Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pokud chcete odčinit porážku s Calgary, tak my asi tři prohry v řadě :wink: Colorado je doma silné, ale porazit se dá!
Každy se dá porazit....pokud je ten správný den a dobrá konstalace hvězd tak se dá každý porazit... :wink:
Když se člověk podívá na postavení obou dnešních soupeřů,vzájemné zápasy a formy,tak je Colorado jasným favoritem.Ale Columbus se sám neporazí a budou bojovat jako lvi...Uvidíme jak zápas dopadne...Dnes v bráně Raycroft,na něj jsem taky zvědavý... :thumbsup:
Raycroft je díra.
Dnes je to zatím tragedie... :thumbsdown:
útok slabota,obrana hrůza a Raycroft škoda mluvit...nějak jsme se zadrhli a nejde nám to...
Columbus zatím velmi dobře brání a 14 střel jim stačilo na 4 goly...tomu říkám produktivita...
Naopak nám to vůbec nejde...a nevíme co na Blue jackets hrát...zatím... :sad2:
No tak Col sice nedávno udělalo pěknou šňůru 5-ti výher, ale po prohře s Flames, která byla docela po boji, to dnes pěkně podělali, doma dostat od Kabátů, to jsem fakt nečekal :shock: !!!!
Nabokov bude na striedačke??? :(
No tak opět po většinu zápasu bída z naší strany...nehrajeme dobře.A ty hrubky v obraně,tak to je síla...žralokům stačil průměrný výkon k tomu aby nás porazili...Až na pár světlých okamžiků a posledních 6 minut to byla bída...hned dnes v noci hrajeme v Chicagu a pokud se razantně nezlepšíme opět prohrajeme...všechny týmy z divize bodují a mi jsme se propadly až na samé dno...a pokud nezačneme pořádně hrát tak tam i zůstanem!
A k tomu přestali chodit i diváci...15452 diváků(85% kapacity stadionu) na silné San Jose je slabota... :thumbsdown: jojo kdeže ty doby jsou když na Avs bylo vyprodáno přes 450 zápasů v řadě?Asi nenávratně v pr.....!
No mna zas dost zarazilo,ako sa navazali na Budaja.Za goly nemohol a naopak par krat sa zaskvel a oni ho idu obvinovat,ze nekontroluje vyrazanie pukov...OMFG.To su asi pubertalne deti,co hokeju ani nerozumeju.....Ako som pisal,Peto chytal vyborne...Takuto prehru si nezasluzil.
Videl jsem o prestavce zapasu ANA-CAL highlits z prvnich dvou tretin a Budaj nemel narok... 1.gol golfak do sibenice a dalsi 2 pekne akce az do kuchyne a strely do prazdne brany takze aspon v tehle pripadech v tom byl Budaj urcite nevinne
No a tie dalsie da boli opat dorazky po zakroku betonom,neustrazenie hraca obrancom.Pri Michalkovom gole dokonca tam boli dvaja...
A tych na ktorych som pi.oval,tak to som myslel na deti z fora avs
Takže po dvou třetinách opět prohráváme... :thumbsdown: ...Opět jsme přestali hrát a přenechali iniciativu domacím a ti skore zápasu otočili...nehrajeme dobře,hráči se trápí a nejde jim to...Třeba v přesilovkách si nahráváme ale žádná střelba,prostě nám to ted vůbec nejde...bude těžké s dnešním výsledkem ještě něco udělat protože se nedostáváme ani do šancí...
No tak tohle už je k zamyšlení...začíná se to pomalu ale jistě hroutit...Chytá Raycroft-nepodrží,chytá Budaj a i přes goly které nemuže chytat se prohrává a inkasuje velké množství golů......Buddy je s průměrem 3,43 golu na zápas 30 ze 34 brankářů a z 87,6 % úspěšnosti zásahů je taky 30 ze 34 brankářů...a to je :thumbsdown: ...Obrana nehraje dobře a dělá se mnoho chyb...stále tragicky hrajem oslabení a přestali nám jít přesilovky...ani útočníci se neprosazují a to je v našem podání hodně špatné...Podle mě pokud se nevyhraje ted doma s Minnesotou,mělo by se začít něco dělat...a to dříve než bude po sezoně... :sad2:
Tony Granato (trenér Colorada): “Posledních třicet minut se na naši hru nedalo koukat. V prvních třiceti jsme se snažili a ještě měli šanci na vítězství.
....Doufám že z toho vyvodí patřičné důsledky... :wink:
Buddy,Buddy,Budy...zase si to zmrvil... :verysad:
Freddie92 píše:Buddy,Buddy,Budy...zase si to zmrvil... :verysad:
zrejme by sa v prvom rade mala spamätat obrana lavin...niekto zbada ze dostal 6 golov a vybavene..pricinu toho, ako ich dostal, co bolo pricinou, jednym slovom v com boli tie goly zakopane malokto hlada :beee: na strane druhej, tie jeho statistiky musia ist kurna hore, potom bude vladnut spokojnost na oboch frontoch :)
Jak sa mi pozdavala hra Avs v prvych zapasoch,tak je mi teraz z toho na grcanie.Vrcholom bolo asi 3 minutove obliehanie Budajovej brany bez toho,aby sa hraci Avs dostali k puku.Standing ovation bolo na mieste!!!!!!
Dnes byl z farmy v Lake Erie povolán do prvního týmu T.J Hensick... :thumbsup: ...
Je to z důvodu toho,že dnes večer pravděpodobně nebude hrát Joe Sakic,který si natáhnul sval...Nemělo by to být nic vážného ale dnešní zápas asi vynechá...Hensick nastoupí v útoku se Svatošem a McLeodem...
No tak opět to byla bída a utrpení... :thumbsdown: .Nezvládli jsme zejména prvních 12 minut,které rozhodly o bodech z tohoto utkání.Pak jsme se postupně zlepšovali a začali jsme Wild přehrávat...Co je nám to ale platné když nedáme vyložené golovky...a nebylo jich málo...Co ted s nastolenou situací?5 proher v řadě je hodně a soupeři nám začínají utíkat...Snad se ted chytneme proti Predators...Jinak očekávám změny...
Pak by mě zajímalo co dělal Tjarnqvist... :roll: .Čeká 12 zápasů na šanci a jak je nemocný Hannan tak se Tjarnqvist zraní...museli jsme povolat Cumiskeyho.Další povolaný hráč z farmy T.J. Hensick se ukázal v dobrém světle a předvedl kvalitní výkon korunovaný asistencí.
Opět zklamala návštěva v ochozech...14562 diváků...je :thumbsdown: ...No vypadá to že si budem muset zvykat na mnoho prazdných sedaček v hledišti... :sad2:
Díval jsem se do konce první třetiny a podle toho, co jsem viděl, si Minnesota v pohodě dokráčela ke dvěma bodům. Wild hráli hodně dopředu vzadu, takže jste se (alespoň v první třetině) do mnoha šancí nedostávali a když už, tak byl na místě spolehlivý Backström.
Právě že do 12.minuty to bylo jasně v réžii Wild,pak se začala karta obracet a herně jsme byli lepší až do konce zápasu mi,leč neproměnujem tutové šance a to se pak těžko vyhrává... :hmm:
35 ročný útočník Andrew Brunette patril počas letnej prestávky k tým hokejistom, ktorí zmenili svoje pôsobisko.

Potom, čo sa ukázalo, že Colorado Avalanche s ním už nepočíta, podpísal zmluvu s jeho divíznym rivalom, Minnesotou Wild. No doteraz mu nie je jasné, prečo ho vlastne v Denveri už viac nechceli. „Myslel som si, že som si svoju prácu urobil,“ povedal Brunette pre Rocky Mountain News. „Nerozumiem tomu. Viem, že presilovka nebola taká, akú sme minulý rok chceli, ale myslel som si, že s Joe Sakicom som hral celkom dobre.“
Počas troch sezón v drese Lavín boli jeho štatistiky celom priaznivé, jeho priemer za toto obdobie činí 23 gólov a 45 asistencií. No Colorado sa po vypadnutí v druhom kole s Detroitom Red Wings rozhodlo dať šancu Davidovi Jonesovi a neskôr podpísali dvojročnú zmluvu (za 4,5 milióna dolárov) s voľným hráčom Darcy Tuckerom. Brunetovi podľa jeho slov ponúkli jednoročný kontrakt v rovnakej alebo dokonca nižšej hodnote, ako mal v predchádzajúcej sezóne (1,6 milióna dolárov). „Neviem, či to môžete volať ako ponuka. Je to však biznis. To sa stáva.“
Andrew Brunette je s Coloradom Avalanche a s Minnesotou Wild spätý už pekných pár rokov. Po dvoch sezónach v Atlante Thrashers prišiel do Minnesoty v roku 2001 a hneď v tej prvej sezóne sa uviedol výborným spôsobom. V základnej časti nazbieral 21 gólov a 48 asistencií. V sezóne 2002/2003 rozhodol v siedmom zápase druhého kola playoff o postupe Divochov, keď v predĺžení strelil Patrickovi Royovi víťazný gól. Po troch rokoch pôsobenia v meste St.Paul sa dohodol na spolupráci s Coloradom Avalanche, kde si v sezóne 2006/2007 vytvoril osobný bodový rekord (83 bodov). V predchádzajúcej sezóne zaznamenal v 82 zápasoch 19 gólov a 40 asistencií, no Coloradu sa to asi málilo. 1. júla 2008 podpísal novú trojročnú zmluvu na 7 miliónov dolárov práve s Minnesotou Wild. Od sezóny 2001/2002 nevynechal ani jedno stretnutie, momentálne ťahá šnúru 466 zápasov bez prerušenia. (hokejportalsk)
První třetina je za náma a předvádíme tragický hokej...Takhle špatně a jsem snad AVS hrát ještě neviděl...V přesilovkách jsme neškodní,nestřílíme,chyby v rozehrávce a nepřesné přihrávky jsou na denním pořádku...V první třetině jsme měli jednu tutovku.Laperriere se dostal sám před Ellise a po pěkné kličce střílel z úhlu do prázdné branky ale trefil jen vzdálenější tyč.Nashville se dostal taky do jedné šance ale Budaj byl pozorný...Jsem zvědav jak budem pokračovat ve druhé třetině... :sad2:
Tak nakonec jsme to uhráli... :thumbsup: ...ale žádná sláva to nebyla... :thumbsdown: ...musím ale podotknout,že jsme vyhráli zaslouženě.My jsme hráli špatně ale Nashville ten hrál ještě hůře...až na pár momentů nepředvedli vůbec nic...jen Brankář Ellis se několikrát výtečně předvedl skvělým zákrokem...Jak vychytal Smytha to bylo neskutečné a když už byl překonán,tak mu 3 krát pomohla tyč...
Co napsat dál?Pokud budem hrát takhle i na tripu v Kanadě,tak moc bodů asi nepřivezem...Navíc po první třetině odstoupil ze zápasu Joe Sakic... :( .
Dnes musím pochválit Buddyho...Chytal soustředěně a i když neměl moc práce,tak jak to bylo potřeba soupeře vychytal...
Positiva ze zápasu:
+ubráněná oslabení
+0 obdržených branek
+Budaj
+Hensick se předvedl v dobrém světle
+Tucker vstřelil 200 gol v kariéře
Negativa ze zápasu:
-Střelecká nemohoucnost
-9 přesilových her= 0 golů!!!
-odstoupení Sakica ze zápasu
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS