Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

môžte tu niekto dať predpokladanú zostavu na dnešný zápas so STL :?:
Duchene-Stastny-Stewart
Wolski-Galiardy-Hejduk
McLeod-O'Reilly-Tucker
Kočí-Hendricks-Svatoš
Hannan-Quincey
Liles-Clark
Foote-Wilson
Budaj
Náhradníci:Durno,Fahey
Zranění:Anderson,Cumiskey,Jones,Salei,
Tak nějak by mohla vypadat sestava na dnešní zápas v St.Louis. :wink:
Bitka Petra Budaja.. :D
Marek Svatoš bude pre zranenie slabín pauzovať v treťom dueli v rade :| . Škoda.
hejduk zazaril.....jen tak dal :box:
B.Wall píše:hejduk zazaril.....jen tak dal :box:
Wolski taky :good:
B.Wall píše:hejduk zazaril.....jen tak dal :box:
tak to hej,..ale viac si vsimaam Wolskeho a Stewarta..o Hejdukovi je známe že je dobrý..Ale obzvlášť sa mi páči hokej Stewarta a Quinceya..
A bez Andersona by to nešlo..
ivan23 píše:dnes vás držal nad vodou najmä Anderson, klobúk dole pred takýmto výkonom : C.Anderson 2/39 :good:

celkovo sú pre mňa tohtoročné výsledky a hra Avalanche veľkým prekvapením.
mysliim ze aj pre ostatnych a nie len pre teba..ale len tak dalej..paco sa mi to...vsetci colorado odpisovali a je tu December a stale su dost vysoko..za to St.Louis som tipoval ovela ovela vyssie..trocha som z toho sklamany..
Budaj dnes vynikajici vykon, doufam ze takhle bude pokracovat a kdyz bude hrat takhle tak to bude dobre. :x
avs zase raz dokazali z jasneho zapasu spravit dramu, tentoraz nastastie so stastnym koncom :thumbsup:
anderson predvadzal v klucovych chvilach vynikajuce zakroky aj ked najma v tretej tretine niekolkokrat zaskripala jeho spolupraca s obrancami pri rozohravke.

vdaka dnesnym dvom bodom sme ukoncili prvu polovicu zakladnej casti s necakane vynikajucim vysledkom 52 bodov (v celej minulej sezone sme ziskali bodov len 69) a ako bonus k tomu mame priebezne 1. miesto v divizii (aj ked mame odohratych viac zapasov ako ostatni)
life is good :)
COL-CBJ 3:2. Dnes vyrovnany zapas se stastnym koncem pro nas. Konecne se nam povedla treti tretina, ve kterych mame jinak hroziva cisla - pred timto zapasem statistika 3.tretin COL: ! -16 golovy rozdil , -146 rozdil strel na branku !
Islanders vyhráli s velkým štěstím a mužou za to děkovat Rolosonovi.Co ten chytl...neuvěřitelné...Měli jsme tak 8 stoprocentních golovek z toho 4 hotové goly a on to chytl i když se štěstím ale chytl...na druhé straně gol Schrempa velká haluz a při rozhodujícím golu Okposa podklouzl Cumiskey a tim daroval soupeři přečíslení 3 na 1 a to Okposo využil...Zápas blbec...Jedeme dál...Go Avs go.
Tak jednou za pul sezony muzete i vy mit den blbec ne? Zatim ho mivali jen vasi souperi jak s nima Andersson vybehl :D
Však jo...vždyť to píšu ne?Minulý zápas jsme zase mi vyhráli v Columbusu golem minutu před koncem...vylej-nalej
Jinak co dnes předváděl Roloson...neuvěřitelné...
On byl rozhodujcí článek zápasu.
Ja jsem jen podotkl ze vetsinou jste v takoveto situaci byli vy tim stastnejsim tymem :) A ze jsi to v tom prispevku zminil? Nevsiml jsem si... mno mozna jsem slepy jak patrona nebo proste ne tak inteligentni abych dovedl cist mezi radky. Ale to je jedno, hlavni jsou vysledky a hra Avs aspon co se tohoto topicu tyka, nema smysl tu tady hltit vysvetlovanim jak to kdo myslel :)
Ted když si to přeštu tak to fakt zní jak píšeš... :)
Ale je to tak...Islanders nepředvedli žádný super hokej.Ale tak to někdy ve sportu chodí...když se podívam na průběh zápasu a nebudu brát jiné předešlé zápasy,tak musím říct že Islanders vyhráli se štěstím...Takové šance jaké jsme v tom zápase nedali se považujou za čisté golovky a kolikrát ten puk roloson vůbec neviděl a přesto mu skončil v lapačce...tento zápas jsme měli vyhrát...nepovedlo se a tak se musíme soustředit na další zápas s Carolinou kterou chceme porazit... :wink:
takyto zapas ma z casu na cas kazdy team. a ako spravne poznamenal selly, Avs boli tuto sezonu uz viackrat v opacnej pozicii, totiz ze vyhrali zapasy viac zasluhou stastia ako vdaka dobremu vykonu.
nic sa nedeje, treba sa otriast a ist dalej. len skoda ze nucks a flames hraju teraz vo vybornej forme a takmer vobec nestracaju body, Avs tak nemaju takmer ziadny priestor na zavahania ak chcu zostat s nimi v kontakte na cele divizie, musia vyhravat tiez...
já už hlavně chcu at Kočí porazí McGrattana :D :D
dnes sa konecne pre Avs konci 5-dnovy hokejovy post. pred zapasom s NJ bude oceneny byvaly hrac Avs aj Devils, stvornasobny vitaz SC Claude Lemieux :thumbsup: bol to veru velky hrac, bojovnik na pohladanie ktoreho chcel mat v teame skoro kazdy trener ale proti ktoremu nechcel hrat takmer nikto :D

co sa tyka bliziaceho sa trade deadline, myslim ze za slusnu ponuku (a niektori aj za neslusnu) by mohli byt k dispozicii tito hraci Avs:
clark, liles, svatos, tucker, hensick
mena ako salei, preissing alebo koci ani nepisem kedze o tych by aj tak nikto nemal zaujem :D

myslim ze najma v osobach clarka a tuckera mame slusne "komodity" na predaj lebo aj ked nepatria prave k najproduktivnejsim hracom, ich bohate skusenosti a obetavost resp. bojovnost su vlastnosti ktore su pred PO ziadane... som zvedavy co z toho nakoniec bude
petrik : s temi jmeny souhlasim. Treba Tucker nebo Svatos by mi nechybeli. Clark nehraje spatne,ale je drahy. Jen doufam, ze Liles bude dal hrat jako v poslednich zapasech a zustane.

Jinak zrovna jsem si prohlizel O´Reillyho statistiky
- prvnich 24 zapasu : 17 bodu (4+13)
- poslednich 25 zap. : 1 bod (1+0)
Hraje prumerne slusnych 17-18 minut, ale hodne z toho je v oslabeni a predevsim vyborne vypomaha obrane. Urcite by byl ale za par bodiku navic rad :)
Redy píše:petrik : s temi jmeny souhlasim. Treba Tucker nebo Svatos by mi nechybeli. Clark nehraje spatne,ale je drahy. Jen doufam, ze Liles bude dal hrat jako v poslednich zapasech a zustane.

Jinak zrovna jsem si prohlizel O´Reillyho statistiky
- prvnich 24 zapasu : 17 bodu (4+13)
- poslednich 25 zap. : 1 bod (1+0)
Hraje prumerne slusnych 17-18 minut, ale hodne z toho je v oslabeni a predevsim vyborne vypomaha obrane. Urcite by byl ale za par bodiku navic rad :)
O´Reilly hraje po většinu času ve třetí formaci(checking line) a to s Tuckerem který je opět nevýrazný a McLeodem kterému se taky ted zrovan nedaří...U O´Reillyho je to hlavně o jiných věcech a to zejména obranná hra...ve které je v 18 letech velmi dobrý...samozřejmě pár bodíků na jeho kontě by bylo super ale hlavně at pokračuje v takových výkonech jako doposud... :wink:
Duchene se nám taky velice slušně rozehrává stejně jako Galiardy,Wilson a Cumiskey...z těchto mladíků se dá udělat základ kvalitního týmu...A to je zejména zásluha trenéra Saccoa ,který těmto mladým hráčům dal příležitost a hodně času na ledě... :thumbsup:
kua minnesota je pre nas tuto sezonu ako kryptonit pre supermana :P nastastie uz s nimi pravdepodobne hrat nebudeme (jedine ze by v playoff?). zo 6 zapasov proti wild sme dokazali vyhrat len jediny.
asponze som mal v noci tolko rozumu ze ked mi o tretej zazvonil budik tak som po nom len klepol a spal dalej :D obetovat spanok kvoli sledovaniu prehry na nulu by som asi lutoval...

po dnesnej prehre mame s vancouvrom na cele divizie rovnaky pocet bodov aj odohranych zapasov. v nas prospech by mohlo hrat to ze Nucks caka 14-zapasova snura zapasov vonku, kym my hrame vacsinu nasich najblizsich zapasov doma. dufam ze sa nam do olympijskej prestavky podari od nich odputat aspon na rozdiel 3-4 bodov, to by bolo super :)
Napíšu to takhle:Nevyhovuje nám styl hokeje který Wild hrajou...
Opět Wild nezklamali a předvedli nudný obranářský hokej,na který jsme jen jednou v letošních zápasech našli protizbraň...Fans Minnesoty ať si říkají co chtějí,ale předváděná hra jejich hokejistů a to zejména na ledě soupeře je nudná a neatraktivní,i když jim to vyneslo ve vzájemných zápasech s Avs hodně bodů.
My jsme celý zápas bojovali a měli i par šancí a bodík visel ve vzduchu ale nakonec se prosadil Havlát,kterého neubránili tři naši hokejisté najednou... :thumbsdown:
Je třeba se rychle okeplat a dnes v Dallasu zabojovat a odvést si nějaký ten bodík...Go Avs go
tak 4. prehra z poslednych 5 zapasov...
ze by sa neprajnici konecne dockali a avs zacali prehravat podla predsezonnych predpokladov?

snad nie :)
avs maju k dispozicii 4 domace zapasy v rade na to aby sa opat dostali na "vitaznu vlnu" superi su myslim zdolatelni: oilers, blues, thrashers a coyotes. bolo by super vyhrat pred olympijskou prestavkou aspon 3 z tychto zapasov a upevnit si tak poziciu v postupovej osmicke :thumbsup:
Ak mám byť úprímny, tiež som Vás pred sezónou bral ako tím, ku ktorému sa bude chodiť pre body. Predsa len budovanie nového tímu niečo trvá. Ale som príjemne šokovaný, dokonca Vám prajem aby ste si to postupové miesto udržali, snáď teda nie na úkor nás :) . V poslednej dobe si dosť všímam AVS a poviem Vám, že určite máte na čom stavať. Anderson je famózny, to bol pre AVS skvelý ťah. Z obráncov by som vyzdvihol Quinceyho. Za málo peňazí veľa muziky :D . Spoľahlivo hrajú aj Hannan a Liles. V útoku máte tiež čo ponúknuť. Stastny hrá svoj štandard, veľmi dobrú sezónu prežíva Stewart, potenciál konečne naplňuje aj Wolski, škoda zranenia Hejduka. Duchene a O´Reilly sú fantastický :good: .

petrik z tých zápasov čo Vás čakajú by si chcel aspoň 3 vyhrať. Tak ten jeden by mohli byť Blues :D . Nádej som ešte nestratil a body naozaj potrebujeme. Ak by Blues z boja o PO vypadli tak dúfam, že aspoň vy si to udržíte a ak postúpite budem Vám fandiť :) . Veľa šťastia.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS