Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

baffy!kdyz nekdo prohraje 2:0 a dostane oba goly v poslednich 2 minutach tak se tomu rika nestastna prohra...a je jedno kolik to skoncilo na strely....to jeste k minulemu zapasu...dnes hrajem v st.louis....a to uz zacina byt tragikomicke!!! :shock: ....4 elitni utocnici ze 6 jsou mimo hru a vsichni zacinaji na písmeno S..Stastny,Smyth,Sakic,Svatos-nově...ale i pres to kluci bojujou a po prvni tretine je stav 2:2!kdyz jsme dvakrat vedli a v zapeti jsme rychlími goly o vedeni prisli...st.louis se tlaci do predu avs pozorne brani ....dnes Legace neni ve sve obvykle kuži...toho by chtelo vyuzit....zase na druhou stranu ten prvni gol st.Louis pada jednoznacne na vrub Buddyho!ale pak nas nekolikrat suprove podrzel.....
tak po druhe tretine vedeme 3:2 a da se rict ze zaslouzene..v teto casti hry jsme byli lepsim muzstvem a nebyt Legaceho tak jsme mohli vest tak o 3 branky...st.louis meli taky sance ale ne stoprocentky...do treti tretiny vstoupime presilovkou ..tak snad uz se nam povede alespon jedna zahrat...tento zapas mame dobre rozehrany avsak nic neni rozhodnuto vse je otevrene...go avs go
uff.tak nakonec to bylo jeste pekne divoke..ale kluci opet ukazali hodne bojovnosti a myslim ze jsme zaslouzene vyhrali.dulezite 2 body.go avs go
No jo no,musím holt uznat,že mě dost překvapili :roll: .Legace si zkrátka vybral špatný den :frajer2:
Philly-The Scud píše:No a co s tou "nešťastnou prohrou", již jsi to přehodnotil.......... :wink: 8) ??
Beru to spíš z pohledu Detroitu jako utrápenou výhru,ale co,nakonec se stejně žádné překvapení nekonalo,takže je to fuk,jen někteří uplakaní fandové Avs,to nějak nemohli zkousnout a dělali si falešné nároky na bodík :frajer2: :pleaseantry:
s utocnou silou aku maju avs momentalne k dispozicii pri absenciach sakica, smytha a stastneho sa len tazko da cakat ze budu hrat lubivy utocny hokej pre oko divaka.
logicky sa zamerali viac na defenzivu a vysledkom su potom take zapasy ako v detroite alebo aj dnes v san jose. nechat supera hrat a snazit sa tazit z brejkov a presiloviek. nastastie im to celkom vychadza a nielenze stale zostavame v postupovej osmicke, ale mame stale celkom realnu sancu aj na vitazstvo v divizii.

levi podiel ma na tom znovuzrodenie Jose Theodora, ktory konecne zacina podavat vykony aspon priblizne umerne svojmu platu. taketo dobre obdobie ako teraz od noveho roku mal naposledy snad pred 5-6 rokmi. tak dufam ze som to nezakrikol ... (klop klop klop) :good:

no a v sobou vo vancouvri sa ocakava navrat prveho maroda - na lade by sa uz mal objavit paul stastny

ryan smyth by podla poslednych prognoz mal byt fit do konca februara a sakicova liecba sa udajne tiez vyvyja slubne...
laviny dnes totalne pochovali kosatky v ich teritoriu a Marek sa nam opät krasne blysol (2+1), Theo podal uz tradicne kvalitny vykon

"Dava nam potrebnu istotu a pokoj. Puky nevyraza, co je dôlezite. Je naozaj skvely a velmi si veri," takto vychvalil Theodora trener Colorada

mimoriadne cenne 2 body proti diviznemu superovi su teda v Colorade
No uz nemavam pocit,ked chyta Theo,ze to bude tragedia,skor naopak...Theo sa nam prebudil...O to vacsia skoda pre Peta Budaja.....Svatty bol naozaj nekompromisny pred brankou Luonga..Ako som uz pisal,oslabene COL hra naozaj dobre...a to uz sa aj absencia zraneneho tria krati....
Svatty hraje fakt velmi dobre,Theo je opravdu v dobre forme a drzi avs !ted hrajem opravdu dobre a jen mam trosicku obavy jak se vrati tri marodi do sestavy kdo pujde na farmu!bude zase chvilku trvat nez se kluci sehrajou protoze ted hrajem trosku jinej styl nez jsme hrali v plne sestave!no doufam ze to nebude takovy problem...go avs go
dnes by uz mal nastupit aj Stastny. Celkom rychlo sa uzdravil z toho slepaka. Hraju proti Ducks, ktori maju seriu 4 vyhier, Coloradu sa taktiez dari. Takze rozhodne to bude zaujimavy zapas.
aj s navratmi zvysnych dvoch hviezdnych marodov to vyzera slubne - smyth uz trenuje s tymom a mohol by sa vratit buduci tyzden, sakic uz tiez korculoval ale jeho navrat sa ocakava najskor v marci.

som zvedavy na dnesny match, hydine by sa uz patrilo aj prehrat, ved su na road tripe kua, nemozu vyhrat vsetky zapasy :D
koloredo je zas tam kde patri. t.j. pod nami. super anaheim.
avs hrali dobre prvni tretinu....zlomem v utkani byla poskytnuta vyhoda 5 na 3 kdy to podle me lappy vyloucen byt nemel!ale co uz!na bodik jsme meli to kazdopadne.....snad to odnese st.louis!!!theodore chyta opravdu perfektne...je videt ze si veri a dari se mu!!!a svatty? ten jezdi jak drak!!! opravdu hraje velmi dobre!obcas prijde porazka a ta nas musi poucit!ale jedno musim uznat...anaheim od druhe tretiny hral opravdu velmi dobre....ale slusela by zapasu remiza a rozhodnuti az v najezdech skoda!go avs go
dobra sprava - zajtra proti bluesmanom nastupi uz aj ryan smyth

zle spravy - paul stastny si zase nieco natiahola jeho navrat sa odklada. brett clark si v tretej tretine zapasu proti hydine vyklbil rameno a bude chybat zatial nevedno ako dlho

lazaret nema konca kraja... :(
troufam si tvrdit Clark nas nejlepsi obrance!to je bez debat!!!a jestli ma vykloubene rameno tak to je minimalne na 4 az 6 tydnu mozna dele,zalezi na rozsahu zraneni.....fakt to je katastrofa s cim letos musime bojovat!tolik zraneni nepamatuju!musi kluci bojovat!nic jineho nam nezbejva....go avs go
tak dnes po prvni tretine to nevidim dobre...den blbec!legace zase chyta nemozne!v prvni tretine 5 lozenek!neskutecne!na druhe strane prvni 2 strely na branu 2 goly!co k tomu dodat?snad jen kluci at bojujou!podle me to je o jednom golu....pak se to muze roztrhnout....hlavne uz neinkasovat!...go avs go
jako co k tomu dodat?0:3!!!nase presilovky-katastrofa!!!!!!!!a to jeste navíc dostaneme gol v nasi presilovce!legace ma dneska svuj den bohuzel!a jeste k tomu ho hraci avs trefujou!!!theo dnes bezmocny ...st.louis tam spadlo vse na co sahli.....v brane od 23 min. buddy....je az neuveritelne jak v obrane chybí brett clark!dnes nehrajem prozatim dobre...po druhe tretine prohravame 0:3! a dnes to nevypada na zadnej obrat...
1:3!sance žije!zacali jsme 3.tretinu naporem a odmena se hned dostavila......jeste zbejva 15min...go avs go.....10 min.do konce a presilova hra....jedna z poslednich sanci....v presilovce nic podstatneho.....hrajem je opravdu hodne spatne...ne nadarmo jsme 28 z 30 tímu nhl na presilovky ...statistiky nelzou...hotovo...gol do prazdne...je to v p.......
takze kdyz shrnu dnesni zapas tak bluesmeni muzou dekovat legacemu...bez neho by v pepsi centru neuspeli...co dneska zase proti avs vychytal to nema obdoby!i pres nedobrou hru jsme meli mnoho vylozenych sanci ale proste dnes bohuzel....je dobre ze ted nas ceka dlouha snura zapasu venku bo ted se nam doma spise nedari jak dari......2 goly ve dvou domacich zapasech je hodne slabe....no vedeni by melo do uzaverky prestupu nakupovat.....nutne potrebujem obrance!!! uz aby se vratil do sestavy Paul Stastny,bez nej to proste neni ono a ztracime dulezite body o playoff...no snad v chicagu vyhrajem...
je tak, Legace dnes caroval, ale na laviny to jednoducho vie..

Z 15 zapasov s nim v branke vyhral jeho klub celkovo 13 krat.. "Na to som ani nepomyslel. Musite sa proti nim poriadne obracat. Valil sa na mna utok za utokom, dorazka za dorazkou, ani na sekundu sa nemôzete uvolnit a stratit koncentraciu," konstatoval Legace

Obrázek

proti Chicagu to budete mat sakramentsky narocne, ti su momentalne golovo nezastavitelni..
Prave preto som supol na tento zapas 2ku.Citli som,ze Manny to opat roztoci a St.Louis zvykne davat pomerne vela golov z malo striel
COL malo prevahu,ale St.Louis maju Mannyho...Ako som uz aj niekde inde pisal.Ked nechyta Manny,tak sanca na vyhru je mala...
Boj o PO bude este naozaj dramaticky!!!
co zas hrajem!!!!!!prvni tretina zase tragicka!!!!jako pokud se nezlepsime tak nam zase utecou dulezite body o playoff!!!
druha tretina neprinasla zmenu hry ale stavu!!!prohravame 0:2!!!hra je opravdu tragicka!!!presilovky jsou spís nevýhoda nez vyhoda(v nasi presilovce tesne pred koncem tretiny jeli 3 hraci chicaga na jednoho obrance!!!muzem doufat v zazrak ale i to bude dnes malo...vzdyt mi jsme ani nemeli zadnou vylozenou sanci,tak z ceho by jsme chteli dat gol!!!!.colorado se rozhodlo ze asi zacne rozdavat body bo hrajou jak by se jim nechtelo.....proste děs!
konec zapasu....0 bodu opet!!!!hrozny tragicky nebojovny vykon...jediny koho muzu pochvalit je Jose Theodore....nebyt jeho tak to skoncilo tak 5:1!utok tragicky a presilovky?hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza!!!hrali jsme jich 6 a vic sanci v nich melo chicago ktere nam dvakrat ujelo a nebyt thea tak je rozhodnuto uz drive!!!bohuzel musim byt tak kriticky protoze to co predvadime v poslednich zapasech tak z toho boli opravdu oci....takze posledni 3 zapasy mame nula bodu a ted nas ceka detroit(na ktery vubec neumime a pak do anaheimu kde taky zahrat neumime a pak jeste 4 zapasy venku....vyhlidky opravdu nejsou dobre...a pokud nebudem vyhravat tak ztratime kontakt z postupovou osmickou a to uz budem v breznu dohanet tezko...loni o tom case zacala nase skvela serie tak verme ze se bude neco takoveho opakovat....a ze se uz konecne vrati superjoe a paul stastny.......
tak emoce ve me uz trochu opadly tak jsem uz vychladl! :thumbsup: jinak avs 3 porazka v rade a dnesni nas souper 6 porazek v rade...ano nas "slavny" detroit je ted v krizi a to dost velke a kdy jindy je porazit nez dnes!!!a jako verny fanousek avs tomu samozrejme verit chci ale posledni zapasy ukazaly ze mi zrovna taky oslnivou formou nedisponujeme!takze to bude hodne tezke...narozdil od nas ma detroit nahrano takze si takovou krizovku muze dovolit...mi ne!uz ted ztracime na minnesotu 7 bodu...a celej spodek se na nas dotahuje....uz aby se vratili oba marodi z utoku at se to ozivi...takovej milan hejduk na to ceka jak na dest na sahare :) ..od zraneni paula je polovicni a to mu fandim...jeho hra je fakt bidna ted....snad se zvednou kluci co njdrive a uz ted dnes proti detroitu...vzajemne zapasy hovori jasne ve prospech detroitu a je na case je alespon jednou v sezone porazit.....
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS