Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

debil píše:Predatori makali? Ja som cital cosi ine. Sami tvrdia (napr.Vokoun) ze tento zapas odflakli, hrali lezerne, proste nie ich standard. Takze opatrne s tou chvalou Avs. Je to aj pochopitelne, su prvy v konferencii, nemaju nejaku velku motivaciu.
Ja si myslim, ze pre muzstvo ktore je prve, je najväcsia motivacia vyhrat. Ja som nevidel ten zapas, takze nemozem povedat, ci predatori makali alebo nie, mozno si len nechceli pripustit, ze ich vygumoval "nejaky slovak". :!:

Ale prosim ta im je uplne jedno ci slovak alebo nie. Ja som zapas nevidel pisem iba na zaklade reakcii hracov Nashvilu.

Dnes to bude extremne dolezity ale nie rozhodujuci zapas o osme miesto v zapadnej konferencii. Fernandez definitivne chytat nebude.

debil píše:Predatori makali? Ja som cital cosi ine. Sami tvrdia (napr.Vokoun) ze tento zapas odflakli, hrali lezerne, proste nie ich standard. Takze opatrne s tou chvalou Avs. Je to aj pochopitelne, su prvy v konferencii, nemaju nejaku velku motivaciu.
No v prvom rade ja som to videl a podla mna NSH nehral zle,ale dovodom,ze udajne nehrali tak ako obvykle je aj to ze im super nedovolil hrat ich hru.Neviem sice porovnat hru NSH,lebo su mi ukradnuty,ale prehrali,tak boli horsi(min. o gol) ako super.

hm, tak Colorado si to domacou prehrou trosku pokaslalo, zvlast ak ide o suboj s diviznym superom..taketo prehry znamenaju stratu 4 bodov..

v dalsom suboji je na rade Theo, s olejarmi ocakavam vyrovnany suboj, aj ked skĂ´r sa priklanam na stranu lavin; Theo viac ako 3jku neinkasuje :) a Buddy si hadam nacerpa nove sily (save) do dalsich zapasov, ktore skĂ´r ci neskĂ´r pridu..

no dnes dobre zachytal za MIN mlady Backstrom, Budaj mal tiez niekolko dobrych zakrokov, ale pri tom druhom gole to pokazil tou rozohravkou, Svatos bol tiez dost aktivny a konecne sa zapisal aj do streleckej listiny :cool: . Branko sice nezaznamenal ziadny bod ale tusim tam bol minimalne pri 2 goloch Minnesoty

COL je v poriadnych srac*ach.Teraz prehrali so susedmi v tabulke a vyrazne si komplikuju sance na postup.Teraz COL zachrani iba nejaka aspon 6-7 zapasova snura vitazstiev.....Snad to tak aj bude,lebo by bola skoda,ak by COL chybalo v play off..

Do konca sezóny ostáva 30 zápasov, pričom Colorado musí vyhrať minimálne 20 z nich, aby dosiahlo métu 94 bodov, ktorá by aj tak nemusela stačiť na postup do play-off. Veľa týchto zápasov odohrá Colorado vonku, čo im to viac sťažuje.

no lavina bude musiet poriadne zabrat aby postupila do PO. Ked nepostupi tak aspon budu Peto s Marekom k dispozicii na MS 8)

Colorado hraje na hranici možností kádru. Na postup do play-off kádr tak kvalitní není. A nevím, proč by měla být škoda, že Laviny v P-O nebudou...

dufajme a vsetci drzme palce aby laviny sa dostali do play off, a ked nie tak ked im v tom zranenie nezabrani boli by dobrymi posilami a Budaj zakladnym kamenom nasho uspechu na MS

Pau píše:Colorado hraje na hranici moĹľnostĂ­ kádru. Na postup do play-off kádr tak kvalitnĂ­ nenĂ­. A nevĂ­m, proÄŤ by mÄ›la bĂ˝t škoda, Ĺľe Laviny v P-O nebudou...
Jako divizního rivala Avs tě chápu. :D

Enzo píše:
Pau píše:Colorado hraje na hranici moĹľnostĂ­ kádru. Na postup do play-off kádr tak kvalitnĂ­ nenĂ­. A nevĂ­m, proÄŤ by mÄ›la bĂ˝t škoda, Ĺľe Laviny v P-O nebudou...
Jako divizního rivala Avs tě chápu. :D
Toto je reálná situace! V Coloradu hrají dobře maximálně dvě lajny. Ostatní hráči se buď trápí (Theodore, Hejduk, Svatoš, Laaksonen, Brisebois atd.) a nebo na NHL nemají kvalitu...

Pau píše:Toto je reálná situace! V Coloradu hrajĂ­ dobĹ™e maximálnÄ› dvÄ› lajny. OstatnĂ­ hráči se buÄŹ trápĂ­ (Theodore, Hejduk, Svatoš, Laaksonen, Brisebois atd.) a nebo na NHL nemajĂ­ kvalitu...
Brisebois je dokonca zraneny do konca sezony :?

arek píše:
Pau píše:Toto je reálná situace! V Coloradu hrajĂ­ dobĹ™e maximálnÄ› dvÄ› lajny. OstatnĂ­ hráči se buÄŹ trápĂ­ (Theodore, Hejduk, Svatoš, Laaksonen, Brisebois atd.) a nebo na NHL nemajĂ­ kvalitu...
Brisebois je dokonca zraneny do konca sezony :?
Jup, to jsem nevěděl :doh:

Zelezny muz Karlis Skrastins dnes vyrovna historicky rekord obrancov NHL v pocte v rade odohranych zapasov. Dnes to bude jeho 486 zapas cim vyrovna legendarneho Tima Hortona z Toronta zo sestdesiatych rokov

cital som o tom, neskutocne.. :poklona:
aj v jeho domovskej krajine su jeho priaznivci nazhaveni..no vyrovnavka je vyrovnavka, on sa vsak s nikym o tuto vynimocnu statistiku delit nebude a v dalsom zapase, to padne :!: :thumbsup:

A Colorado aj v srac*ach zrejme zostane, moze za to "mudry" GM Lacroix, pytal by som jeho hlavu za zle trejdy a nepodpisy zmluv.

COL vyhralo,aj ked len tak tak..Ale predsa maju 2 body a momentalne to sa rata.Ked som si pozrel highlighty a pocuval komentatora,tak mi to pripadalo,akoby sa hralo uz SC!!!!!!!ALe v podstate COL musi hrat naozaj,ako PO.Vacsie zavahanie by uz mozno AVS stalo aj ucast v PO.Takto este maju realnu sancu na postuop....

ten komentator vazne nemal chybu :cool: radost pocuvat
dnes Atlanta, tak som zvedavy ako si bude pocinat Theo v branke, som presvedceny o tom, ze laviny neprehraju!

mimochodom, dnes som bol v jednom hockey shope, ktory sa zaobera distribuciou dresou (ved, aj na niecom pracujeme.. :) a visel tam okrem inych aj dres Colorada a musim uznat, ze je mimoriadne pohladny; slo o dres, s ktorymi laviny nastupili proti panterom

Obrázek

Proti Atlantě vám budu fandit. Ale budete to mít těžké :?

Hej, ale nejako tu neospevujete Skrastinsa, je ho plny web, je to ocelovy muz.

trosku sme ho predsa len opomenuli (vid.hore), ale ja si pockam este na ten jeden, jediny zapas, na dnesny proti Atlante..tam to padne..

Hej, prajem mu to, nech vydrzi hrat este dlho v jednej serii, do konca kariery, nech pekne v zdravi zavesi korcule na klinec a moze tak o tom rozpravat vsetkym posluchacom.

no co sa playoff tyka to vyzera uz velmi zle pre nasich avs :cry: ale nevadi myslim si ze najdolezitejsie je aby sa Budaj uchitil a ustalil do konca sezony aby mohol prebrat post 1tky aj buducu sezonu a dufam ze nespravia k trade deadlinu nejake chyby co ako som pocul ze sa hovori nieco o Svatosovi

sice je pravda ze nema az taku fyzicku zdatnost a kvoli tomu ma casto problem zo zraneniami no stale si myslim ze novy team colorada sa bude stavat na zakladoch

Budaj , Stastny , Wolski , Svatos :)

ved uvidime co cas prinesie osobne dufam ze sa team nejak zbavi Theodora nie ze by som ho nemal rad ale 5.5 mio zanho je privela dalej si myslim ze Turgeon by mohol ist inym smerom a laaksonena je tiez skoda nechat na farme keby sa zanho dal ziskat nejaky nizsi draft pick :cool:

pls fanuskovia colorada help : http://hokejforum.com/viewtopic.php?t=1474

Svatos von? V tejto sezone mu vobec nejde a ak kexistuje niekto, kto by mu chcel dat sancu...napada mi Washington, ten teraz stavia na mladych. Mozno by sa patrilo pockat do jesene najblizsej sezony. Ale co som vravel? Avs a playoff? Vec tazko realizovatelna!

Ja by som ho este nechal v time.Vie strielat dolezite goly aj ked mu to v tejto sezone az tak nesype.Ved ma pred sebou celu svoju karieru.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS