Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Detroit. Vobec, vojna 3 D je na zapade silny fenomen. Takze potom asi Dallas.

Pozrite si prvy gol Wolskeho v zapase s CHI.Sam Wolski by to netrafil lepsie :D :D :D

bude chytat Budaj proti Dallasu?

Tie velke obrazky si bud zmensi alebo ich daj ako odkaz pretoze ked si chce niekto prezriet tuto temu tak musi ako taky jojo rolovat mysou prilis dlho. dik :)

Uploadnes ich na nejaky server ako imagesuck, e-disk alebo nieco take alebo aj na pokec trebars.

Tak mi posli na senator.palpatine@email.cz znaky vsech tymu, ja ti je hodim k sobe a napisu ti odkazy :wink:

ad

drzim palce Petrovi Budajovi aby samu darilo v najblizsom obdobi a na MS v Rusku

drzim palce Petrovi Budajovi aby samu darilo v najblizsom obdobi a na MS v Rusku ja takisto :idea:

chlapci ako viete že príde na ms v rusku čo keď bude hrať v nhl playoff držím mu palce nech sa mu darí :sad2:

No jestli ho chcete na MS, tak by ste mu teor. meli prat, at se mu nedari :?
Protoze jestli COL postoupi (a ono postoupi...) tak asi mate trochu smulu... :?

zaklad je aby sa mu v klube darilo repre je druhorada vec karieru si robi v klube tak nech zĂ­ska raz stanley cup

Suhlasim,ze v sucastnosti je pre Peta dolezita kariera v NHL,ako nejake MS!!!!Tak nech sa mu dari v klube,popripade v PO a ked to nevide,tak urcite dojde na MS.
Dnes hraju AVS v NSH a to budu mat co robit,aby prekonali Masona.Ale mam citaka,ze dnes COL vyhra!!!!Mohol by chytat Peto...

Super Joe Sakic sa dostal do prvej desiatky v kanadskom bodovani vsetkych cias!!!!V daka 3 asistenciam v noci sa posunul pre Paula Coffyho.Momentakne je na cisle 1534.Joe,gratulujem!!! :cool:

Gratulujem, naozaj ma to tesi, predstihnutie takeho slimaka, akym ku koncu kariery Coffey bol, treba oslavit! :)

Joe je skvely hrac a nebit Lock-outu, tak by bol s tymi bobmi na vysom cisle. :wink:

Mlady Stastny aspon podla highlightov hral famozne. Budaj par vybornych zakrokov.

bohužel ano :( Jinak Sakick další gol, nemuselo to být zrovna proti Tampě :(
AVS-WILD 1:1 zacina 3 tretina. GO AVS GO.
K. CUMISKEY first goal in NHL. Congratulation :D :cool:

2:24 do konca zapasu. PP pre MIN. Svatos 2.min. Dufam ze Buddy AVS podrzi. Ides Peto. Toto su fakt ze nervy! :shock:

AVS

Colorado Avalanche won the game!!!!!!!!!!!!!!!! :cool: :D
GOAL COL 8 WOLSKI, Backhand
GOAL MIN 38 DEMITRA, Backhand
SHOT MIN 9 KOIVU, Wrist
SHOT COL 19 SAKIC, Wrist
GOAL COL 23 HEJDUK, Backhand

Budaj 24saves

Peter Budaj prvá hviezda zapasu. Nepochybujem o tom, ze po tomto vykone aky dnes Peto podal bude jednotka a Theodore bude uteráky podavať! GO AVS GO

Super, to je skvele..... Dalsi perfektny zapas pre Buddyho. Skoda len toho prveho golu :D Ale inak to bolo :cool: .
SuperJoe#19 píše:AVS-WILD 1:1 zacina 3 tretina. GO AVS GO.
K. CUMISKEY first goal in NHL. Congratulation :D :cool:
Kde iny koncia my iba zaciname. Prave tu som odkvacol a isiel spat po druhej tretine. Cakat na timy zapadnej konferencie je utrpenie.
debil píše:
SuperJoe#19 píše:AVS-WILD 1:1 zacina 3 tretina. GO AVS GO.
K. CUMISKEY first goal in NHL. Congratulation :D :cool:
Kde iny koncia my iba zaciname. Prave tu som odkvacol a isiel spat po druhej tretine. Cakat na timy zapadnej konferencie je utrpenie.
Clovece, kde koukas na zapasy, ja koukal na TVU, ale to uz mi zrusili...

Ja som pocuval iba radio plus pisany prenos.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS