Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

10 hráčů out!!!
Za chvilku nebudem mít s kým hrát.Kluci dnes hrali dobře.Na to s jakým týmem teď disponujem. Řekl bych, že 50 minut jsme byli o chlup lepším týmem, ale v závěru rozhodla jedna chyba.Měli jsme tam pár šancí na 3:1 ale nedali jsme..to je hokej...
Ale s těma zraněníma...uff to bude těžké.No musíme si s tím nějak poradit.
toto uz s tymi zraneniami zacina byt vazne... :thumbsdown:
Mi se ani nemůžeme rozjet, pač jak se dostávame do formy, tak nas zastaví zranění a jedem znova... :hroza:
Ale nebudeme se vymlouvat, prostě musíme hrát s tím co máme... :wink:
Forsberg to try one last comeback
http://blogs.denverpost.com/avs/2010/11 ... back/5016/

Urcite zase bude hodne lidi tvrdit, ze uz mel davno skoncit a smirit se s tim... Ja ale Peterovi porad fandim a verim, ze ho jeste uvidime prohanet se v arenach NHL!
Redy píše:Forsberg to try one last comeback
http://blogs.denverpost.com/avs/2010/11 ... back/5016/

Urcite zase bude hodne lidi tvrdit, ze uz mel davno skoncit a smirit se s tim... Ja ale Peterovi porad fandim a verim, ze ho jeste uvidime prohanet se v arenach NHL!
Ja tiež niesom proti jeho návratu. Inak tu je video, ktoré som dnes našiel. Určite sa vám bude páčiť! :thumbsup:

http://www.youtube.com/watch?v=xRtrQ1YrCzw
Pozeral som celý zápas finále 2001, Redy. :good: Aj keď s nešťastným koncom pre nás, bolo to krásne opäť raz si zaspomínať na ten tým okolo Joea. :) (Drury, Tanguay omg... :? )
hmmm - tak sme vymenili slubne sa ukazujuceho prospecta (LW - M. Bournival - 3. kolo draftu 2010) za takmer dvojmetrovu 120 kilovu hitting and blocking machine...
not bad, not bad at all :clap:
tento trejd sa mi zatial dost paci, nejaka podobna prisera nam zatial v obrane chybala ako sol :thumbsup: uvidime co predvedie na lade, ale jeho doterajsie stats sa mi velice lubia:
128 zapasov, 272 hitov, 207 blokov :good:

teraz vyvstavaju otazky co bude ked sa vsetci marodi uzdravia
nasa aktualna supiska obrancov:
foote, liles, quincey, hannan, cumiskey, wilson, holos, o´byrne, shattenkirk, cohen, liffiton

to je 11 mien a aj ked by sa posledni traja menovani presunuli na farmu, stale nam zostava 8 obrancov co je celkom dost. podla mna to znamena labutiu piesen pre kylea cumiskeyho, ktoremu sa zatial nepodarilo naplnit svoj potencial a s prichadzajucou novou generaciou uz podla mna prenho miesto v nasom time nie je... otazne je aka by mohla byt jeho trhova hodnota (asi nic moc), potesil by aspon nejaky prospect ako nahrada za prave vymeneneho bournivala
Ja mu verím, že mu proste len nevyšiel úvod a do tímu by som ho aj tak chcel. Cumiskey do Jersey :angel:
petrik píše:hmmm - tak sme vymenili slubne sa ukazujuceho prospecta (LW - M. Bournival - 3. kolo draftu 2010) za takmer dvojmetrovu 120 kilovu hitting and blocking machine...
not bad, not bad at all :clap:
tento trejd sa mi zatial dost paci, nejaka podobna prisera nam zatial v obrane chybala ako sol :thumbsup: uvidime co predvedie na lade, ale jeho doterajsie stats sa mi velice lubia:
128 zapasov, 272 hitov, 207 blokov :good:

teraz vyvstavaju otazky co bude ked sa vsetci marodi uzdravia
nasa aktualna supiska obrancov:
foote, liles, quincey, hannan, cumiskey, wilson, holos, o´byrne, shattenkirk, cohen, liffiton

to je 11 mien a aj ked by sa posledni traja menovani presunuli na farmu, stale nam zostava 8 obrancov co je celkom dost. podla mna to znamena labutiu piesen pre kylea cumiskeyho, ktoremu sa zatial nepodarilo naplnit svoj potencial a s prichadzajucou novou generaciou uz podla mna prenho miesto v nasom time nie je... otazne je aka by mohla byt jeho trhova hodnota (asi nic moc), potesil by aspon nejaky prospect ako nahrada za prave vymeneneho bournivala
Pod tohle bych se podepsal petrik. Bournivala je sice skoda, ale nekoho jako je O'Byrne akutne potrebujeme. Resit co se bude dit az se vsichni obranci uzdravi je zatim zbytecne, protoze kdo vi jestli se daji vubec nekdy vsichni najdenou dohromady, nebo zase odpadne nekdo dalsi atd. Vedeni muselo reagovat na momentalni stav, protoze se 4 novacky v obrane proste delsi dobu hrat nejde. Jak uz jsem psal, po sezone nejspis skonci Foote, konci vysoka Hannanova smlouva, takze naopak jsem rad, ze v obrane bude konkurence a budem si moc vybirat. :frajer2:

PS: S Cumiskeyem je to slozity, nedarilo se mu,pak prisel otres mozku.. Nebude to mit lehke. Ale sanci bych mu jeste urcite dal. Na druhou stranu zisku nejakeho mladeho kridla za jednoho z obrancu bych se taky nebranil. :ja_neviem:
A jeste perlicka na zaver :smile03: http://www.youtube.com/watch?v=afEB1mK_B6Q
Redy píše:A jeste perlicka na zaver :smile03: http://www.youtube.com/watch?v=afEB1mK_B6Q
:hufi: Chudák...

A mám tu ten zápas pre teba, Redy. :wink: http://www.youtube.com/watch?v=_1JcqJ_BjfY
petrik píše:hmmm - tak sme vymenili slubne sa ukazujuceho prospecta (LW - M. Bournival - 3. kolo draftu 2010) za takmer dvojmetrovu 120 kilovu hitting and blocking machine...
not bad, not bad at all :clap:
tento trejd sa mi zatial dost paci, nejaka podobna prisera nam zatial v obrane chybala ako sol :thumbsup: uvidime co predvedie na lade, ale jeho doterajsie stats sa mi velice lubia:
128 zapasov, 272 hitov, 207 blokov :good:

teraz vyvstavaju otazky co bude ked sa vsetci marodi uzdravia
nasa aktualna supiska obrancov:
foote, liles, quincey, hannan, cumiskey, wilson, holos, o´byrne, shattenkirk, cohen, liffiton

to je 11 mien a aj ked by sa posledni traja menovani presunuli na farmu, stale nam zostava 8 obrancov co je celkom dost. podla mna to znamena labutiu piesen pre kylea cumiskeyho, ktoremu sa zatial nepodarilo naplnit svoj potencial a s prichadzajucou novou generaciou uz podla mna prenho miesto v nasom time nie je... otazne je aka by mohla byt jeho trhova hodnota (asi nic moc), potesil by aspon nejaky prospect ako nahrada za prave vymeneneho bournivala
Rovnako si myslím, že sa cyle zlepší. Zas netreba zaracovať po takom malom počte zápasov... :wink:
BruinsFan píše: Rovnako si myslím, že sa cyle zlepší. Zas netreba zaracovať po takom malom počte zápasov... :wink:
ved ja netvrdim ze z neho nikdy nic nebude, len uz prenho nevidim u nas miesto do buducej sezony... mame kopec mladych co sa budu pytat do zostavy

kludne si obranu na buduci rok viem predstavit v zlozeni:
liles-o´byrne
quincey-holos
shattenkirk-wilson

v pripade zranenia v zalohe cakaju cohen, gaunce, liffiton, chouinard
nehovoriac o tom ze mozno predlzime zmluvu s hannanom
tak s O´Byrneovym prvym zapasom mozeme byt myslim viac ako spokojni - cez 24min ice time, +1, 6 hitov, 4 bloky, 3 strely na branu :good:
vsetko je to podciarknute presvedcivym vitazstvom 5:1, aj ked az take jednoduche ako napoveda skore to nebolo a najma v prvej polovici zapasu jackets hryzli... ale budaj podrzal a v 2. polovici zapasu sme to zlomili.
vitazny gol dal v oslabeni cerstvo z farmy povolany Greg Mauldin - bol to prenho 1. gol v kariere. vyborny navrat po mensom zraneni ruky sa podaril D. Jonesovi - s bilanciou 2+1 sa stal prvou hviezdou zapasu
ale kus aj stastie s nami vcera hralo, vid Antoine Vermette :-D http://video.nhl.com/videocenter/console?&id=82704
V Detroitu jsme měli první dvě třetiny těžké nohy z minulého zápasu v pátek v Columbusu a bylo to znát.V poslední třetině jsme ale byli jasně lepším týmem, to už však bylo pozdě na zvrat v utkání.Detroit měl dnes více štěstí v koncovce a proto si vyhrát zasloužil.
Kuva jak ja vidím ten ksicht Bertuzziho... :box:
Dnes v noci paradni hokej proti Blues! Az na uvod utkani, kdy jsme mohli byt diky Budajovi radi, ze je to jen 1:0 pro hosty... Pote Liles dvema goly otocil utkani a po zbytek zapasu uz jsme byli lepsim tymem.
Do sestavy se vratil Ryan Wilson, v obrane s Footem mu ale zapas vubec nevysel, byli tusim u vsech 3 golu hostu. Obrana se nam pomalu dava dohromoday, Foote hral uz minuly zapas proti Detroitu a Quincey zacina trenovat. Na farmu uz byli odeslani Cohen a Liffiton. Holos byl dnes healthy scratch.
Velikou radost mi v poslednich zapasech delaji zlepsene vykony Hannana! Moc se mi libi taky objev priprav.kempu - Greg Mauldin. Hraje durazne, dobre brusli a s pukem si rozumi. Vyborny na obou koncich kluziste :thumbsup: . Rozhodne bych ho zpet na farmu neposilal!
Anderson by se mel brzy vratit do sestavy, tak jsem zvedavej na boj o post jednicky. :wink: Verim, ze Andy se znovu dostane do formy z minule sezony a bude chytat. Budaj ale ukazal, ze si rozhodne zaslouzi vic prostoru, nez jak tomu bylo loni.

PS: Jestli se nepletu, tak Duchene poprve v NHL shodil rukavice a v souboji se Sobotkou si nevedl vubec spatne! :box:
http://www.youtube.com/watch?v=0exfYx4b ... re=related
tak cisla r. o´byrneho po 3 zapasoch u nas:
0+1, +3, 8 blokov, 15 :!: :-O :cool: hitov
zatial som s jeho angazovanim velmi spokojny, v dvojici s lilesom sa paradne doplnaju - mensi dobre korculujuci PMD + velky aj ked pomalsi bijec :thumbsup:
O´byrne hraje dobrý hokej.Mě osobně překvapil :wink:
Ale to že nehraje Holos se mi nelíbí. I dnes proti Sharks bude na tribuně...Nevím co trenéry vede k tomuto rozhodnutí. Mě se zdálo, že hral dobře.
Na druhou stranu je moc dobře, že Shattenkirk dostává příležitost.Nooo konkurence v obraně bude veliká jakmile se vrátí Quincey... :wink:
Ja som v šoku, za stavu 3:1 pre Sharks som s beznádejou a zatvorenými očami nad zápasom zalomil rukami a nadránom len zízal a po zhliadnutí záznamu ľutoval, že som to zabalil. Stewart a Stastny, dvaja obľúbenci, už len gól od Hejduka/Duchene tomu chýbal. Ale ten záver paráda. Porter si zaslúži :thumbsup: Krásne vyvrcholenie zápasu.

Ako potom pískal Winnerborg Dado? Lebo kým som pozeral, však sme sa aj o tom bavili, sedeli ste na trestnej nonstop. :D
Konecne vyhra nad Sharks! :clap: :clap: Ani se mi nechce verit, ze jsme zapas nakonec vyhrali. Sharks byli dlouho lepsim tymem,ale Budaj nas drzel ve hre. Ten zaver ale byl dokonalej! Stewart dnes hral cely zapas skvele a korunoval to golem a prihravkou v zaveru zapasu. Radost je koukat na Lilesovu hru, je na nem videt jak si konecne veri, jen tak dal! Vzdycky jsem vedel, ze to v nem je. :wink:
Abych jen nechvalil, tak Wilsonovi s Footem to tam opet horelo, myslim ze by misto Ryana mel dostat sanci Holos v pristim zapase. Shatty prvni gol v NHL, snazi se podporovat utok, ale v obrannem pasmu casto moc jisty neni. Duchene se dnesnim zapasem protrapil.
Čo je s Ducheneom? Syndróm druhej sezóny? Mne z niektorých pasáží (nemyslím dnes) tak vôbec nepripadal... :eek2:
grahame na farme, anderson pripraveny na zapasovu zataz.
dnes proti rangers by mal este nastupit budaj, Andyho navrat by sa mal konat zajtra v dallase
Nejak sa tým mladíkom Duchenovi a Galiardimu nedarí. Nehrajú dobre alebo len náhoda?
BruinsFan píše:Nejak sa tým mladíkom Duchenovi a Galiardimu nedarí. Nehrajú dobre alebo len náhoda?
galiardi uz par zapasov nehra pre zlomene zapastie :P
duchene sa trapi najma strlecky, zatial 2+12 v 18 zapasoch - myslim ze keby mal o 2-3 goly viac tak by bol urcite aj sam spokojnejsi, ale verim ze to este pride. ak odohra plnu sezonu, myslim ze 60 bodov by prenho nemal byt problem
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS