Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

par pikosiek z prvych dvoch dni kempu:
(pre tych co si vacsinu z toho neprecitali na eurolanche :D )

- najlepsi dojem zanechal zatial utok v zlozeni mueller-duchene-hejduk :rocker:
- prijemnym prekvapenim su zatial velmi dobre vykony joakima lindstroma v utoku so stastnym a jonesom - sved si hlasno pyta flek v 1. teame
- landeskog nesklamal, predvadza zatial presvedcive vykony a podla predpokladov sa zda byt pripraveny naskocit priamo do NHL
- stastny sa zda byt o nieco rychlejsi a agresivnejsi ako ho pozname z minulosti
- mueller uz nejavi ziadne priznaky otrasu mozgu kvoli ktorym vynechal celu minulu sezonu
- galiardi nabral cez leto 10 kil svalovej hmoty :poklona2:
- johnson sa stava suverennym lidrom obrany a vykonmi aj spravanim na lade si pyta kapitanske C
- hejda sa ukazuje ako spolahlivy obranca schopny robit to co treba
- quinceyho plece je uz OK a neobmedzuje ho ani v strelbe
- mlady elliott si vybornymi vykonmi hlasno pyta miesto v zakladnej zostave, v pare s quinceym im to spolu zatial ide skvele
- duncan siemens ukazuje svoj velky potencial, ale musi este nabrat niekolko kil svaloviny. tento rok to na NHL este asi nebude, ale do buducna velky prislub :yes:
- varlamov zatial predvadza vykony ako z partesu
- zo zdravotnych dovodov do kempu stale nezasiahli joey hishon a brankar cedrick desjardins
galiardi nabral cez leto 10 kil svalovej hmoty :poklona2:


Tak to už je pořádná sypačka...
neis píše:
galiardi nabral cez leto 10 kil svalovej hmoty :poklona2:


Tak to už je pořádná sypačka...
:| no sanca ze to nabral len cvicenim a zivotospravou asi nie je prilis vysoka
udajne makal, makal a jedol 10000 kalorii denne, ale ako to bolo naozaj... :ja_neviem: v kazdom pripade snad mu ten objem navyse pomoze k lepsim vykonom :yes:
Dado píše:
petrik píše:par pikosiek z prvych dvoch dni kempu:
(pre tych co si vacsinu z toho neprecitali na eurolanche :D )
Toto je uz nie na specializovany, ale na USTAVNY SUD!!!!!!!!!!!!!!
:hmm: krasny obohacujuci prispevok, ja som sa uz tesil na nejake novinky a najdem toto... :P
petrik píše:
Dado píše:
petrik píše:par pikosiek z prvych dvoch dni kempu:
(pre tych co si vacsinu z toho neprecitali na eurolanche :D )
Toto je uz nie na specializovany, ale na USTAVNY SUD!!!!!!!!!!!!!!
:hmm: krasny obohacujuci prispevok, ja som sa uz tesil na nejake novinky a najdem toto... :P
Autor príspevku, na ktorý si reagoval, nikdy nesklame :ja_neviem:

Edit: by som chcel vedieť, z akých dôvodov by sa chcel obrátiť na Špecializovaný trestný súd alebo Ústavný súd. To je tak, keď niekto si mýli pojmy s dojmami a používa termíny, o ktorých vie veľké kravské :ho*no: Preto si nech so pán Púchovský naštuduje niečo a až potom nech sa tu oháňa
Tak sezona ještě ani nezačla a už to zase začíná...
Yip v přípravném zápase zlomené předloktí...
Hejda aniž by nastoupil k zápasu, poraněné koleno = out 2 až 4 týdny...
Na druhou stranu se zvětšuji šance zůstat v prvním týmu mladíkům...
Barrie hraje zatim perfektně a Elliott taktéž... :wink:
primaprema píše:Tak sezona ještě ani nezačla a už to zase začíná...
Yip v přípravném zápase zlomené předloktí...
Hejda aniž by nastoupil k zápasu, poraněné koleno = out 2 až 4 týdny...
Na druhou stranu se zvětšuji šance zůstat v prvním týmu mladíkům...
Barrie hraje zatim perfektně a Elliott taktéž... :wink:
yip by sa zrejme do 1. teamu aj tak nebol dostal, takze to je pomerne "prijatelna" strata
hejda by v optimalnom pripade mohol byt na prvy zapas sezony fit, prinajhorsom by mal vynechat max. niekolko uvodnych zapasov (dufajme)

ale s tymi zraneniami je to u nas uz peknych par sezon :scare:
Fakt by sa tam Yip nedostal? Vždy mi prišiel ako slušný checking winger, prinajhoršom 4th liner.
Getzo5 píše:Fakt by sa tam Yip nedostal? Vždy mi prišiel ako slušný checking winger, prinajhoršom 4th liner.
Tiež som rozmýšľal, on je výborný, pred bránu sa hodí, jeho si všimneš vždy...On sa nedá prehliadnuť, ja verím, že ešte dačo ukáže.
Getzo5 píše:Fakt by sa tam Yip nedostal? Vždy mi prišiel ako slušný checking winger, prinajhoršom 4th liner.
konkurencia je velka :scare:

casom v pripade zraneni by si urcite zahral, ale opening night roster bude zrejme vyzerat nejako takto:
mueller-duchene-hejduk
lindstrom-stastny-jones
galiardi-o´reilly-landeskog
mcleod-mcclement-winnik
kobasew, porter

yip je zrejme v depth charte az pod tymito hracmi a v jeho neprospech hovori aj maly plat (potrebujeme do cap floor kazdy cent :D)
O`Reilly-Landeskog hádam budete používať výhradne na nabaľovanie fanúšičiek, nie na hru ako takú, či? :giggle:
no načo ich môžeme použiť, predsa len na zisk :cup: :lol2:
v kempe zostava uz len 31 hracov, na farmu sa odporucali stoa, holos a gaunce

zostali nam este 3 brankari, ale tam to nie je ziadna rocket science:
varlamov, giguere, cann

10 obrancov:
johnson, hejda, quincey, o´byrne, o´brien, wilson, hunwick, elliott, barrie, cumiskey

tu je jasny kandidat na farmu cumiskey. zo zvysnych 9 maju hejda a wilson mensie zdravotne problemy, ak by ich vyradili z otvaracieho zapasu sezony tak by nam zostal prave potrebny pocet 7 bekov

no a z 18 zvysnych utocnikov su najhorucejsimi kandidatmi na cierneho petra bordeleau, malone a olver, + yip je zraneny na 4-6 tyzdnov.
zvysnych som do jednotlivych formacii rozpisal o par postov vyssie
Joakim Lindstrom dufam,ze sa mu bude darit po celu sezonu a ostane na kridle Palka Stastneho :modlenie:
Popradcan píše:Joakim Lindstrom dufam,ze sa mu bude darit po celu sezonu a ostane na kridle Palka Stastneho :modlenie:
najnovsie uz na LW stastneho utoku trenoval landeskog a lindstrom trenoval v utoku s o´reillym a winnikom
ci je to len docasne (pokus na jeden pre-season game) alebo dlhodobejsie... we will see
No tak dneska jsme se neukázali v dobrém světle...doma 0:6 s Kings... :thumbsdown:
Matt9Duchene Matt Duchene
Sorry to all the fans that paid their hard earned money tonight to watch that terrible performance of ours. We WILL be better
6 hours ago

Matt9Duchene Matt Duchene
This Avs team is not the same one from last year so don't get used to seeing games like that. We're not gonna disappoint you guys again
6 hours ago
Getzo5 píše:Matt9Duchene Matt Duchene
Sorry to all the fans that paid their hard earned money tonight to watch that terrible performance of ours. We WILL be better
6 hours ago

Matt9Duchene Matt Duchene
This Avs team is not the same one from last year so don't get used to seeing games like that. We're not gonna disappoint you guys again
6 hours ago
pekne od neho :D
len som zvedavy co bude pisat ak sa v niektorom z najblizsich zapasoch "podari" opat nieco podobne :D
petrik píše: pekne od neho :D
len som zvedavy co bude pisat ak sa v niektorom z najblizsich zapasoch "podari" opat nieco podobne :D
Doslo k politovanihodne udalosti, ke ktere dochazi maximalne 2x za 10 let...
AndyF píše:
petrik píše: pekne od neho :D
len som zvedavy co bude pisat ak sa v niektorom z najblizsich zapasoch "podari" opat nieco podobne :D
Doslo k politovanihodne udalosti, ke ktere dochazi maximalne 2x za 10 let...
:lol: :lol: :lol: :cool:
uz mate 23kader? alebo este sa bude vyhadzovat?
Oba nadějné obránce pošlem na farmu!!!
Jeden měl určitě zůstat... :thumbsdown:
Nelíbí se mi... :thumbsdown:
Taky se mi to nelibi, poslal bych Hunwicka na waiver->AHL pokud by to cap floor dovoloval a pekne od zacatku dal Elliotovi sanci. Jsem zvedav jak si nasi obranci poradi s rozehravkou, protoze krome Johnsona tam vidim jen 4 "tanky" a naladoveho Quinceyho. Na PP to bude taky sranda, tam by nastesti na modre mohl vypomoci Mueller, ktery se mi tam drive moc libil...

Johnson-Hejda
Quincey-O'Byrne
O'Brien-Wilson
:ja_neviem:
Johnson bude muset hrát 1st PP i 2nd PP :D nic neobvyklého, např. Richards to tak v Dallasu taky hrál.
kisin píše:Johnson bude muset hrát 1st PP i 2nd PP :D nic neobvyklého, např. Richards to tak v Dallasu taky hrál.
Kovalchuk ditto. Toho bolo vždy problém dostať vtedy z ľadu. :giggle:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS