Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

a dari sa aj Petovi...tak nech im to vydrzi...... :cool: ...dnes sa hra klasicky predsezonny modelovany zapas.... burgundy/white......

ObrázekObrázekObrázek

viac peknych obrazkov mozete najst napr. tu:

http://forums.coloradoavalanche.com/ind ... opic=36147

paradne..tak tu supnem aspon nasich borcov :frajer2:

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

zabudol si tu co sa mi paci najviac - ako lappy potlapkava budaja za dobry save

Obrázek :cool:

tak mame za sebou prvy pripravny zapas - vo phoenixe sme vyhrali 4:3 pp
mohli sme aj v riadnom hracom case ale yotes vyrovnali v poslednej sekunde :D na strely vyhral phoenix rozdielom 2 tried 44:17
v predlzeni o nasom vitazstve rozhodol autor 2 golov p.stastny.

nestratili sa ani nasi - budaj odchytal prvu polovicu zapasu, zneskodnil 19 z 20 striel, usp. zasahov 95% (potom ho vystriedal t.weiman 22/24)
svatos otvaral skore zapasu a pripisal si 3 strely a minusovy bod

gol dal aj w.wolski a v dobrom svetle sa uviedli aj j.hlinka (0+2) a k.chumiskey (0+3)

1. Andrew Brunette – Joe Sakic – Ryan Smyth
2. Wojtek Wolski – Paul Stastny – Milan Hejduk
3. Ian Laperriere – Tyler Arnason – Marek Svatoš
4. Jaroslav Hlinka - Ben Guite - Brad Richardson

Záloha : Scott Parker, Cody McCromick, Eric Healey
Nováčikovia : Chris Stewart, T.J. Hensick

1. Scott Hannan – Jordan Leopold
2. John-Michael Liles – Brett Clark
3. Karlis Skrastins – Jeff Finger

Záloha : Kurt Sauer, Dale Purinton
Nováčik : Kyle Cumiskey

1. Jose Theodore
2. Peter Budaj

Chester píše:1. Andrew Brunette – Joe Sakic – Ryan Smyth
2. Wojtek Wolski – Paul Stastny – Milan Hejduk
3. Ian Laperriere – Tyler Arnason – Marek Svatoš
4. Jaroslav Hlinka - Ben Guite - Brad Richardson

Záloha : Scott Parker, Cody McCromick, Eric Healey
Nováčikovia : Chris Stewart, T.J. Hensick

1. Scott Hannan – Jordan Leopold
2. John-Michael Liles – Brett Clark
3. Karlis Skrastins – Jeff Finger

Záloha : Kurt Sauer, Dale Purinton
Nováčik : Kyle Cumiskey

1. Jose Theodore
2. Peter Budaj
no co som videl nejake vyjadrenia trenera quenevilla tak predbezne pocita s takymito utokmi:

brunette - sakic - smyth
hlinka - stastny - hejduk
wolski - arnason - svatos
laperriere - richardson - guite

hensick sa ukazuje slubne, ale ak niekoho este pred sezonou nevymenia a nikto sa nezrani tak asi este pojde na farmu. stewarta tam uz poslali

tak mame za sebou druhy pripravak - doma sme sfukli kralov z LA 6:3

ziarili najma p.stastny (2+2) a t.j.hensick (2+1)
prvy utok v zlozeni brunette (1+3) - sakic (0+2) - smyth (1+0) nazbieral spolu 7 bodov

nestratil sa opat ani hlinka, ktory zaznamenal 1 asistenciu. svatos nehral.
budaj odchytal cely zapas, celil 20 strelam a zaznamenal 85% uspesnost zasahov

za hosti sa z trojice slovakov presadil len jedinou asistenciou m.handzus

a este nejake pekne fotecky z pripravy - tie nove dresy sa mi vazne lubia :cool:

http://sports.yahoo.com/nhl/teams/col/photos

tak sme si druhy den po sebe zopakovali skore 6:3, tentokrat s dallasom.

zaujimave je ze kym stars hrali v podstate vnajsilnejsom zlozeni aj s veteranmi modanom, morrowon, norstromom aj zubovom (turco nechytal); avs nasadili ciste becko a vacsina skusenych hviezd ako sakic, smyth, brunette, hejduk, hannan, clark mali volno. nehral ani svatos (druhy krat po sebe), budaj odchytal cast zapasu a z 9 striel dostal 1 gol. zapas za colorado dochytal wall.

opat hviezdil t.j.hensick (1+2), vydatne mu sekundovali healey (2+1), liles (0+3) a hlinka (0+2)

No,musí to být pro fanoušky Lavin moc hezký pohled. Prakticky všechny přípravné zápasy hrají velice dobře a vypadá to,že letos budou nepříjemný a zdatný soupeř. :? 8)

No COL vyzera,ze ma formu jak "svina".......Utok vyzera byt velmi silny..tak snad sa COL vrati na stare pozicie a snad uvidime opat skvele serie COL vs. DET....Taku bitku Budaj - Hasek by som si rad pozrel :D.....

http://mfile.akamai.com/33439/wmv/nhl.d ... 92007B.asx highlighity zo zapasu s DAL

dik za highlights :cool:

dufam ze aj v sezone to takto bude pokracovat :wink:

..riesi sa sice „len“ priprava, ale laviny uz teraz vzbudzuju respect a vsetko nasvedcuje tomu, ze v novej sezone bude lavina pochovavat superov urcite lavinovitesjie, ako tomu bolo v minulom rocniku..staci mrknut na komplet zostavu a je vymalovane..
no hensick svojimi vykonmi v priprave pomaly a isto robi z arnasona hraca na vymenu... :)

to meno si zapamatajte, z toho chlapca nieco schopne vyrastie... :thumbsup: :biglol:
:) dakujeme redaktorovi NHLpro Davidovi Puchovskemu za promtne po zapasove zhrnutie pripr. zapasu medzi lavinami a hviezdami, ktore signalizuje dalsiu po zapasovu spolupracu "exkluzivne" pre HF..pred par dnami sa totiz v zakulisi dohodla spolupraca :) s panom Puchovskym, ktory nam na fore bude (snad) pravidelne prinasat po zapasove preview, novinky, pikosky z timu Colorada Avalanche :wink:
avs poslali na farmu dalsich 4 hracov. porucali sa utocnik C. McLeod a obrancovia J.Jillson, K.. Cumiskey a J. Boychuk

v praxi to znamena ze v obrane uz avs maju jasno. sezonu zacnu so sedmickou hannan, leopold, clark, skrastins, liles, sauer a finger.

z brankarov zatial v prvom tyme zostal aj t. weiman - aspon kym sa theo neda po operacii na 100% do poriadku.

na supiske tak zostalo coloradu 27 hracov, popri 3 brankaroch a 7 obrancoch je to este 17 utocnikov. minimalne traja z nich by sa este pred startom sezony mali pobrat na farmu. cervenou vyznacim moje typy:
takze utocnici co zatial zostali v prvom tyme:
sakic, smyth, brunette, hejduk, stastny, wolski, arnason, svatos, hensick, hlinka, laperriere, richardson, guite, parker, rycroft, mccormick, w. smith
NHLfanAVS píše:
petrik píše:avs poslali na farmu dalsich 4 hracov. porucali sa utocnik C. McLeod a obrancovia J.Jillson, K.. Cumiskey a J. Boychuk

v praxi to znamena ze v obrane uz avs maju jasno. sezonu zacnu so sedmickou hannan, leopold, clark, skrastins, liles, sauer a finger.

z brankarov zatial v prvom tyme zostal aj t. weiman - aspon kym sa theo neda po operacii na 100% do poriadku.

na supiske tak zostalo coloradu 27 hracov, popri 3 brankaroch a 7 obrancoch je to este 17 utocnikov. minimalne traja z nich by sa este pred startom sezony mali pobrat na farmu. cervenou vyznacim moje typy:
takze utocnici co zatial zostali v prvom tyme:
sakic, smyth, brunette, hejduk, stastny, wolski, arnason, svatos, hensick, hlinka, laperriere, richardson, guite, parker, rycroft, mccormick, w. smith
Suhlasim s tymi utocnikmi, ktory by mali odist prec...Som zvedavy ci povolaju Cumiskeyho pocas sezony...
myslim ze v pripade nejakeho zranenia bude prvy na rade
budem sa starat o colorado sekciu vo fotkach

http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=60&t=2192

mrknite :wink:

a prosim aby ste tam nepostovali budem pridavat fotky jednotlivych zapasov od zaciatku sezony
zatial tam je par fotiek z Quebecu par z colorada hlavne SC a podobne
hraci ktory hrali v colorade a aktualna zostava... ak chcete prispiet fotkami alebo vam tam nejake zaujimave fotky chybaju napiste mi a poslite link bud PM alebo mail exaven@yahoo.com
tak avs dnes zavrsili svoj program pripravnych zapasov tesnou domacou vyhrou nad phoenixom 3:2.
o goly sa postarali t. arnason, v presilovke j. sakic a vitazny gol dal a. brunette. cely zapas odchytal p. budaj a pripisal si 19 uspesnych zasahov. marek svatos hral, ale do statistik sa nezapisal.

colorado tak ukoncilo pripravu s pomerne impozantnou bilanciou 4 vitazstva a 2 prehry po predlzeni a ziskom pomyselnych 10 bodov z 12 moznych.
najprijemnejsie prekvapenia pripravnych zapasov boli bezpochyby t.j. hensick a j. hlinka ktori si svojimi vykonmi podporenymi bodovou produktivitou vypytali miesto v prvom tyme.
tak napriek skevemu pripravnemu kempu a vysokej produktivite v pripravnych zapasoch bol dnes t.j. hensick spolu s m.rycroftom poslany na farmu. :shock: je este mladucky a buducnost ma celu pred sebou, ale ze pojde "dole" skor ako napr. wyatt smith alebo cody mccormick ma vazne prekvapilo.
predpokladam vsak ze v pripade zranenia hracov zo zakladnej zostavy sa aspon na niekolko zapasov do prveho tymu este v tejto sezone vrati
Čo máš proti Wyattovi Smithovi?to je makač,neni moc produktívny ale do 4.útoku sa hodí,aj v Minnesote dlho neskoroval,ale neposlali ho na farmu,tak asi vedia prečo je dobrý.Ofenzívnych hráčov má Colorado dosť...
jasne, ja viem ze mas pravdu. len mi je chlapca trochu luto, naozaj mu v kempe nebolo co vycitat (smerom dopredu) ale prve 3 utoky maju avs nabite a na styri ofenzivne utoky sa hrat neda - aspon jeden musi byt aj tzv. shutdown line do ktorej sa hensick absolutne nehodi a ani by mu hranie v nej nijako neprospelo. radsej nech hra prveho centra na farme, presilovky, 20 minut za zapas - NHL mu nikam neujde.

co by ine tymi dali za taketo problemy... : :) ze, cepi? :angel: :D
aktualne novinky z oficialnej stranky colorada:

v stredu v brane nastupi budaj, dvojka bude weiman. theodore je zatial na listine zranenych, aj ked by uz coskoro mal byt fit.

na listine zranenych su zatial aj richardson a mccormick - to znamena ze ziadne dalsie presuny hracov na farmu sa do zaciatku sezony uz diat nebudu

moja predpokladana zostava na sezonnu overturu s dallasom:

smyth - sakic - brunette
hlinka - stastny - hejduk
wolski - arnason - svatos
smith - guite - laperriere
parker

hannan - leopold
skrastins - clark
finger - liles
sauer

budaj, weiman

hviezdy traste sa :groupwave: :yahoo:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES