Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

U Avs je v poslednych dnoch ticho… (pred burkou?)

So stastnym nic nove, jeho agent dookola dava jediny comment – “nothing is imminent”. Nevie sa ani len ci uz sa obe strany vobec stretli resp. vymenili si navzajom predstavy o novej zmluve, nieto este nakolko sa tie ich predstavy lisia… musime si na to pockat, v tomto smere to moze byt riadne dlhy jun…

Z juniorov z draftu 2012, ktorych bolo treba do konca maja podpisat sme podla ocakavani zmluvu ponukli len Troyovi Bourkeovi. Strata prav hrozi aj u niekolkych hracov ktori ukoncili stadium na univerzitach, tam je ale deadline az niekedy v lete takze to nehori. Zaujimavejsie mena z tejto kategorie ktore by sa minimalne v lake erie mohli v najblizsich sezonach uplatnit su napr. utocnik N. Condon alebo obranca G. Young.

Organizaciu Avs nateraz opusta utocnik Mark Olver, ktory Royovi nepadol do oka a celu poslednu sezonu stravil v Lake Erie. Po skonceni zmluvy zamieril do KHL do noveho timu Socskych Leopardov. Rovnaky osud (odchod z timu) pravdepodobne caka resp. hrozi aj dalsim “farmarom” ktori sa na viac ci menej zapasov stihli ukazat uz aj v prvom time, teraz im ale konci zmluva a mozu sa stat UFA – napr. David v. d. Gulik, Ryan Malone ci Matt Hunwick.
A zaujimave bude sledovat ako dopadne situacia s Joey Hishonom a Stefanom Elliottom – obaja su RFA bez debatky s potencialom na NHL, ale u Avs by mohli mat s presadenim sa do zostavy problem… tu by ma rozhodne neprekvapila ich vymena (len dufam ze nie za nejaky 5th rounder).

Dater pred par dnami chatoval s citatelmi tak som sa ho pytal koho tipuje ze Avs cez leto privedu ako posilu do obrany. Povedal 2 mena – D. Kulikov (o toho sme mali zaujem uz cez sezonu a zjavne stale trva. PAP ako protihodnota by udajne floride nestacil) a potencialny UFA M. Greene, ktoreho s LA caka finale SC.
Tak som zvedavy ci sa trafi :giggle:
Ak odíde Stastny zadarmo, podobne ako svojho času Parise v New Jersey resp. Suter v Nashville, tak na to budem nazerať minimálne ako nevyužitú príležitosť získať pri TDL posilu do obrany a stratu top nadchádzajúceho FA hráča zadarmo. Ale predpokladám, že keď ho nevymenili, tak mali aspoň predbežné "rokovanie" o podobe novej zmluvy, na ktorej sa orientačne zhodli. Na druhej strane nie som naivný a neverím, že každý hráč je ochotný zľaviť aby zotrval v jednom klube. Čisto teoreticky, ak by nezostal Staz v tíme, obzreli by sme sa po niekom inom (Kesler), alebo by sme presunuli MacKinnona na jeho pozíciu centra?

Sakic bol počas sezóny na zápasoch Monsters, myslím, že aj s Footeom. Viackrát bolo od nového vedenia spomenuté, že chcú v Clevelande vybudovať úspešný tím. Btw. napr. Cutthroats sa darilo podobne dobre ako Avalanche. Derek Armstrong získal dokonca ocenenie pre trénera roka v CHL. Vedľa Armstronga a Roya len Chynoweth akosi zaostal. :giggle: Treba podpísať niekoho namiesto Olvera. Už počas sezóny sme nenapĺňali možnosť využitia 5 veteránov v AHL. Do kabíny treba jednoznačne leadership, konzistentného AHLera. Okrem Olvera možno pre LEM nebudú k dispozícii ani Lerg, Desbiens, Van der Gulik, Hunwick či Wyman. V obrane by mali hrať Siemens, Lauridsen, Corbett, Beaupre, Young možno Iafrate alebo nejaký veterán. Elliott buď spraví prvý tím, alebo trade. Počas sezóny sa ukazoval ako najlepší hráč Lake Erie. Skvelý pohyb s pukom, početná streľba (158 sog, viac mal len Agozzino), tvoril hru a nakoniec skončil 6. v celkovej produktivite tímu s 28pts (14+14), pritom len 6 tímov v AHL bolo horších v strieľaní gólov. Monsters sa na ľade prevažnú časť sezóny trápili, nepokrývali súpera, boli pomalší, hlúpe vylúčenia atď. O to viac teší Elliottov dobrý dojem. Nedá sa mi nespomenúť Colin Smith, draftovaný v 7. kole celkovo 192. Každým rokom sa zlepšuje, posledný rok vo WHL spravil 106pts. Síce jeho 34pts z prvej sezóny v AHL nie sú na oko najlepšie, ale mal dobrý TOI, hral v každej situácii, tlačil sa pred bránkovisko a skončil 3. v internom bodovaní.

Výmene s FLA by som sa nebránil, a predpokladám, že asi nikto z nás. Kulikov má veľký potenciál, ktorý by s hráčmi pred sebou typu MacKinnon, Duchene, Landeskog, ROR mohol plne využiť, nehovoriac o St. Patrickovi. Donedávna som do tipoval na Boylea, ale Snow zatiaľ "válí".
Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 6m
Lots of talk within NHL circles that COL has or will file "club-elected salary arbitration" on Ryan O'Reilly. If so, it will make waves.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 6m
O'Reilly is set to become a restricted free agent. If COL wants to retain his rights, they must give him qualifying offer of $6.5M.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 3m
Or they could negotiate a long-term deal. Or take him to club-elected arbitration. Latter is not unprecedented but it is highly unusual.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 1m
If COL did or does file for club-elected arbritation, O'Reilly could choose a one- or two-year award. Arb hearing in late July.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 15s
If arbitrator awarded O'Reilly less than the $6.5M he made this past season, the question is: how do you think O'Reilly would react to it?
Feaster si to jinak povodil. :frajer2: :lol2: :sarcasm:
Ach ryan ryan… :slap: nebud nenazrany kkt a podpis nejaku dlhodobu zmluvu s “normalnym” cap hitom aky si zasluzis – do 6mil rocne. :pray:

A teraz vazne. Tato arbitraz znamena prakticky len 2 veci: predlzenie zmluvy zatial nie je “na spadnutie”, ale na druhej strane vdaka arbitrazi bude cela saga vyriesena este pred koncom jula a nehrozi teda podobne fiasko ako naposledy. To bol nepochybne hlavny dovod preco sa Avs k tomuto kroku uchylili.
Az do konca budem dufat ze az pred arbitrazneho sudcu to nikdy nedojde, ale ak nahodou ano, neviem si predstavit ze by mu nezavisly sudca priznal plat viac ako 6mil… urcite nemoze dostat menej ako 85% posledneho platu, co je tesne nad 5,5 mil, ale pochybujem ze by dostal ovela viac…
Nebojim sa ani offer-sheetu medzi 1. – 5. julom, keby aj nejaky podpisal tak ho na 95% dorovname aj ked by zrejme bol o nieco vyssi ako by sakicovi s royom bolo mile.

Vo stvrtok alebo piatok budu mat sakic s royom tlacovku, tak som zvedavy ci nas na nej niecim (prijemne?) prekvapia…
Ok, takze podla daterovych reportov (treba brat s rezervou :giggle: ) by sa Avs pri rokovaniach o novej zmluve s o´reillym radi odrazali od hodnoty 5 mil (doterajsi cap hit), kym radar s agentom by zase radi debatovali o sume 6,5 mil (plat v poslednej sezone). Nebolo by nan tom nic zle, keby to obe strany brali ako vychodiskovy bod z ktoreho su ochotne ustupovat a dohodnut sa na kompromise niekde uprostred (5,75 by bolo ideaaaal). To vsak zda sa nie je tento pripad… :slap:
Podla o´reillyho agenta ta arbitraz jeho klienta nijak extra nenadchla a momentalne to vyzera ze realnejsie ako dlhodoba zmluva bude kratkodobe riesenie (zrejme cez tu arbitraz) ktore by z o´reillyho v najskorsom moznom termine (o 2 roky) urobilo UFA…

Na slaktrafenie toto… ako som uz pisal – do poslednej chvile budem dufat v happyend, ale v takejto situacii by ma neprekvapilo ani keby sme ho vymenili este pred draftom :slap: a pravdepodobnost moznosti ze bude za nas hrat aj v sezone 2016/17 (po dosiahnuti UFA statusu) ma teda velkym optimizmom nenaplna…
Strašně moc mě Ryan zklamal jak je na prachy... :thumbsdown: .
Úplně jiné myšlení než Duchene nebo Landeskog...
V prvé řadě miliony a pak teprve tým...Připadá mi, že mu je úplně jedno kde bude hrát, hlavně ať dostane ty peníze které si řekne...smutné :thumbsdown: .
Hmm, takze obligatna ponuka Schenn's+ 1st za ROR? :hmm:
RFA + 1st za RFA, které chce +6,5 mega. :?: :?:

:noway:

Pokud prostě Colorado nechce RORovi dát to, co on žádá, což se zdá, že už tak je, tak je jasný, že prostě Colorado ho bude trejdovat a nejsou zrovna v pozici, kdy by si mohli diktovat, takže by jim možná jen B. Schenn mohl stačit.

Maximálně kdyžtak přihodit 2./3. kolo nebo nějakýho prospekta, krom těch našich TOP.

EDIT: Tak teď vlastně čtu znova ten tvůj post, a ty bys dokonce dal oba Schenny. :scare: Luka ne.. :pray:
ROR je ale skvely. Viem, ze tento rok hraval na kridle, ale bolo to LW ci RW? ROR-G-Voracek/Simmonds, to by bolo :slintac:
Tak dobrej určitě je. Už má za sebou dvě +50ti bodový sezóny, což je na jeho úlohy vynikající. Ale zase vzhledem právě k jeho roli mě zaráží, že i letos byl v mínusu, přičemž Colorado bylo jako tým hodně v plusu. :hmm:

Podle mě fair trade by byl :arrow: B. Schenn + Gross (pokud by Colorado mělo teda zájem, ale vzhledem k tomu, že v obraně mají to, co mají, tak by o Grosse stát mohli) + 2. kolo (47. pick) za ROR

Jenže kdyžtak uvažuju a ROR měl hrát první lajnu a vedle Vinnyho měl jezdit Hartnell se Simerem, tak se mi to moc nelíbí. Už jen ten Harts-Vinny mě vůbec úsměv na tváří nedělá. :ee: Ale tak co, stejně jen spekulujeme a o tom off-season je. :giggle:
hraval LW
a za schennovcov by som vam ho po tomto uz snad aj poslal

inak b. schenn zahra aj na kridle? lebo centra nam fakt netreba :giggle:
No ak by nieco take prijali, tak Hextall musi utekat co najskor z Denveru prec :D ja neviem, stale si myslim, ze sa ROR dohodne s avs, ale nam by sa strasne hodil. Je mlady, uz teraz selke kaliber utocnik...
kajo píše:Je mlady, uz teraz selke kaliber utocnik...
...len keby nebol tak na prachy :slap:
kajo píše:No ak by nieco take prijali, tak Hextall musi utekat co najskor z Denveru prec :D ja neviem, stale si myslim, ze sa ROR dohodne s avs, ale nam by sa strasne hodil. Je mlady, uz teraz selke kaliber utocnik...
Tak musíš prostě uvažovat tak, že ROR je beze smlouvy a pokud Colorado si bude vyskakovat, tak se na něj může každej vyprdnout a v prosinci ho budou měnit za pytel puků, že jo... Proto kdyby za něj získali někoho jako je B. Schenn (furt ten potenciál má velkej), tak by se na tom dalo stavět (ta výměna).
petrik píše:hraval LW
a za schennovcov by som vam ho po tomto uz snad aj poslal

inak b. schenn zahra aj na kridle? lebo centra nam fakt netreba :giggle:
Takze deal.

No B. Schenn a kridlo, to je specificka situacia. Bol tam skusany na par zapasov pri Girouxovi, no nejako to neslo, tak siel spat na centra. Minulu sezonu hral aj niekolko zapasov na Vinnyho kridle, ale najlepsi je asi na centri. Aj ked jeho skill set by mal na kridle vyhovovat :neviem:
Byť na mne, podpíšem ho aj za trocha viac a pri najbližšej príležitosti ho vymením. Jednoducho prísť o hráča s potenciálom na elitného two-way forwarda zadarmo nepripadá do úvahy. Ryan O´Money svojou hrou patrí k mojim obľúbencom ale jeho prístup ma zaráža. Každopádne, ak prídeme o Staza treba ROR určite podpísať a na rok (možno) vymeniť.
Sloter píše:Byť na mne, podpíšem ho aj za trocha viac a pri najbližšej príležitosti ho vymením. Jednoducho prísť o hráča s potenciálom na elitného two-way forwarda zadarmo nepripadá do úvahy. Ryan O´Money svojou hrou patrí k mojim obľúbencom ale jeho prístup ma zaráža. Každopádne, ak prídeme o Staza treba ROR určite podpísať a na rok (možno) vymeniť.
Třeba se domluvíte s námi. Podepíšete RORa na pár let za trochu víc a trejdnete ho za Keslera. Ale tohle bych viděl až jako plán B prioritou je pro mě Reinhart :-D
Trochu mě zaráží RORova "nenažranost," furt se mu něco nelíbí, přitom se na první pohled muže zdát, že mu to v mladém, perspektivním týmu AVS klape, a tak by mohl o něco slevit ze svých požadavků, zvlášť po této velmi vydařené sezoně, ale ono to asi nebude tak jednoduché. Fakt se dívím, máte parádní tým a zanedlouho se od vás podle mě dočkáme velkých věcí. Jde o to jestli s Ryanem nebo bez. Jak to tak zatím vypadá, asi by mu fakt nedělalo moc velký problém změnit dres. :thumbsdown: ale třeba se to ještě nějak vyvrbí.

to Leo: nevim, nevím s tím Samem. Zas bych to tak růžově neviděl. Nějak si to nedokážu představit, aby to dopadlo, to by se muselo sejí pár věcí a koho byste tak mohli nabídnout? Třeba Floridě, Edmontonu, abyste se posunuli výš, protože pochybuju, že za nynější situace (máte tuším 5. výběr...) by na Vás zbyl. Nevím tohle mi příjde trochu na dlouhé lokty.
Mne to uz zacina vyzerat tak ze Ryan u nas nie je spokojny… akoby mu nestacila pozicia aku u Avs ma, akoby mal vyssie ambicie byt lidrom resp. jednou z veducich osobnosti timu, co sa mu u Avs v konkurencii Duchenea, MacKinnona a Landeskoga len tazko podari.
Vedenie Avs mu jasne dava najavo ze ho nepovazuju za jedneho z ich top3 utocnikov a nehodlaju ho ani zaplatit akoby do tej kategorie patril. U Avs prakticky nema sancu preskocit tychto troch hracov v internom rebricku, vzdy bude prinajlepsom utocnik c.4. prirodzenym vysledkom je ze ho ani nikdy nebudu chciet zaplatit lepsie ako tychto troch, cize jeho zmluva bude vzdy ovplyvnena ich zmluvami. Bez ohladu na konecne cisla a argumenty o tom kolko si kto zasluzi ci nezasluzi, uz len ten pocit ze sa mozete aj pokrajat a viac ako hracovi XY vam vo vasom time aj tak nedaju musi byt frustrujuci, zvlast pre povahy ktore sin a take veci viac potrpia (co je zrejme Ryanov pripad)
No a v neposlednom rade je tu zaujimave porovnanie s Landeskogom:
O´Reilly pocas trvania svojho ELC za prve tri sezony prekonal vsetky ocakavania, v tej tretej sezone bol tusim dokonca najproduktivnejsim hracom timu. Napriek tomu mu vedenie Avs odmietlo ponuknut dlhodobu zmluvu s cap hitom okolo 5mil aku ziadal a trvalo na kratkodobom “bridge” kontrakte s nizsim cap hitom. Vysledkom bol neslavne znamy prvy o´reillyho “strajk” a nasledne podpis offer sheetu s flames.
Potom pride Landeskog, marketingova hviezda, 2nd overall pick a nielenze z neho spravia po prvom roku v time kapitana, ale v najskorsom moznom termine, rok pred vyprsanim ELC a len par mesiacov potom co to striktne odmietali pri O´Reillym, po nijak oslnivej sezone poznacenej otrasom mozgu s nim podpisu 7r predlzenie zmluvy s cap hitom 5.7 mil…
Tak neviem, ale na O´Reillyho mieste by mi to asi dvakrat dobre nepadlo. Teraz ma za sebou dalsiu super sezonu a namiesto toho aby ho zaradili na uroven milacikov Duchenea a Landeskoga a ponukli mu podobnu zmluvu Dater reportuje ze Avs ho vidia ako hraca hodneho 5 mil ??? ak je to pravda tak sa vobec necudujem ze Ryan chce cim skor dosiahnut UFA status a zbalit kufre, v tomto time ho totiz zda sa nevedia docenit… :neviem:

Je mi jasne ze cely tento moj vyplod je len cista spekulacia a stale je sanca na happyend v ktory budem az do poslednej chvile dufat, ale zda sa mi akoby sme v time na Ryana nezasluzene nemame rovnaky meter ako na marketingovo lukrativnejsich hracov :neviem:
Konečne si to pomenoval pravým menom/rozdelil na čiastočky. Výborne napísané.

Samozrejme som apriori proti Larssonovmu trejdu, lebo ho stále považujem za niečo, čo si len tak na rohu ulice nekúpiš. Nakoľko sa však nevyužíva správne a verím, že inde by sa pri dôvere akú by nepochybne od Roya mal naštartoval (a ROR je u mňa srdcovka a výnimka) - čo by si hovoril na Larsson+high 2nd (prípadne aj Boucher)? U nás by sa mu dostalo všetkého a zapasoval by k nám ako riť na šerbeľ. Vám sa taký minute-eater zíde a v páre napr. s Barriem by mu to svedčalo. S Landeskogom sú dobrí priatelia, podľa mňa by to bol výhodný obchod pre obe strany. Hovorí do určitej miery z nás oboch zúfalstvo, čo je pochopiteľné, ale fungovať by to mohlo.

So Schennmi a skladaním ďalšej superofezívy čo sotva prejde cez druhé kolo už tiež choďte do :censored: :flyer:
Thunder píše:to Leo: nevim, nevím s tím Samem. Zas bych to tak růžově neviděl. Nějak si to nedokážu představit, aby to dopadlo, to by se muselo sejí pár věcí a koho byste tak mohli nabídnout? Třeba Floridě, Edmontonu, abyste se posunuli výš, protože pochybuju, že za nynější situace (máte tuším 5. výběr...) by na Vás zbyl. Nevím tohle mi příjde trochu na dlouhé lokty.
Vytrejdovat Keslera do Anaheimu za jejich výběry v draftu a obchodovat s prvními třemi týmy na draftu.
tak jeden re-sign si mozeme skrtnut, McGinn predlzeny o 2 roky :good: prachy zatial nezverejnili, ale cakam ze to bude okolo 2,5 mil rocne +/- autobus. pochopitelne u mna spokojnost.

edit: Tak McGinnov caphit je trosicku vyssi ako som cakal (2,95mil), ale naozaj nie sme v situacii ze by sme museli pod stropom pocitat kazdy dolar, takze who cares.
Hlavne ze bez problemov zostava, je to luxusny 3rd liner schopny plnohodnotne zaskocit v top6 ked treba, tie 3mil sa za mladeho (almost) 20-goloveho strelca daju v pohode akceptovat :thumbsup:


sakic s royom dnes mali tlacovku. o McGinnovi tam ani nepipli, to sa zverejnilo az neskor. nepovedali tam prakticky nic svetoborne, len ze by radi udrzali oboch Stastneho aj O´Reillyho... novinky jak svina veru :giggle:
zdoraznili akurat ze ich nove zmluvy musia zapadnut do platovej struktury klubu (to uz rovno mohli povedat ze im nemienia dat viac ako ma duchene :giggle: )

to Getzo: ROR je v sucasnosti uz overenou komoditou, Larsson je stale len taka macka vo vreci - velky talent, ale aj s otaznikom, na NHL urovni zatial dostatocne neprevereny. IMO by ste pri vymene museli pridat poriadne viac ako len nejaky 2nd rounder... len neviem co by to od vas malo byt :neviem:
z utocnikov by do uvahy pripadal asi iba henrique, ale to by sme zase museli nieco prihodit aj my :neviem: vazne neviem
Hodiny tikaju a stastny stale bez zmluvy. Od stredy s jeho agentom budu moct zacat diskutovat vsetky timy… a myslim ze sa caka prave na to.
Podla mna je momentalna situacia asi takato: Stastny by rad ostal u Avs. Pretrapil sa tu pocas X biednych rokov a predstava ze odide prave teraz ked su na obzore svetlejsie zajtrajsky ho urcite nijak zvlast nelaka. Plus este dalsie veci ako miestna snubenica s ktorou sa chcu coskoro brat a ktora ma v colorade rozbehnuty bizniss atd… Stastny sa opakovane vyjadril ze chce zostat, ze by dokonca prijal aj home-town discount a aj jeho agent pred par dnami doslova povedal ze daju Avs vsetky sance na to aby si paula udrzali. Toto vsetko ma naplna miernym optimizmom.
Ale, ked uz sa to natiahlo az do tohto stadia, stastny by isiel sam proti sebe keby si nepockal na ponuky ostatnych timov, na to ako si ho kde cenia. Pretoze aj jeho ochota akceptovat od Avs o nieco nizsiu ponuku musi mat svoje hranice. Urcite sa nebude hrnut do podpisu zmluvy s Avs za 6 mil ci menej, ak sa najde tim ochotny dat mu viac ako 7 (ak to len nebude buffalo alebo iny hopeless case tim bez nadeje na uspech v najblizsich rokoch – takych sezon si uz uzil az-az u Avs a urcite netuzi po dalsich ani za cenu par milionov navyse).

Takze musime len cakat na kolko si ho bude cenit “trh”. Vacsinou byva pri UFA hracoch situacia taka ze ak nepredlzia do 1.jula tak potom uz naisto nie. Pri Stastnom si naopak viem velmi lahko predstavit situaciu ze predlzi s Avs az po 1. july ked porovna ponuky ostatnych timov a vyhodnoti ze nie su o tolko financne vyhodnejsie aby s amu oplatilo odist... Ale rovnako lahko si viem predstavit aj to ze predsa len podpise s niekym inym – bol by som ale maximalne prekvapeny ak by s inym timom podpisal zmluvu s cap hitom pod 6.5 mil… verim Avs su aj prenho prioritou a ponuka ktora by ho presvedcila odist by musela byt naozaj lukrativna…
Obrázek

Stretli sme sa so Scottom Parkerom a bol to obrovsky zazitok :)

Spomínaš si na prvú bitku vo svojom živote?

Áno, aj keď to z mojej strany v podstate ani nebola bitka. Hral som Junior B hokej v KIJHL za Spokane Braves a v to leto som vyrástol niečo cez 10 centimetrov. Dosť zrazu som vyrástol a každý do mňa chcel zapárať. Sám seba som sa pýtal, že prečo mi nedajú pokoj. Bol som predsa milým chalanom a zrazu ten 20-ročný chlapík zhodí rukavice a začal ma udierať. Hodil som pohľad smerom k lavičke a každý mi hovoril, že ich mám zhodiť aj ja a pustiť sa doňho. Niečo sa vo mne zrazu zmenilo, zhodil som rukavice a chytil som ho. Proste som ho jednou rukou zodvihol z ľadu a začal som ho udierať... Bol som NAHNEVANÝ, to bolo v podstate to, čo to všetko začalo. Je šialené, keď vidíte v televízii ako sa títo ľudia bijú 5 minút a ja som toho chlapíka udrel raz a bol dole. Pomyslel som si, „Wow, som nadľudský!“ Čiže áno, malé udalosti ako táto ma dostali do mojej bitkárskej pozície.

Vždy si chcel byť bitkárom, alebo si nemal na výber?

Ani nie, nemyslím, že sa hocikto do takejto úlohy hlási. Rozhodne chcete hrať, chcete dostať príležitosť a chcete tímu pomôcť ako len môžete. Nejako som sa do tej roly vyvinul kvôli tomu, aký sme v tom čase mali tím. Po príchode k Avs už nebolo veľa miesta pre ďalšieho strelca alebo niekoho takého, čiže som robil robotu ktorú som mohol a snažil som sa chalanov chrániť.

Oľutoval si niekedy, že si sa stal bitkárom?

Nie, nepovedal by som, že som to oľutoval. Ak by som mal niečo meniť, tak by som zastavil tú strelu do oka, ktorú som dostal v roku 2005, keď som hral v drese Sharks. Okrem toho... Každý si predsa povie, že mohol dostať viac príležitostí. Ja som vyhral Stanley Cup a poznám chalanov, ktorí hrali 17,18 alebo 19 rokov a nikdy sa nedostali ani len do finále, čiže som rád, že som mohol byť súčasťou toho celého a môžem rozprávať takéto historky.

Čiže tá strela prispela ku koncu kariéry?

Nie celkom, skôr to bol začiatok môjho konca. V každej bitke po tomto vám stačilo do mňa hodiť špáratko a mohlo ma to položiť. Proste ma to zhodilo z koňa.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS