Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jako s takovou půjdem akorát tak do prdele!!!
Další divizní porážka...s divizníma soupeřema máme bilanci 2-11!!!
Pokud nezačnem tyhle zápasy vyhrávat tak do playoff nepostoupíme... :ja_neviem:
Musíme udělat nějaké změny,hrajem vlažně, neproměňujeme šance... :hroza:
a uz je to 2:12 :slap:
v decembri a prvej polke januara nam hraci vykonmi a vysledkami zazali malicke svetielko nadeje, ale teraz sa zase zo vsetkych sil "snazia" ho cim skor zadusit :(
som zvedavy co nam manazment predvedie v tych zvysnych 3+ tyzdnoch do trade deadline, ci sa vobec budu snazit s tym este nieco urobit cez nejake trejdy alebo len strcia hlavu do piesku a budu mavat transparentom s napisom "we are building from within" ako to robia uz peknych par sezon :P
Když Kroenke nepustí víc peněz , tak budeme pořád takhle paběrkovat...
Na to se už nedá dívat! Hokej bez šancí , golů a bodů ... :thumbsdown:
Během několika zápasů ztratíme šanci na playoff.
Ale tak proč ne! Sherman zase může povídat jak věří těmto hráčům co máme v týmu a budem pokračovat ve výchově svých hráčů...
A k našemu vedení...PROBUDTĚ SE UŽ KONEČNĚ...takhle to dál už prostě nejde...tento způsob nikam nevede...
Tým se musí postavit kolem hráčů jako jsou Landeskog, Duchene, Elliott, O'Reilly, Johnson.
Ale tohle nepůjde udělat při cap flooru...
Musíme investovat více peněz do posil !!!
Co k zápasu s Vancouverem říct?
Galiardy měl trefit prázdnou bránu a byl klid. Místo toho neudržíme půl minuty a prohrajeme na nájezdy.
Bojovnost se upřít nedá ale pokles formy je nepřehlednutelný.
Začíná to připomínat loňskou sezonu, kdy po all star game jsme totálně odpadly.
Je jasné , že pokud neposílíme, tak postoupit do playoff s tímto týmem bude nad naše síly.
Ale tak Sherman a Kroenke asi stále věří v tento tým. Já už ne!
Plno hráčů tam nemá co dělat!
A trenér jak by smet!!!
:hroza: :hroza: :hroza:
losing streak snapped, pekne vitazstvo proti kvalitnemu timu snad hracov nastartuje do lepsieho obdobia... do konca ZC ostava 27 zapasov a ak chceme realne pomyslat na PO tak by sme z nich nemali prehrat viac ako 10 (a aj z toho aspon 2-3 az po predlzeni)
najblizsie mame B2B games v piatok canes a v sobotu blues :box:

s bliziacou sa TD sa spekuluje o pripadnych vymenach. okrem jedneho z 8 obrancov ktorych mame momentalne na supiske s ktoreho odchodom sa pocita prakticky naisto (najhorucejsi kandidati su quincey, o´brien ci wilson) sa casto v spekulaciach vynara aj meno davida jonesa. ten sice v poslednych zapasoch ukazuje zablesky minulorocnej 27-golovej formy, celkovo su ale jeho vykony a produktivita tuto sezonu skor sklamanim.
situaciu pri pripadnych vymenach nam ale komplikuje fakt ze sme tak tesne nad cap floorom... pri vymenach vyssie menovanych hracov by sme teda naspat museli brat cca rovnako platenych hracov


2:10 a nasledujúce. Takto sa to robí páni, nikdy sa nevzdávať, odmena za tvrdú prácu príde. Ryan :wub: :poklona:
JSME KOPYTA!!!!
Nic víc...dvě třetiny jsme lepším týmem, ale když nedáváme vyložené šance a pak z hovna dostaneme gol, tak se pak není čemu divit, že zase prohrajem!!!
Ta bilance z týmama z divize je hrůzostrašná...to jsou body, které nám v závěru můžou chybět...
S takovou nás za chvilku i Anaheim předběhne... :ja_neviem:
primaprema píše: Ta bilance z týmama z divize je hrůzostrašná...to jsou body, které nám v závěru můžou chybět...
S takovou nás za chvilku i Anaheim předběhne... :ja_neviem:
Áno, to je najväčší problém AVS. Proti divíznym mužstvám sme vyslovene ako fackovací panák. Tu sa musíme zlepšiť a potom to až tak zle nevidím (do budúcnosti). Na play-off nedosiahneme, lebo duelov voči divíznym súperom je ešte dosť.
primaprema píše:JSME KOPYTA!!!!
S takovou nás za chvilku i Anaheim předběhne... :ja_neviem:
Pokud budeme pokracovat v predvadene hre tak vas ne jen predbehnem, ale doslova kolem vas proletime a na konci sezony uz neuvidite ani nase zada :lol2:
Tak nějak se mi začíná zdát že začínáme ztrácet kontakt s postupovou osmičkou... :ja_neviem:
je to cele len o nejakej 2-3 zapasovej vitaznej snurke a mozeme mat zase rovnocennu sancu s ostatnymi. prvy maly krocik moze byt dnesna vyhra v edmontone
o´reilly :poklona2: potom ako mu vobec nevysiel posledny zapas vo vancouvri dnes parada, jeho utok s landeskogom a olverom sa postaral o vsetky 3 goly :thumbsup: ryan skratka hra presne tak ako by sme vsetci chceli aby hral stastny (za ten plat co berie), nielenze je nas najproduktivnejsi hrac, ale aj jeden z najlepsie braniacich utocnikov v lige (ak ho na Selke trophy ani len nenominuju tak to bude vazne hanba), je prirodzenym lidrom celeho timu... s landeskogom sa paradne zohrali a ten si zase pomalicky zacina pytat nominaciu na caldera... okrem aktualnych uz 32 bodov ma najviac striel aj hitov v time a jeho +15 je v porovnani so zvyskom timu ako z inej galaxie (druhy najlepsi pocin vramci colorada je aktualne +3) :poklona2:
edit - a este som zabudol pochvalit johnsona, ktory hra cca od noveho roku naozaj paradne :poklona2: zo zaciatku sa zlepsoval najma v obrannej cinnosti, v poslednych zapasoch uz zacal pridavat aj body a goly :thumbsup: a konecne hra tak ako sme takto pred rokom po jeho trejde dufali ze bude :thumbsup: dokonca aj v +/- si tych hrozivych -14 z cca polky sezony vylepsil uz na priebeznych -5

po roku vyzera dnes ten trejd so st.louis pre nas celkom dobre... ako johnson tak aj mcclement zacali pocas sezony predvadzat zelane vykony a siemens sa tiez ukazuje slubne (snad ho ten otras mozgu co mu ukoncil aktualnu sezonu do buducnosti nepoznaci). na druhej strane blues mozu byt 100% spokojni zatial asi iba so shattenkirkom. stewart je urcite zatial sklamanim a co vyrastie z rattieho na to si bude treba este pockat. ktovie ako bude ten trejd vyzerat o dalsi rok :)


k navratu sa nam blizi matt duchene, vo winnipegu mozno este nenastupi, ale doma s kings by uz udajne mohol. to bude akoby sme do zostavy ziskali cerstvu posilu zvucneho mena. zlou spravou je naopak zahadne "torso injury" kvoli ktoremu uz druhy zapas nehral mueller, na IR sme ho zatial ale nezapisali, tak snad to nebude nic vazne. vazne by nemalo byt ani zranenie slabin giguera, snad sa za apr dni da do poriadku. do tej doby bude dvojku varlamovovi robit z lake erie povolany cerick desjardins, sancu na nejaky zapas aj realne nastupit vsak bude mat zrejme iba ak by sa giguereovo zranenie ukazalo vaznejsie a chybal by dlhsie
Duchene by mel dnes nastoupit ve Winnipegu! :clap:
Takhle se o Playoff nehraje!
Hrubé chyby v obraně ...První gol-nedůsledné bránění Hejdy
Druhý gol- Johnson nááádherně přihral soupeři
Třetí gol- chyba Varlamova
:ja_neviem:
Pro postup do playoff musíme vyhrát minimálně 15 z 22 zápasů... :eek2:
petrik píše:je to cele len o nejakej 2-3 zapasovej vitaznej snurke a mozeme mat zase rovnocennu sancu s ostatnymi. prvy maly krocik moze byt dnesna vyhra v edmontone
o´reilly :poklona2: potom ako mu vobec nevysiel posledny zapas vo vancouvri dnes parada, jeho utok s landeskogom a olverom sa postaral o vsetky 3 goly :thumbsup: ryan skratka hra presne tak ako by sme vsetci chceli aby hral stastny (za ten plat co berie), nielenze je nas najproduktivnejsi hrac, ale aj jeden z najlepsie braniacich utocnikov v lige (ak ho na Selke trophy ani len nenominuju tak to bude vazne hanba), je prirodzenym lidrom celeho timu... s landeskogom sa paradne zohrali a ten si zase pomalicky zacina pytat nominaciu na caldera... okrem aktualnych uz 32 bodov ma najviac striel aj hitov v time a jeho +15 je v porovnani so zvyskom timu ako z inej galaxie (druhy najlepsi pocin vramci colorada je aktualne +3) :poklona2:
edit - a este som zabudol pochvalit johnsona, ktory hra cca od noveho roku naozaj paradne :poklona2: zo zaciatku sa zlepsoval najma v obrannej cinnosti, v poslednych zapasoch uz zacal pridavat aj body a goly :thumbsup: a konecne hra tak ako sme takto pred rokom po jeho trejde dufali ze bude :thumbsup: dokonca aj v +/- si tych hrozivych -14 z cca polky sezony vylepsil uz na priebeznych -5
S najväčšou pravdepodobnosťou nenominujú a hanba to nebude, lebo sú v lige lepší. A to hovorím ako OBROVSKÝ O`Reillyho fanúšik. :wink2:

Lando by už tiež mohol prestať strieľať toľko gólov, sa mi to prestáva páčiť. :nono: :giggle: Nuž a pozdvihnutie formy Johnsona ma veľmi teší. Nie som síce jeho veľkým fanúšikom, ale v STL s ním nenaložili práve najlepšie aj keď viniť ich neviním. Mohol si za to do značnej miery aj sám. Už len škoda toho Šťastného, ale hádam dokáže, že si aspoň 80% toho platu zaslúži už čoskoro. Ak by na budúci rok prežil podobnú sezónu ako Vanek, bolo by mu odpustené. :antry:
Chlapi, Detroit získal Kyla Quinceyho, hráča, ktorého v roku 2008 stratili, keď si ho stiahli z waiveru LA Kings. No, ako mi opíšete tohto hráča ? Podľa stats to vyzerá na slušného ofenzívneho beka. Jeho prednosti, slabiny ? Díky za odpoveď. :)
Ufff..co dodat?
To jsme za Quinceyho nemohli dostat více? :ja_neviem:
Downie je bojovník. Uvidíme jak se u nás uchytí.
Myslím si, že takových hráčů je u nás plno ale možná překvapí...
Koukal jsem jak ten trade probíhal a už jsem se leknul, že jsme obchodovali s Detroitem...ale tam ho vyměnili až Blesky...takže tohle mi nevadí... :wink:
Že Quincey odejde jsem čekal, ale myslel jsem, že za něj vytěžíme více... :ja_neviem:
primaprema píše:Ufff..co dodat?
To jsme za Quinceyho nemohli dostat více? :ja_neviem:
Downie je bojovník. Uvidíme jak se u nás uchytí.
Myslím si, že takových hráčů je u nás plno ale možná překvapí...

Koukal jsem jak ten trade probíhal a už jsem se leknul, že jsme obchodovali s Detroitem...ale tam ho vyměnili až Blesky...takže tohle mi nevadí... :wink:
Že Quincey odejde jsem čekal, ale myslel jsem, že za něj vytěžíme více... :ja_neviem:
Prekvapí ak neprekvapí. Takých hráčov nemáte plno, ver mi. V chate sme už zborovo skonštatovali, že dobrý trejd. Po hernej stránke a aj skúsenosti kombinované s vekom a zídu.
u mna s trejdom v podstate celkom spokojnost :yes:
bolo evidentne ze quincey pri nasom defenzivnom depth nema miesto v nasich dlhodobych planoch, naopak downieho urcite budeme vediet vyuzit... zase sa proti nam bude hrat o nieco tazsie, co nikdy nie je na skodu :yes: tymto sa ale na zoznam hracov ktori by nas pred TD este mohli opustit zaradil aj mcleod, ktoreho by v PO timoch snad vedeli nejako vyuzit na bodyguardovske ucely... (canucks ? :giggle: )
Už jsem trošku ten trejd vstřebal a Downie nebude tak špatná volba...určitě potřebujeme přitvrdit a když k tomu Steve přidá i hokejový um, může nasbírat cca 30 bodíků za sezonu...
Podle více zámořských zdrojů nejde o poslední trejd v náší organizaci!
Colorado má prý "spoustu hluku na více frontách"...
Tak jsem zvědavý co GM Sherman ještě provede...
:sok:
Trejd nie je špatný. Samo o sebe Downie sa bude hodiť do tímu. Za Quincey-ho je Elliott (30 GP a 11pts, +1) nachystaný. V tomto nestrácame. Posralo sa to niekde na začiatku... Ešte pred sezónou ale to je starý príbeh. Veľké bezvýznamné plus má Sherman za to, že výmena nebola v poradí: Quincey - 1st pick, 1st pick - Downie. Výmeny s Red Wings sa nenosia. :-P Inak mi Sherman pripadá ako trhací papier. Keď nejaký GMko niečo potrebuje, jednoducho si kúsok utrhne...
Rozhodl jsem se taky přispět :)

Greg Sherman udělal dle mého názoru dobrý tah. Určitě si to pečlivě promyslel a řekl bych, že se na to koukal skoro až „ve 3D“:
1. věděl kde Avs tlačí bota a co mu nutně chybí – křídlo a bojovnost
2. bez klapek na očích se podíval do budoucna - kde pro Kylea nebylo místo a kde Steve bude důležitým článkem týmu
3. uvažoval i v přítomnosti:
- rozhodně chtěl tým nějak :kop: , aby se už hoši probrali a začali pořádně hrát (snad se Stevemu povede ty naše dřeva rozpálit)
- Stefan potřebuje hrát v prvním týmu, aby se dál rozvíjel – což mu odchod Kylea umoží
- navíc Downie loni ukázal, že pro PO může být nemalou posilou – tudíž i z tohohle pohledu, tady máme :plus:

:minus: bych viděl akorát v tom, že se nám z caphitu odečetlo 1,275mega a to může zkomplikovat další případné výměny, ale jinak ---> :jupi:


Ještě bych z jiného soudku dodal, že celá tahle sezóna na mě působí jedno velké „přežívání“. Podle mě v ní vůbec nejde o žádné PO nebo nedejbože o SC, ale pouze o to nedarovat Capitals vysoký draft pick. Nemalý podíl na tom určitě mají naše výdaje na platy hráčů…
haluz je ze avs teraz maju hned dvoch z top 6 najtrestanejsich hracov ligy... :D
mcleod je 4. a downie 6.
bojte sa nas :fight: :hit: :hit2:
:D
Jedna věc je se vás bát, druhá je těšit se na přesilovky, co nám darujete :D
:sok: mne sa asi sníva, ako môže byť niekto nespokojný s tým trejdom, že sme málo získali, však parádny zisk na to že Quincey nieje žiadna sláva :sarcasm:

a Downie v TOP 6 je stokrát lepšie, ako keď v prvom útoku strašia Galiari, Kobasew alebo McClemment :dup:


podľa mňa po Giguerovi druhý podarený ťah Shermana (ale tie komenty na eurolaneche :lol2: :slap:ˇsnáď nechceli Sutera za Quinceyho :sok: )
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS