Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

vyborne, takto nejako si predstavujem aj zostavajuce zapasy tejto sezony. hrat dobre, ale prehrat :lol2:
Dnes jsme fakt odehráli slušnéj zápas.Jak píše petrik...Hrát dobře a prohrávat... :thumbsup: :wink: ...
tampa vyhrala :clap:
Dnes vam panove budu drzet palce v honbe za Tavaresem :good: :D
petrik píše:tampa vyhrala :clap:
Tak nám prokažte laskavost a dnes pro změnu zvítězte vy :roll: :smile03:
NHLfanAVS píše:Podla mojich informacii "kriva Stastny ako cap". Podla Denver Postu si uz v tejto sezone nezahra.
Co to je kriva ako cap? :shock:
kisin píše:
petrik píše:tampa vyhrala :clap:
Tak nám prokažte laskavost a dnes pro změnu zvítězte vy :roll: :smile03:
Doufam že ne...
Dnes s radostí odevzdáme body Anaheimu.Já v to alespoň chci věřit... :wink:
To je uplne trapne co predvadza colorado.
debil píše:To je uplne trapne co predvadza colorado.
no...tiez suhlasim...zacinaju mi byt na posmech :D dnes to bolo v brane dobre divadlo :lol: :-P Ale nam to nevadi, pravda :frajer2:
Podľa mňa by sa malo vedenie NHL zamyslieť nad zmenou nasadzovania tímov do draftov, lebo takto sa z NHL stáva niečo nechutné v tomto ohľade... :eek2:
Bluesman píše:Podľa mňa by sa malo vedenie NHL zamyslieť nad zmenou nasadzovania tímov do draftov, lebo takto sa z NHL stáva niečo nechutné v tomto ohľade... :eek2:
suhlas. bolo to absolutne predvidatelne. kazda motivacia/demotivacia vedie k istemu dopadu. A tu je jasna demotivacia snazit sa a byt aspon v strede pola a radsej byt na tom uplne zle.
Ale no tak, dobre vieš ako to vo svete chodí a ak Ty sám niesi majiteľ, GM, alebo tréner, tak nemôžeš vedieť čo je pravda a čo nie. Ja si naopak myslím, že práve títo traja sú Tí, ktorí by mohli chcieť padnúť čo najhlbšie, aby mali v drafte šancu na vysoký výber ...
Netvrdím, že práve o to Coloradu ide a žeby chceli teraz prehrať všetky zápasy, lebo je mi jasné, že by tým klub ako taký mohol veľa strácať, táto nepriama regulácia takýchto krokov, ako úmyselné zostupovanie tabuľkou, na aké narážaš Ty samozrejme funguje, otázne je do akej miery a v ktorom tíme.
Nechcem z toho, žeby niektoré mužstvo schválne prehrávalo zápasy, obviniť ani jeden tím NHL, to by som si nedovolil, ale spôsob a systém, akým sa bojuje o najvyššie výbery hráčov v drafte, teda o talenty, pozornosť médií, marketingové body, peniaze atď atď ... by si podľa mňa jednoducho zaslúžil prehodnotiť.
Čiže nevravím, že možnosť lepšieho postavenia v drafte samovoľným a kontrolovaným zostupom tabuľkou, je v NHL realita, ale je to možnosť, ktorá by mala byť v čo najväčšej miere vytlačená nie iba nepriamymi krokmi, ale priamo systémom pravidiel a internej legislatívy. Dnes nemožno na česť a nepísané pravidlá nechať nič ...
Toľko môj názor.
NHLfanAVS píše:Najdite my preto jedneho cloveka, ktory by dal pokyn hrat horsie kvoli draftu a mozeme o niecom debatovat.
Prečítaj si názory fanúšikov NHL (ktorí sa nevyznaju a ani nepoznajú NHL) na hokejforum.com v témach tímov, ktoré sa tento rok nedostanú do Play Off ... :smile03:
Dúfam, že sa nenahneváš na mňa za to že mám názor a rád ho s Tebou prediskutujem.
Obom brankárom končia zmluvy a určite chcú podpísať dobrý kontrakt. To isté sa týka mnohých hráčov. GM a trénerom ide o krk. Takže pochybujem, že by to flákali.
primaprema píše:
petrik píše:dnes celkom dobre vysledky - atlanta 2 body, TB 1 bod, phoenix 2 body... :thumbsup:
To je super... :wink: :thumbsup:
Dnes hrajem u žraloků,tak snad nenecháme nic náhodě a odehrajem v klidu zápas bez zisku bodů... :wink: .
Dnes už pravděpodobně nastoupí Salei ale jinak marodka zůstává stejná...(Sakic,Stastny,Stewart,Foote,Tjarnqvist,Tucker).
petrik píše:vyborne, takto nejako si predstavujem aj zostavajuce zapasy tejto sezony. hrat dobre, ale prehrat :lol2:
primaprema píše:Dnes jsme fakt odehráli slušnéj zápas.Jak píše petrik...Hrát dobře a prohrávat... :thumbsup: :wink: ...
Toto som myslel!
Sledoval jsem zápas COL-ANA ze záznamu.Nelze říct,že by se na to hráči Colorada vykašlali,ale pokud v základní sestavě chybí 12 hráčů tak je to znát.Hráči nejsou sehraní Depth Chart se neustále mění.Hrát proti Kačerům kteří mají velkou motivaci v postupu do play off je opravdu těžké.Hejduk dal po čase gol a ani se neusmál přitom to byla výstavní trefa...
NHLfanAVS píše:Ale preboha, je to v podstate uplne jedno ako to cele beru fanusikovia... Ja som hovoril o postojoch hracov a celeho vedenia, ze nikto nikdy nejde vedome prehrat.
Beriem a ešte raz zopakujem, že si nemyslím, že Colorado naschvál prehráva z akýchkoľvek dôvodov, ale že si myslím, žeby si systém nasadzovania tímov do draftov aj tak zaslúžil prinajmenšom prehodnotiť. Vieš, tá možnosť schválneho prehrávania tu je, ale už sa opakujem. Som rád, že sme sa pochopili. :yes:
Tiež dúfam, že sa nám podarí dnes Vancouver načať a zajtra ho dorazíte :smile03:
Co k tomu dodat...Mužstvo je v totálním rozkladu...Nefunguje nic...
Dnes nám chybělo 10 hráčů ze základu navíc se zranil hned na začátku zápasu Salei,takže 11 hráčů...Což je taky hodně znát na výkonu týmu...
Do konce sezony chybí 8 zápasů...jsem zvědav jak trenéři namotivují mančaft k lepším výkonům...nejsem si jist zda je to ještě vůbec možné...
tiez si nemyslim ze by avs prehravali narocky a uz na zapas nastupovali s umyslom prehrat ho, ze by to GM resp. trener od hracov ziadali.

jednoducho v tejto faze sezony ked uz je jasne ze do PO sa nedostaneme uz podla mna hraci nemaju taku motivaciu davat do zapasov naozaj vsetko - na rozdiel od superov ktori sa o miesto v PO stale biju. na lade to potom musi byt a aj to je vidiet.
svoje samozrejme zohrava aj lazaret v teame ked chyba prakticky vacsia cast zakladnej zostavy namiesto ktorych hraju neskuseni hraci z farmy.

vysledok potom moze vyzerat tak ze nahaname co najvyssi draft, ale nemyslim ze by to bolo zo strany klubu/majitela/vedenia/trenerov alebo hracov zamerne. jednoducho uz podla mna chcu mat tuto strasidelnu sezonu cim skor za sebou a niektori hraci mi pripadaju ze zostavajuce zapasy beru uz iba ako "nutne zlo" ktore treba nejako (hociako) preckat a hura na prazdiny.

to vsak urcite nie je spravny pristup profesionalneho sportovca a mozno aj tam niekde treba hladat jednu z pricin tohtorocnej mizerie :thumbsdown:

ako fanusik som teraz mierne rozpolteny - jedna cast je nasrana ze hraci mojho oblubeneho klubu hraju tak ze mu robia hanbu a druha cast vidi v kazdej prehre male vitazstvo smerom k draftu...

v kazdom pripade tento klub potrebuje pred novou sezonou vyrazne zmeny - od vedenia cez trenerov az po hracsky kader.
idealny by bol novy GM - niekto "zvonka" - taky co doteraz nemal s Avs nic spolocne, nema na nikoho nijake vazby, nijake zavazky, videl by veci z objektivneho nadhladu a nebal by sa radikalnejsich rieseni... (napr. supnut tuckera na waiver a nasledne na farmu nech nam jeho mastny kontrakt nezabera miesto pod platovym stropom :P )
dnes nam zase vysledky zahrali do karat, vyhral phoenix aj atlanta, tampa vezie z montrealu aspon necakany bod... :thumbsup:

vyber v prvej trojke sa stava cim dalej tym viac realitou :clap:

no a ked si precitam clanok ako tento tak mam pocit ze aj tahat z 3. miesta by nemuselo byt najhorsie:
http://www.thehockeynews.com/articles/2 ... vares.html

chlapec je tusim okrem toho aj velkym fanusikom avs :thumbsup:
tak sme podpisali novacikovsky kontrakt s nadejnym mladikom menom Ryan Stoa ktoreho sme draftovali pred 4 rokmi z 34. miesta. ocakava sa ze od buducej sezony by sa mohol zaradit aj do zakladnej zostavy (napr. namiesto arnasona) vramci prebudovavania kadra :thumbsup:

okrem toho sme podpisali este nejakeho nedraftovaneho 20 rocneho volneho hraca Cedrica McNicolla (dalsi Mc :lol2: ) ktory mal tento rok v juniorskej QMJHL velmi zaujimave statistiky - 38g+66a v 65 odohranych zapasoch. hmmm :32: uskodit urcite nemoze :thumbsup2:
neuveritelne :!: islanders porazili detroit :!: :clap: :!: :clap: :lol: :lol: :lol:
6 proher v řadě a dnes hrajem na ledě Anaheimu,kde se nám dlouhodobě nedaří.Navíc Anaheim musí vyhrát,pokud se chce vrátit do postupové osmičky...Dnes se do sestavy pravděpodobně vrátí Stewart,Svatoš a Tucker.
Osobně bych už do konce sezony Tuckera s Arnasonem nepostavil a nechal hrát dobře se jevící mladíky...Tady to ale nehrozí,pač hráči s většími platy mají přednost.
V posledním zápase doma s Vancouverem nám chybělo ze základu 12 hráčů...Což je mazec...
Kluci se ale přes prohru celkem dlouho drželi...ve třetí třetině jsme ale přestali hrát a Canucks nás v pohodě porazili...
Podpis Ryana Stoa je velmi dobrý tah...šli na něj velmi dobré reference a tenhle hokejista by se brzo mohl prosadit v kádru Colorada...Stejně tak se dobře jeví i T.J Galiardy...na to jak je mladý si v těch zápasech co za Avs zatím hrál vedl velmi dobře...Jen tak dále...
Když se podívám na ty naše naděje do budoucna,nemuselo by to být špatné...A celkem brzo bychom mohli být zase konkurence schopní...Hráči jako Stoa,Shattenkirk,Gaunce,T.J Galiardy,T.J Hensick,Jones,Stewart,Varnace,Peltier a pár dalších + letošní výběr na draftu...no uvidíme...Ale ať se na to dívám z jakékoliv strany,pořád mi tam chybí ten nejdůležitější post...a to brankář!!! :roll:
no uz som myslel ze som zacal trpiet samomluvou :D

kam ste sa aj s davidom podeli?

k tvojmu prispevku - mame aj nejake slubne brankarske talenty, ale pravda je taka ze nikto z nich zatial nevyzera ze by z neho mal vyrast novy patrick roy :( ale mame cca rok a pol na poriesenie tohto problemu predtym ako tebou spomenuti hraci vytvoria zaklad novej generacie Avs, tak hadam dovtedy sa nieco podari podpisat/vymenit/vychovat
petrik píše:no uz som myslel ze som zacal trpiet samomluvou :D

kam ste sa aj s davidom podeli?

k tvojmu prispevku - mame aj nejake slubne brankarske talenty, ale pravda je taka ze nikto z nich zatial nevyzera ze by z neho mal vyrast novy patrick roy :( ale mame cca rok a pol na poriesenie tohto problemu predtym ako tebou spomenuti hraci vytvoria zaklad novej generacie Avs, tak hadam dovtedy sa nieco podari podpisat/vymenit/vychovat
Já jsem ted nestíhál...Měl jsem toho hodně... :wink: ...
No tak Phoenix opět vyhrál a už má před náma 7 bodů náskok...což si myslím že už nedoženeme ani kdyby jsme je ted ve vzájemném zápase porazili...takže to zatím vypada tak že budeme do 3 místa...takže pokud se nemýlím tak nejhůře by to byl 4. výběr pro nás kdyby byl ten nejhorší možný scénář...je to tak?
A když se podívám s kým ještě hrajeme do konce sezony...2 krát Vancouver který bude asi bojovat o divizní titul,San Jose bude bojovat o celkově nejlepší tým po základní části a St.Louis které bude bojovat o postup do playoff...Pak ještě Phoenix a asi už bez šancí na Playoff Dallas...Takže můj pocit a odhad říká a tipuje že maximálně 5 bodů můžeme uhrát...ale spíše to bude méně... :wink: ...takže druhé místo a tudíž větší šance na první volbu je hodně velká...Jak to vidíte vy ostatní? :wink:
ja na 99% verim ze budeme vyberat v top 3. na ktorom mieste konkretne o tom rozhodne zreb, ale myslim ze skoncime celkovo na 29. mieste.

a sance na draftovanie jednotlivych hracov vidim asi takto:

Tavares - 25%
Hedman - 50%
Duchene - 15%
niekto iny - 10 %
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS