Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nemám čo twistovať. Čo som povedal, to som povedal, tobôž v návale emócií (a v čase, kedy som o tom, ako sa Lemaire bude správať nemal ja ani nikto iný poňatia, na konci sezóny ho väčšina z nás hnala svinským krokom za kroky ktoré robil. :smile03:) Neskôr som už svoje tvrdenia zmiernil. Šprtale :ee:

Inak v situácii v akej sme stáli bolo čo i len myslieť na takýto obrat hriechom, ale ako je aj z toho komentára zrejmé, dôvera v jeho schopnosti tam vždy bola. Ak sa nemýlim, tak to bol úplne prvý komentár, t.j. ešte pred kryštalizáciou ISS january rankings prospektov draftu, pred odchodom Langenbrunnera, pred zmenou Kovyho hry atď. atď. Ja fakt nemám čo twistovať. Skôr sa čudujem, že ťa baví hľadať staré veci bez kontextu. Na takého TFa by som to povedal, ale na teba. :hmm:
je to vec pohladu.
ja to beriem tak ze kazda hanba trva 3 dni, takze na to ako biedne momentalne hrame sa rychlo zabudne. na druhej strane z vysokeho draftu mozeme profitovat este dlhe roky, takze nemam co riesit...

kto si este dnes spomina na to ako biedne hrali Pens a Hawks v 2006, Flyers v 2007, LA 2008 atd?
Ja u Hawks lebo som im v temných dobách prial a u Flyers z presne opačných dôvodov :hehe: Ale inak je to pekná a pravdivá myšlienka i keď myslím, že "osud" to vyrieši aj za nás. :)

Dúfam že s Lilesom odoláte tlakom, alebo aspoň zaň dostanete adekvátnu náhradu.
Getzo5 píše:Ja u Hawks lebo som im v temných dobách prial a u Flyers z presne opačných dôvodov :hehe: Ale inak je to pekná a pravdivá myšlienka i keď myslím, že "osud" to vyrieši aj za nás. :)

Dúfam že s Lilesom odoláte tlakom, alebo aspoň zaň dostanete adekvátnu náhradu.
amen, nech sa tak stane :modlenie:
(ak ho vymenime len za nejaky podradny pick tak ma drbne. let´s hope sherman knows better)
Že by Sherman neudělal žádny trejd?
primaprema píše:Že by Sherman neudělal žádny trejd?
lepsie ziadny ako blby... :-P
Dado píše:Sacco je spat aj o rok, potvrdene Shermanom.
nech este S-S duo dokonci buduci rok rebuilding a od sezony 2012-13 ked by sme uz mohli by opat konkurencieschopni moze nastupit dvojica sakic - roy :D
elliott to akoze co dnes stvaral? 35/34 ?!? co nam chce dodrbat draftovy vyber ? :bitka3:

:D :D :D
Obrázek
Getzo5 píše:
:beee:
co mi uz tuto sezonu ine ostava ako robit si srandu z toho ze vo zvysku sezony je pre nas vyhodnejsie prehravat? :ja_neviem: take it easy ;)
:D am takin`. Čo ja viem? Nerobiť si z toho tak blbú srandu? Aspoň nie každý boží deň? :ja_neviem: Meh. Nikdy nie je výhodnejšie prehrávať.
Getzo5 píše::D am takin`. Čo ja viem? Nerobiť si z toho tak blbú srandu? Aspoň nie každý boží deň? :ja_neviem: Meh. Nikdy nie je výhodnejšie prehrávať.
ok, preformulujem - vo zvysku sezony je pre nas vyhodnejsie vyhravat menej ako teamy okolo nas v tabulke :D moze byt? :D

a dobre, slubujem ze aspon 48 hodin si uz z toho srandu robit nebudem :P
Landeskog je nas, vy nas "nedobehnete" :fucker: :lol:
tak cca 2 tyzdne po nasom blockbuster trejde s blues mozem zatial vyslovit s EJ-om velku spokojnost. prakticky okamzite sa stal lidrom defenzivy (a zda sa ze aj ofenzivy :D ) a napriek tomu ze na vysledkoch teamu to zatial nevidno, odvadza na lade naozaj vyborne vykony :good:
mcclement sa zatial nejak vyraznejsie neprejavil, povedal by som ze odvadza vykony adekvatne svojim uloham v teame. produktivita zatial nulova, ale v ofenzive sa trapi cele muzstvo a neda sa cakat ze by to prave jay mal z biedy vytrhnut...

samozrejme stale existuje moznost ze o par rokov budeme na tento trejd v zlom spominat, to samozrejme ukaze az cas, ale tieto prve dva tyzdne nam aspon dali vcelku solidny dovod dufat v optimistickejsi scenar ;)
Tak kolik bodů tipujete, že uhrajeme v posledních 17 zápasech? Když se kouknu na to s jakýma soupeřema ještě budeme hrát, tak to vidím maximálně na 8 až 10 bodů...a to jsem hooodně optimistický... :wink: . Takže pokud bude bilance 5 výher-12 proher, tak se ziskem cca. 70 bodů můžeme uvažovat o nějakém čtvrtém až sedmém výběru na draftu, ale třeba se pletu a uhrajeme ještě méně bodů a budeme vybírat třeba ze čtvrtého místa, což by nebylo špatné... :wink:
primaprema píše:Tak kolik bodů tipujete, že uhrajeme v posledních 17 zápasech? Když se kouknu na to s jakýma soupeřema ještě budeme hrát, tak to vidím maximálně na 8 až 10 bodů...a to jsem hooodně optimistický... :wink: . Takže pokud bude bilance 5 výher-12 proher, tak se ziskem cca. 70 bodů můžeme uvažovat o nějakém čtvrtém až sedmém výběru na draftu, ale třeba se pletu a uhrajeme ještě méně bodů a budeme vybírat třeba ze čtvrtého místa, což by nebylo špatné... :wink:
:eek2:
mne to na 99% vychadza na top 3 pick... pri troche stastia aj top 2 mozno
dnes nam zase vysledky zahrali do kariet - my sme prehrali a florida s ottawou a islanders vyhrali... skoda ze edmonton tiez nebodoval a aj sens mohli vyhrat az po predlzeni... :giggle:
larsson or landeskog - here we come :wave:
Tak dnes nám už v poslední třetině trošičku tekly nervyčky. Ono se není čemu divït. 16 prohra v 17 zápasech, to už je pořádný nápor na psychiku. Ale první dvě třetiny nebyly z naší strany uplně špatné. Ale v této části sezony a za tohoto stavu už jsou pro nás výhry spíše mínusem. A jak říká petrik, na draftu by jsme mohli vybírat kolem třetího místa. Teď už to začíná být hodně realné, pokud nechytneme nějakou vítěznou šnůru... :wink:
Stejna debata jak predloni, co taky jineho cekat :D Ja poradi novacku pred draftem vubec nesleduju a verim nasim skautum. A mam proc... Getzlaf 19., Perry 28. a loni Fowler z 12.mista. Ja chci videt svuj tym vyhravat a pokud mozno co nejcasteji :wave:
Selly8 píše:Stejna debata jak predloni, co taky jineho cekat :D Ja poradi novacku pred draftem vubec nesleduju a verim nasim skautum. A mam proc... Getzlaf 19., Perry 28. a loni Fowler z 12.mista. Ja chci videt svuj tym vyhravat a pokud mozno co nejcasteji :wave:
selly nechap nas zle - my tiez chceme vidiet svoj team vyhravat :D ale v momentalnej situacii uz nemame preco vyhravat... samozrejme ze vynikajuci hrac sa da draftovat aj nizsie v drafte, ale predsa len z tych vyssich miest je ta sanca o nieco vyssia... a ta vyssia sanca je to jedine na co sa tuto sezonu este mozeme tesit, takze... :ja_neviem:
Neboj petriku, nechapu te zle, moc dobre vim o co vam jde, ja mam na to jen jiny nazor a pohled :D Jdes na to prgmaticky, prohravat at se potom vyhrava, ale jen aby jste nedopadli jak Islanders :lol: Ja jsem uz proste takovy a budu radsi kdyz se muj tym bude rvat o co nejlepsi umisteni, ikdyz plejof uz bude v tahu, tot vsjo :) Ale jak uz jsem psal, nic vam tu nevycitam, chapu vas, jen jsem uvedl muj pohled :wink: :)
"Nemáme prečo vyhrávať" :hroza: To je taký bullshit, že to painuje moju ass.
ja samozrejme tiez chapem aj vas postoj, dokonca by som ho velmi rad aj zaujal keby som v tom videl aspon nejaky zmysel, ale bohuzial... :ja_neviem:

prirovnal by som to k vojenskym bitkam - vas sa da prirovnat k odhodlaniu bojovat hrdo az do konca, do posledneho muza aj ked nadej na vitazstvo ci dobry vysledok je uz davno nenavratne stratena
moj postoj je zase radsej dnes "zbabelo" z prehratej bitky ujst, aby som sa zajtra mohol vratit silnejsi a bojovat s vacsou nadejou na vitazstvo... :P

pripradne vitazstva v dalsich zapasoch uz pre nas naozaj nemaju ziaden vyznam ani z kratkodobeho hladiska (tuto sezonu) a uz vobec nie z dlhodobejsieho hladiska. za dobry pocit si nic nekupime. a ten dobry pocit by bol tiez pomerne otazny - keby sme hned vyhrali vsetky zostavajuce zapasy a PO by nam uslo napr. o 2-3 body, moj osobny dobry pocit z winning streaku by bol prinajlepsom zmiesany so sklamanim ze nam uslo PO a aj vysoky draft... (co bude zrejme pripad NJ)
Sklamanie? Aké sklamanie? Tak chceš budovať sebavedomie vašich hráčov pre budúci ročník? Keď tréner sa meniť nebude? 28 prehrami? Ježiši :hroza: Sklamanie z čoho? Na drafte nie je Crosby a aj keď top4 je výborná, skvelí hráči sa nájdu aj hlboko hlboko v poli. Týmto akurát vyjadruješ, že neveríš nielen mužstvu, ale ani scoutom, ktorí majú spraviť špičkovú prácu. K čomu je vám Duchene keď suckujete? Chceš aby ste dopadli ako Edmonton a Pittsburgh? Prosím, máš na to pár rokov v takom prípade. Good luck to Avalanche, God bless you Denver. :ahoj:
zjavne mame na vec rozdielny nazor a jeden druheho asi o svojej pravde nepresvedcime, takze pokojne mozeme debatku na tuto temu aj uzavriet :D my dvaja to aj tak neovplyvnime ci budu avs po zvysok sezony suckovat alebo sa vratia k aspon ako-tak konkurencieschopnym vykonom a vysledkom...

len by som sa este spytal co maju spolocne edmonton a pens? pens su ukazkovy priklad ako sa da z niekolkych rokov suckovania vytazit cup contender... oilers naopak zo svojho suckovania zatial nevytazili nic okrem jedneho haluzneho cup final
Pens grabli jedného z najtalentovanejších mladých hráčov histórie a momentálne teda naj hráča ligy, generational playera ktorý keby nebol "svoj" patril by do top3 a brankára, ktorý je občas na roztrhanie. Oilers zatiaľ nedraftovali ani tak vysoko ani viac než tri roky a nedoplnili káder ako Pens. Ani Pens netrvalo z dňa na deň kým sa tam dostali, ale bez pomoci by boli v :butt: To majú oba tímy spoločné, časovú priamku rozdielnu. Ak je toto cesta ktorú pre svoj tím CHCEŠ (pretože tak sa vyjadruješ, to nie je o tom, že čumíš na to ako to dopadne - ako sa teraz v tomto duchu vyjadruješ vetou "my to aj tak nezmeníme"), tak budiš, je to tvoje rozhodnutie...

:beee:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS