavi napr. stempniak z CGY, trapiaci sa grabner z NYI, ktory by k nam svojou rychlostou mohol pekne zapadnut, alebo zo slovenskej kuchyne napr. tomas kopecky z floridy...

Ak sa naplnia ocakavania o “buyers markete“ tak by nas vacsina tychto hracov nemusela stat ani nekrestansky vysoku protihodnotu, cize pre ich ziskanie by sme (aspon teoreticky) nemuseli obetovat nikoho “nenahraditelneho“. Kombinacia pickov a hracov ako McGinn, Benoit, Barrie, ci Mitchell by teoreticky mohla stacit v podstate na hocikoho z tohto zoznamu. Som velmi zvedavy co sakic s royom nakoniec vymyslia :hmm:
petrik píše:Pre nas to znamena jedine – taka sanca na ziskanie kvalitnych hracov ako pri tejto TD tu uz tak lahko zase nebude. Po sezone ked sa zdvihne strop budu UFA hracov zase raz preplacat ti najbohatsi. Do tychto “bitiek“ o hracov zvucnych mien na UFA trhu je zbytocne sa aj pustat...
Súhlasím, že je zbytočné púšťať sa do preplácania hráčov, keď sa pozriem na niektoré tímy dúfam, že pre naše vedenie je to dosť odstrašujúci príklad. Inak po tých vyjadreniach, počas búrkového leta, som mal pocit, že financie pre Colorado už problémom nie sú. A v to pevne dúfam, že ak bude možnosť nenecháme si ujsť prípadné posily len skrz nejaké šetrenie.
petrik píše:Specificka situacia s tohtorocnym nizkym stropom zaroven znamena, ze dopyt po drahsich hracoch (s platom 3+ mil) bude zrejme pri TD najmensi za posledne roky.jednoducho timov ktore si ich budu moct dovolit angazovat bude minimum. A ak budu platit zakladne zakony ekonomiky, nizky dopyt by mal sposobit aj pokles cien – skratka ze tzv. „sellers“ timy budu radi ak sa hracov s ktorymi dlhodobo nepocitaju (zvlast tych s vyssimi zmluvami) zbavia aj za relativne nizsiu protihodnotu (v porovnani s minulymi rokmi). Skratka po dlhych rokoch by to pri tejto TD mohol byt “buyers market“ a nie “sellers market“ – malo by byt vyhodnejsie byt v pozicii kupujucich ako predavajucich.
Bolo by IMO obrovskou skodou takuto jedinecnu sancu nevyuzit. Podobna sa nam nemusi naskytnut dalsich XY rokov...
Najlepšia časť tvojho príspevku. :good: Presne v nej ma napadol Moulson, už ten jeho trade do Buffala som vnímal spôsobom, že tam ide len preto, že ho vymenia za ďalší draft pick/prospekt. Popravde, predstava Mouslona a P.A. Parentaua v našom tíme sa mi veľmi páči. Osvedčená dvojica + Duchene. Skoro ako keď sa stretli Party Boys opť v LA. A možno by to malo neskôr aj podobný koniec. :)

T. Myers mal viacero zranení, v podstate nenaplnil svoj potenciál. Dobre korčuľuje, má dobrú strelu, ale napr. jeho prihrávky nikdy nebudú také, aké vidíme u elitných obrancov. Keď hrá dobre, hrá jednoducho. No keď začne veľa vymýšľať, tak jeho predvedená hra ide rapídne dole.

Campbell (34), Visnovsky (37) či Markov (za chvíľku 35) nie sú pre mňa perspektívni. Ehrhoff má síce 31 rokov, ale zmluvu až do 2021!, aj keď je cap hit len 4 milióny čísla aké mal u Canucks bude asi ťažko dosahovať. Ja osobne by som bol ochotný vymeniť obrancu, ktorý by u nás mohol zastať post prvého beka ako sa patrí. Pri tomto ma napadne Kristopher Letang. Možno na prvý pohľad blbosť, ale keď sa človek zamyslí, tak Pens majú najlepšie prospekty v obrane z celej ligy. Už teraz za nich výborne hrá Despres a Maata. V rade čakajú Dumoulin, Pouilot, Harrington. Nepríde mi to také nereálne ak by sme im dokázali predložiť zaujímavú ponuku. Ponúknuť máme čo. ROR + McGinn + draft X? ROR by mohol hrať u Pens v top six, McGinn v bottom six. Letang sa nevyhýba chybám v obrane ale potom, čo Roy dokázal spraviť z bezmennej obrany fungujúce defenzívne teleso, nemám obavy o tom, čo by dokázal spraviť s ním...

Ešte by som rád videl, že dostane S. Elliott svoju príležitosť, pretože tohto chlapca mám stále veľmi rád a akosi v neho verím. Vždy som ho radil pred Barrieho a ten momentálne nehrá tak, ako sa očakávalo. Takže ak by došlo k výmenám, tak jedného z nich by som určite pustil. Škoda Siemensa, nechápem, čo sa s ním stalo. Tento rok som nevidel jediný zápas našej farmy, bod nemá ale ja som od neho body nikdy nejako neočakával. Skôr som dúfal, že z neho vyrastie ten typ obrancu, cez ktorého neprejdete, jeho hrá vás bolí a neradi proti nemu nastupujete. Jak je na tom teda Duncan? Kedysi som myslel, že budeme mať obranný pár Siemens - Elliott.

Mitchella by som nevymieňal. Veľmi sympatický hráč. Nebol spokojný s rolou 4. centra, no po vyriešení otázky Staz - ROR by mohol práve túto rolu plniť. Dokázal, že to bez problémov zvládne a ja si myslím, že našu dôveru si zaslúži.
To je az neuveritelne do akej krizy sa za posledne 2 tyzdne dostali nasi top utocnici – duchene, o´reilly, stastny su uz 6-7 zapasov uplne nulovi… to sa potom body tazko zbieraju. Ze si to ti mantaci nevedia nejako rozlozit – jeden tyzden bude v krize jeden, dalsi tyzden druhy atd a ti ostatni budu OK, ale nie, oni musia vsetci naraz… :slap:
Okrem toho tanguay ktory sa uz mal pomaly vracat do zostavy je zase out na neurcito, problem ma pre zmenu s bedrovym klbom :slap:

Aspon nejake good news – wilson a hejda by teoreticky mohli byt ready nastupit v sobotu proti minnesote. Najvyssi cas, viaceri hrajuci obrancovia si v poslednych zapasoch vykonmi pytaju miesto na tribune – guenin, I´m looking at you

Dnes sa na nas boli pozriet 2 skauti habs, a nas skaut bol zase pre zmenu na ich zapase (to si teda vybrali tie spravne matche, lol :D )… zeby to bol ten jeden pripad z 1000 ked sa eklund trafi? Minuly tyzden s velkou slavou reportoval ze nieco s montrealom pecieme, tak som zvedavy… :hmm:
Sloter píše: Pri tomto ma napadne Kristopher Letang. Možno na prvý pohľad blbosť, ale keď sa človek zamyslí, tak Pens majú najlepšie prospekty v obrane z celej ligy. Už teraz za nich výborne hrá Despres a Maata. V rade čakajú Dumoulin, Pouilot, Harrington. Nepríde mi to také nereálne ak by sme im dokázali predložiť zaujímavú ponuku. Ponúknuť máme čo. ROR + McGinn + draft X? ROR by mohol hrať u Pens v top six, McGinn v bottom six. Letang sa nevyhýba chybám v obrane ale potom, čo Roy dokázal spraviť z bezmennej obrany fungujúce defenzívne teleso, nemám obavy o tom, čo by dokázal spraviť s ním...
Tu protihodnotu co uvadis za Letanga bych celkem bral, vzhledem k tomu ze Letangova smlouva neni prave optimalni (i kdyz pro vas by to nemel byt neresitelny problem) a defenzivne spolehlivej taky neni. Pravdou ale je ze momentalne mame zranene 3 dulezite beky a i kdyby ne, tak pochybuju ze s Letangem budeme takhle uvazovat (co rikaji nasi fans je ted jina vec). Faktem ale taky je, ze i pro vas by to davalo smysl (i kdyz ten draft je tam mozna navic, ROR+McGinn jsou fair). Letang je jakej je, ale zacatek sezony hral po zraneni kolena a sam priznal jeste nedavno, ze to koleno nemel 100% OK. Ted uz opet zacina hrat dobre. A kdyz chce tak umi i branit, to ze mame 2.nejlepsi PK v lize je toho dukazem.

Tolik k Letangovi, ale myslim ze realnejsi jsou jini beci. Napr. zatim necekane vyborne hrajici Niskanen (13 bodu, +16, schopnej hrat i na PP) by pri nasi kompletni sestave mohl byt klidne k dispozici na vymenu, je sice UFA, ale nemeli by jste mit problem ho pak podepsat a v playoff runu by vam pomohl. Velmi levnej by mohl byt Bortuzzo, mladej tvrdej bek, kdyz letos hral tak byl velmi solidni (napr. i vcera), ale pochybuji ze by jste ho meli oskautovanyho a podle statistik vas ani nenapadne. Doplaci na to, ze je tu velka konkurence, u vas ve 3.paru by to byl jasnej upgrade. Da se uvazovat i o Orpikovi. Despres by mohl byt k dispozici jen za velmi zajimavou protihodnotu, Maatta samozrejme o to vic. Kazdopadne mi prijde, ze by jsme mohli byt celkem OK trejd partneri a neprekvapilo by me, kdyby se letos neco v tomhle smyslu upeklo. Taky jsme meli skauty na vasich zapasech minuly tyden.
Začíná to smrdět krizí...Duchene od toho zranění uplně plonkový, ale neni v tom sám! Barrie, Holden, Guenin, McGinn, Stastny. Dnes to byl asi jeden z nejhorších našich výkonů letos a Roy byl pěkně nesranej na lavičce.No uvidíme, je třeba něco už podniknout. Asi to chce nějaký impuls pro mužstvo...Zvolnily hodně a na výsledcích to začíná být znát...
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS