Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Matt Duchene podepsal s Coloradem standardní nováčkovskou smlouvu. :thumbsup:
Znamená to že by se už letos mohl objevit v hlavním týmu Avs?Nebo jen na 9 zápasů?
Museli ho podepsat už letos kdyby s ním ještě letos nepočítali?Jak to vlastně je?Pokud ještě může hrát za juniory a nepočítali by sním letos tak by ho nemuseli podepsat a ušetřili by peníze ne?
Podle mě to znamená jedinné...Pokud se mu povede camp,tak by měl nastoupit v základní sestavě Avalanche i v sezoně...ale nejsem si jist zda jen na těch 9 zápasů a nebo na celou sezonu...To taky bude záležet na něm samotném jak se mu bude dařit... :wink:
primaprema píše:Matt Duchene podepsal s Coloradem standardní nováčkovskou smlouvu. :thumbsup:
Znamená to že by se už letos mohl objevit v hlavním týmu Avs?Nebo jen na 9 zápasů?
Museli ho podepsat už letos kdyby s ním ještě letos nepočítali?Jak to vlastně je?Pokud ještě může hrát za juniory a nepočítali by sním letos tak by ho nemuseli podepsat a ušetřili by peníze ne?
Podle mě to znamená jedinné...Pokud se mu povede camp,tak by měl nastoupit v základní sestavě Avalanche i v sezoně...ale nejsem si jist zda jen na těch 9 zápasů a nebo na celou sezonu...To taky bude záležet na něm samotném jak se mu bude dařit... :wink:
Muze to znamenat cokoliv....Cody taky podepsal smlouvu a stejne sel hrat za Brampton....a bylo to dobre rozhodnuti :good:
Mattovi by taky prospel jeste rok v OHL ale uvidi se s jakou sestavou bude Brampton vchazet do sezony pac Cody uz za Brampton urcite hrat nebude,Grachev nvm ale nevypada to ze by si letos zahral za Rangers a McCollum muze jit chytat na farmu Red Wings nebo take zustat....kazdopadne si myslim ze by Matt urcite nesel odehrat za Laviny jen 10 zapasu....bud cela sezona nebo nic....stejne na vysledku sezony nic moc nezmuze takze je jedno jestli bude nastupovat uz letos nebo az za rok....
Trejd Williams za Fahey jsem moc nepochopil... :hmm:
Každopádně Fahey je obránce pro AHL a v Lake Erie by mohl odehrát celou sezonu...Škoda jen,že nedali Nigelovi šanci... :thumbsdown:
primaprema píše:Trejd Williams za Fahey jsem moc nepochopil... :hmm:
Každopádně Fahey je obránce pro AHL a v Lake Erie by mohl odehrát celou sezonu...Škoda jen,že nedali Nigelovi šanci... :thumbsdown:
Tak pro mě hodně nepochopitelný tah. Sice by se přes další mladé těžko prosazoval do hlavního týmu, ale mohli jsme vytěžit určitě více.
Ted jsem se díval na NHLNUMBERS.com na náš platový strop a koukám jako blázen...Mattu Ducheneovi se do platového stropu započítává celý plat i s bonusy?To je celkem 3 400 000 dollarů na sezonu...Je to tak,že se do platového stropu započítává celá suma i s bonusem?Tím se stane Duchene 3.nejlépe placeným útočníkem tímu a 6. hráčem celkově. :) .
Pokud by ovšem Matta poslali do Bramptonu,tak by se do platového stropu nepočítalo nic?A co když odehraje jen těch 10 zápasů a pak ho odešlou do Bramptonu?To se do platového stropu bude započítavat co?Ne že by jsme teď neměli místo pod platovým stropem... :D ...Jen mě tato situace zajímá...
primaprema píše:Ted jsem se díval na NHLNUMBERS.com na náš platový strop a koukám jako blázen...Mattu Ducheneovi se do platového stropu započítává celý plat i s bonusy?To je celkem 3 400 000 dollarů na sezonu...Je to tak,že se do platového stropu započítává celá suma i s bonusem?Tím se stane Duchene 3.nejlépe placeným útočníkem tímu a 6. hráčem celkově. :) .
Pokud by ovšem Matta poslali do Bramptonu,tak by se do platového stropu nepočítalo nic?A co když odehraje jen těch 10 zápasů a pak ho odešlou do Bramptonu?To se do platového stropu bude započítavat co?Ne že by jsme teď neměli místo pod platovým stropem... :D ...Jen mě tato situace zajímá...
Do platovýho stropu se samozřejmě započítávají i bonusy....
Je jedno kolik odehrál zápasů, důležité je jakou dobu byl v hlavním týmu (takže když odehrál 10 zapasů, řekněme že byl s hlavním týmem dejme tomu 25 dní).... celková výše platu, kterou pobírá za hlavní tým (3 400 000) se potom vydělí 187 (nebo kolik je celkovej počet dní) a vynáosbý počtem dní, které v A týmu strávil což je v tomhle případě 25.....

takže by to vypadalo takhle:
3 400 000 : 187 * 25 a máš číslo kolik se započítá do platového stropu

Takže jestli ho odešlete po 25 dnech na farmu a do A týmu už se nevrátí, tak se vám hodně uvolní cap space, nebo za něj budete platit pouze cca 454 000.... pokud by se někdy během sezóny do A týmu zase vrátil, tak se do cup spacu počítá zase každý den, který v A týmu strávil....
Jo takhle to je........
Tak to jsem nevěděl...díky za info :wink:
Wanic píše:
primaprema píše:Ted jsem se díval na NHLNUMBERS.com na náš platový strop a koukám jako blázen...Mattu Ducheneovi se do platového stropu započítává celý plat i s bonusy?To je celkem 3 400 000 dollarů na sezonu...Je to tak,že se do platového stropu započítává celá suma i s bonusem?Tím se stane Duchene 3.nejlépe placeným útočníkem tímu a 6. hráčem celkově. :) .
Pokud by ovšem Matta poslali do Bramptonu,tak by se do platového stropu nepočítalo nic?A co když odehraje jen těch 10 zápasů a pak ho odešlou do Bramptonu?To se do platového stropu bude započítavat co?Ne že by jsme teď neměli místo pod platovým stropem... :D ...Jen mě tato situace zajímá...
Do platovýho stropu se samozřejmě započítávají i bonusy....
Je jedno kolik odehrál zápasů, důležité je jakou dobu byl v hlavním týmu (takže když odehrál 10 zapasů, řekněme že byl s hlavním týmem dejme tomu 25 dní).... celková výše platu, kterou pobírá za hlavní tým (3 400 000) se potom vydělí 187 (nebo kolik je celkovej počet dní) a vynáosbý počtem dní, které v A týmu strávil což je v tomhle případě 25.....

takže by to vypadalo takhle:
3 400 000 : 187 * 25 a máš číslo kolik se započítá do platového stropu

Takže jestli ho odešlete po 25 dnech na farmu a do A týmu už se nevrátí, tak se vám hodně uvolní cap space, nebo za něj budete platit pouze cca 454 000.... pokud by se někdy během sezóny do A týmu zase vrátil, tak se do cup spacu počítá zase každý den, který v A týmu strávil....
A jak je to s počítáním smlouvy? Kdy už se hráčova sezona považuje za nováčkovskou a kdy ještě ne?
Néchapu co tim přesně myslíš, ale jsetli se ptáš kdy je hráč nováčkem, tak tam je myslim pár bodů který musí splňovat, úplně přesně si ty body nepamatuju, nebo mě to nikdy ani moc nezajímalo, ale je to myslim nějak takhle:

Nesmí mu být víc jak 26 let do 15. září kdy začínají přípravné kempy...
Nesmí odehrát víc jak 25 zápasů celkově v NHL...
Nesmí v uplynulé sezóně NHL odehrát víc jak 9 zápasů....
Pak je tam něco jako, že po dobu 6 let nesmí odehrát všechny zápasy v jakýkoliv nejvyšší soutěži (nebo všechny asi ne, ale určité procento....)

Když všecny tyhle požadavky splní, potom je brán pro následující sezónu jako nováček.....
Kubat tím myslel to,zda se Duchene pokud nastoupí už tuto sezonu třeba jen na těch 9 zápasů bude počítat jako první nováčkovská sezona a s nováčkovského 3-letého kontraktu už bude jeden rok pryč...
Já myslím že se to jako celá jedna sezona počítat nebude,pokud se po těch 9 zápasech vedení Avs rozhodne vrátit Matta do Bramptonu...
Myslím si také,že pokud se ukáže v campu že na to už v 18 letech má a bude se mu dařit,tak by mohl letos do NHL naskočit...
Vše bude záležet na Mattovi.Je jasné že pokud ukáže že na to má,těžko ho budou vracet do juniorské soutěže.Crosby taky naskočil do NHL v 18 letech..tak proč by ho Duchene nemohl napodobit...
primaprema píše:Kubat tím myslel to,zda se Duchene pokud nastoupí už tuto sezonu třeba jen na těch 9 zápasů bude počítat jako první nováčkovská sezona a s nováčkovského 3-letého kontraktu už bude jeden rok pryč...
Já myslím že se to jako celá jedna sezona počítat nebude,pokud se po těch 9 zápasech vedení Avs rozhodne vrátit Matta do Bramptonu...
Myslím si také,že pokud se ukáže v campu že na to už v 18 letech má a bude se mu dařit,tak by mohl letos do NHL naskočit...
Vše bude záležet na Mattovi.Je jasné že pokud ukáže že na to má,těžko ho budou vracet do juniorské soutěže.Crosby taky naskočil do NHL v 18 letech..tak proč by ho Duchene nemohl napodobit...
Srovnavat Matta a Sida je trochu silne kafe nemyslis?Ja bych byl rad kdyby Matt nastupoval uz letos a Cody bude doufam taky....videt je uz letos v NHL jsem si pral :-)
Já v žádném případě nesrovnávám Sida a Matta...
Jen jsem napsal,že Sidney naskočil do NHL jako 18 letý a Mattovi je taky 18 let.Tudíž tak mladý věk neznamená že by se nemohl probojovat do týmu NHL,pokud na to bude mít...
I Stamkosovi bylo loni když nastoupil na první zápas NHL 18 let...
Takže jen toto jsem tím myslel...
Samozřejmě bych byl moc rád kdyby z Matta vyrostl druhý Crosby...Viděl jsem pár videí na kterých je Duchene v akci,mimo jiné v přípravném kempu nováčků Avs a jako co on předvádí na ledě...ta rychlost,hravost,chytrost,přesnost a flexibilita,prostě převyšoval své vrstevníky i starší hráče...a to vše dává fanouškům Avs velké naděje,že by se mohl Duchene stát dalším tahounem a lídrem týmu po Joeovi Sakicovi...Ale to se teprve ukáže...Otázka je,jak zvládne přechod z juniorů do mužů...
primaprema píše:Já v žádném případě nesrovnávám Sida a Matta...
Jen jsem napsal,že Sidney naskočil do NHL jako 18 letý a Mattovi je taky 18 let.Tudíž tak mladý věk neznamená že by se nemohl probojovat do týmu NHL,pokud na to bude mít...
I Stamkosovi bylo loni když nastoupil na první zápas NHL 18 let...
Takže jen toto jsem tím myslel...
Samozřejmě bych byl moc rád kdyby z Matta vyrostl druhý Crosby...Viděl jsem pár videí na kterých je Duchene v akci,mimo jiné v přípravném kempu nováčků Avs a jako co on předvádí na ledě...ta rychlost,hravost,chytrost,přesnost a flexibilita,prostě převyšoval své vrstevníky i starší hráče...a to vše dává fanouškům Avs velké naděje,že by se mohl Duchene stát dalším tahounem a lídrem týmu po Joeovi Sakicovi...Ale to se teprve ukáže...Otázka je,jak zvládne přechod z juniorů do mužů...
No jestli se chce stat lidrem AVS tak se hodne zapoti pac Stastny to jen tak nenecha :-)
Však to bude jen ku prospěchu věci,mít dva skvělé centry v týmu ne?Se podívej na Pittsburgh...Crosby-Malkin...A jak jim to krásně klape... :wink:
primaprema píše:Však to bude jen ku prospěchu věci,mít dva skvělé centry v týmu ne?Se podívej na Pittsburgh...Crosby-Malkin...A jak jim to krásně klape... :wink:
Jo ale zajimalo by me jak dlouho to takhle bude fungovat....jak dlouho je bude bavit si konkurovat ve stejnem tyme....2 nejlepsi centri NHL ve stejnem tymu ale kazdy v jine lajne....jak zacne trener davat jednomu z nich prednost tak zacnou spory :yes: a nasledne odchod....
Může to tak být a nemusí... :wink:
No tak nováčkovská smlouva mu myslim platí i kdyby neodehrál ani jeden zápas... kdyby teďkon hrál 3 sezóny na farmě, tak mu stejně za 3 roky tenhle nováčkovskej kontrakt vyprší a musí podepsat novou smlouvu...... myslim....
Wanic píše:No tak nováčkovská smlouva mu myslim platí i kdyby neodehrál ani jeden zápas... kdyby teďkon hrál 3 sezóny na farmě, tak mu stejně za 3 roky tenhle nováčkovskej kontrakt vyprší a musí podepsat novou smlouvu...... myslim....
Presne tak....i kdyby sel ted do Bramptonu tak bude pod smlouvou AVS ktera bude postupne vyprchat a ne pod smlouvou Bramptonu tam uz zadnou nedostane a ta jeho smlouva se do stropu AVS pocitat nebude....myslim ze to tak je :)
Wanic píše:Néchapu co tim přesně myslíš, ale jsetli se ptáš kdy je hráč nováčkem, tak tam je myslim pár bodů který musí splňovat, úplně přesně si ty body nepamatuju, nebo mě to nikdy ani moc nezajímalo, ale je to myslim nějak takhle:

Nesmí mu být víc jak 26 let do 15. září kdy začínají přípravné kempy...
Nesmí odehrát víc jak 25 zápasů celkově v NHL...
Nesmí v uplynulé sezóně NHL odehrát víc jak 9 zápasů....
Pak je tam něco jako, že po dobu 6 let nesmí odehrát všechny zápasy v jakýkoliv nejvyšší soutěži (nebo všechny asi ne, ale určité procento....)

Když všecny tyhle požadavky splní, potom je brán pro následující sezónu jako nováček.....
Přesně to jsem měl na mysli. Díky
leo píše:
primaprema píše:Kubat tím myslel to,zda se Duchene pokud nastoupí už tuto sezonu třeba jen na těch 9 zápasů bude počítat jako první nováčkovská sezona a s nováčkovského 3-letého kontraktu už bude jeden rok pryč...
Já myslím že se to jako celá jedna sezona počítat nebude,pokud se po těch 9 zápasech vedení Avs rozhodne vrátit Matta do Bramptonu...
Myslím si také,že pokud se ukáže v campu že na to už v 18 letech má a bude se mu dařit,tak by mohl letos do NHL naskočit...
Vše bude záležet na Mattovi.Je jasné že pokud ukáže že na to má,těžko ho budou vracet do juniorské soutěže.Crosby taky naskočil do NHL v 18 letech..tak proč by ho Duchene nemohl napodobit...
Srovnavat Matta a Sida je trochu silne kafe nemyslis?Ja bych byl rad kdyby Matt nastupoval uz letos a Cody bude doufam taky....videt je uz letos v NHL jsem si pral :-)
Osobně bych byl radši, kdyby klidně neměl tolik bodů, ale opanoval oba konce ledu jako Yzerman nebo Fedorov
Co si myslíte o složení naší obrany?Podle mě by vedení mělo před sezonou ještě jednoho obránce vyměnit...protože máme 8 obránců.Sice je to výhodné pro klub ale ne pro samotného hráče,který bude na tribuně...Všeobecně se počítá s tím že Cumiskey pujde na farmu...I když já osobně bych už ho rád zabudoval do prvního týmu...potencial na to má...No a pak je tu 7 obránců a nevím kdo by měl na té tribuně sedět...s takovými platy...
Hannan 4 500 000 dollarů
Liles 4 200 000 dollarů
Clark 3 500 000 dollarů
Salei 3 275 000 dollarů
Foote 3 250 000 dollarů
Preissing 2 750 000 dollarů
Quincey 525 000 dollarů
A nevěřím tomu že by Quincey zůstal jako 7 obránce na tribuně.
Je sice pravda že se může někdo zranit a asi se tak asi stane...ale v tom případě by zase mladíci nedostavali vůbec šance...a myslím si že šanci by měli mladíci dostávat už i tuto sezonu...Jak to vidíte vy?
podla mna niekto z obrany este urcite odide. verim ze minimalne jeden drahsi obranca este pred zaciatkom sezony alebo v jej prvych tyzdnoch, a po trade deadline uz myslim v drese colorada neuvidime ani clarka ani saleia a mozno ani foota.
kym budu vsetci v teame ocakavam na tribune preissinga - pripadne by sme ho mohli supnut na weiver a na farmu.
suhlasim s tym ze radsej nechat hrat v prvom teame mladsich borcov s ktorymi sa rata do buducnosti
Tak náš GM neočekává do začátku výcvikového tábora žadný podpis volných hráčů směrem k AVS...
To znamená že nás nikdo neposílí... :)
Mohl by ale ještě jeden nebo dva obránci odejít... :wink:(to si myslím já).
Naše sestava bude hooodně zajimavá a jsem zvědav na výkony jaké budem předvádět...myslím že umístění které nám přisuzují Američtí a Kanadčtí odborníci nebude daleko od jejich tipů...
14.místo v západní konferenci... :)
Nechci jako skalní fans odrovnat takhle poskládané mužstvo ještě před začátkem sezony.Já budu fandit každý zápas...ale v zájmu návratu do elity NHL je tato sezona předurčená ke špatným výsledků a tudíž i špatnému umístění...nebudem ale předbíhat a nechme se překvapit hlavně od našich nováčků,kteří dostanou šanci a zůstanou v hlavním týmu...
primaprema píše:Tak náš GM neočekává do začátku výcvikového tábora žadný podpis volných hráčů směrem k AVS...
To znamená že nás nikdo neposílí... :)
Mohl by ale ještě jeden nebo dva obránci odejít... :wink:(to si myslím já).
Naše sestava bude hooodně zajimavá a jsem zvědav na výkony jaké budem předvádět...myslím že umístění které nám přisuzují Američtí a Kanadčtí odborníci nebude daleko od jejich tipů...
14.místo v západní konferenci... :)
Nechci jako skalní fans odrovnat takhle poskládané mužstvo ještě před začátkem sezony.Já budu fandit každý zápas...ale v zájmu návratu do elity NHL je tato sezona předurčená ke špatným výsledků a tudíž i špatnému umístění...nebudem ale předbíhat a nechme se překvapit hlavně od našich nováčků,kteří dostanou šanci a zůstanou v hlavním týmu...
Třeba se Anderson chytne, Hannan, Clark a Foot budou podávat výkony jak před výlukou a Hejduk dá velde Duchena 50 golů. :clap:
Leda tak ve snu... :D
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES