Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jednak sa mi tam viac páči, v druhom rade sa mi skôr na centri veľmi nikdy nepozdával. V junioroch mnoho hráčov hrá na centri a potom presedlajú na krídlo jednoducho preto, že ich hra, najmä rýchlostne, pozične a defenzívne je efektívnejšia na krídle. Neviem ako presne je na tom v tejto sezóne zatiaľ Matt, ale napr. na vhadzovaniach mal, čo si pamätám, vždy slušné rezervy. Ja ho proste do budúcna vidím na krídle a Šťastného na odchod nevidím. Ale je to biznis, veci sa menia bleskurýchlo, ťažko niečo predpokladať. Uvidíme.

Ako Hishon?
Rekl bych, ze se na vhazovani mirne zlepsil, ale ty rezervy jsou tam porad.

Hishon se bohuzel stale zotavuje z otresu mozku ze zaveru lonske sezony, jinak uz se s nim letos pocitalo pro Lake Erie. Ten kluk je obrovsky talent, ale ma silenou smulu... Tohle je uz druhe velke zraneni v poslednich 2 letech (v sezone 09/10 to byla tusim zlomena noha). Nevypada to s nim vubec dobre. :verysad:
Tak to som si aj myslel. :| Mrzí ma to, no. O to viac, že na drafte to bol reach a pekná práca vašich scoutov. Hádam sa dá dokopy čo najskôr.
Dnes by jsme nedali gol ani kdyby jsme hráli do rána bílého!!!
Téměř ve všech aspektech hry jsme byli lepší ale na to nejdůležitější, goly, jsme prohráli!
Vancouver upletl z hovna bič, těm tam spadlo všecko na co šáhli.
:ja_neviem: :ja_neviem: :ja_neviem:
Neschopnost v zakončení a nedisciplinovanost nás dnes stálo vítězství.
Calgary bylo nemohoucí ve hře 5 na 5, ale v přesilovkách nás bohužel přehráli...
a jsme tam kde jsme byli před třema domácíma výhrama!!! Odevzdáváme body divizním soupeřům a to je hodně špatné... :ja_neviem:
Neschopnost v zakončení a nedisciplinovanost...ale vždyt to už jsem psal u minulého zápasu...no žádná změna!!!
Ať už s tím vedení něco dělá!!! :ja_neviem:
Aspon se o něco pokusit ...ale v téhle sestavě pod tímto trenérem je do deseti zápasů po sezoně... :thumbsdown:
Už toho mám dost!!!
AT JDE CELÉ VEDENÍ COLORADA DO HAJZLU!
Toto už není možné...Ve 42. minutě vedeme 4:2 uplně v klidu a pak po hrubých chybách darujeme žralokům vítězství...Hráči za to nemůžou že na to nemají...ale Kronke at se na to vykašle jestli chce šetřit a nepustí víc než dovoluje spodní hranice platového stropu!!!At to raději prodá...
Všichni nám zase bodově utíkají a do vánoc bude po sezoně...
V jiném týmu by po 9 prohrách venku v řadě šel trenér od valu....v Coloradu NE...
Tak at jdou do hajzlu...
Uf, to jsem si ulevil... :ja_neviem:
Tentokrát musím kluky pochválit... :klobuk_dole:
Celý zápas poctivě odmakali a zaslouženě vyhráli...
Johnson odehrál nejlepší zápas v sezoně zatím... :thumbsup:
Giguere by měl chytat jako jednička. Momentálně jasně výkonem převyšuje Varlamova...
nejako casto sa nam zacalo stavat ze na konci neudrzime naskok a super pri powerplay vyrovna... z poslednych 4 zapasov sme 3x v poslednej minute viedli o gol a 2x super vyrovnal...

avs by mali vymysliet sposob ako sa vramci realignment dostat do konferencie s vychodnymi timami, tento rok sme myslim s vychodom prehrali iba jeden zapas v pittsburghu... no a ked sa tato uspesnost proti vychodnym timom spoji s uspesnostou v najazdoch kde sme vyhrali asi 99 zo 100 poslednych alebo tak nejako, o vitazovi bolo prakticky rozhodnute akonahle sa nerozhodlo v predlzeni :D

žigér by mohol aspon do konca tyzdna prebrat poziciu docasnej jednotky, jednak sa mu celkom dari a jednak hram proti redymu a varlamovovi v yahoo... :D
TBL-COL 1:2OT
COL-MIN 4:2

5.vyhra v rade, osmicka je na dosah! Sakra Dado, ne ze z toho Denveru odletite! :wink:
Po delsi dobe jsem mel moznost se v klidu podivat na nase cele zapasy a hlavni zmenu k lepsimu vidim pri hre v oslabeni, ktere nas v poslednich letech hodne trapi. Je tam obrovske zlepseni a na tom se da stavet.
Libi se mi Saccova duvera v Elliota, ktereho nasazuje do 1.PP formace, sice obcas spacha nejakou tu chybku, ale nepochybuji ze brzy bude presilovky dirigovat. :yes: Pri hre dopredu mi hodne pripomina Shattenkirka, hlavne tou svoji jedovatou strelou zapestim, ale Stefan je navic pouzitelny i na druhe strane kluziste, takze urcite nemusime Shattyho vymeny litovat.
Každá serie jednou končí... Dnes jsme tahaly nohy po včerejším těžkém zápase v Minnesotě a navíc dvěma hrubýma chybama jsme Jets věnovali dva goly...
Šance jsme ale měli, minimálně 7 golovek, ale vynikajicí Pavelec nás vychytal.
Ale i přes to zasloužené vítězství Jets... :klobuk_dole:
PHX-COL 2:3

Dnes jsme 2 tretiny dominovali a presto se do zaverecneho dejstvi vstupovalo za stavu 2:2. Melo to byt 5:1 a mohli jsme si usetrit nervy a spoustu sil. Ta koncovka... Ale kouka se na to krasne. Vsichni makaji na doraz, potom se clovek ani nemuze zlobit za nepodareny zapas s Jets. :thumbsup:

Co uz tolik radosti neprineslo, je zraneni Duchenea, ktery nedohral zapas po nepovedem hitu. Tipl bych si koleno. :-(
Hejdovi se nic vaznejsiho nestalo jen zarakem, protoze ten Torresuv blindside loket primo do hlavy vypadal hrozive. Tezko rict, jestli Torres proste uz nestacil reagovat na Hejdovo pokleknuti... Co myslite?

[YT] http://www.youtube.com/watch?v=wyC_8eslZIo" onclick="window.open(this.href);return false; [/YT]
Redy píše:PHX-COL 2:3

Dnes jsme 2 tretiny dominovali a presto se do zaverecneho dejstvi vstupovalo za stavu 2:2. Melo to byt 5:1 a mohli jsme si usetrit nervy a spoustu sil. Ta koncovka... Ale kouka se na to krasne. Vsichni makaji na doraz, potom se clovek ani nemuze zlobit za nepodareny zapas s Jets. :thumbsup:

Co uz tolik radosti neprineslo, je zraneni Duchenea, ktery nedohral zapas po nepovedem hitu. Tipl bych si koleno. :-(
Hejdovi se nic vaznejsiho nestalo jen zarakem, protoze ten Torresuv blindside loket primo do hlavy vypadal hrozive. Tezko rict, jestli Torres proste uz nestacil reagovat na Hejdovo pokleknuti... Co myslite?

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=wyC_8eslZIo[/YT]
2 takéto hity v 2 dňoch? to určite bude náhoda :jj: asi taká ako keď Lucic nevidel Millera :bitka3:


Ach Lando :gush:
odkedy :dudo: isiel do toho denveru tak sa Avs zacalo normalne darit. a zatial to pokracuje aj po jeho navrate :yes: :thumbsup:
z poslednych 10 zapasov nema nikto v lige lepsiu bilanciu ako nasich 8-2-0 :ciga:
rozchytali sa nam obaja brankari, zlepsila sa obrana a bodiky pribudaju... co by nam pohodu mohlo narusit je zranenie duchenea na cca 4 tyzdne - prve dva zapasy bez neho sme sice dokazali vyhrat, ale dnes to uz bolo iba s jednym vstrelenym golom...
kym sa bude timu darit tak to mozno nebude az take akutne, ale ocakavam vymenu jedneho z nasich obrancov za potencialneho top 6 utocnika.
navrat uzdravujuceho sa wilsona sa blizi a akonahle bude fit tak budeme mat 8 zdravych obrancov co je zbytocny luxus. navrat elliotta na farmu je nonsense, rovnako ako dvaja obrancovia na HS, zvlast ked nas v utoku tlaci topanka...
najviac mi do tychto prestupovych kalkulacii pasuje quincey, ktory bude po sezone UFA a neviem si predstavit ze by sme s nim predlzili zmluvu za 3+mil ktore si urcite bude pytat, zvlast ked by to muselo byt na ukor mladych talentov cakajucich na farme (barrie, gaunce) alebo lacnejsich wilsona resp. o´briena
:sok: peter mueller activated from injured reserve, might play tonight in nashville
:modlenie: kiez by mu uz to zdravicko sluzilo, po roku a pol by si to uz chlapec zasluzil
Chlapi co je s O´Brienem, nevite nekdo? Udajne ma neco s kolenem a je zapsan na IR... Diky moc predem
viac sa zatial asi nevie...
COL-DAL 2:1

Dnes jsem si v paradnim case uzil tuhle dulezitou vyhru. Laviny nechaly na lede vsechno, od uvodnich vterin hraly na maximum,jediny souboj nenechaly bez dohrani,padaly do strel... Takhle si predstavuju bitvu o playoff! V zaverecnem dejstvi uz dochazely sily a po vyrovnani Dallasu jsem mel o vysledek strach, odmenou za dobry vykon ale byl stastny gol Stastneho,ktery pri presilovce tecoval nahozeni Johnsona a kotouc propadl nejistemu Lehtonenovi.
Hracem zapasu pro me byl Johnson, konecne se z nej stava pilir obrany, navic byl i u vitezneho golu. Mueller je predevsim svym pohybem velke oziveni smerem dopredu. Giguere opet ukazal, ze si zaslouzi post jednicky.
Pro zajimavost: Colorado vyhralo 18 z poslednich 19 zapasu, ve kterych doslo na samostatne najezdy! :poklona: Aktualne je to 10 vyher v rade.
FLA-COL 3:4OT

Klobouk dolu, dnes to byl uplne jiny tym nez proti Yotes, i kdyz jsme si pri inkasovanych golech vybrali hodne smuly, tak kluci zvladli klicove 4min oslabeni za stavu 2:3, vyrovnali a v infarktovem prodlouzeni rozhodli! Skvela atmosfera ve zdaleka ne zaplnenem Pepsi Center!
Muellerovi to tam konecne zaclo padat, coz ale muselo prijit, protoze ve vsech zapasech od navratu patril mezi nejlepsi hrace na lede. Hlavne ale za posledni 2 sezony konecne mame 2 fungujici formace, ktere by pravidelne mohly sbirat body: Landeskog-OReilly-Hejduk, Galiardi-Stastny-Mueller... a to jeste nejakou dobu bude chybet Duchene.
Chytat v pristich zapasech musi jednoznacne Giguere,dnes nas opet hodne podrzel. On jeste snad letos nemel slabsi zapas. Alespon nejaky tah se Shermanovi za posledni roky povedl. :-(

Ted nas ceka velmi tezky vikend v Kalifornii proti Kings a rozjetym Ducks. Kings jsou primym souperem o PO, takze tam se budem modlit za vyhru v regularu. A z Anaheimu alespon bod a byla by naprosta spokojenost. To bych asi ale chtel moc. :D
Toto bude este ukrutne. DAL, COL, MIN, CGY a PHO suboj o posledne miesto v plejof. Podla doterajsieho run-ratu osmeho timu by malo stacit 91-92 bodov na plejof. Myslim ale ze timy co o osme miesto hraju budu silne finisovat takze bude potrebne 94-95. Minuly rok bolo potrebne az 97 co ale tento rok nebude.
dnesnou vyhrou nad kings sme aj ichh zaradili do tejto "skupinky" a zvysili sme pocet miest o ktore sa bojuje na 2 :)
tychto 6 timov momentalne deli 6 bodov, to sa da zmazat za tyzden, zvlast ked napr. dallas ma na kings 2 zapasy k dobru...
Anaheim dneska upletl z hovna bič!
Fantastický Hiller a naše nemohoucnost dát gol byly důvod proč jsme dnes prohráli!
18:45 na střely, šancí na tři zápasy a stejně prohrajeme!
Ale plus je to, že jsme to nezabalili a makali jsme až do konce a moc nechybělo a mohli jsme i vyrovnat!
Před All star musíme Minnesotu doma porazit... :wink:
Za dnešní výkon bych celý tým nakopal do prdele, včetně Saccoa!!!
:hroza:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES