Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jarda Hlinka je opravdu prekvapeni. :o
Takze zatial velmi dobry zapas,dallas nehra zle ale my sme jasne lepsi.Po dvoch tretinach vyhravame 4-1,goly davali Stastny / hattrick / a Wolski.Za dallas sa trafil Halpern.
Uvidime co prinesie 3 tretina.....
Samozrejme podrobne info po zapase napise david puchovsky to je jeho parketa. :)
No aj ja som si ten zápas pozrel(tiež som vsadil na AVS) a nelutujem že som skoro nespal,neunikol mi prvý hattrick sezony,krásna individuálna akcia Wolského ale aj snaha Dallasu o zvrat ktorá skončila na stave 4:3.Pre mňa prvý útok neoslnil vôbec,skôr ma prekvapili 3asistencie Brunetta a dve Hlinkove,ani Colorado nebolo lepšie ako Dallas,pretože od 4:1 to vyzeralo ako by to vypustili,ved posledné 3 minúty 2.tretiny sa do útoku nedostali..Budaj chytal nadpriemerne ale určite lepšie ako Turco na ktorého išlo 23 striel a dostal 4 goly.
Noo Stastny dobre zacina. A nebolo to prvykrat tuto sezonu aj v priprave mal take ze 4 body za zapas.
a takto to vyzeralo na ladovej ploche po Stastnom hattricku :clap:

ObrázekObrázek
Aj podla mna to bol vyborny a dramaticky hokej......V celku sa mi hra COL velmi pacila...dobra kombinacia eu a kan. hokeja.......Hlinka hral famozne,samozrejme aj Paul...Aj Smyth nehral zle,ale 1 utoky sa dobre strazili....Obrana COL zahrala v celku ok,ale tie oslabovky opat neuhrali..Hrali 3x oslabenie a 2x inkasovali.A ten prvy padol tiez tesne po vyprsani trestu....Peto zachytal spolahlivo a hlavne v poslednych minutach podrzal muzstvo....Za goly nemohol.2 tecovane a jeden na dve dorzaky,aj ked to mohol skor prikryt.Peto by mal chytat aj dnes...Marek bojoval,ale nemal vela casu na lade.....no bude to mat teraz tazke presadit sa v utoku AVS....

Skvely hokejovy zazitok... :cool: :clap:
noo tak Stastny předvedl parádu v podobě hattricku, kdo by čekal že hattrick padne hned v prvním(vlastně třetím :)) dnu NHL? Ukázalo se že Avs můžou s těmito hráči dokázat dost. Hlinka se totiž zatím ukázal jako lepší posila než Hannan nebo Smyth.
Ošial Colorada po prvo zápase dlho netrval,už dnes na lade Nashvillu ich predátori rozstrielali 4:0,a to aj vdaka skvelému Masonovi ktorý kryl 35 stiel,naopak Budaj chytal oproti včerajšku velmi zle,z 22 striel dostal 4 goly a musel pustit do brány Weimana.Takže skutočne si treba dávať pozor aj na nový tím Nashvillu.
nic sa nedeje, ved predsa aspon 1 - 2 zapasy za mesiac sa zo slusnosti patri prehrat :D
este raz sa takou photo momentkou vratim k uvodnemu (vitaznenu) duelu lavin s hviezdami..pri nastupe domacich borcov na ladocu plochu sa v Pepsi Center objavovali aj ich tvare..v akcii Andrew Brunette

Obrázek
novinka z mile high city - jose thodore ukonci svoju rehabilitaciu po operacii odohranim jedneho sutazneho zapasu za farmarsky team avalanche Lake Erie Monsters. po nom by mal byt ready natupit za prvy team
petrik píše:novinka z mile high city - jose thodore ukonci svoju rehabilitaciu po operacii odohranim jedneho sutazneho zapasu za farmarsky team avalanche Lake Erie Monsters. po nom by mal byt ready natupit za prvy team
Hej odohral ho a prehral....inkasoval 3 goly z 24 striel.Dnes by samal pripojit k prvemu teamu....
Stastny ma uz dve asistencie. Ten chalan bude mat vela bodov tuto sezonu.
vyborna tretina v podani Colorada. 8 minut do konce, Stastny 5 bodu. Hejduk-Sakic-Stastny = vyborna lajna.
pekny zapas :good:
asi takto nejako si to predstavujem :) zabrali vsetci od ktorych sa to caka - sakic 1+1, hejduk 2+1, smyth 1+1 a famozny stastny 1+4

a najlepsie na tom je, ze aj keby si tito borci vybrali niekedy horsi den, stale ich mozu v produktivite nahradit brunette, hlinka, svatos, wolski, arnason...

tuto sezonu bude dobre byt fanusikom avalanche :biglol:
super zapas fotky z neho ako vzdy http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=60&t=2192
Ohlund píše:Ošial Colorada po prvo zápase dlho netrval,už dnes na lade Nashvillu ich predátori rozstrielali 4:0,a to aj vdaka skvelému Masonovi ktorý kryl 35 stiel,naopak Budaj chytal oproti včerajšku velmi zle,z 22 striel dostal 4 goly a musel pustit do brány Weimana.Takže skutočne si treba dávať pozor aj na nový tím Nashvillu.
osial je spat :D
fuuuha, ako vravim RESPECT Colorado..
Pěkná útočná smršť hráčů okolo Stastného. Oko českého fanouška snad jen mrzí, že Jaroslav Hlinka hrál právě bez Stastného. Snad to tak stále nezůstane, neboť nevěřím v nějaký významný úspěch mužstva s jenom jedním hvězdným útokem. Třebaže to teď vyšlo. Hokej není o jednom útoku.

:roll: ..forum bez chorcheho (ktory ma "ine" starosti ako banove..)..no viaceri si aj vydychli a poniektori modi taky tak..vsetko dobre..c.
NHLfanAVS píše:
Red Sejček píše:Pěkná útočná smršť hráčů okolo Stastného. Oko českého fanouška snad jen mrzí, že Jaroslav Hlinka hrál právě bez Stastného. Snad to tak stále nezůstane, neboť nevěřím v nějaký významný úspěch mužstva s jenom jedním hvězdným útokem. Třebaže to teď vyšlo. Hokej není o jednom útoku.
Hokejforum.com je forum o hokeji, takze ty si asi musel zabludit. Najma na vyznacenej vete som sa najviac zasmial.... Ani sa mi nechce reagovat, ostatni pochopia.
jj - si ma predbehol. celkom som sa pobavil :lol:
uz som pocul ze mame slabu obranu, slabych brankarov, ale ze doplatime na nedostatok dobrych utocnikov to je novinka :D :lol:
inak paul stastny sa stal zasluzene prvou hviezdou uvodneho tyzdna noveho rocnika. bilancia 4+4 v 3 zapasoch hovori sama za seba ;)
tak nech sa dari aj nadalej :taptap:
tak dnes sa konecne konci jeden z najdlhsich brejkov aky avs budu tuto sezonu mat - od nedelneho zapasu so zralokmi natupia dnes po 5 dnoch na dalsi zapas na lade st.louis
v brane by sa mal predstavit cerstvo uzdraveny theodore a sam som velmi zvedavy co predvedie :hmm:
v kazdom pripade si myslim ze by mohlo byt v silach avalanche odviezt si zo st.louis 2 body
Aké CD momenátlne počúvate vo vašom aute :?:

Joe Sakic: Teraz tam nemám žiadne cédečko. Počúvam rádio Sirius. To mi stačí.

Ktorý hráč z kabíny Avalanche sa oblieka najlepšie :?:

No seba určite menovať nebudem. Vybral by som asi Thea (Jose Theodore). A rovnako tak i Turga (Pierre Turgeon).

Aké bolo vaše prvé auto :?:

Bol to Pontiac Firebird z roku 1981

S hokejom ste začali veľmi skoro. Robili ste ale vo svojom živote aj niečo iné, čím ste sa živili :?:

Veru áno. Pracoval som niekoľko dní na farme. Čistil som tam maštale, nakladal hnoj na nákladné auto a podobné veci. Bola to fuška. Po dvoch dňoch som s tým skončil. Povedal som si, že chcem byť radšej hokejistom.

V súvislosti s hokejom sú populárne fantasy hry a rozličné manažéry. Povedal vám už niekedy niekto, že ste ho stáli víťazstvo, alebo niečo podobné :?:

Jeden priateľmi mi povedal, že ma minulý rok vo fantasy vymenil. Povedal mi: "Prepáč, ale ja som ťa vymenil."

Máte vlastný tím fantasy :?:

Mám, ale nie hokejový. Viacerí v tíme máme poskladané tímy v americkom futbale a máme aj vlastnú ligu. Mojim chlapcom sa ale zatiaľ príliš nedarí.

Koľko času trávite pri počítači :?:

Veľmi málo. V priemere je to ale asi len päť minút denne. Pozriem si e-maily, pričom tam mám maily prakticky len od manželky. Ja inak počítače neznášam.

Už dvadsať rokov ste na cestách. Aký je váš najhorší zážitok s cestovaním :?:

Zrejme veľká víchrica v roku 1997 v Denveri. Mali sme letieť na zápas do Dallasu. Trvalo nám ale dve hodiny, kým sme sa dostali aspoň na letisko. Motory nášho lietadla zamrzli a tak sme tam čakali do tretej rána. Keď sme potom vzlietli, tak sa začalo z lietadla dymiť a museli sme opäť pristáť. Mysleli sme si, že je po nás. Núdzovo sme pristáli v Texase. Neskôr sme sa dozvedeli, že išlo o poruchu hydrauliky (hokej.sk)

Obrázek
Jordan,SOAD pekna volba :cool: :cool: :cool: :wink:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS