Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

takze Colorado ziskalo
naspat utocnika Scotta Parkera zo San Jose za draft pick 6 kola 2008
a brankara Michaela Walla z Anaheimu za utocnika Brada Maya

oba sice nie az tak zaujimave trady ale podla mojho nazoru vydarene

Zle trejdy, nic z toho nekuka, akurat Parker uz za Colorado hral a toto je dokaz, ze si ho tam vazia. :idea:

Palo Stastny nahral na prvy gol Avs a tym prave vyrovnal historicky rekord Teemu Sellaneho v pocte bodovanych zapasov v rade novacikov (17).

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Buffalo - Colorado 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
GĂłly:
1. tretina
BUF, 2:00, Nathan Paetsch
COL, 9:58, Milan Hejduk
2. tretina
COL, 0:12, Brett McLean
BUF, 12:43, Jason Pominville
3. tretina
COL, 1:41, Wojtek Wolski

Strely: 21:29
Brankári: Miller - BUDAJ
Diváci: 18,690

Coloradu sa v poslednom case dari.Toto bolo uz ich 5 vitaztvo v rade ktore im vychytal Peto! :cool: :taptap:
Skoda ze sa im takto nedarilo este skor a nie len teraz ked je sanca postupu do PO mala.

Ti naivni hraci Avs si myslia, ze mozu dostihnut Minnesotu. NIE! Ani nemaju narok. Paul Stastny je sice hviezda, ale to je tak vsetko. Uz su za horizontom.

Stastny ten rekord predsa ziskava sam pre seba.Aj ked to bolo iba take posunutie po mantinely ako druha nahravka ale aj to sa rata.

Avs ziskali bod. Na playoff stracaju 8 bodov.

Si kazdy myslel, ze Malkin ma Calderovu Trofej vo vrecku, ale prisiel Paul Stastny - bude to tesne.

Tak to letos vypadá že poprvé nebude play off...Už by to byl trošku zázrak

Loks píše:Tak to letos vypadá Ĺľe poprvĂ© nebude play off...UĹľ by to byl trošku zázrak
Este nic nieje stratene.A hlavne,ked AVS budu hrat,tak ako proti CGY.Ak takto budu hrat aj nadalej,tak sa do PO dostanu.Pre dramaticnost by bolo super,keby sa rozhodovalo o postupujucom prave v poslednom(resp. dohravanom)kole proti CGY....Ale treba ist od zapasu k zapasu....najprv treba porazit Kojotov

No to máš sice pravdu ale já se bojím že nebudou mít na to aby teďka všechno vyhrávali...Bylo by to super ale reálný to zas tak není...No budu doufat, uvidíme...

nase postupove sance na ukor calgary stale ziju takze sa budem stale modlit aby sme postupili....dvolezity je dnessny zapas....drzme palce :modlenie:

g.e.o.r.g.e píše:nase postupove sance na ukor calgary stale ziju takze sa budem stale modlit aby sme postupili....dvolezity je dnessny zapas....drzme palce :modlenie:
Ak dnes Colorado vyhra a Calgary prehra, uz to bude iba o 6 bodov, resp. so zapasom k dobru o 4. A to sa da zmazat vo dvoch vzajomnych subojoch. Ake to je jednoduche, ze :D

Tak to dopadlo nejlĂ­p jak mohlo.Super.
Phoenix - Colorado 3:6
Calgary - Minnesota 2:4 :)

no,Alex,Colorado je coraz blizsie tomu play off.bol by som rad,ak by sa tam nakoniec prebojovali.v podstate si im veril len ty,ale ak budu pokracovat v takychto vykonoch,PO je velmi realne

tak to je spanila stihacia jazda lavin :thumbsup:

ja by som bol urcite najradsej ak by sa o vsetkom rozhodovalo vo vzajomnom suboji s plamenmi..ak to v tej chvili bude este bodovo na hrane, ech, to bude match.. :roll:

...

no colorado este nepovedalo posledne slovo..este to bude zaujimave..toto
dnes so san jose to bude match

Tak San Jose padlo v prodlouĹľenĂ­, uĹľ je to jen o 4 body a stĂ­hacĂ­ jĂ­zda pokraÄŤuje :thumbsup:

jo bude to este tesne :) skoda ze skoncila Paulova bodovo seria no neva Peto si za zvysil pocet asistencii :) v jednom z nasledujucich zapasov proti Edmontonu to vidim na SO :) drzme palce

COL to ma uz teraz vsetko vo vlastnych rukach.Ale prave teraz musia este viac zabrat....Stale verim Petovi,ze dotiahne COL do play off a ked mu v predu pomahaju spoluhraci,tak to PO ma COL vo vrecku.No ked sa tam COL dostane,tak potom sa zacina odznova a potom COL pojde daleko.Mozno aj na ukor favoritov(vid EDM minulu sezonu)

ja mam najradsej Colorado avalanche

v poslednej dobe hraju vynikajuco a obrovsku zasluhu ma samozrejme aj peto budaj
fanusikom colorada som asi 5 rokov a ako kazdy rok verim v titul a ak xceme hrat o titul musime sa dostat na 8. miesto ...nakolko dokonca zakladnej casti budeme hrat s calgary este 2 zapasy a ak oba vyhrame + oni este pustia par bodov, vidim to na 70:30 ze postupime do play-off

zmensi si prosimta podpis. Max vyska je 120px. Arek.

tak vazeni, laviny bodovali v 12 stretnuti v rade :)
a ich boj o PO bude vrcholit zapasmi proti plamenom (3. april sa blizi..)..5 b naskok Flames by mal byt dostatocny..
..zaujalo ma foto zo zapasu, tie fotecky z branky su :cool:

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

no a po dllllhociznom case sa v kleci lavin predstavil Theo (SVS 6/1 GA), ktory uz v 18 min. striedal Buddyho (10/3)


Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Ta forma Colorada je brutalna a vyvolava strach. Otocit zo 4:2 na 4:5 s Vancouverom je znamka velmi kvalitnej ofenzivy.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES