Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

petrik píše:no eklund minule skusal "vymysliet" nejake riesenie nasej situacie v obrane ( chodim sa na jeho stranku pobavit :D ) - udajne rokujeme o vymene s devils, vramci ktorej by sme im poslali lilesa + nieco za top utocnika

ak by na tom bolo nieco pravdy tak ten top utocnik by pri nasom "omladzovacom" pristupe musel byt parise

takze vymena by mohla vyzerat napr liles + cumiskey + draft - parise
pripadne liles + jones + cumiskey - parise + langenbrunner

podobne spekulacie maju v sebe aku-taku logiku - my mame pretlak v obrane, NJ zase v utoku, parise by k dvojke stastny-stewart podla mna sadol ako rit na serbel, devils by zase PMD lilesovho formatu urcite potrebovali ako sol.

mozno podobne sumy zosilneju ako sa bude blizit TD resp. aspon pariseho uzdravenie, kedze kym je zraneny tak je asi pripadna jeho vymena menej pravdepodobna (aj ked aj keby bol zdravy tak by som ju za pravdepodobnu nepovazoval a urcite by ma prekvapila)
vo vseobecnosti by som vsak vymenu lilesa za pariseho (+ nejaky ten garbage okolo :D ) asi privital. uz len preto ze obrancov ktory mozu do 2-3 rokov lilesa plnohodnotne nahradit mame v systeme hned niekolko, ale utocnikov pariseho formatu prakticky ziadnych (uvidime co vyrastie z hishona). takze ak by mal vynimocne eklund nahodou pravdu, asi by som to predychal :D
:hroza:
primaprema píše:Aspon má Sacco z čeho vybírat...
Aspoň máte z čoho trejdovať... :frajer2: :)
cohen za hunwicka :?: :hroza: :x
sherman musel byt zhuleny, zhypnotizovany, alebo mu niekto drzal pistol pri hlave... inak mi tento trejd nedava absolutne ziadnu logiku pre nas... :thumbsdown:
jedine ze by bol rozrobeny nejaky vacsi trejd vramci ktoreho odidu minimalne 2 dalsi obrancovia od nas :P
parise za ten s prepacenim odpad v porovnani k nemu?? :hroza: ze sa vobec nad niecim takym zamyslate :shock:
inak tie zranenia..na tie maju v colorade stastie posledne roky ako vidim.. z tych obrancov nazvys,kedze prisiel aj hunwick.. tak bych si vedel vybrat jedneho vhodneho pre nas, tak nejak za langenbrunnera :D
petrik píše:cohen za hunwicka :?: :hroza: :x
:hroza: Desaty obrance do zakladni sestavy. Ale myslim, ze je to jasne. Cekam nejakou vetsi vymenu: 2 obranci <-> kvalitni utocnik. Kazdopadne gratulace do Bostonu k dobremu tradu. :-(

Mimochodem Stewart 4-6 tydnu out. :thumbsdown:
:eek2:
fleischman... hmm, hmmm

zaujimave veci pacha ten nas GM :P
stavim sa ze hannan nam da vo vzajomnom zapase GWG (a bude to jeho jediny gol sezony :D )
Tak to vypada ze se snami budete chtit poprat o divizni titul :-) :arrow: Hunwick a Fleischmann :-O Urcite zkvalitni kadr :yes: :-(
Gratuluji k Fleischmannovi, Darcy zase zachrápal :hroza: :-(
Nepamätám si mnoho bekov, u ktorých by bola strieľaná prihrávka tak silnou zbraňou, tak efektívnym nástrojom na presilovke. Ten Shattenkirk je boží. Takto pokračovať ďalej, čoskoro sa zaradí mezi najlepších bekov na presilovku, formou dokonca momentálne medzi nimi je :shock: A je to nováčik, to je na tom zarážajúce, hrá ako starý mazák!

Pavelec chytal lepšie než Budaj, mal aj viac príležitostí sa ukázať. Každopádne Peťo pustil lacný gól, ktorý stál jeho tím výhru a len to sa ráta. Inak len tradične musím pochváliť Duchenea. :cinka:

Veľmi som zvedavý ako na Hunwicka (ktorého ja za zlého beka rozhodne nemám, ale bostonskí už s ním spokojní neboli, tak dúfam, že chytí druhý dych) tak aj na Fleischmanna (možno ešte viac). Kedy by mohli byť pripravení?
Budaj dnes pustil dva laciné goly.Takové střely musí chytat.Ale aspon bodík máme. :wink:
S výkonem jsem celkem spokojen, ale jak to tak bývá, po kanonádě nám to tam dnes nepadalo.
Výbornej zápas odehráli tradičně Duchene, Shattenkirk a Liles, velmi dobře hrál i Mauldin.
K trejdům: Bylo jasné, že po výměně s Bostonem, kde jsme vyměnili Cohena za Hunwicka bude něco následovat. Jak správně tipoval Petrik. Scott Hannan je dobrej defenzivní obránce a letos mu končí smlouva. Ve Washingtonu si svoje odehraje a bude platným hráčem. Chtěl bych mu poděkovat za dobré hokejové služby, které u nás za 3 a půl sezony odehrál. Mi jsme za něj získali Tomáše Fleischmanna, který to měl ve Washingtonu těžké, ale myslím si, že se v našem mladém týmu rozehraje a bude velice platným. Goly střílet umí a navíc je to levé křídlo co nám chybí. Potřebuje nový impuls a pevně věřím, že se v Coloradu chytí. Měl by hrát už v pátek v Carolině. To Hunwick nelenil a den po trejdu nastoupil v dnešním domácím zápase proti Atlantě a nehrál vůbec špatně. Dobře bruslí a s pukem to taky umí víc než slušně. Uvidíme, jak to Sacco v obraně vyřeší při stálem přetlaku obránců po uzdravení Cumiskeyho a Footea. Navíc v záloze čeká na šanci Holos.
Cohena je trošku škoda, ale mi máme mladých perspektivních obránců, kteří se během pár let můžou začlenit do hlavního týmu hodně ( Elliott, Gaunce, Barrie).
Ted vyrážíme na pěti zápasový trip po východu. Pět nebo šest bodíků by bylo super si myslím... :thumbsup:
Dnes v noci to byl z nasi strany hodne spatny vykon. Vysledek je hodne zkreslujici. Tampa na nas od prvnich minut vletla a muzem byt radi, ze jsme prohrali jen o gol a to predevsim diky nejistemu Ellisovi a kolapsu Bolts v zaveru utkani.
Uz mi dochazi trpelivost s Quinceym. Hned v uvodu naprosto zbytecne vylouceni po odpiskani. Pote nezpracoval puk a namazal souperi na prvni gol. Ve druhe tretine vylouceni do trech za sekani -> gol. Kdyz jsme se ve 3.tretine konecne chytli po nadherne kombinaci Hejduk-Shatty-Stastny, dalsi vylouceni -> a opet to bylo o dva goly. To uz bych radeji nechal hrat Wilsona, u nej aspon clovek vidi, ze maka a sere ho kdyz neco zkazi. Idealne potom povolat Holose.
Potesil me snad jen vykon Fleischmanna, pripsal si 2 prihravky a vypracoval si i nekolik sanci. Potom jeste tradicne Duchene,Hejduk. Stastny by se mohl konecne po vstrelenem golu chytit.

Nevite za co konkretne udelal Liles po 5.golu, ze dostal osobak?
Dnešní zápas byl na espn3.com v hrozné kvalitě a navíc bez času... :thumbsdown:
Protože jej nevysílala žádná tv.
Opět prohra v prodloužení. Nejsme ve formě. Anderson marně hledá loňskou formu. Hráči v poli jak by smet. Fleischmana jsem za tři zápasy u nás neviděl v žádné skrumáži ,neviděl jsem u něj žádný hit. Bojí se chodit tam kde to bolí. Má dobrou střelu a s pukem to umí, ale zatím pro mě zklamání. Snad přitvrdí... :wink: .
Jedinej, kdo se mi dnes libil byl opět Duchene...Jinak nevýrazné výkony ostatních hráčů...
Vypadá to, že jsme na 5-zápasový trip jeli na výlet. Čekal jsem z těch tří zápasů 4 body. Máme dva a to je málo. Snad se co nejdříve zvednem. Od zranění Stewarta šla naše hra hodně dolů...
Čo ten Ryan Wilson, dostane ešte šancu, alebo pôjde na farmu/bude vysedávať na tribúne? Zaberá mi miesto vo Fantasy NHL a neviem či ho vyhodiť. :D
Lukas33 píše:Čo ten Ryan Wilson, dostane ešte šancu, alebo pôjde na farmu/bude vysedávať na tribúne? Zaberá mi miesto vo Fantasy NHL a neviem či ho vyhodiť. :D
dufam ze si ho vyhodil :D
koniec dobry vsetko dobre :)

asi tak by sa dal zhodnotit prave skonceny serial 6 zapasov proti teamom z juhovychodnej divizie a zaroven 5 zapasovy road trip. na zaciatku sice boli 4 prehry, ale 3 z nich boli az v predlzeni, co spolu s dvomi vitazstvami na zaver znamena zisk spolu 7 bodov :thumbsup: moze byt

navyse po strasne dlhej dobe sa nam konecne podarilo vyhrat oba back to back zapasy, co tiez celkom potesi :thumbsup: dufam ze to potvrdime aj na domacom lade a potiahneme nejaky mensi winning streak :box:

prekazkou v takychto planoch by vsak mohlo byt zranenie dalsieho top6 forwarda - pre problemy so slabinami zapas s atlantou nedohral a dnes vo washingtone do hry ani nezasiahol milan hejduk :thumbsdown:
momentalne mame zranenych vsetkych kridelnikov s ktorymi sa pred sezonou pocitalo do prvych 2 utokov: mueller, galiardi, stewart a teraz aj hejduk
kedy sa uz ta lavina zraneni konecne zastavi... :sad2: :hroza:

zatial zranenia kridelnikov kompenzuju vybornymi vykonmi centri - vitazstvo v atlante reziroval matt duchene (0+2), dnes prebral stafetu paul stastny (1+2), ale hrozim sa moznosti ze by sa zranil este aj jeden z nich... :scare:

PS: shattenkirk continues to roll :clap: ta prihravka stastnemu na GWG to bola luxusna pastva pre oci :poklona2: len tak dalej captain Kirk :good:
petrik píše:dufam ze si ho vyhodil :D
Vyhodil :lol2: :hroza:
I kdyz to tak uz nevypadalo, tak nakonec se SE tripem spokojenost. Utok mame sice poslepovany jak se da, ale v tech poslednich 2 zapasech to chlapi nahrazovali obrovskym nasazenim a obetavosti, krasne se na to koukalo! Za vsechny bych dnes vyzdvihl Footea, ten odvedl neuveritelne mnozstvi prace! :good: Wilson take nehral vubec spatne a vypada to, ze by mel pro pristi zapasy nahradit Quinceyho. Hejduk ma problemy s trisly, ale melo by to snad byt DTD.
tak vcera nas este pred zapasom potesili spravy o zlepsujucom sa zdravotnom stave Van der Gulika ale najma TJ Galiardiho a nasledne nas potesil aj vyborny zapas s hawks napinavy az do uspesneho konca :)
Avs opat potvrdili ze maju jeden z najnebezpecnejsich utokov v lige - a to napriek niekolkym zraneniam klucovych utocnikov. ja osobne to teda nechapem, ale protestovat rozhodne nejdem :D
v prvych utokoch nam hraju hraci ktori by sa v pripade ze by bol cely team zdravy nedostali hadam ani do 4. utoku, napriek tomu mame s prehladom najvyssi pomer strelenych golov na zapas. to co hracom ako porter, mauldin, dupuis atd chyba na "talente" resp. vycibrenej technike totiz vynahradzuju nasadenim, bojovnostou a perfektnym pohybom - vela nasich sanci a golov prameni z toho ze superov jednoducho ukorculujeme. az sa cloveku verit nechce ze len pred 1,5 rokom sme skoncili posledni v zapadnej konferencii - that´s what I call rebuilding! :clap:

k samotnemu zapasu - najskor sme hawks nechali 4x vyrovnat nas jednogolovy naskok a v polovici 3. tretiny sa po diskutabilnom gole ktory vsak videorozhodca uznal obhajcovia Stanley cupu dokonca dostali do vedenia 4:5. v poslednych 3 minutach to vsak zobrali do ruk matt duchene s tomasom fleischmannom (ktori sa stale sympatickejsie zohravaju :thumbsup:) - najskor v 58. minute duchene prihral fleischmannovi na vyrovnavajuci gol. brankar crawford ktory po 4. gole v 21. minute vystriedal v branke turca bol az dovtedy bezchybny. presne o minutu neskor si flash s mattym ulohy vymenili - flash pomerne lacno ziskal za brankou puk od seabrooka a do jeho nahodenia pred branku dokonale vlozil hokejku duchene. crawford nemal narok a necelych 90 sekund pred koncom sme po 5.-krat viedli. hawks to este skusili bez brankara, nadeje im vsak ukoncil o´reillyho gol do prazdej branky - asistoval opat fleishmann. stastny s ducheneom si tak opat mohli zatancovat svoj vitazny "bang bang dance" :D

zaujimavostou je ze pri 7 strelenych goloch si ziaden z nasich obrancov nedokazal pripisat ani bodik - o produktivitu sa tentokrat postarali vylucne utocnici.
nasi najlepsi: duchene 2+1 (GWG), fleischmann 1+2, stastny 1+2
Čo by sa nedalo pochopiť petrik? Máte jeden z najmladších kádrov v lige a skvelo korčuľujete. Veriť či nie, dnes je to základ (na čo napr. my dochádzame; alebo som aj presvedčený že to Boston v rozkvete brzdi). Saccov systém chlapcom sedí, v tíme je predpokladám dobrá atmosféra nakoľko väčšina hráčov je rovnakej vekovej kategórie a dopĺňajú ich nekonfliktní(Langenbrunner vidíš to? dúfam, že áno) veteráni, ktorí stále majú čo ponúknuť(pozeraj sa znova ty mamrd). Kombinačný hokej im sedí a aj keď to ešte nie sú rokmi overené mená, kvality majú vysoké. Že je Šťastný, Duchene a Shattenkirk každý obrovský talent je zrejmé. Je len otázka času kedy budú v bode, keď sa to už ani tvojej logike vymykať nebude. Podstatné je, že oni hrajú akoby to veľké meno v NHL už teraz mali, preto to vychádza. :yes: Myslím, že to hovorí za všetko.

Otázka: ako Hunwick? :?
Pochvala: Som rád, že sa Fleischmann okamžite chytil a zapadol. :thumbsup:
tym nechapanim som skor myslel to ako po kazdom zraneni top 6 forwarda dokazeme necakane vytiahnut nejakeho "neznameho" AHL-kara co ho na lade prakticky plnohodnotne nahradi... vid mauldin alebo aj porter

hunwick? zatial tak trochu rozpacito... dost vela turnoverov sposobuje, a velmi mu neprospieva ani hra vo dvojici s footeom. ten uz rychlostne viditelne mladsim superom nestiha, takze hunwick sa nemoze prilis pustat dopredu :P ked sa uzdravi quincey prip. cumiskey tak je mozne ze hunwickovi bude realne hrozit healthy scratch (ak sa dovtedy nezlepsi)
ale je to taka "zaloha" - rezervny PMD pre pripad ze by sa zranil liles prip. shattenkirk.
Tak áno, je pravda, že draftujete vskutku výborne :clap: Ďakujem za Hunwicka. Kedy bude končiť Foote a "C" pôjde najpravdepodobnejšie Šťastnému, že?
Getzo5 píše:Tak áno, je pravda, že draftujete vskutku výborne :clap: Ďakujem za Hunwicka. Kedy bude končiť Foote a "C" pôjde najpravdepodobnejšie Šťastnému, že?
tak viacmenej asi vsetci dufaju ze foote to so ctou ukonci po tejto sezone... :D dufam ze aj sam vidi ze uz to z jeho strany nie je celkom to co to byvalo a dalsie predlzovanie aktivnej kariery by uz asi bolo kontraproduktivne pre neho sameho aj pre team.

C s najvacsou pravdepodobnostou dostane stastny, aj ked aj taky duchene sa vykonmi na lade aj vseobecne pristupom cim dalej viac pasuje do pozicie lidra teamu... uvidime :) osobne mi je to prakticky jedno

no a k tomu draftovaniu - je pravda ze sa nam v poslednych rokoch celkom dari nachadzat pouzitelnych hracov aj v nizsich kolach, ale dari sa nam tiez "objavovat" skryte resp. doteraz prehliadane "talenty" - angazovanie winnika za 4. kolo draftu sa zatial javi ako steal, o´byrne sa po svojom prichode z montrealu presadil do 1. obrannej dvojice s lilesom, hraci ktori k nam prisli vramci trejdov v ktorych sa zdali byt len "do poctu" ako wilson (TD 2009 z calgary za leopolda) alebo porter pri tohtorocnej TD (trejd wolski-mueller) sa stali plnohodnotnou sucastou teamu a odvadzaju vcelku kvalitne vykony, tiez hraci ktori sa v inych teamoch nepresadili a my sme im napriek tomu dali sancu - ako mauldin alebo vlani hendricks tiez hraju/hrali za nas nad ocakavanie...
nas skauting robi dobru robotu :thumbsup: (klop klop - snad to nezakriknem :D)
Videl niekto toto? :lol2: (asi áno, ale mám to rád :roll:)



Pridávam taký malý bonus v 1440x900 pre vás: http://www.dissensionmedia.com/wallpape ... 40x900.jpg
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES