Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ja osobne si myslím, že až také rapídne to s tou obmenou kádra nebude. V tejto sezóne, resp do konca trade deadline určite nie. A čo sa týka hráčov ktorých si spomínal, myslím si, že Salei končí na 100% a Leopold, na neho by som tiež vsadil, že odíde. Čo sa týka Svatoša, neviem či o neho bude veľký záujem, každopádne bude to zaujímavé sledovať :smile03:
Slušně zachytal Budaj proti NYR :lol2: :lol: Ale děkuju mu za to, už jsem potřeboval, aby NYR vyhráli :good:
Alex píše:Tak na PO to zatial vobec nevyzera......Ale aspon ste vyhrali zatial vsetky zapasy nad DET :)
na co Play-off, ze jo, hlavni je ucta a vyhrat krvelacne boje ... :lol2: to snad nemyslis vazne, play-off, to je oč tu běží :good: :frajer2:
primaprema píše:Tak a ted k trade dedine.Je jasné že budeme prodávat.Je třeba ušetřit nějaké ty milionky z totálně spackané sezony... :wink: .
Ze sestavy Colorada může být vyměněn prakticky kdokoliv,kromě Stastnyho,Sakica,Footea.
Ve spekulacích se objevili teměř všichni zbývající hráči.Uvidíme do jaké míre se spekulace potvrdí.
Spekulace se týkají i hráčů s Tzv.No trade klause(Zákáz výměny bez souhlasu hráče).Jsou jimi Liles,Hejduk,Smyth.Jsou to hráči s příjmem vyšším než 4 milliony dollarů a tudíž zatěžují konto nejvíce.Smyth s Hejdukem řekli že se no trade klause nevzdají a věřím že to samé učinní i John Michael Liles.
Ted napíšu seznam hráčů které bych vyměnil:
Marek Svatoš- 2 000 000 dollarů
Darcy Tucker- 2 200 000 dollarů
Tyler Arnason- 1 700 000 dollarů
Brett Clark- 3 500 000 dollarů
Ruslan Salei-3 000 000 dollarů
Jordan Leopold-1 500 000 dollarů
Pokud by jsme ale Vyměnili oba (Clarka i Saleie) Leopolda bych v týmu nechal a podepsal s ním více letou smlouvu.
Suma sumárum by bylo ušetřeno zhruba něco kolem 12 500 000 dollarů.
Samozřejmě za nabízené hráče požadovat co najvyšší výběry v draftu a nějaké mladé hráče.
A snažil bych se přivést jednoho hráče do útoku...Zamlouval by se mi třeba Frolov z Los Angeles... :wink:
To by bylo tak z mého pohledu.Letošní Trade deadline bude pro vedení,hráče,trenéry a fanoušky Colorada hodně zajimavé a jsme všichni zvědaví jak se GM Giguere předvede a pustí se do přestavby týmu.Přestupní termín končí ve středu ve 21 hod. středoevropského času.Největší frmol nastane od středy 18 hodiny do 21 hodiny,ale už dnes a každou hodinou se dají první výměny očekávat.Je jasné že budeme hodně aktivní tak štastnou ruku a dobrý výběr pane Giguere... :thumbsup:
U Hejduka je to pochopitelný ... dohraje kariéru u AVS :thumbsup: Velmi si ho vážím, kluka jednoho :thumbsup:
nuž ak by bol Marek Svatoš vymenený, tak by mu to len a len pomohlo. Myslím si, že je viacero tímov, ktorým by sa hráč jeho formátu v pohode zišiel, napr. aj do NYI, kde sa začína budovať nový tím. Marek by tam so svojimi 26 r. v pohode zapadol. Keďže sa zbavujú Weighta, tak mi táto výmena prišla, ako celkom zaujímavá pre oba tímy.
Nemám to zo žiadneho zdroja, to som sa iba tak zamyslel... :smile03:
Další super výkon :thumbsup: s Isles - jen tak dál...... :poklona2: :giggle: :frajer2: :angel:
Prohrát na ledě Islanders jen dokazuje v jakých jsme sra*kách.Na ten hokej co předvádíme se fakt nedá dívat...je to ubohé...
Ale jak píše Dado...ted nám to už hraje do karet... :wink:
jj, v tejto sezone nam zostali uz len 2 ciele:

1) zbavit sa zajtra alebo po sezone preplatenych veteranov ktori nepodavaju vykony adekvatne svojim platom (pre tych co este nevedia ktori su to: tucker, arnason, clark, salei) a uvolnit tak nejake miesto pod platovym stropom na pripadne posily

2) "vybojovat si" co najvyssi draftovy vyber

splnenie bodu cislo dva nevyzaduje vyhravat zapasy a podavat zlepsene vykony, prave naopak, takze mna osobne (a asi nebudem z fanusikov avs jediny) uz tuto sezonu mizerne vykony a prehry nerozhadzu. cim horsie v konecnej tabulke skoncime, tym lepsi ulovok sa nam moze podarit v drafte (prosim prosim - Hedman :modlenie: )
petrik píše:jj, v tejto sezone nam zostali uz len 2 ciele:

1) zbavit sa zajtra alebo po sezone preplatenych veteranov ktori nepodavaju vykony adekvatne svojim platom (pre tych co este nevedia ktori su to: tucker, arnason, clark, salei) a uvolnit tak nejake miesto pod platovym stropom na pripadne posily

2) "vybojovat si" co najvyssi draftovy vyber

splnenie bodu cislo dva nevyzaduje vyhravat zapasy a podavat zlepsene vykony, prave naopak, takze mna osobne (a asi nebudem z fanusikov avs jediny) uz tuto sezonu mizerne vykony a prehry nerozhadzu. cim horsie v konecnej tabulke skoncime, tym lepsi ulovok sa nam moze podarit v drafte (prosim prosim - Hedman :modlenie: )
Ftipálku :D Hedman by na vás zbyl snad jen neuvěřitelným štěstím a souhrou náhod, ale i to je někdy možné :) Každopádně přestavba Avs bude chvíli trvat, nečekejte, že se to vyřeší během jednoho dvou roků :wink: (To vy ale jistě víte a nebudete nároční, že?)
:)
NHLfanAVS píše:BREAKING NEWS: Jordan Leopold to Calgary Flames for Lawrence Nycholat, Ryan Wilson and second draft pick
moje hodnotenie:
cepi píše:dostat za Leopolda toto :eek2: no neviem, pride mi to trochen scestne...ale neviem, mozno ide o neskutocno_skutocne nadeje :D Calgary bez akejkolvek debatky :pleaseantry: vitaz :pleaseantry: tohto trejdu :yes: snad to 2.kolecko ako tak casom zachrani
ale skoda no, cakal som Lea u nas :verysad:
cepi píše:
NHLfanAVS píše:BREAKING NEWS: Jordan Leopold to Calgary Flames for Lawrence Nycholat, Ryan Wilson and second draft pick
moje hodnotenie:
cepi píše:dostat za Leopolda toto :eek2: no neviem, pride mi to trochen scestne...ale neviem, mozno ide o neskutocno_skutocne nadeje :D Calgary bez akejkolvek debatky :pleaseantry: vitaz :pleaseantry: tohto trejdu :yes: snad to 2.kolecko ako tak casom zachrani
ale skoda no, cakal som Lea u nas :verysad:
cim dalej nad tym trejdom dumam tym viac sa mi paci.
s leom by sme zmluvu asi aj tak nepredlzili kedze asi bude pytat viac ako sucasnych 1,5 mil (najma ak sa nezbavime inych preplatenych borcov z obrany) a na zvysok tejto sezony nam uz chybat urcite nebude.
mame zanho nieco z coho mozeme tazit v buducnosti, ci uz wilsona alebo ten draft - mohol by byt niekde okolo 50. miesta

som spokojny
NHLfanAVS píše:prave som dotelefonoval s petom... kecali sme chvilu, nic nove som sa v podstate nedozvedel, bol to skor kamaratsky rozhovor, ale posobil strasne smutne a sklamane... fakt ho to mrzi, ako sa hra v sucanosti, je to asi najviac citlivy hrac s velkym srdcom!
Dufam,ze si ho pozdravoval od nas :)
Kazdy hrac si musi prejst tazkym obdobim,ale Peter na NHL ma,tak musi zamakat este a hlavne sa nevzdavat....Drzime palce nadalej....No dnes ,ak by nahodou nastupl,tak az tak nie :)
budaj je momentalne vdacnym obetnym barankom pre vacsinu kratkozrakych "odbornikov" z radov fanusikov avs - cakali by od neho ze vychyta vitazstva v zapasoch kde nas super prestriela 38:18 a nedame viac ako 1 gol :roll:

je to vsak petova velka skoda, toto mal byt jeho prelomovy rok - prvy na poste regulernej brankarskej jednotky - ale zazrakov jednoducho schopny nie je a tak vyzera zo statistickeho pohladu jeho sezona mizerne :( bohuzial avs tuto sezonu predvadzaju mizerny hokej a zapasy v ktorych si naozaj zasluzili vyhrat by sa dali spocitat na prstoch jednej ruky. to vsak zdaleka nie je chyba brankara. taky brankar neexistuje ktory by avs v tejto sezone pri vykonoch ake predvadzame doviedol do PO.
luongo je povazovany za brankarsku spicku ligy a napriek tomu s podpriemernou floridou nepostupil do PO ani raz za 5 sezon.

otazka je co bude s petom dalej. ja dufam ze avs si ho nechaju a podpisu s nim novu zmluvu aspon na dalsie 2 roky. ci by s nim pocitali na post jednotky alebo dvojky to je este vo hviezdach - v znacnej miere to bude zalezat od toho ci v lete "ulovia" nejakeho renomovanejsieho FA (biron?). v kazdom pripade peto je stale vo veku kde este ma ako brankar velky priestor na zlepsovanie.

najlepsi brankar tejto sezony tim thomas v jeho veku napr. o NHL iba snival a do NHL sa poriadnejsie presadil az vo veku 32 rokov :!:
kuprusoff alebo nabokov nepatrili v petovom veku tiez k ziadnym superstar.

ale ako vravim - ak ho pouziju ako "obetneho baranaka" tak to moze mat v dalsej zamorskej kariere dost tazke :( ze by po nom po tejto sezone siahol nejaky iny klub NHL sa mi totiz nevidi ako velmi realne...
Celkem nudný zápas...kromě prvních 15 minut a posledních 5 minut to za moc nestálo...I přes prohru jsem spokojen s letošní bilanci proti Detroitu... :thumbsup:
Tak co jsem se dočetl ke včerejší trade deadline,tak Giguere měl zájem prodávat ale háček byl v tom že nikdo nechce zatěžovat už tak rozsáhlí rozpočet pod platovým stropem a všichni se obávají toho že ne příští ale až ten další ročník bude platový strop mnohem nižší než je teď.A nikdo kdo má šanci na play off nemá tolik prostoru pod platovým stropem aby si koupil třeba Clarka nebo Saleie kteří berou 3 milliony dollarů...proto asi z obchodů nic nebylo...
Jinak doufám že šnůru proher natáhneme co nejdéle to půjde a nechytneme nějakou šnůru výher... :wink: .Úkol je teď naprosto jasný...prohrávat,prohrávat,prohrávat... :thumbsup: :wink: :)
NHLfanAVS píše:suhlasim s premyslem.

jednoznacne plati pravidlo: lepsie skoncit posledny ako deviaty

a co hovorite na toto: lepsie skoncit posledny ako porazeny vo finale :twisted: :D

------
btw. som si na 99,9 % isty, ze sakic po sezone skonci. coskoro napisem k tomu clanok, kde uvediem argumenty a myslim si, ze vacsina z vas bude suhlasit. a specialne pre vas mam novinku, ze jeho zena pred nedavnom povedala, ze to tak vyzera, ze skonci. odo mna to ale nemate :-P
V NHL jsou dvě nejhorší umístění tyto:Devátý v konferenci a prohrát ve finále Stanley cupu... :wink:
Naopak nejlepší tyto:Vyhrát Stanley cup a nebo skončit úplně poslední... :wink:
Já už si ted opravdu přeju jen prohry našeho týmu...doufám že už se letos nijak nezvednem a dohrajem sezonu u dna celé NHL...pohled na tabulku říká že druhý výběr na draftu není až zas tak daleko jak by se mohlo zdát... :wink:
A co se týče Joea Sakica nechce se mi věřit že by takhle skončil...Podle mě bude chtít ještě jednu sezonu hrát...a to nejen z důvodu možnosti zahrát si ještě jednou na olympiádě a to ve Vancouveru,v jeho rodné Britské Kolumbii.Ale vše se bude odvíjet od jeho zdravotního stavu...
Jo a jinak na zápas s Detroitem, bylo po dlouhé době zase vyprodáno... :thumbsup: ...
Ale minimálně tak 3000 diváků bylo z Detroitu...teda alespoň tak mi to připadalo... :roll:
Premo,fanusikovia nemuseli byt z DET,proste RED WiNGS maju fans vsade a niekde naozaj dost :):)RED WINGS RULES in DENVER!!!! :-O :D
dado mohl jsi to napsat alespon do peti topicu, kdyz to napises jen do tri tezko si toho nekdo vsimne :D :lol:
PS: Hlavne ze se v Coloradu furt neco deje :lol2:
Doufam ze sis to nevylozil zle, bylo to mysleno ze srandy, proto taky ty smajliky :wink: To jen tak na vysvetlenou, vic uz tu spamovat nebudu :pleaseantry:
NHLfanAVS píše:
Selly8 píše:
dado mohl jsi to napsat alespon do peti topicu, kdyz to napises jen do tri tezko si toho nekdo vsimne :D :lol:
PS: Hlavne ze se v Coloradu furt neco deje :lol2:
suvisi to so vsetkymi, tak mi nemoze nikto nic vycitat :twisted: este aj do pokecu som to mohol dat
Já bych to dal i do téma "divadlo" :lol: vždyť ti hráči jsou stejnak samí hééérečky :lol:
Doufám že dnes zase prohrajem... :thumbsup: :wink: :)
Typ mi trochu nevyšel :wink: ...
:shock: :shock: Colorado mi veľmi pripomína Phoenix, má zápasy kde hviezdi tím a potom zápasy kde zlyhá tím na celej čiare. Napr. vy dnes proti Chicagu bez problémov vyhráte, aj my minule nad Bostonom a dnes prišlo NY Islanders, síce to skončilo tesne, ale nad takýmto súperom prehráme. A vy viete tiež niekedy s prepáčením na.rať, keď zdoláte jasného favorita, alebo zakopnete o dákeho šita, ale taký je hokej, nič sa nedá predpokladať do predu. Samozrejme gratulujem k cennému víťazstvu.
yzy19 píše::shock: :shock: Colorado mi veľmi pripomína Phoenix, má zápasy kde hviezdi tím a potom zápasy kde zlyhá tím na celej čiare. Napr. vy dnes proti Chicagu bez problémov vyhráte, aj my minule nad Bostonom a dnes prišlo NY Islanders, síce to skončilo tesne, ale nad takýmto súperom prehráme. A vy viete tiež niekedy s prepáčením na.rať, keď zdoláte jasného favorita, alebo zakopnete o dákeho šita, ale taký je hokej, nič sa nedá predpokladať do predu. Samozrejme gratulujem k cennému víťazstvu.
LOL
to vitazstvo by sa dlao nazvat vselijako ale cennym rozhodne nie :D pre koho ma byt akoze cenne? pre Avs? preto ze ich oddialilo od vyssieho vyberu v drafte? alebo chces nebodaj argumentovat tym ze im zvysilo sancu na playoff? :lol:

cenne je tak mozno pre budaja, chudak asi uz ani nepamatal kedy naposledy vyhral. uz mu az tak vela zapasov nezostava aby vedenie presvedcil ze si este zasluzi sancu...
Ale tak tu nejaká vypočítavosť smerom ku dobrým pozíciam v drafte nemá miesto, neberte mi ilúzie, aspoň v NHL to tak nieje :D Hádam nechcete "predbehnúť" aj New York Islanders :|
Ale víťazstvo prekvapivé, ale dobre padne. Stále treba hrať, lebo nejde len o draft alebo Play Off, ide aj o iné, menej hmotné veci ... :smile03:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO