Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Finch182 píše:Lenze polku obrany len tak cez offseason nevymenis, resp mozes ale nezmenis to hned za kvalitnu obranu.
A ako fanda flyers to dobre viem. Mate nejake prospekty v obrane?
O nikom čo by skvalitnil defenzívu neviem, možno s výnimkou Chrisa Bigrasa.
Finch182 píše:Lenze polku obrany len tak cez offseason nevymenis, resp mozes ale nezmenis to hned za kvalitnu obranu.
A ako fanda flyers to dobre viem. Mate nejake prospekty v obrane?
No ja by som rad videl v prvom time v buducej sezone siemensa (11th overall 2011). V kempe sa ukazoval slusne, bol jednym z poslednych cutov, v AHL ma ale sezonu poznacenu zraneniami (aj teraz je out). Je to defenzivny obranca, takze malo kanadskych bodov v AHL ma vobec netrapi
EJ-barrie-redmond-siemens to by boli styria
+ nejaky UFA (sekera?) alebo kvalitny bek z potencialnej vymeny RORa a siestym do partie by mohol byt napr. elliott alebo ked aj niekto z tej trojice stuart-holden-guenin… len nech nie su v zostave vsetci traja (aj dvaja su vela)
wild card je ten bigras z draftu 2013, ale ten hra este juniorku a ocakavam unho este aspon 1 sezonu v AHL
http://sport.aktuality.sk/c/182655/vide ... -colorado/
výborný rozhovor :cool: to s tým popradským dresom bolo najlepšie :rofl: rešpekt pre Eurolanche :klobuk:
Davvy píše:http://sport.aktuality.sk/c/182655/vide ... -colorado/
výborný rozhovor :cool: to s tým popradským dresom bolo najlepšie :rofl: rešpekt pre Eurolanche :klobuk:
ako tak citam, niekto kto nasho ex_duda dobre pozna, mu riadne nalozil :D

to David Púchovský ten zakladateľ fanklubu pracuje momentálne v novom čase ako redaktor, takže sám sebe robí reklamu a pretláča tieto hovadiny všade kam sa dá. Typický synáčik bohatého otecka, zo svojho by asi nechodil už od 16ich do Ameriky na zápasy, vždy tam má vybavený rozhovor a stretnutie s hráčmi a pod.. mal kontakt aj na Budaja ked ešte chytával v Avs a myslel si že ako fanúšikovi mu musí Peťo splniť všetko čo si zmyslí, ale ked mu Budaj nezdvíhal telefon tak hystericky vyvádzal ako malé decko.
Tak už víme, do jakých diskusí píše petrik. :D
At už jdou do HAJZLU !!!! Ok , prohru s Detroitem beru, aspon se snažili ale ty dva zapasy venku??? To bylo co Lemry Líné!!! Už na to fakt nemám nervy!!! Minnesote ještě nedali v této sezoně za 3 zápasy gol! ko*oti ...dotáhneme to na 3 body na playoff a vypneme, tohle není normální!!! Všechno boje o play off a co jsme předvedli? Zhola nic!!! Holden, Guenin, Brierre ,MacK,Landeskog: absolutní ho.no v obou zapasech...Ale Hlavně že pan Roy je spokojený a hlavně pořád věří!!! A hlavně nezapomente, jdeme správnou cestou!!!!!Tenhle tým rozprodat, nikdy nic nevyhraje v tomto složení,polovina týmu je AHL , moje nervy... :hroza: :neviem:
A ty přesilovky to je už komedie!!!!
Já tady nemůžu nic psát hned jak skouknu zápasy :) . Moje nervy :giggle:
Po dnešních nočních zápasech je nám zase playoff vzdálenější :thumbsdown:
Calgary šlape
Minnesota šlape
Los Angeles se rozjíždí
Winnipeg se chytl na nás
Dallas šlape
A co naši chlapci? 3 prohry v řadě a o výkonech ani mluvit nebudu raději... :thumbsdown:
Teď nás čekají 4 zápasy doma a pokud nebude 6 bodů jsme ze hry na 99 % venku .Pak už to můžeme rozprodat! Protože tým který má plný caphit a patří mezi 5-7 nehorších týmů ligy rozhodně není v pořádku!!!
A Joe Sakic a Patrick Roy by se nad tím vším co předvádějí měli zamyslet...
Tohle neni nic jiného než OSTUDA!
Je to šílené! Ještě před pár dny jsme byli 3 body od playoff!!!
Všichni kolem nás vyhrávají a během tří zápasů už ztrácíme při rovnosti zápasů 8 bodů!!!!
Teď nás čekájí 4 zápasy doma a potřebujeme 7 bodů abychom zůstali alespoň teoreticky ve hře o playoff.
Když se na náš tým ale podívám, jak hrajeme 'kvalitně", "výborně přesilovky" a "celkově dáváme goly".
Tak nemáme šanci!!!
Všechnu zodpovědnost za tým má Patrick Roy s Joem Sakicem!!!
Přestavba už má být dávno hotová! Tohle tak prostě nejde!
Něco je špatně a někdo by to měl odnést!
A ne pořád jenom věřit... A jak to nakonec nevýjde tak říct : No jo no, škoda, ale snaha byla!!!
Opravdu těžko uvěřitelné, co předvádějí po minulé sezoně!!!
A po sezoně můžeme znovu překopat celý tým, pač tenhle tým v tomto složení bude v NHL jen paběrkovat, nic víc!!!
Sorry ale to je bullsh*t :roll:
Jednoducho sme skocili z jedneho extremu do druheho – minulu sezonu sme hrali “nad svoje moznosti” a tuto zase hrame pod ne… tak ako minulu sezonu fungovalo vsetko nad ocakavanie, top hraci hrali na top urovni a aj (pod)priemerni hraci zazili svoje zivotne sezony ktore uz mozno nikdy nezopakuju, tak zase tuto sezonu je to presne naopak – (pod)priemerni hraci hraju vramci svojich (biednych) schopnosti a top hraci vsetci slumpuju (teda aspon utocnici) – a dufajme ze take sezony v buducnosti tiez uz nezopakuju.

Ale prekopat kvoli tomu cely tim? Nebud smiesny… :roll: jasne ze nejake zmeny prist musia, defenzivu treba bezpodmienecne skvalitnit a zbavit sa AHL-karov co teraz hravaju 20 minut za zapas, pekne by bolo aj doplnit depth v utoku aby aj bottom 6 dokazala aspon z casu na cas skorovat… ale zasahovat do mladeho a perspektivneho jadra timu po jednej nevydarenej sezone by IMO bolo kontraproduktivne.

Samozrejme musime nejako poriesit RORa – bud ho podpisat long term alebo vymenit :nervozny:
Slabsia sezona aj v jeho podani by mohla zvadzat k optimizmu – ze kvoli slabsim vykonom nemoze ziadat az tak vysoky plat a pripadna nova long term zmluva by mohla mat vdaka tomu priatelskejsi cap-hit. Ja som presne opacneho nazoru a z jeho slabsej sezony mam vzhladom k jeho buducnosti obavy:
Jednak kvoli slabsej sezone o nieco klesla jeho trade value – ak by mal na konte viac golov/bodov, zrejme by sme zanho pri pripadnej vymene mohli pytat viac. A na druhej strane ta slabsia sezona dava ROR-ovi minimalnu motivaciu rokovat s Avs o novej zmluve uz teraz. Ved preco by mal podpisovat long-term teraz po slabsej sezone (ak by mu ponukali menej $ ako si on sam predstavuje a argumentovali by jeho aktualne slabsou sezonou) ? preco jednoducho nepockat na buduce leto ked bude jednak UFA co mu zvysuje sancu ze nejaky tim mu ponukne sumu aku si on sam predstavuje a jednak moze dufat ze v tej buducej sezone bude podavat lepsie vykony co jeho hodnotu zase zvysi…
Cize mne z toho vychadza ze bud mu napriek slabsej sezone zaplatime kolko si pyta (osobne by som isiel po 6,5 mil max), alebo ho budeme musiet pocas leta vymenit a vzhladom na slabsiu sezonu nebudeme moct ocakavat zazraky… :samovrazda: pevne dufam ze do zaciatku buducej sezony bude ROR bud podpisany alebo vymeneny, lebo inak… :slap:
den otvorenych dveri v Colorade
Davvy píše:http://sport.aktuality.sk/c/182655/vide ... -colorado/
výborný rozhovor :cool: to s tým popradským dresom bolo najlepšie :rofl: rešpekt pre Eurolanche :klobuk:
Článok o Dudolanche je aj v Pro Hockeyi a autor nie je nikto iný ako sám dudo, ty vole ten to pretlačí všade, už bol aj v Živote, na aktualitách, v správach, teraz v PH, ja sa už bojím aj otvoriť dvere či odtial namňa nevyletí dudo :panika:
Ohlund píše:
Davvy píše:http://sport.aktuality.sk/c/182655/vide ... -colorado/
výborný rozhovor :cool: to s tým popradským dresom bolo najlepšie :rofl: rešpekt pre Eurolanche :klobuk:
Článok o Dudolanche je aj v Pro Hockeyi a autor nie je nikto iný ako sám dudo, ty vole ten to pretlačí všade, už bol aj v Živote, na aktualitách, v správach, teraz v PH, ja sa už bojím aj otvoriť dvere či odtial namňa nevyletí dudo :panika:
Je fakt, že to až vnucuje, ale jinak je to paráda se vším všudy :thumbsup:
Tak sa deje presne to coho som sa “bal” – sanca na PO minimalna, ale stale sa nam dari ju aspon na tej minimalnej urovni udrziavat a vsetko smeruje k tomu ze nakoniec skoncime na jednom z tych najmenej popularnych miest – mimo PO, ale aj bez vysokeho vyberu v drafte.
Mame do konca 22 zapasov a ak by sme chceli realne uvazovat o PO, na zisk potrebnych 95+ b. si mozeme dovolit stratit uz len 10-12 bodov. Cize tu hovorime o bilancii cca 16-5-1 z poslednych 22 zapasov – co urcite nie je nemozne, ale ze by to bolo dvakrat pravdepodobne sa tiez neda povedat… aj ked teraz hrame asi najlepsi hokej za celu sezonu.

Do TD nam zostavaju 3 zapasy – ideme do nashville, potom do dallasu a na druhy den mame B2B doma s wild. pevne dufam ze ich bud vsetky vyhrame, alebo vsetky prehrame, aby sme pri TD boli bud z hry o PO definitivne von alebo nan mali realnejsiu sancu…

Co sa TD tyka, velke veci v podani Avs zatial necakam… ak ho niekto bude na PO chciet, s radostou sa rozlucime s HS briereom. Ak by sme boli z hry o PO von, mohol by odist aj UFA hejda – viacero PO timov zhana posilu do obrany tak by sme zanho mozno mohli dostat nieco zaujimave… to je asi taka j vsetko. Vymenu RORa teraz necakam, myslim ze sakic s royom sa ho najskor po sezone pokusia podpisat long term a len ak by to nevideli realne by ho cez leto niekam vymenili…
Zadorov a Grigorenko za O'Reillyho - už je to potvrzené?
Leo píše:Zadorov a Grigorenko za O'Reillyho - už je to potvrzené?
Je to špekulácia ktorá bola uverejnená na strane Buffala, v článku kde sa zaoberajú Zadorovom.
http://www.buffalonews.com/columns/mike ... n-20150223" onclick="window.open(this.href);return false;

Zadorov tam teda nie je zrovna vykreslený v ružových farbách a mám za to, že mladý ruský hokejista v balíku s jeho krajanom Grigorenkom nie je práve to, čo hľadá Avalanche.

Takisto O'Reilly nie je bez problémov. Zatiaľ čo u Zadorova je problém v prístupe k hokeju (či len Buffalu ?) u O'Reiilyho je patrné, že bude hrať tam kde mu ponúknu najviac. Ryan svojimi výkonmi od draftu išiel kontinuálne hore, minulá sezóna z jeho strany bole excelentná. V tejto zaostáva za očakávaním (v porovnaní s minulou sezónou) a tej zmluvy ktorú má podpísanú nie je momentálne hodný (ani jeho najlepšia sezóna z minulého roku toho hodná nie je).

Alebo ináč, ja by som z tej výmeny nadšený nebol, hlavne z dôvodu že sa jedná o dvoch mladých ruských hokejistov ktorých progres do budúcnosti je podmienený hlavne ich profesionálnym prístupom k hokeju.
Holy sh*t, to boli v noci jatky :slap: az ma z toho oci boleli a po gole na 3:1 som to radsej vypol… ta nasa obrana je na smiech (resp. do placu), dnes to vyzeralo akoby hral tim NHL proti poslednemu timu druhej korejskej ligy…
Dnes to byl rozdíl třídy! Absolutní převaha, naši se nezmohli vůbec na nic. Jak píše Petrik, ta obrana je k smíchu! Playoff si za takové výkony stejně nezasloužíme a s těmito hráči ho ani dlouho hrát nebudeme.
At se na mě nikdo nezlobí , ale Elliott na NHL prostě nemá, věřil jsem, že se vyhraje, ale v jeho hře není vůbec žádné zlepšení a ty hrubky co dělá :hroza:
Holden to samé :hroza: .Tanguay ten hraje, jak kdyby se mu nechtělo, totálně z formy...
Dnes to byla hra kočky s myší... :thumbsdown: Bez šance na úspěch. :neviem:


ja asi nikdy nepochopim ako moze byt ten labilny hrac s cislom 92 vasim kapitanom :hroza: chapem frustraciu zo sezony, tohtosezonnej serie s Wild ci este z minuleho playoff, ale toto su akoze tie jeho vodcovske schopnosti :| alebo to len proti Wild mu to prepina

a ten zakrok na Granlunda, no comment

https://vine.co/v/O2VZHBJieZQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Neuvěřitelné co se dá nedat!
Navíc Dubnyk...Takové kopyto :hroza:
Dnes jsme si definitivně zavřeli dveře do playoff a naprosto zaslouženě. Nezasloužíme si tám být!!!
A ty naše přesilovky to je fakt síla pane Roy!!!Je to na blití.
Jak se navíc podívám na všechny letošní zápasy s Wild tak je to obrovská OSTUDA!!! Ve čtyřech zápasech mít skore 1:12 je hnus!
Wild tam padlo všechno na co sahli.
Škoda mluvit, navíc pro nás to bude naprosto nudná TradeDeadline .
Snad už toho teď moc nevyhrajem, at jsme co nejvýše na draftu.
Nejraději bych ty AHL plejery Holdena, Guenina, Redmonda a Stuarta poslal tam kam patří...
Hrozná sezona pro fanoušky AVS!!!
Ale hlavně, že pan Sakic a Roy jsou spokojení a mužstvu věří !!! :hroza: :thumbsdown:
Ta prehra s wild dala definitivne zbohom poslednym PO nadejam. Na postup by sme museli dobehnut jedneho z dvojice aktualnych wild-card timov Wild (strata 8b, wild maju zapas k dobru) alebo Jets (strata 11b, Avs maju zapas k dobru). A ak by nahodou aj jeden z nich z nicoho nic zacal slumpovat, este su tam timy z pacifiku ktore na nich maju mensiu stratu ako my… ale nejak extra mi to zily netrha, zmieroval som sa s tym uz od novembra (aj ked v decembri a januari to chvilku vyzeralo ze by z toho nakoniec predsa len mohlo nieco byt…)

Takto dnes aspon mozeme s cistym svedomim vymenit minimalne hejdu a brierea (ak ho niekto bude chciet). Sakic mal pred zapasom s wild tlacovku kde vyslovene povedal ze ziadnych rentalov za cenu prospectov a pickov zhanat nebudeme (ved naco aj). Ak urobia nejaku vymenu tak taku z ktorej by sme mohli profitovat long term. Ako som pisal uz skor, ROR sa vymienat neplanuje – aspon teda nie predtym ako sa urobi este posledny pokus o long-term extension. Sakic sa vyjadril v zmysle ze pred kempom by chcel mat ROR-a porieseneho – bud podpisaneho, alebo vymeneneho

Osobne pri tychto TD vymenach nezdielam ten hype okolo draft pickov – po druhom kole je to uz vacsinou aj tak len loteria s minimalnou sancou na uspech. Ak by som si mohol vybrat tak by som namiesto draftov radsej chcel prospektov z draftov 2013-14. Pri nich je uz predsa len mozny lepsi odhad co z nich moze nakoniec vyrast a okrem toho su to usetrene 1-2 roky developmentu. Cize ak by som si mal napr. za hejdu vybrat late 2nd rounder 2015 alebo prospekta z draftu 2013 ktory sa mi pozdava, beriem radsej hraca. No uvidime co nakoniec vycaruju sakic s royom.
Každý zápas co sleduju AVS žasnu jak může vůbec pustit na led Holdena a spol. ten by byl slabý snad i v AHL. Letos jste snad ještě horší s výkyvy formy jak Flyers, jeden zápas mi příjdete našlapaní a jindy jsou laxní úplně všichni, že se člověk až diví co to tam bruslí za frajírky a jestli nemají proti sobě vsazeno. Roy asi musí chodit často k psychologovi s jeho horkou hlavou :D
TD v podani Avs bola podla ocakavania nevyrazna. Viac ako vymeny co sme urobili prekvapili tie co sme neurobili – hlavne teda ze sme nevymenili pending UFAs hejdu a brierea. OK, brierea asi nikto nechcel a niet sa comu cudovat, to beriem, ale neviem si predstavit ze sme nemali ziadne ponuky na hejdu… a kedze aj 7th rounder by bol lepsi ako nic za hraca s ktorym sa dlhodobo nepocita, napada ma len jediny dovod preco sme ziadnu z nich neprijali – ze zrejme s hejdom stale pocitame aj pre sezonu 2015/16…
Na rovinu – hejda je po dvojici EJ-barrie nas treti najlepsi obranca co sa vykonov tyka. Obrana potrebuje vylepsit, to bez debaty, ale odchod tretieho najlepsieho obrancu a ponechanie si vsetkych tych horsich od neho nema velky zmysel… v idealnom svete by to boli holden, stuart a guenin koho by sme potrebovali v zostave vymenit, nie hejda. problem je ze vsetci menovani maju zmluvy aj na dalsiu sezonu. snad sa ich nejako zbavime v lete alebo ich jednoducho upraceme do AHL kam vykonnostne patria

Z dlhodobeho hladiska potrebujeme najst dvoch top4 obrancov na lavu stranu, do parov k johnsonovi a barriemu. Z hracov ktorych mame momentalne v prvom time na to nema nikto. Na UFA trhu bude takych hracov malo a budu sa preplacat. Pri vymene by sme za top pairing obrancu museli obetovat minimalne RORa a to zatial sakic s royom nechcu. Co nam zostalo? Vlastni prospekti. Minimalne jeden z dvojice siemens / bigras by mohol byt v buducej sezone ready na 1st team. Asi nie hned na 20+ minut za zapas, ale do 3rd pair snad hej. No a prave na to by hejda mohol byt dobry – podrzat ho este 1 rok v top4 kde to zatial vcelku uspokojivo zvlada aby mohli byt bigras / siemens v zaciatkoch viac sheltered. Hejda je v colorade spokojny a snad bude ochotny podpisat 1yr extension za rozumnu sumu. No a vymenit sa potom bude dat pri buducej TD… Ina logika ma nenapada. Ale ak sa hejda nepodpise a v lete odide, tak to jeho vcerajsie nevymenenie bude pre mna dost nepochopitelne…

K trejdom – Talbot je fajn, ale je jasne ze my mozeme o contending snivat najskor o 2-3 roky a to uz by tu aj tak nebol. Caron ako protihodnota je pre Avs typicky – velmi radi ozivujeme upadajuce kariery mladych hracov ktori v doterajsich kluboch zaostavali za ocakavaniami (Mueller, EJ, Varlamov, atd). Snad to bude aj Caronov pripad a podari sa nam vykresat z neho regular NHLera… a ak nie tak nie no. stavaju sa aj horsie veci.
Okrem toho odisli traja AHLeri a prisli dvaja mladsi a snad perspektivnejsi AHLeri… no big deal. Tu sa da len ziskat ak sa este nahodou Hamiltonovi alebo Clarkovi podari presadit do NHL. Od sgarbossu a stolleryho sa to uz velmi cakat neda, a carey bol predvcerom na waiveri odkial ho mohol stiahnut hocikto zadarmo… takto zanho mame aspon ten 6th rounder :neviem:
:ahoj: nieco k Talbotovi poprosim :)
minulu sezonu som ho riesil v jahu, celkom solidne sa mu darilo, ako mu to ide tentokrat netusim
co od neho ocakavat? 4 nanajvys 3 lajnu, ale nieco konkretnejsieho?
cepi píše::ahoj: nieco k Talbotovi poprosim :)
minulu sezonu som ho riesil v jahu, celkom solidne sa mu darilo, ako mu to ide tentokrat netusim
co od neho ocakavat? 4 nanajvys 3 lajnu, ale nieco konkretnejsieho?
Talbot – poctivy pracant, kvalitna hra vo vlastnom pasme, luxusny PKiller. Smerom dopredu vela necakaj, ale kvoli tomu ste ho urcite nebrali. a mame v time smerom dopredu aj vacsich tragedov ako bol on (cliche)
Verim ze k vam sadne ako ritka na serblik a bude platnym hracom – bonusom je extremne friendly cap hit pod 900k kedze sme si 50% nechali…

a na oplatku daj ty nieco na carona - je tam nejaka nadej na happyend alebo na viac ako AHL nikdy mat nebude?
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES