Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Inak do "hodnotenia" vykonov v zapase treba zaratat aj casovy a vyskovy rozdiel medzi Colorado a Boston takze aj preto mali Bruins "tazsie nohy". Zvycajny zaciatok zapasu Bruins je o 7.00 az 7.30pm ET kdezto vcerajsi duel sa zacal az o 10.20pm ET a to sa odzrkadlilo najma v 1.tretine kedy sa Bruins akosi nevedeli rozkorculovat.
No tak Avs si pripisali dalsiu prehru aj napriek dobremu vykonu a uzemnej prevahe. Budaj chytal vcelku dobre a mal par velmi dobrych zakrokov no minimalne 1 z inkasovanych golov bol zbytocny.
Nevím co víc k tomu říct...:ja_neviem: ...Odehráli jsme velmi dobrý zápas.Hrajeme velmi pěkný hokej ve kterém nechybí forčeking,střelba,tvrdost...jen nám zatím nejdou koncovky zápasů a proměnování šancí...S Bostonem a i dnes v Edmontonu jsme byli lepším mužstvem...dnes aji obrana hrála velmi dobře...ale těch neproměněných šancí...to je fakt síla co nedáme...Dnes 3 tyčky a jedno břevno...a nakonec dostanem opět gol na konci třetí třetiny...S Bostonem jsme dostali rozhodující gol 2:36 minuty před koncem,dnes 5 sekund před koncem...opět jsme soupeře přestříleli ale opět jsme nedosáhli ani na bod...a navíc oba goly Pennera byly štastné...I přes 3 goly chytal Buddy dobře...Musíme v tomhle herním stylu pokračovat,forčeking ve dvou hráčích je velmi účinný a věřím tomu že se to otočí a začneme sbírat body...
To je v klidu premo, začátek není rozhodující, měli jste poměrně těžké soupeře. Teď Vás čeká další takový - Calgary na svém ledě bude bojovat také o první výhru.
primaprema píše:Nevím co víc k tomu říct...:ja_neviem: ...Odehráli jsme velmi dobrý zápas.Hrajeme velmi pěkný hokej ve kterém nechybí forčeking,střelba,tvrdost...jen nám zatím nejdou koncovky zápasů a proměnování šancí...S Bostonem a i dnes v Edmontonu jsme byli lepším mužstvem...dnes aji obrana hrála velmi dobře...ale těch neproměněných šancí...to je fakt síla co nedáme...Dnes 3 tyčky a jedno břevno...a nakonec dostanem opět gol na konci třetí třetiny...S Bostonem jsme dostali rozhodující gol 2:36 minuty před koncem,dnes 5 sekund před koncem...opět jsme soupeře přestříleli ale opět jsme nedosáhli ani na bod...a navíc oba goly Pennera byly štastné...I přes 3 goly chytal Buddy dobře...Musíme v tomhle herním stylu pokračovat,forčeking ve dvou hráčích je velmi účinný a věřím tomu že se to otočí a začneme sbírat body...
Avs opět nejlepší,všechny soupeře jasně přehrávají,předvádějí nejhezčí hokej a když už prohrají,tak měl soupeř ohromné štěstí! Doufám,že takto parádně budou hrát i nadále. Je mi jasné,že Flames na ně znovu nebudou mít,Laviny je suverénně přehrají,přesto dám asi 1ku na domácí,zatím mi tipy proti Avs vychází parádně. :frajer2: :roll:
Zaps zo strany AVs bol fantasticky,tie tutovky a tycky co si vyprecovali mali skoncit golom,potom by to nedopadlo takto.Ja sa k Buddymu vyjadrim trocha kritickejsie(aj ked nerad).Toto sa jednotke nemoze stavat.Ok,ze chytal dobre,ale u brankarov sa bere to co pustia a nie to co pochytaju.2 a 3 gol su jasne jeho.Pre COL muselo byt frustrujuce.Pre Peta 2x tak frustrujuce.No dufam,ze sa mu forma z pripravy vrati.COL vyzera byt naozaj silne.....
MartinFC:Já jsem v klidu... :) ...je začátek sezony a jak podotkli komentátoři před deseti lety AVS prohráli první 4 zápasy sezony a dotáhli to až do finále konference... :thumbsup: ...Měli jsme těžké soupeře jo?Já myslím že v NHL moc slabých soupeřů není,takže si nevybereš...
Baffy-Nikde jsem nenapsal že jsou AVS nejlepší,nebo snad jo???Takže se hod do klidu.Viděl jsem oba zápasy Colorada v TV a je to tak.Prostě jsme byli herně lepší leč v prvním zápase jsme dostali goly po hrubkách a dnes v Edmontonu byla převaha AVS ještě výraznější než proti Bruins.I mě to celkem překvapilo jak jsme Oilers vůbec nepouštěli do tlaku ale bude to tím že pod Granatem hrajeme forčeking ze dvěma útočníky a to dělalo Edmontonu velké problémy.Oilers jsme výrazně převyšovali i na vhazování,což v Coloradu nebývalo zvykem...A Penner rozhodl dvěma štastými goly...Oilers taky měli pár šancí ale nebylo jich zase tak moc...Hráli jsme fakt pěkný hokej až na to proměnování šancí...To je zatím hodně tristní....Ale ty goly a body příjdou,jen vytrvat...Takže než tu zase budeš plácat ty svoje nesmysly, tak se prvně podívej na zápas,statistiky a nebo highligty a članky o zápase a pak tu něco napiš jo?A hod se do klidu... :frajer2: ...Nazdar.
Chci se zeptat, jaká si situace okolo Forsberga? Je ještě nějaká možnost, že někdy oblékne dres AVS?
Alexander_The_Great píše:Chci se zeptat, jaká si situace okolo Forsberga? Je ještě nějaká možnost, že někdy oblékne dres AVS?
Možnost že Foppa oblékne dres Colorada je velká.Podle posledních zpráv rehabilitace jdou velmi dobře a hlavně prý přišli na to proč ho ty kotníky tolik bolely.Nejdřívější termín kdy by mohl podepsat v Coloradu je období kolem vánoc nebo spíše až po Novém roku...tak uvidíme.Avs mají volných přes 5 milionů dollarů takže v tom problém nebude.Bude záležet na tom zda to půjde zdravotně.A taky si myslím že pokud se vrátí tak jedině do Colorada a tuším že jsou na tomhle s GM Giguerem dohodnutí.Ja osobně jsem optimista a věřím v jeho návrat. :wink:
Tak to si mi udělal ohromnou radost! Jsem jeho velký obdivovatel a chtěl bych ho ještě někde vidět hrát, nejlépe u AVS! Taky jsem slyšel, že se o jeho služby velmi zajímá ruská Kazaň!
primaprema píše:Baffy-Nikde jsem nenapsal že jsou AVS nejlepší,nebo snad jo???Takže se hod do klidu.Viděl jsem oba zápasy Colorada v TV a je to tak.Prostě jsme byli herně lepší leč v prvním zápase jsme dostali goly po hrubkách a dnes v Edmontonu byla převaha AVS ještě výraznější než proti Bruins.I mě to celkem překvapilo jak jsme Oilers vůbec nepouštěli do tlaku ale bude to tím že pod Granatem hrajeme forčeking ze dvěma útočníky a to dělalo Edmontonu velké problémy.Oilers jsme výrazně převyšovali i na vhazování,což v Coloradu nebývalo zvykem...A Penner rozhodl dvěma štastými goly...Oilers taky měli pár šancí ale nebylo jich zase tak moc...Hráli jsme fakt pěkný hokej až na to proměnování šancí...To je zatím hodně tristní....Ale ty goly a body příjdou,jen vytrvat...Takže než tu zase budeš plácat ty svoje nesmysly, tak se prvně podívej na zápas,statistiky a nebo highligty a članky o zápase a pak tu něco napiš jo?A hod se do klidu... :frajer2: ...Nazdar.
Přemíku,tak to sorry,z těch Tvých vyvážených a objektivních komentářů,jsem nabyl dojem,že v Avs máme největšího adepta na SC. :) Jsem rád,že jsme tedy oba v klidu a spokojeni s předváděnou hrou Lavin(já ale i s výsledkama) :frajer2: :lol2:
Alexander_The_Great píše:Chci se zeptat, jaká si situace okolo Forsberga? Je ještě nějaká možnost, že někdy oblékne dres AVS?
Peter Forsberg, ktorý sa v súčasnosti pripravuje doma s klubom švédskej Elitserien MoDo Hockey Örnsköldsvik, by sa mal po Novom roku vrátiť do severoamerickej NHL.
Podľa ESPN majú o Švéda záujem najmä dva jeho bývalé kluby v NHL - Colorado Avalanche a Philadelphia Flyers, ale aj Vancouver. (hokej.sk)
Hm,snažil jsi se Dado,chválím,bohužel jsem to znovu neviděl,sledoval jsem PIT vs. PHI. :wink:
Těšil jsem se ale na komentář Přemíka,tohle je místy k Lavinám až moc kritické a na to nejsem zvyklý,
že by už nebyl tak v klidu a spokojen? :roll: No,příští zápas s Phillkou,tak snad si ještě jednou vyberete slabší den,
odfrknete si a prohrajete,Letci taky potřebují body! :box: :frajer2: :cinka:
Baffy-jsem v klidu,to tě mohu ubezpečit ale spokojený nejsem...jak napsal Dado-První dva zápasy jsme hráli kvalitní hokej se spoustou šancí a oba dva jsme prohráli,třetí zápas v Calgary byl o něčem jiném.Katastrofální vstup do zápasu,otřesně hrané oslabení atd...Buddy předvedl mnoho super zákroků ale druhý a hlavně třetí gol jde na jeho vrub!!!Co chytal za lelky u toho třetího golu to by mě fakt zajímalo :thumbsdown: ...ve druhé třetině ale zářil jistotou ale ve 3.třetině už to zase nebylo ono...je hodně nevyrovnaný a asi to nezvládá psychicky že se stal jedničkou...ted proti Flyers má nastoupit Raycroft tak uvidíme zda to bude lepší...
Ted pár vět k hráčům:
-Svatoš dnes nenastoupil.Granato ho nechal odpočívat,protože prý odehrál jen 2 přípravné duely a 2 zápasy v sezoně a ještě se dostává ze zranění kolene...V těch zápasech co nastoupil bylo vidět že není ok,že se bojí jít do soubojů,kazil přihrávky,nestřílel,prostě to není ten sniper a bojovník kterého známe... :? .Dnes ho nahradil McCormick a i když toho neodehrál mnoho,byl příjemným překvapením a určitě odvedl více práce než Svatoš.V dobrém světle se také na začátku sezony ukazuje Cody McLeod...
-Jones měl výborný kemp ale jakmile začla sezona není vůbec vidět-Slabota zatím.
-Arnason je neviditelný,myslím že se ho budem snažit vyměnit.-Velká slabota.
-Wolski je neviditelný a zatim je to slabota.
+Stastný je skvělý a vedení by ho mělo co nejdříve podepsat na dlouhodobý kontrakt.
+Hejduk hraje velmi dobře,střílí ze všech pozic,je hodně vidět.
+Smyth je bojovník a pokud bude zdravý bude patřit k tahounům mužstva.
+Sakic,tady není co dodávat,je to náš vůdce.
+Tucker zatím moc neboduje ale je ho plné kluziště,rozdává bodyčeky,je hodně vidět.
+Liles,Hannan hrají velmi dobře.
Určitě by měl dostat šanci ukázat se Tjarnqvist.
Jsem zvědav na domácí výkon s Flyers. :frajer2:
Zapas som sledoval od 2. tretiny (po skonceni PHI-PIT) a po skonceni 2.tretiny som si povedal ze Budaj konecne chyta ako sa na brankarsku 1 patri- naozaj team podrzal, zial v 3. tretine uz podal len 'dobry' vykon co vsak pri momentalnej hre Colorado Avs nestaci- celkovo sa mi zda ze momentalne Avs nemaju team na ich "up tempo" styl hokeja pretoze potom maju velke rezervy v obrane.
Dnes v noci doma proti Flyers nastoupí do branky Andrew Raycroft.Odbude si tak premieru v dresu Colorada v sezoně 08/09.Tony Granato řekl že počítá s tím že Raycroft bude chytat jednou týdně,takhle to má kouč v plánu.Tak uvidíme.Celkem jsem na jeho výkon zvědavý.
Kluci nepanikaří a dnes chtějí vyhrát.Dnes se po jednozápasovém odpočinku vrátí do sestavy Marek Svatoš.Nebude to dnes jednoduché,musíme se však co nejdříve z té šnůry proher vyvlíknout...Go AVS Go.
je stale len zaciatok sezony a tak ako sme tie prve 3 zapasy prehrali tak sme pri troche stastia z nich mohli mat aj 4-5 bodov...
nerobim z toho preto zatial tragediu, verim ze aj budaj sa vzchopi a ak aj nebude patrit k hviezdam ligy, verim ze nebude ani najslabsim clankom teamu. chytat vie, len si to zda sa musi najskor zrovnat v hlave.
zatial nemam pochybnosti o tom ze Avs maju team na postup do playoff
Tak první třetinu jsme odehráli ve velkém stylu.Vedeme 2:0.Je vidět bojovnost,nasazení a střelba.Na střely vedeme 17:3!
Marek Svatoš krásnou střelou do víka v přesilovce vstřelil svůj první gol v této sezoně... :thumbsup:
Jen tak dál a nepolevit a nepustit Flyers do hry... :wink:
............
Ve druhé třetině jsme samozřejmě pustili Flyers do hry...Hrajeme přesilovku 5na3 a odražený kotouč se dostal k hráči Flyers ten našel přihrávkou Gagneho,ktery se vracel z trestné lavice a samostatný únik výborně zneškodnil Raycroft...ale bylo to s faulem a rozhodčí nařídíl trestné střílení které paradním blafákem Gagne proměnil...2:1...V dobíhajicí přesilovce ale vstřelil gol Hejduk a bylo to opět o dvě branky...Pak jsme se nechali dvojnásobně vyloučit a téměř minutovou přesilovku 5na3 využil nechytatelnou bombou pod víko Richards...Poté byla hra hodně neurovnaná.V závěru druhé třetiny se nám povedlo odskočit opět na rozdíl dvou branek když po dobrém forčekingu skoroval McCormick...4:2...na střely po dvou třetinách je to 25:14!
............
Ve třetí třetině jsme využili přesilovku 5na3,když si puk do vlastní branky srazil tuším Coburn...5:2!Tímto výsledkem zápas skončil.Máme první dva body a máme je zaslouženě...
Musím pochválit celé mužstvo za bojovnost a touhu po vítězství...Zejména checking line McCormick,McLeod a Laperriere hráli velmi dobře dnes se mi libil i výkon Arnasona...
Raycroft nechytal špatně ale neměl moc velkých zákroků takže těžko hodnotit...ale vyhru si přípíše... :wink: ...
Gratulujem Avs k vyhre.Uz bolo na case.Raycroft hned vychytal vyhru.Dufam,ze to Petra pozitivne "nakopne".Pekny Svatyho gol-typicky z medzi kruhov.Mne osobne sa hra Avs dost paci,ked sa budu vyvarovat chyb v obrane a Buddy sa prebudi,tak o vysledky zapasov sa nemusia laviny bat.Aj speciale formacie su zatial ok....
Hezky jsi to napsal, já doufám že Vám dnes Dallásek pořádně napráská a zápas si zcela jistě nenechám uniknout. Jinak za nás již pravděpodobně nastoupí Steve Ott a možná i Jere Lehtinen, ale i kdyby ještě nenastoupili, tak složení našich útoků bude jiné, to však nyní není podstatné. Škoda že nebude chytat Budaj, mohli jsme si pěkně zastřílet 8) !!!!
Let´s go DALLÁSEK !!!!!!!!
No zeby Raycroft nejak ohuril,to asi nie.ALe COL vyhralo a to sa pocita....COL dava vela golov hraci su vcele produktivity,ale na druhej strane dostavaju aj vela golov....toto musia odstranit.Proti LA je tu ta moznost
Jojo..je to tak.Jsme hodně produktivní ale na druhou stranu dostáváme mnoho branek a to se mi taky nelíbí...Vést po 2.třetině 5:2 a kontrolovat zápas a nakonec to ubránit o gol s odřenýma ušima,to není dobré...přestali jsme hrát a toho Dallas hned využil...ještě že ten gol na 5:5 rozhodčí neuznali...kdyby ho uznali,myslím že by jsme mohli ještě prohrát i v normální hrací době... :eek2: ...Morrow se rozčiloval že gol na 5:5 neuznali ale podle mě ho neuznali zprávně...Puk trefil jesně rukavicí abyl tam jednoznačný pohyb rukavicí do branky.Tudíž úmyslný gol rukou(i když to tak asi nechtěl trefit).
Musíme se zlepšit v defenzívě,takhle hrát na výsledky 6:4 nebo 5:5 nemůžeme...Ted sice hrajeme v Los Angeles ale to může být zavádějící...člověk by si řekl,že si tam jedem pro dva jisté body a nadělíme jim zase ranec...ale v těchto vzájemných zápasech padá většinou mnoho golů,tak uvidíme jak to dopadne...každopádně 2 body z Dallasu beru všemi deseti... :thumbsup: :wink:
avs sa rozbehlo a to sa mi paci len ten budaj ma stve :x :x
Obrázek
Avs su nadalej velmi produktivni a dnes aj efektivni.LaBarbera dostal 4 goly zo 14tich striel.....Najma ten gol Smitha bol paradny :good:
No Buddy konecne vitazstvo...... :good:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG