Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

O´Reilly dnes nehral, ze vraj je zraneny, to mi povedali cez telefon, ale neviem neviem.
Kobasew zraneny, nahradi ho Bordeleau, pre ktoreho to bude premiera v NHL.
hmmm, jedna solidna tretina... preco nie som prekvapeny ze na body to nestacilo? :hroza:
ale nakoniec ani tak vela nechybalo, len keby sme vedeli prazdne branky triafat a nie 2x tyc :slap:

ale hero of the night je sacco, na 2min oslabovku 3:5 posle najmladsieho a najmensieho obrancu co ma, nech skusa spred branky odtlacit heatleyho... kto by bol cakal ze sa mu to nepodari a bude z toho gol :slap:

varlamov par paradnych sejvov, ale to je asi tak jedine pozitivum
petrik píše:ale nakoniec ani tak vela nechybalo, len keby sme vedeli prazdne branky triafat a nie 2x tyc :slap:
2x tyc a brevno pred prazdnou brankou ! :giggle:

Downieho bych priste posadil, byli jsme lepsim tymem nez zacal delat nesmyslne fauly. Podobne uz nam prohral zapasy i loni a pokud si dobre pamatuju, tak to byla prvni vec na kterou me kisin varoval po trejdu.
První třetina se nám celkem povedla. Pak přišly hloupé vyloučení a goly v oslabeních a tím jsme si zápas prohrali.
2 krát netrefená prázdná brána :hroza:
Varlamov pochytal co mohl, za goly nemohl.
Ale celkově vzato jsme podaly průměrný výkon a to na výhru nestačí.
Štastny, Perentau naprosto neviditelní...
Hodně se mi líbil Mitchell, Varlamov...
A někdo mi tam hodně chyběl... :neviem:
tak prve vitazstvo je doma. nechcelo sa mi vstavat, aj ked som sa sam od seba bez budika zobudil 03:06 :D takze k zapasu nemam co napisat. zevraj EJ hral paradne a tiez duchene a varly. downie nedohral, ma zevraj nieco s kolenom... :P

bonus na zaver - check this out (ak to niekto nevidel uz predtym). toews mal v detstve dobry vkus :D
Obrázek
LAK-COL 1:3

Dve tretiny se na to nedalo vubec koukat. Velke problemy nam delal aktivni forcheking Kings a tak jsme se prakticky 40 minut jen zbavovali puku. Navic ani dnes jsme se nevyhnuli zbytecnym vyloucenim, pochvalu ale urcite zaslouzi hra v oslabeni. :thumbsup:
Nevim co se delo o druhe prestavce, ale do 3. tretiny nastoupil jiny tym!
První třetina vyzněla jasně pro L.A.
Druhá třetina byla vyrovnaná.
Třetí třetina byla v naší režii.
Výborným výkonem se prezentoval Duchene, Landeskog, Varlamov a Mitchell.
Bylo hodně vidět, že jsme nesehraní, což se dalo očekávat, ale poslední třetina se nám opravdu povedla.
Trošku mě mrzí role v týmu Milana Hejduka. Ve třetí lajně je takový nemastný neslaný, což se mu nedivím. Snad dostane trochu více příležitostí v přesilovkách :) .
Downie out of season! :-O
To ta sezona pěkně začína... :oops:
vidim to na 3 moznosti:

- urychli to podpis o´reillyho kedze teraz na to mame o dalsi dovod viac
- vymenime jedneho z obrancov ktorych mame momentalne zbytocne vela za nejakeho 3rd linera
- kobasew alebo z farmy povolany malone budu hrat dostatocne dobre na to aby downieho plnohodnotne zastupili
dobra sprava - o´reilly ukoncil posobenie v magnitogorsku a vracia sa do USA
zla sprava - neznamena to ze by bol podpisal zmluvu s Avs. dovodom je bliziaci sa trade deadline v KHL po ktorom by uz magnitogorsk na jeho pripadny odchod nemohol reagovat zohnanim adekvatnej nahrady a najma - obnovilo sa mu nedavne zranenie nohy, ktore teraz potrebuje poriadne doliecit.

no - aspon uz nemusime finance preplacat tu zmluvu s magnitogorskom... ale zda sa ze keby aj hned dnes podpisal s Avs, chvilu by kvoli tej nohe musel tak ci tak pauzovat...
uvodne dva domace zapasy sme zvladli na jednotku, ale teraz nasleduje dolezity 4-zapasovy trip ktory o nasich vyhliadkach v tejto sezone mnohe napovie... sharks, oilers, nucks a flames, 4 zapasy za 6 dni, potrebne je doviezt minimalne 4 body... nie je to nerealne, ale bude to tazkeee. sharks zacali sezonu vo velkom style, nucks a flames zase asi horsie ako by si zelali, o to vacsiu motivaciu budu mat. uvidime.

zapas so sharks je aspon v luxusnom case 22:00 takze dufam ze mi do toho nic nepride a budem si ho moct vychutnat live :)
CBJ-COL 0:4

Mame konecne regulerni prvni formaci? :hmm: Predevsim PAP s Duchenem si spolu naramne rozumi. Tohle je Matt, ktereho si vsichni tolik prejeme a potrebujeme :!:
Zapas by nebyl zdaleka tak jednoznacny nebyt opet fantastickeho Varlamova. Ja to hlasam uz od leta, tohle bude jeho sezona! Tech nasich vylouceni tam proste bylo zase moc. V uvodnich 3 zapasech mame v prumeru vice nez 6 dvouminutovych trestu na zapas, s tim se dlouhodbe uspet neda...
Po horsim vykonu proti Kings dnes sedel Barrie a prvni zapas odehral Hunwick. Da se asi cekat, ze Sacco ten treti obranny par bude hodne tocit, kdyz sebou vozi 8 obrancu. Jen me trochu prekvapuje, ze O'Brien je zda se az 8. obrance. Zaver minule sezony se mu sice vubec nevydaril, jinak se mi ale libil, uvidime. Zkusi ho vedeni vymenit?
Vyborne hraje prvni obrana EJ-Wilson. Wilson je zatim nasim nejlepsim bekem. Ale kolikrat uz jsem z nej byl podobne nadseny,ale... snad bude letos konecne podavat konzistentni vykony, potom z nej muze byt velmi slusny top4 obrance.
Nejvetsim prekvapenim je zatim John Mitchell, ja si od nej sliboval prumerneho ctvrteho centra a on zatim s prehledem dava zapomenout na McClementa a ani absence O'Reillyho zatim neni diky nemu tolik znat. :good:

Zitra bude tvrda zkouska na lede Sharks, nas tolik "oblibeny" souper. :nervozny:
Dnes výborný výkon Duchene, Mitchell, Varlamov, Johnson a Hunwick!
4 body z následujícího tripu by byly myslím úspěch.
COL-SJS 0:4

Nesnasim zapasy se Sharks. :giggle: Od sezony 08-09 jsme s nimi vcetne PO odehrali 23 zapasu a jen 6x jsme dokazali zvitezit, z toho jen 2x po zakladni hraci dobe!

K samotnemu zapasu staci navazat na to co jsem psal minule:
Redy píše: V uvodnich 3 zapasech mame v prumeru vice nez 6 dvouminutovych trestu na zapas, s tim se dlouhodbe uspet neda...
Prumer 6 vylouceni na zapas jsme si "uhajili" a to je proti tymu s takovou ofenzivni silou sebevrazda... Samozrejme zapas vyznamne ovlivnil kontroverzni zakrok na Landeskoga z prvni tretiny a nasledne 2+2 vylouceni mstitele O'Byrneho. Zakrok to byl hranicni, ale proti rozhodnuti rozhodcich nic nemam, tady si proste Lando skolacky nabehl. Aspon jsem se dozvedel o novem pravidle, kdy si hrac pri vyvolani potycky musi sundat helmu. Mozna o tom porpve slysel i samotny O'Byrne. :D

Hlavne, ze je Landeskog v poradku :!:
Ide o to že O´Byrne má Shield, a to pravidlo sa mi dosť páči :) ...
Do osudného okamžiku jsme nehráli špatně a Sharks k ničemu nepustili. Landy si školácky naběhl a je dobře, že Ryan ho šel pomstít. I když nás to stálo zápas. 2+2 minuty - 2 využité přesilovky a bylo po zápase. Pak už jsme neměli šanci. Vražedné přesilovky soupeře, naše neschopnost vstřelit branku :oops: .Poslední třetina byla z naší strany téměř veřejné bruslení.
Nemůžu si pomoct, ale zda se mi Stastny pomalý jak hlemýžd, nevýrazný a pokud nehraje v přesilovce je totálně plonkový...
No nic, jedeme dál. Další štace v Edmontonu :wink:
Jak si mužeš s nickem theFehrs vubec chodit mezi NHL fanoušky?
5 zapasov. 13 inkasovanych golov. 9 pri vlastnom oslabeni :slap:

pri hre 5/5 sme v 5 zapasoch inkasovali len 4 goly. o tom PK sme tu pisali ze to pri odchode JayMaca a chybajucom O´Reillym bude velka neznama, zial potvrdzuju sa tie pesimistickejsie predpovede / ocakavania. mizerne PK nam zatial prehrava zapasy, o dovod viac cim skor podpisat Radara.

Landeskog snad nebude out dlho :pray:
Redy píše:Prumer 6 vylouceni na zapas jsme si "uhajili" a to je proti tymu s takovou ofenzivni silou sebevrazda...
dnes to mozes 2x podciarknut :yes:
martin83 píše:Jak si mužeš s nickem theFehrs vubec chodit mezi NHL fanoušky?
Nekádruj! :thumbsdown:
strucna rekapitulacia prvych 5 zapasov:

pozitiva:
- duo duchene-parenteau - zatial im to spolu funguje tak ako sme dufali :thumbsup:
- varlamov - pochyta co sa da a obcas aj co sa neda, zatial mu niet co vytknut
- mitchell - podpisovali sme ho do 4. utoku ale zatial ukazuje potencial aj na viac. prijemne prekvapenie :thumbsup:

negativa:
- zranenia
- po 4 zapasoch downie out, landeskog out... takymto tempom by sme sa daleko nedostali
- special teams - PP aj PK su v nasom podani zatial hrozostrasne a prehrali nam vsetky tri zapasy. pri hre 5/5 sme konkurencieschopni
- vela vyluceni - viac ako 6 vylucenych na zapas :hroza: kombinacia tohto s predchadzajucim bodom o mizernej PK je zatial smrtelna - 9 z 13 golov sme dostali v PK
- neschopnost podat kvalitny vykon po celych 60 minut - vo vacsine zapasov mame dobru jednu, maximalne dve tretiny. a to samozrejme nie vzdy staci.
- stastneho utok - po hodoch z konca minulej sezony je tu bolenie brucha. nepada im to tam. mcginn uz trafil asi milion tyciek, ale goly nikde
- nekonecna saga o´reilly - ako pribudaju zranenia a prehry, tlak na podpis o´reillyho sa bude zvysovat... snad sa cim skor dohodnu na niecom normalnom
petrik píše:ako pribudaju zranenia a prehry, tlak na podpis o´reillyho sa bude zvysovat... snad sa cim skor dohodnu na niecom normalnom
leverage for Ryan :ciga:
kajo píše:
petrik píše:ako pribudaju zranenia a prehry, tlak na podpis o´reillyho sa bude zvysovat... snad sa cim skor dohodnu na niecom normalnom
leverage for Ryan :ciga:
presne z toho som nervozny... :nervozny:
osobne budem radsej ak ho nepodpiseme a budeme mozno aj kvoli tomu celu sezonu suckovat ako by sme mali stanovit nebezpecny precedens pre buduce zmluvy. v tomto shermanovi verim, zmluvy zatial podpisuje povacsinou rozumne... (aj ked u jonesa si nejaky ten milionik mohol odpustit :giggle:)
COL-EDM 1:4

Porad ta stejna pisnicka...
Zapas pripominal vykon proti Kings, s tim rozdilem, ze Oilers temer kazde vylouceni trestali a zlepseny vykon ve 3.tretine prisel pozde. Nebo spis Edmonton zacal hrat na pul plynu pro nas pozde...

Hraje letos Stastny? Ja si ho jeste na lede nevsiml. :hmm: Ten utok je hodne poslepovany. O'Reilly, Landeskog, Downie, to uz je proste zatracene znat. Olver v prvni formaci uz urcite ne, zkusil bych tam dat priste sanci McGinnovi, ktery tam nastupoval ve 3.tretine a prinesl oziveni. Jediny kdo dnes zaslouzi pochvalu je opet Duchene.

Prvni zapas odehral O'Brien, mozna trochu necekane sedel Hejda, ktery letos nehraje dobre. Mrzi me, ze od tretiho zapasu sedi Barrie. Proc se radsi nezrani nekdo v obrane? :wink: :sarcasm:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS