Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Theo len tak dalej :clap: GO AVS GO
ehm - nie som si celkom isty: MOZU SA NA TOMTO FORE POUZIVAT VULGARIZMY ???

lebo zo dva-tri by som si rad od srdca pustil. :censored: :censored: :censored: :fnuk:


Paul Stastny ide na operaciu slepeho creva a bude mimo cca 2-3 tyzdne
aspon mozu so sakicom a smythom hravat v lozi marias :x :plac:
No a co. Odpozorovane je, ze ked chybaju najvecsie opory timu, tak sa nedari nejak horsie ako obvykle, ak nejde o dlhodobe celosezonne chybanie. Vysvetlenie, ktore sa ponuka, je vcelku logicke, ostatni hraci si uvedomuju neucast opor a zacnu ozaj tvrdo makat.
2-3 tyzdne po operacii slepaka je dost malo, nie? To mozete byt este radi. Cize Paul sa nezucastni All Stars a sancu ma Svatos :clap:
tak coloradu se opravdu letos lepí smula na paty....dnes v noci hral opet " torso" a lazaret se rozsiril o dalsi hrace...Sakic,Smyth,Stastny,Sauer,a opet Leopold!!!to je jedna cela petka to je fakt síla....kluci se s tim musi poprat ale nebude to jednoduche...dnes v noci to byl jasny dukaz....prvni tretina byla ok ale pak jsme odpadli a nestihali jsme bruslarsky a a o strelbe ani nemluve....dopredu to bylo hodne slabe a myslim ze muzem podekovat Josemu alespon za bod.....chyta ted opravdu famozne a je nejvetsi oporou tymu.....nerikam ze jsme nemeli taky par sanci ale herne hlavne dopredu to ted bez 3 elitnich utocniku bude hodne ale hodne tezke...mame ted 4 zapasy doma a musime vyhravat jinak ztratime kontakt a bude to tezke pak dotahovat....verim ze v nedeli columbus porazime!go avs go
:? Peto budaj zas nedostal sancu od trenara aby sa postavil do branny :( a tak proti Chicagu Blackhawks dostal opat sancu v brane J. Theodore ktoremu sa s poslednych zapasov velmi dari Chicago Blackhawks vystrelilo na Theodora pocas celeho zapasu 23 striel a stoho dostal 1 gol v 1 tretine v 3 minute od Patricka Kane Coloradu sa podarilo vyrovnat este v 1 tretine v 9 minute strelec vyrovnavajuceho golu bol Andrew Brunette a tak sa 1 tretina skoncila remizou 1 : 1 a pocas 2 a 3 tretiny nepadol ziaden gol a tak sa predlzovalo v nastavenom predlzovacom case nepadol tiez gol a tak prisli na rad SN po ktorych Colorado prehralo :?

Obrázek 1 : 2 Obrázek SN
tak avs dnes musi zabrat a pokud zvítezíme tak jdeme do cela divize......Theo po 8 za sebou v brane!!!go avs go
No tak Buddy to bude mať ťažké,lebo Theovi to teraz ide
Tak to ako vychytal Theo Ricka Nasha to nemalo chybu. :good: Theo sa vratil do svojej byvalej formy, vsak Coloradu ma co oplacat za minulu sezonu za ten svoj plat. :D Len tak dalej Theo o brankarskej jednotke AVS nieje pochyb. GO AVS GO!!! :clap:
suprovka...i s tak oslabenym kadrem si pripisujem body a opet jsme se dostali na 1. misto divize.....opet nas dnes v noci podrzel Jose Theodore ktery ma momentalne skvelou formu...a opet predvedl par super zakroku a jeden ve treti tretine byl z kategorie snu....doporucuju si pustit highliths....jinak kluci dnes tvrde dreli a 2 body si zaslouzili.jen tak dale....
dnes privitame na svojom lade Nashville no mohli by sme nad nimi vyhrat doma sa nam dari vyhravat tak by sme to mohli vyuzit aj ked to bude tazke lebo Nashville je v dobrej vyhernej forme tiez sa mu dari vyhravat a my mame dost hracov zranenych dnes bude velmi nasmu teamu chybat najlepsi nahravac Paul Stastny ale chybal aj v zapase ked sme hrali proti Columbusu a vyhrali sme aj bez neho tak dafam a verim :modlenie: ze dnes vyhrame tiez aj bez neho no a dnes by sa uz konecne po dlksom case mohol postavit do nasej brany Peto Budaj :) uz by bolo aj na case :) nech si trosku aj Theodor posedi na striedacke nech vie ake je to aj tam lebo uz urcite zabudol :D ale nie mne ide dnes o vyhru aby sme vyhrali tak mi je jedno kto dnes bude chytat v nasej brane len nech vyhrame ale tak urcite by ma viac potesilo keby Peto chytal a vychytal vitazstvo tak GO GO GO Colorado :clap: :groupwave:
parada nashville zatial vyhrava. :good:
Obrázek 0 : 4 Obrázek

no tak dnes Colorado teda prehralo na svojom lade s Nashvillom :? co som aj ocakav ale veril som v zazrak :( najviac ma hneva to ze nedalo Colorado ani jeden gol :evil: prejavilo sa ze teamu chybal Poul Stastny ale zas aj Theodor nepordzal dnes svoj team ale nemoze stale ale toto moze byt dobra sanca pre Peta takze mozno najblizsi zapas uz bude mozno on chytat co by bolo super :) ale musim dnes uznat Nasville si dnes zasluzene vyhral a bol lepsim teamom a teraz maju vynikajucu formu a Colorado sa trapi posledny cas zo zranenymi hracmi tak to bolo mozno aj pricina dnesnej prehry :(
ha presne tak ako som cakal. :dance2:
Ellis 38/38 :o :o :o . Nabuduce uz hadam dostane sancu Budy :)
dnes byl nashville lepsi to musim uznat...chteli vice nez mi...a hlavne nas dorazil zacatek 3 tretiny kdy ze 3 strel jsme dostali 3 goly...Jose sice dostal 4 goly ale trosicku jde na jeho vrub jen ten Eratuv kdy mu to procedil pod rukou..ale jinak moc sanci nemel ty dalsi strely chytit.......a to jeste par super zakroku chytil.....dnes to fakt nebylo ono...doufam ze se z toho rychle oklepeme a ve ctvrtek porazime minnesotu a bude to dobre.....
primaprema píše:doufam ze se z toho rychle oklepeme a ve ctvrtek porazime minnesotu a bude to dobre.....
tak Minnesotu hadam neporazite.Mohol by sa Coloradu este dakto dalsi zranit k tím vela zranením hracom.Zatial prva stvorka v NW division je celkom vyrovnana a dufam ze tento narocny divizny zapas opet vyhrame tak ako proti VAN.Zatial mame svami velmi vyrovnane statistiky:
Minnesota 49GP___27W___19L___3OT___57Pts___135GF___136GA___15-8-1Home___12-11-2Away___5-4-1Last 10
Colorado 49GP___26W___19L___4OT___56Pts___136GF___135GA___17-7-1Home___9-12-3Away__ 5-4-1Last 10

Go Wild :D
je to spatne!!!!dochazi nam dech a ted uz se zacina absence 3 klicovych utocniku projevovat opravdu hodne.....v tomhle slozeni na playoff mit nebudem...to jako ani nahodou...prehrali nas jak nashville tak i minnesota...jako nerikam ze jsme nemeli sance...to jsme meli(co treba bruno nedal tak to hlava nebere....ale bohuzel body jsou v prdeli a ten spodek se uplne dotahl a predek nam utika.....jako nevim co s tim ...kluci se snazi ale nejde to opravdu ne....vedeni by se melo zamyslet co stim...ted maji volny víkend tak at se snazi nic neni stracene ale takove zapasy proste prohravat nesmime a gord ne doma....
veru, veru, domace straty môzu v konecnom uctovani mrziet, zvlast proti timom ako je Nashville (vsetka cest) by sa nemalo zakopavat..prestavka padne urcite vhod..

"Chyba im viacero opôr, no napriek tomu hraju dobre," pochvalil po zapase protihracov Pavol Demitra..ehm co z toho..

absenciu 3 klucovych opôr musi byt bez debatky citit

Joe Sakic (pruh)
Ryan Smyth (zlomeny pravy clenok)
Paul Stastny (podstupil operaciu slepeho creva)
super vykon dnes v noci.....az na posledni 3 minuty kdy se nejak vytratila koncentrace...ale jinak tymovy bojovny vykon...ted nas ceka cesta do detroitu a st.louis....chtelo by to uz urvat v detroitu oba body ale budu spokojeny kdyz z tech dvou zapasu budeme mít 2 body....3 by byli super.....
co k tomu dodat!!!!!!!!!!!!!detroitu se neskutecne sere....2 minuty nam chybeli k bodiku...klukum nemuzu nic vytknout...hrali na hranici maxima...a dokonce jsme se ujali i vedeni ale opet neuznany gol a opet v detroitu to uz zacina pekne smrdet...nemuzu si pomoct ale proste regulerni gol... a nektere vylouceni?tak to bylo k smichu....v sestave v ktere ted hrajem na detroit nemame ale uz se tesim az budem komletni..to bude jine kafe...no ale uz se ukazalo a nepraktikovalo to jen jedno muzstvo co na detroit plati...a jak uz jsem nekolikrat tady rekl..detroitu davam maximalne 2 kolo Playoff..pak se spakujou a pojedou na dovcu....jako je to jiz pravidlem... doufam ze to v playoff pekne odserou!!! :D ...buddy chytal famozne...zejtra taky den a v st.louis potrebujem urvat dva bodiky...go avs go
primaprema píše:..detroitu davam maximalne 2 kolo Playoff..pak se spakujou a pojedou na dovcu....jako je to jiz pravidlem... doufam ze to v playoff pekne odserou!!! :D ...buddy chytal famozne...zejtra taky den a v st.louis potrebujem urvat dva bodiky...go avs go
Tady zase někdo moc chytračí,nemám rád takové silácké řeči,play-off,je ještě daleko a Laviny budou mít narozdíl od Detroitu co dělat,aby se tam vůbec dostaly. :lol2:
Tak na tom som sa aj ja kvalitne pobavil. Detroit nevyhral o sedem golov a uz je zle. O tom ako Detroit ide dole kopcom svedci aj pomer striel v tomto zapase.
psal jsem to hned po zapase a jeste v tom byly emoce! :) ...nejvice me stve ten neuznanej gol ktery byl zcela regulerni a po tom se mohl zapas posouvat uplne jinym smerem.....dnes to musime v st.louis napravit...(doufam ze nebude chytat legace) :) ...nikdo nerika jak jdou red wings z kopce!!!klidne muzou mít 160 bodu po zakladni casti ale playoff je uplne jina soutez a tam narazi jako kosa na kamen!!!detroit posledni roky playoff nezvlada(staci kouknout na statistiky)...a ne jinak tomu bude i letos..teda v to doufam :P ...na to v jake sestave avs uz 15 zapasu hrajou tak se drzi velice solidne(vzdyt v tímu je 5 hracu kteri zacali sezonu v lake erie v ahl)az se uzdraví alespon Stastny a Smyth tak ta vykonost pujde nahoru...a to hlavne v presilovkach ktere jsou ted z nasi strany tragicke a to doslova!playoff si nechceme nechat ujit .....jednou nam to zklamani stacilo!!!ta situace uz se nesmi opakovat...nebo alespon nemela by se opakovat :thumbsup: ..takze asi tak
Zapas som zial nevidel,ale muzstvo,ktore vystreli za 50 minut 10 striel si proste nezasluzi ani bod..A co sa tyka tych diskutabilnych neuznanych golov,je to skor nahoda....NHL neni O2liga ani extraliga......Ale COL napriek okliestenej zostave hra dobre zapasy,len neziskava body......
Philly-The Scud píše:Tak dnes doufám Av´s zvítězí a (spravý???) si chuť po nešťastné prohře v Det........ !!!!
O čem to točíš,jaká nešťastná prohra,to byla neskutečná haluz,s tou bídou co předvedli sahali po bodu a nebýt one man show v podání Budaje,tak měli minimálně 6kusů,tak o jaké nešťastné prohře je řeč??!!
:a_von: Dnes je zaříznou i Bluesmani :frajer2: :lol2:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS